PDA

Zobacz pełną wersję : Czarna Lista



Strony : [1] 2

Joopiter
07-12-2010, 16:18
Wspolnie z pozostalymi opiekunami dzialu postanowilismy usystematyzowac nieco Czarna Liste. Dlatego zakladam nowy temat juz z "regulaminem"

Zostac wpisanym na Czarna Liste mozna za:

- notoryczne opoznianie kolejki
- brak wytlumaczen przy spoznieniach
- zapominanie hasla, niepodawanie hasla MG
- porzucanie KO bez powodu
- notoryczne lamanie zasad KO

By wpisac kogos na CL, nalezy w tym temacie wpisac jego nick z uzasadnieniem. O wpisaniu badz nie decyduje Kolegium.

CL dzieli sie na dwie czesci. Umieszczenie w pierwszej czesci listy skutkuje zakazem udzialu w nowych KO na dwa, a w przypadku ponownego przewinienia, na 4 miesiace. Trzeci raz skutkuje przeniesieniem na druga czesc listy, ktora zawiera nicki osob wykluczonych calkowicie z gry w KO. Mozna sie na niej znalezc rowniez od razu, za razace zlamanie zasad panujacych w tym dziale. O ewentualnym wykresleniu z drugiej czesci listy decyduje Kolegium w blizej nieokreslonym czasie i tylko w przypadku, gdy "zbanowana" osoba nie zakladala nowych kont by ominac zakaz.

W przypadku miniecia terminu wpisania na pierwsza czesc listy, dana osoba sama powinna przypomniec Kolegium o wykresleniu z listy.

Czasowy zakaz udzialu w nowych KO (pierwsza czesc listy):
Marat (28.04.2014)
Milanos (28.04.2014)
Adi (28.04.2014)
Profesor (28.04.2014)
Destroyer (28.04.2014)


Zakaz gry w KO (druga czesc listy):

1) Nevrast
2) Taurus
3) Tadeo
4) Feron
5) Behmod
6) Haller
7) Mnil

Ilosc dotychczasowych wykroczen:

2 - Knecht, PussyDestroyer666
1 - Quet, Roland12, glaca, maryniasz, Brave, Andzia, Piter, AleCzemuNie, eleven, GRUHA, Nihilus, Yangberg, Jan Pancesz III, seba225, krzywousty, RemoPL, kamilch2

Marat
14-02-2011, 15:22
Proponuję dodać do listy Brave'a - kompletnie olał wk29, nie napisał nawet, że nie zamierza dalej grać. Takich ludzi powinno się eliminować.

Abu Yusuf
14-02-2011, 18:30
Jeszcze przed tym 3 razy pod rząd tury nie raczył zrobić :P

Idill`a (MZ)
20-02-2011, 13:48
Knecht, totalne zlekceważenie mko 14, nie chce nawet wspominać o jego 'alibi'.

Marat
14-03-2011, 20:14
Haller - osoba już wcześniej znana szeroko z nierobienia tur, teraz wrócił i w wk30 dwóch ostatnich kolejek nie raczył wykonać, nie ma co czekać, proponuje dać mu całkowity zakaz gry w KO.

Joopiter
15-03-2011, 12:27
Zobaczymy czy zrobi kolejna ture. Jesli nie, trafi na CL.

Joopiter
20-03-2011, 13:04
Haller (za wk30) i Brave (za TA) zostaja wpisani na CL. Pierwszy na miesiac (drugie wykroczenie), drugi na 2 tygodnie (pierwsze wykroczenie)

Andzia
08-04-2011, 20:07
Haller - olewa Brytanię 19

Pop517
24-06-2011, 10:38
Knecht - od momentu w którym zaczął przegrywać olewa krzyżaków 38 systematycznie trwa to jakieś 5 dni a teraz zupełnie wsadził w d*** tą ko, nie reaguje na upomnienia mg który robił za niego większość ostatnich tur nawet przepraszam nie napisze albo powodu a na gadu widzę go niemal za każdym razem kiedy wchodzę
no i odgrywa główną role w niemal każdej kłótni na forum od kiedy znowu gram

Marat
24-06-2011, 12:10
Potwierdzam, w wk28 również są kłopoty z wykonywaniem tur przez tego użytkownika.

Knecht
24-06-2011, 15:26
No fajnie 8-) A ty Marat co teraz masz w dup** wko31 ? Bo znalazłeś błahy pretekst że nie zaczekali na ciebie, choć Nihilus czekał, pewnie rozwalił ci jakąś armię i odechciało ci się grać :lol: Obraziło się dziecko...
Wko 28 ?! Chyba coś ci się pomyliło, wystarczy spojrzeć wszystkie tury są robione w czasie, teraz nie wiem skąd, bo miałem robić ale Avasil zrobił więc nie robiłem już.

A ty pop ze 2 albo 3 razy też opóźniłeś kolejkę w k38 ostatnio a mnie się czepiasz ? Nie zaprzeczaj nawet bo wystarczy spojrzeć, bo wiem że takowe opóźnienie było, więc najpierw popatrz na siebie i jak sam jesteś czysty to dopiero czepiaj się innych.



no i odgrywa główną role w niemal każdej kłótni na forum od kiedy znowu gram
A to co nie można brać udział w kłótni, bo ja ich nie robię, przykład czepialstwo Marata w wko29. Co nikt nie może brać udział w kłótni ? bo zaraz trafi na czarną listę

Pop517
24-06-2011, 16:03
1.heh piszesz że ja opóźniłem kolejkę 2-3 razy tymczasem tura na ciebie czeka 12 dni :ugeek: po za tym niezłe tłumaczenie piszesz że mam patrzeć na siebie tymczasem ty to robisz NOTORYCZNIE
2.inni żyją w ogóle bez nich i źle im nie jest

Knecht
24-06-2011, 17:07
ehh "klepocz" sobie dalej, bo nawet prostego zdania nie umiesz zrozumieć.

Marat
24-06-2011, 17:15
Wko 28 ?! Chyba coś ci się pomyliło, wystarczy spojrzeć wszystkie tury są robione w czasie, teraz nie wiem skąd, bo miałem robić ale Avasil zrobił więc nie robiłem już.

No i po co kłamiesz? Dwie tury temu musieliśmy czekać ponad 2 dni, aż łaskawie zrobisz. Ostatnią ture Avasil wrzucił na 30 minut przed upływem terminu, bo ty nie raczyłeś jej nawet ściągnąć ( w momencie gdy Avasil wrzucił, była ściągana tylko raz ).

A innych głupotek na mój temat nie będę komentował, bo są to argumenty w stylu "a u was biją murzynów". Nie pierwszy raz zresztą ponosi cię wyobraźnia na mój temat.

Knecht
24-06-2011, 17:27
:lol: O Boże.
Pomyśl logicznie po co miałem ściągać savea że wchodzę na forum patrzę a Avasil już wrzucił, bo i tak dużo tam nie ma do roboty.


Dwie tury temu musieliśmy czekać ponad 2 dni, aż łaskawie zrobisz.
No dobrze fajnie ciesze się 8-) , a teraz nie patrząc na te dwie tury temu, popatrz na inne, bo te inne czyli cała reszta nawet grając Aragonią była na czas, więc jak niby opóźniam wko28 to wykaż że inne tury też opóźniałem, i tak ich nie wykażesz bo tylko tą jedną opóźniłem.

No fajne to z tymi murzynami, takie rasistowskie, ja bym napisał że dzieci, bo się jak dziecko obraziłeś.

P.S. Teraz sprawdziłem swoje tury i oprócz tego co ty wspomniałeś to jeszcze tylko jedną opóźniłem trochę, czyli łącznie 2 tury, naprawdę dużo tego...

Marat
24-06-2011, 17:36
No fajne to z tymi murzynami, takie rasistowskie

http://pl.wikipedia.org/wiki/A_u_was_Mu ... _bij%C4%85 (http://pl.wikipedia.org/wiki/A_u_was_Murzyn%C3%B3w_bij%C4%85)!

Doucz się dzieciaku, a dopiero potem się odzywaj.

Pop517
24-06-2011, 17:37
ehh "klepocz" sobie dalej, bo nawet prostego zdania nie umiesz zrozumieć.
zaś ty przestań czytać tylko to co chcesz czytać :geek:

No fajne to z tymi murzynami, takie rasistowskie, ja bym napisał że dzieci, bo się jak dziecko obraziłeś.
:lol: :lol: :lol:
(popłakałem się)

Knecht
24-06-2011, 17:45
A ten w swoim świecie 8-)

MateuszKL
24-06-2011, 21:03
Chciałbym jeszcze zaproponować użytkownika Gorbaczow. Ciągle oszukuje. :(

janker92
24-06-2011, 21:13
Chciałbym jeszcze zaproponować użytkownika Gorbaczow. Ciągle oszukuje. :(

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Joopiter
24-06-2011, 21:34
Dobra, koniec klotni. Skonsultuje sie z Amrodem i rozwazymy zgloszone sprawy.

Pop517
10-07-2011, 13:04
po pierwsze ekhem...???
po drugie joop wywal dział krzyżaków 38 nie mam ochoty tego ciągnąć tym bardziej że i tak kampania skończyła by się klęską knechta
po trzecie rada jakaś nie miała powstać aby?

Marat
24-07-2011, 16:16
To w końcu zapadła ta decyzja? Bo delikwent znów nie robi dwóch KO i nawet nie pisze słowa wytłumaczenia...

Joopiter
24-07-2011, 16:43
Tak, zapadla. Knecht zostaje wpisany na Czarna Liste. To jego pierwszy raz, wiec kara to zakaz udzialu w nowych KO na okres 2 miesiecy.

Knecht
24-07-2011, 20:36
Trochę wyrozumiałości że nie mam internetu od wtorku z winy dostawcy i nie kwapią się go szybko zrobić, a jeśli chodzi o te KO np. wko31 to tura zawsze była na czas i w innych takich KO gdzie ludzie grają zawsze są na czas, bo się chce grać w nich a nie w takich co za chwilę ktoś oddaje frakcje innemu i gra staje się monotonna i nudna jak np. te krzyżaki.

Joopiter
01-09-2011, 09:59
Decyzja moja i Amroda, Andzia zostaje wpisany na pierwsza czesc listy z powodu celowego zlamania regulaminu (wyburzenie budynkow) wiedzac, ze nie bedzie mozliwosci egezkwowania kary. A nastepnie podobna praktyka w innej KO.

Errichto
08-11-2011, 18:01
Jasper i Milanos może? Za całkowite urwanie kontaktu z tymi delikwentami.

maryniasz
20-12-2011, 21:01
Knecht - zaczyna mnie już wkurzać jego olewanie ko, robi kiedy mu się podoba... w wk29 spojzalem na 3-4 ostatnie - żadna nie była na czas, zawsze trzeba czekać po 2-3 dni. Dzisiaj wk29 stoi... pisał popołudniu że robi a jest 22.00 i dalej chuja widać, nic nie napisał, a na gg już też nie odpowiada... Może jakieś ostrzeżenie go troche zmotywuje, tym bardziej skoro chce brać udział w kolejnej ko... jak ona też ma stać no to kuźwa... :(

Knecht
20-12-2011, 22:51
Najpierw popatrz na siebie, str. 18 i 20 "kolejka wko31" też nie jesteś święty, już mi się nie chciało więcej sprawdzać ale na pewno było więcej tych opóźnień. Sam wiem że nie robię pilnie tury ale na innych nie donoszę na CL i nie opóźniam ze tydzień albo dwa tak jak to miało miejsce ostatnio w wko29, gdzie janker i Nihilus aż tak się nie palili robić tury a nikt na nich nie doniósł na CL. Po za tym pisałem wcześniej (ze dzień lub dwa) że mam kompa w naprawie i że się spóźnię z turą więc przestań się czepiać.

maryniasz
20-12-2011, 22:58
ok tylko to Wrzesien ;) a tutaj było to tura w ture i niestety pech trafil ze mam zaraz po tobie nie liczac meffa ktory tez czeka na tury. Pewnie jakby to był ktos inny i tez sie tak opieprzal to bym zglosil dawno.

Marat
21-12-2011, 03:44
Potwierdzam.

Żeby nie być gołosłownym, specjalnie podliczyłem tury wykonywane przez Knechta od momentu usunięcia go z czarnej listy ( tak od 1 października ).

wk29 - 5 z 7 tur nie na czas
wk30 za Węgry - 3 z 4 nie na czas
wk30 za HRE - 3 z 4 nie na czas
wk31 - 2 z 3 nie na czas
mko18 - 2 z 4 nie na czas

15 na 22 czyli 68% :!:

Tyle statystyk na dziś, jak będzie trzeba, to poświęcę swój drogocenny czas i podlicze jak to było podczas obecności na CL ( czy była widoczna chęć poprawy ) :mrgreen:

Joopiter
21-12-2011, 08:28
Sprawa zgloszona do kolegium.

Knecht
21-12-2011, 12:10
Potwierdzam.

Żeby nie być gołosłownym, specjalnie podliczyłem tury wykonywane przez Knechta od momentu usunięcia go z czarnej listy ( tak od 1 października ).

wk29 - 5 z 7 tur nie na czas
wk30 za Węgry - 3 z 4 nie na czas
wk30 za HRE - 3 z 4 nie na czas
wk31 - 2 z 3 nie na czas
mko18 - 2 z 4 nie na czas

15 na 22 czyli 68% :!:

Tyle statystyk na dziś, jak będzie trzeba, to poświęcę swój drogocenny czas i podlicze jak to było podczas obecności na CL ( czy była widoczna chęć poprawy ) :mrgreen:
Tak się bawimy donosiciele, zobaczymy jak ja was podliczę ze wszystkiego, bo sami też nie jesteście święci. Konfidenty ******

Joopiter
21-12-2011, 15:13
Kolegium zadecydowalo, ze Knecht zasluguje na umieszczenie na CL. Jest to drugi raz, wiec tym razem kara wynosi 4 miesiace bez nowej KO, a wiec do 21.03.2012. Oznacza to tez wykreslenie z najnowszej WK 33.

I prosze, bys powstrzymal sie przed wulgaryzmami, bo moze skonczyc sie tez kara "forumowa" (co w Twoim wypadku oznacza ban).

DzikiKot
05-02-2012, 13:48
Siema tu marcinus1002. Widzę że nie ma mnie na Czarnej Liście więc może czas odświerzyć Medka? Chociaż pewnie dostanę bana bez żadnego słowa...

PlanB
05-02-2012, 15:56
Ban za nic?Skąd ja to znam :lol:
A tak na poważnie,to chyba nie stanowi to problemu?Tzn.nie wiem jaka była przeszłość owego marcinusa,ale jeśli nie nabroił "za" bardzo,to może grać? :D

DzikiKot
05-02-2012, 16:19
Ban za nic?Skąd ja to znam :lol:
A tak na poważnie,to chyba nie stanowi to problemu?Tzn.nie wiem jaka była przeszłość owego marcinusa,ale jeśli nie nabroił "za" bardzo,to może grać? :D
Trochę narobiłem, uwierz mi. Ale się poprawiłem (przynajmniej ja tak sądzę) a fajnie było by znowu grać w Medka

Marat
05-02-2012, 17:16
Ban za nic?Skąd ja to znam

A co, jesteś jakimś banitą :lol:

A Macinus to ma przecież bana na forum, więc zaraz pewnie dostanie następnego ;)

PS: 8 postów i 2 osty, tylko pogratulować.

Joopiter
05-02-2012, 18:17
Nie ma powrotu dla banitow. Zakladajac nowe konta i na dodatek lamiac na nich notorycznie regulamin nie poprawiasz swojej sytuacji.

PlanB
06-02-2012, 14:25
Ban za nic?Skąd ja to znam

A co, jesteś jakimś banitą :lol:

A Macinus to ma przecież bana na forum, więc zaraz pewnie dostanie następnego ;)

PS: 8 postów i 2 osty, tylko pogratulować.


Nie jestem,wyrwało mi się :)
Cóż zastanawia co niektórzy muszą myśleć żeby tak nabroić,no bo w końcu jaki to ma sens?...

maryniasz
07-02-2012, 21:37
Notorycznie nie robic tur a później wszystko i wszystkich wyzywać długo długo od ujów itp :lol:

PlanB
24-03-2012, 07:45
Proponuje Hallera na czarną listę,z tego co wiem zrobił 2 raz to samo,czyli po prostu sobie olał KO,choć na gg często go widuje,to nie odpisuje na wiadomości...

Errichto
24-03-2012, 10:32
Jasper i Milanos może? Za całkowite urwanie kontaktu z tymi delikwentami



Proponuje Hallera na czarną listę,z tego co wiem zrobił 2 raz to samo,czyli po prostu sobie olał KO,choć na gg często go widuje,to nie odpisuje na wiadomości...Odpowiedź Hallera na pytanie, czy będzie robił tury:

nie bardzo. Po co znów narażać się na opieprz ze bla bla bla. Byłem ponad 2 tyg poza domem, nie miałem prawie wcale dostępu do neta. Nie miałem możliwości robienia tur, a o poinformowaniu na forum o nieobecności jakoś nie myślałem​Także jestem za czarną listą.

Joopiter
24-03-2012, 15:46
Kolegium uznalo, ze Haler powinien zostac ukarany. To jego trzecie wykroczenie, otrzymuje wiec calkowity zakaz gry w Kampaniach Online.

Przy okazji minela kara dla Knechta, ktory moze juz zapisywac sie do nowych KO.

maryniasz
06-04-2012, 01:20
Nie chcialbym zeby kolega errichto bral udzial w nowych ko skoro olal totalnie wk29 po tym jak pokonano mu armie i teraz cala ko stoi.

Marat
06-04-2012, 03:03
Przeca pisał w zastępstwach jaka jest sytuacja.

Mefisto7
02-05-2012, 01:51
:?: Pisał miesiąc temu! I napisał, że "zaraz ogarnie z turami", a jak go nie było - tak go nie ma.

Marat
27-06-2012, 00:24
ACN, który zniknął bez słowa, przez co stoi kilka KO.

seba225
05-07-2012, 20:25
DemonHunter- notoryczne opóxnianie kolejki. Tura stoi już 18 dni...

Mnil
06-07-2012, 18:36
super że została powalana komisja, która ma wszystkow d...

a Ci co się udzielają, organizują zastępstwa, szukają ludzi i robią tury na czas mają zero wplywu...

Avasil
06-07-2012, 23:11
Powiedz mi jaki jest sens wpisywania ACN lub Errichto na czarną listę, gdy nawet tego nie zauważą.

OskarX
06-07-2012, 23:36
Choćby dla porządku. Temat o zastach nie jest uzupełniany i jest chaos :D A lepiej żeby było napisane czarno na białym, przez kogo teraz tyle KO stoi, żeby potem nie wracali znowu psuć 8-)

seba225
22-07-2012, 13:47
DemonHunter KO stoi już miesiąc... 0 usprawiedliwienia...

maryniasz
28-10-2012, 21:10
chciałbym tutaj głosić jednego gracza którego poprostu mam już dość - mianowicie - DOMEN. Gość jest poprostu śmieszny i powoli zaczyna być żałosny.. Wk 30. Janker MG. Kilka spraw rozstrzygnięte na niekorzyść DOMENA, niestety większość zgłaszana nawet do innych tematów jak kolegium ale niestety według mnie poprawnie rozsądzona przez MG. ostatnia sprawa równiez.

po krótce nadmienie....
Domen grając Maurami próbuje wymieniać się prowincjami z innym sojusznikiem na linni frotu frakcjami. chodzi tutaj o insbruk. razem z Milanem zaatakował Niemcy. niestety jest to linia frontu gdzie toczą się walki i miasto w każdej chwili moze zostać zaatakowane chociaż by przez broniące się Niemcy. Janker jako MG zadecydował że takowa wymiana nie moze nastapić po czym jakże upierdliwym i trującym dupe zrzędzeniu Domena postanawia zrezygnować z funkcji MG bo porpostu ma go już dosć - próbuje go od tego odwieźć - zobaczymy co wyjdzie.

Domen ma jednak w dupie ogólnie przyjęte zasady i decyzje MG tym samym nie ma zamiaru do nieczego się reflektować i dalej chce grać na swoich zasadach.

link do tematu MG. Ostatnia sprawa może 2 ost. strony.
viewtopic.php?f=337&t=7666&p=250721#p250721 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=337&t=7666&p=250721#p250721)

Mefisto7
18-11-2012, 15:33
Chciałbym zaproponować Pitera.
Jak tylko mu zapachniało odejść z KO, to olał wszystko i taka wko31 stoi tydzień tylko przez niego. Miast dać hasło chociażby Blackhandowi, to nie...
Wpisanie byłoby za egoizm, lekceważenie nam okazane.

blackhand
20-11-2012, 16:17
Technicznie rzecz biorąc, on sam mi wczoraj dał hasło, nie na moją prośbę. Jednak zgadzam się, trochę nas wszystkich olał.

Mefisto7
20-11-2012, 17:26
Bo mu napisałem, żeby to zrobił. A napisałem to 5 dni temu.

blackhand
22-11-2012, 18:34
Aha. No tak, mogłem się domyśleć.

Joopiter
01-12-2012, 18:52
Sorry, ze tak dlugo, ale nie moglismy dojsc do porozumienia.

Piter zostaje wpisany na CL.

PlanB
16-12-2012, 09:49
Aż nie wiem jak zacząć, może zacznę od początku.
Nie chciałbym się tutaj tłumaczyć bo i tak nie ma to specjalnego sensu, okazałem się strasznym hipokrytą, zrobiłem to co potępiałem u innych(czyt. Zostawiłem KO bez słowa wyjaśnienia). Napiszę tylko, że opuściłem KO z kilku powodów, min. przeprowadzka, później byłem w szpitalu i miałem trochę problemów. Niestety kiedy już wszystko wróciło do normy jakoś nie potrafiłem się zebrać, żeby tu napisać i przeprosić za swoje gówniarstwo. Najważniejsze, nie traktujcie tego jako próby wytłumaczenie siebie i oczyszczenia ze wszystkich zarzutów. Chciałbym tutaj PRZEPROSIĆ wszystkich graczy KO, zwłaszcza tych którzy przez moje zachowanie musieli kończyć jakąś kampanię. Na koniec chce jeszcze dodać, że nie zamierzam ponownie grać w KO i zgłaszam sam siebie na czarną listę, bo dziwnym trafem ciągle nie widnieje tam mój Nick. To by było na tyle, jeszcze raz przepraszam, zwłaszcza tych, z którymi często rozmawiałem (choćby na gg) min. Domena, Zachara, Adiego, Jankera i innych.

Mefisto7
16-12-2012, 10:43
Jeśli miałbyś ochotę jednak wrócić, to śmiało. Brakuje bardziej wdrożonych graczy.

PlanB
16-12-2012, 14:22
Jak kolegium nie będzie miało nic przeciwko i nie będzie żadnego sprzeciwu wśród graczy to mogę wrócić.

OskarX
16-12-2012, 14:43
zgłaszam sam siebie na czarną listę

Zostałeś na nią zgłoszony pół roku temu, przez ten czas kolegium nie zdążyło się porozumieć w twojej sprawie, więc cały czas masz prawo do gry.

Zachar
16-12-2012, 16:09
czarna lista Ci się należy :) ale ja traktowałbym ją jako ostrzeżenie. Byłbym zadowolony z Twojego powrotu. Byłeś zaangażowanym w ko graczem. Twoja Litwa w wk32 nadal istnieje i czeka na powrót władcy ;)
a na przyszłość jeżeli postąpiłbyś podobnie - to będzie ci groził całkowity zakaz.
Ale każdy ma prawo do drugiej szansy a z tego co piszesz to miałeś uzasadnione powody do porzucenia :)
Ostrzeżenie - tylko za brak informacji

Domen
16-12-2012, 17:30
Moim zdaniem też możesz spokojnie wracać. ;) Ale Sycylii w MKO 22 na razie nie zamierzam oddawać. :P

Na początek mógłbyś nawet przejąć Kijów w WKO 30 jeśli chcesz - ale sytuacja jest bardzo trudna.

Mefisto7
16-12-2012, 17:51
Wbijaj stary zatem. Wko32 czeka, a i wko30 Tobą nie pogardzi, o nie...

Joopiter
16-12-2012, 18:41
Zrobimy tak, ze uznajmy, ze zostales wpisany na CL zaraz po opuszczeniu KO i kara juz minela. Oczywiscie wpisze w 1 poscie, ze juz bules karany i przy nastepnej takiej sytuacji (oby nie miala miejsca) kara bedzie odpowiednio surowsza.

PlanB
16-12-2012, 20:04
W takim razie dzięki i oficjalnie wracam do "żywych" :)

Mefisto7
15-01-2013, 20:25
Chciałem wrzucić Yangberga. Nieustannie przedłuża czas robienia tur(np: 2 tygodnie w mko25), nie zapowiada, nie interesuje się. Do tego jest bezczelny i robi łachę, że w ogóle się pojawia.

Yangberg
15-01-2013, 20:37
Chciałem wrzucić Yangberga. Nieustannie przedłuża czas robienia tur(np: 2 tygodnie w mko25), nie zapowiada, nie interesuje się. Do tego jest bezczelny i robi łachę, że w ogóle się pojawia.

Uwielbiam Cie :D, moja absencja kończy się dzisiaj o czym informowałem kilka osób po za tym absencja owa była tłumaczona przez Firzena w kilku tematach za co mu dziękuję i zrozumiana przez kilka osób z tego co widziałem. Powód owej absencji był dla mnie niestety ważniejszy od kampanii online, a lista priorytetów Mefista to już chyba inna sprawa. Jedyne co mogę sobie zarzucić to brak poinformowania was ale zrobiłem to pośrednio przez wspomnianego wcześniej Firzena, ale to oceni Admin, a nie Mefisto. Bezczelny jestem tylko do Ciebie ale jak wiesz Ty zacząłeś, dziecinne zachowanie ale chyba mam satysfakcje, łachy też nikomu nie robię. O turze poinformowałem Domena, on jest mg w MKO25, no chyba że teraz Mefisto>mg.
Pozdrawiam :*

Mefisto7
15-01-2013, 20:48
Wskaż, co jest dziecinnym zachowaniem, to się pośmiejemy. Dopominanie się o stałość tempa kolejki w ostrzejszy sposób? Jak widać, nie wszystkim się tłumaczenia Firzena objawiły. Nikt nie ocenia priorytetów. Nic o mnie nie wiesz, by wydawać sądy. Mam pełne prawo domagać się zaangażowania, które w minimalnym zakresie objawiłoby się wczorajszym zawiadomieniem w każdym temacie "Kolejka".

Od kiedy tu jesteś - zawsze prawie opóźniasz - więc nie odstawiaj niewiniątka.

Yangberg
15-01-2013, 21:03
Wskaż, co jest dziecinnym zachowaniem, to się pośmiejemy

Nagroda za czytanie ze zrozumieniem idzie do Ciebie, gratuluję, pisałem o mnie :*, magia przecinka jest nieoceniona.

Napisałem Ci, że owe zawiadomienia będą dzisiaj, wtedy gdy wstawię moje tury, logiczne? Dla mnie tak. Tobie się nie podoba - trudno, znów oceni ktoś inny niż Ty. Ja już kilka osób przeprosiłem za absencję i przeproszę w kolejkach jak będę wstawiał tury o ile będzie dane mi je zrobić ale po raz kolejny 'budujące klimat fanfary' oceni to ktoś inny niż Ty.
Niewiniątkiem nie byłem ale zazwyczaj i za to przepraszałem, no i wskaż palcem kto był :).


Nic o mnie nie wiesz, by wydawać sądy.
Sooooory, przecież nie nazwałeś mnie bezczelnym i 'robiącym łachę', masz racje :).

Mefisto7
15-01-2013, 21:16
Jeśli mnie wzrok nie myli, to sam napisałeś, że dla mnie byłeś bezczelny. Taki tekst jak użyty w stosunku do Adiego "Nie panikuj :*" po opóźnieniu w turze nr. 18 też do określenia mianem "bezczelnego" można zaliczyć.

Łacha - też mogłem najzupełniej takie coś wynieść z krótkiej gg-owej konwersacji.
Zaliczone.

Natomiast Ty nie miałeś dużych podstaw, by wnioskować, jakobym był no-life'em mającym za priorytety jedynie KO. Przychodzę, po dniu aktywności, do domu - chcąc może jakąś turkę pyknąć (tym bardziej tak przyjemną jak mko25) - i widzę 2 tygodnie opóźnienia od gościa, co zazwyczaj opóźnia... Prosta reakcja.


Co do przecinka - sorry. Spaprałem. Nastawienie na konflikt i potyczkę zaślepiło zmysł czytania ze zrozumieniem.

Yangberg
15-01-2013, 21:38
Łacha - też mogłem najzupełniej takie coś wynieść z krótkiej gg-owej konwersacji.
Zaliczone.
Heh tak mogłeś, wobec Ciebie, ale tylko dlatego, że mnie wkurzyłeś. Mój powrót do gry nie jest robieniem łachy, tak samo jak robienie ko. Nie mów mi, że możesz oceniać mój stosunek do gry na podstawie tej głupiej rozmowy z Tobą. Chcesz dowodów? Proszę - złożyłbym teraz broń gdyby było to związane z robieniem łachy.
Zaliczone?


Natomiast Ty nie miałeś dużych podstaw, by wnioskować, jakobym był no-life'em mającym za priorytety jedynie KO. Przychodzę, po dniu aktywności, do domu - chcąc może jakąś turkę pyknąć (tym bardziej tak przyjemną jak mko25) - i widzę 2 tygodnie opóźnienia od gościa, co zazwyczaj opóźnia... Prosta reakcja.
Skoro nie rozumiałeś moich powodów nie robienia ko to nie wiem co to jest jak nie wina priorytetów...., a może po prostu nie chcesz dopuścić myśli, że miałem powód? Albo koniecznie zależy Ci na tej czarnej liście, nie wiem, wytłumacz mi. A, i pewnie byłeś mocno w szoku jak widziałeś, że nie zrobiłem tury przez 2 tygodnie w momencie gdy nie było mnie od dawna?

Czasem odpowiem lekko złośliwie jak ktoś się gorączkuje, ale po tej mojej 'bezczelnej' odzywce Adi napewno nie mógł spać....., nawet po moich troche złośliwych odzywkach jakoś z maryniarzem się dogadałem, więc da się? Da się.
Naprawdę bezczelny byłem tylko wobec Ciebie, ale w głębi serduszka czuję, że mam powód, wystarczyło rozmowę inaczej zacząć. Nie byłoby tej kłótni.
Jeśli ta moja bezczelność jest powodem do tej czarnej listy to chyba nie mam argumentów :D.

firzen
15-01-2013, 21:47
Ja chciałem tylko dodać, że chyba w każdej KO którą robiłem napisałem jakie są powody nieobecności Yangberga. Jeżeli tura stała dłużej to tylko dlatego że ja niestety nie mogłem wszystkiego ogarnąć mając dwa razy więcej państw do robienia. Czasem też się zdarzało że nie zauważyłem tury Yangberga ponieważ nie grałem w takowej KO i prosiłem o informowanie mnie na PW lub GG. Jakoś ACN'owi można wybaczyć powrót po opuszczeniu forum, a Yangbergowi który miał zastępce w mojej osobie od razu trzeba dowalić Czarną Listę?

Ostrzwtlumie
15-01-2013, 22:35
Panowie mnie proszę tu nie mieszać :P Nic do nikogo nie mam, sam czasami coś opóźnię i nie uważam żeby ktoś był chamski/bezczelny wobec mnie (poza paroma wyjątkami z innych KO). Ale prowadźcie dyskusje dalej, jutro poprawi mi humor po szkole :)

Mefisto7
16-01-2013, 09:34
[spoiler:2xaraq9z]
[quote]Łacha - też mogłem najzupełniej takie coś wynieść z krótkiej gg-owej konwersacji.
Zaliczone.
Heh tak mogłeś, wobec Ciebie, ale tylko dlatego, że mnie wkurzyłeś. Mój powrót do gry nie jest robieniem łachy, tak samo jak robienie ko. Nie mów mi, że możesz oceniać mój stosunek do gry na podstawie tej głupiej rozmowy z Tobą. Chcesz dowodów? Proszę - złożyłbym teraz broń gdyby było to związane z robieniem łachy.
Zaliczone?


Natomiast Ty nie miałeś dużych podstaw, by wnioskować, jakobym był no-life'em mającym za priorytety jedynie KO. Przychodzę, po dniu aktywności, do domu - chcąc może jakąś turkę pyknąć (tym bardziej tak przyjemną jak mko25) - i widzę 2 tygodnie opóźnienia od gościa, co zazwyczaj opóźnia... Prosta reakcja.
Skoro nie rozumiałeś moich powodów nie robienia ko to nie wiem co to jest jak nie wina priorytetów...., a może po prostu nie chcesz dopuścić myśli, że miałem powód? Albo koniecznie zależy Ci na tej czarnej liście, nie wiem, wytłumacz mi. A, i pewnie byłeś mocno w szoku jak widziałeś, że nie zrobiłem tury przez 2 tygodnie w momencie gdy nie było mnie od dawna?

Czasem odpowiem lekko złośliwie jak ktoś się gorączkuje, ale po tej mojej 'bezczelnej' odzywce Adi napewno nie mógł spać....., nawet po moich troche złośliwych odzywkach jakoś z maryniarzem się dogadałem, więc da się? Da się.
Naprawdę bezczelny byłem tylko wobec Ciebie, ale w głębi serduszka czuję, że mam powód, wystarczyło rozmowę inaczej zacząć. Nie byłoby tej kłótni.
Jeśli ta moja bezczelność jest powodem do tej czarnej listy to chyba nie mam argumentów :D.[/quote:2xaraq9z][/spoiler:2xaraq9z]

ad1: Tym większą przyjemność mieć będę - widząc teraz jak pokazywać będziesz brak owej "łachy". :D Dobrze, że wymuszona została pewna deklaracja.

ad2: Ależ nikt nie kwestionuje, iż jest wiele rzeczy ważniejszych od gry w KO. Mnie chodziło nynie o Twój stosunek do KO - którego obraz mi się wytworzył podczas ostatnich miesięcy. Jeśli twierdzisz, że jest inaczej - cieszy mnie to.
Twoja bezczelność skłoniła mnie do napisania tutaj, aczkolwiek nie była głównym powodem nominacji do Czarnej Listy. Przedłużanie tur to drażliwy temat i jeżeli ktoś miast przeprosić (tura 18ta) - jeszcze się nabija - to włączają się kurwiki. No sorki.
PS: Ja rozgorączkowany? Określiłbym mój ton z gg jako zimny, nie rozgorączkowany... Ale jak tam chcesz. ;)

Yangberg
16-01-2013, 10:44
Twoja bezczelność skłoniła mnie do napisania tutaj, aczkolwiek nie była głównym powodem nominacji do Czarnej Listy. Przedłużanie tur to drażliwy temat i jeżeli ktoś miast przeprosić (tura 18ta) - jeszcze się nabija - to włączają się kurwiki. No sorki.
Hmmm...chwila, podsumowując to Twoje powody (odejmując absencję bo mój najlepsiejszy przyjaciel o niej nie wspomniał w swoich powodach skargi) do wpisania mnie na listę to bezczelność w rozmowie z Tobą i ta jedna odzywka po opóźnieniu tury (po której osoba której w to nie mieszamy jak sama przyznała nie mogła spać po nocach) bo z tego co pamiętam to dość często przepraszałem po opóźnieniach (szczerze? naprawdę często jak porównam do innych osób, rób dokładniejsze researche), więc nie pamiętam czy gdzieś jeszcze tak ciekawie odpisałem. No i jak się kłócić z takimi powodami :roll: , Paladynie Mefisto, jest jeszcze wiele osób które opóźniało i nie przepraszało po tych karygodnych opóźnieniach, do dzieła! Będę Ci kibicować w twojej świętej krucjacie :). Podpowiem Ci nawet kilka bezczelnych zwrotów jak już będziesz pisał do tych niegodziwców na gg.


PS: Ja rozgorączkowany? Określiłbym mój ton z gg jako zimny, nie rozgorączkowany... Ale jak tam chcesz. ;)
Może być i zimny, jeden pies, moja reakcja na obydwa jest taka sama, dodamy jeszcze bezczelny, chamski, ignorancki i np. zażenowany. To tak na przyszłość żebyś miał większe spektrum zachowań powodujących u mnie tak samo bezczelne odpowiedzi, nie dziękuj :*, to taki zaległy gwiazdkowy prezent :).

PS. A co jeśli przeprosiłem, a potem się nabijam, tak mogę?

Joopiter
16-01-2013, 15:38
Ok, Panowie, prosze przeniesc dalsza dyskusje na inne komunikatory niz ten temat ;)

Sprawa Yangberga jest rozpatrywana, natomiast informujemy, ze na pierwsza czesc listy zostal wpisany eleven.

Marat
16-01-2013, 15:57
Sprawa została rozpatrzona, Yangberg nie trafia na czarną listę.

Yangberg
16-01-2013, 22:32
Dziękuje za wyrozumiałość.

Mefisto7
17-01-2013, 14:43
Właściwie to nie było czego rozpatrywać. Przegrałem dyskusję, więc równie dobrze mogłem napisać w ostatnim swoim poście, że apel odwołuję... Szkoda, że zapomniałem. ;)

maryniasz
26-01-2013, 16:57
Chciałbym zglosic kolege GRUHE. mam juz dosc ludzi ktorzy olewaja ko bo im nie idzie i tlumaczenie ... mam dosyc tej ko... inni graja tylko zawsze znajdzie sie jakis dziad co zawala calą ko a w innych gra... wk30 totalna olewka... najpierw narobili burdel... powypowiadali wojny pozakladali swoje sojusze i UJ strzelil cała ko bo praktycznie co troche stoi i domen musi robic za 2 sojusznikow tury..

Mefisto7
26-01-2013, 17:08
Potwierdzam i ja.

Marat
02-02-2013, 15:51
GRUHA trafia na czarną listę, co skutkuje dwumiesięcznym zakazem zapisywania się do nowych KO.

Marat
27-02-2013, 13:19
Za notoryczne i celowe łamanie regulaminu, na czarną listę trafia Nihilus.

Arrim
04-03-2013, 20:38
Nie mam już czasu na KO ani na wszelkie inne przyjemności, więc możecie mnie wpisać na czarną listę.

PussyDestroyer 666
04-03-2013, 20:54
Chyba z wpisywaniem na czarną listę to przesada.Przecież możesz oddać Ko i później wrócić,jak rozwiążesz problemy.

Ostrzwtlumie
11-03-2013, 15:30
Zgłaszam gracza Pussydestroyer 666 przez którego ponad miesiąc stoi Krucjata X. W innych KO ma czas pisać posty a tu nie robi tury, a ponad to bierze nowe KO. Jak nie ma czasu, niech nie bierze nowych KO=z wpisaniem na 1 część listy...

PussyDestroyer 666
11-03-2013, 16:16
Ja moją turę ruszyłem już jak pisałem,teraz mój brat robi turę Jerozolimy,więc nie czaje o co chodzi.

ProNoob
11-03-2013, 16:29
Ahh, ten brat.

Ostrzwtlumie
11-03-2013, 16:31
Gratuluje kiedy pisałeś.... 8 marca(3 dni różnicy brawo)? A skąd mam wiedzieć że ruszyłeś jak nie wstawiłeś? Może twojego brata też zgłosić do CL? Takie wymówki to dzieciom w przedszkolu możesz wciskać. Czekam na decyzje kolegium(już jest rozpatrywana bo dostałem info od Avasila).

PussyDestroyer 666
11-03-2013, 18:42
Ciekawe po co miałbym wstawiać turę na forum,chyba dla ciebie zapisywanie tury na kompie,wrzucanie ją na forum i ponowne jej sciągnięcie na ten sam komputer ma sens,ale dla mnie NIE.

Ostrzwtlumie
11-03-2013, 18:45
Ciekawe po co miałbym wstawiać turę na forum,chyba dla ciebie zapisywanie tury na kompie,wrzucanie ją na forum i ponowne jej sciągnięcie na ten sam komputer ma sens,ale dla mnie NIE.
<Facepalm>
Widać z tobą nie da się rozmawiać. Po co masz ściągać znów turę, jak masz ją na kompie. Wrzucając, pokazujesz że zrobiłeś...
Widać że nawet zgłoszenie ciebie tutaj nic nie sprawiło....

PussyDestroyer 666
11-03-2013, 18:49
O dziwo nie czuje jakiegoś obowiązku pokazywania wam,że zrobiłem turę ,kiedy nie ma to żadnego powiązania,z tym ile wy będziecie na turę czekać...

Ostrzwtlumie
11-03-2013, 18:55
O dziwo nie czuje jakiegoś obowiązku pokazywania wam,że zrobiłem turę ,kiedy nie ma to żadnego powiązania,z tym ile wy będziecie na turę czekać...
Dlatego tu wylądowałeś...
Do obowiązku robienia tury w przeciągu 24/36h tez się nie poczuwasz?

Domen
11-03-2013, 18:58
Zaraz kliknę klepsydrę tylko hasło poszukam.

PussyDestroyer 666
11-03-2013, 19:08
O dziwo nie czuje jakiegoś obowiązku pokazywania wam,że zrobiłem turę ,kiedy nie ma to żadnego powiązania,z tym ile wy będziecie na turę czekać...
Dlatego tu wylądowałeś...
Do obowiązku robienia tury w przeciągu 24/36h tez się nie poczuwasz?
ProNoob robił jakoś turę 10 dni i do niego to nie miałeś wątów, ta hipokryzja bo w tej Ko nikt nie robi tury na czas.

Domen
11-03-2013, 19:08
Pussy prześlij mi sejwa do tury brata, bo inaczej kliknę was obu, a skoro zrobiłeś swoją, to nie ma sensu żebyś na tym tracił.

Ostrzwtlumie
11-03-2013, 19:19
[quote="PussyDestroyer 666":39rtf3lz]O dziwo nie czuje jakiegoś obowiązku pokazywania wam,że zrobiłem turę ,kiedy nie ma to żadnego powiązania,z tym ile wy będziecie na turę czekać...
Dlatego tu wylądowałeś...
Do obowiązku robienia tury w przeciągu 24/36h tez się nie poczuwasz?
ProNoob robił jakoś turę 10 dni i do niego to nie miałeś wątów, ta hipokryzja bo w tej Ko nikt nie robi tury na czas.[/quote:39rtf3lz]
A tobie się pisze że masz zrobić, odpisujesz(sic!) i na tym się kończy. Bo brat nie ma czasu :roll: No w ciągu miesiąca trudno znaleźć 1-2h na turę? A na inne ma? To dopiero Hipokryzja!
Domen przeklikuj jak leci, nawet teraz nic się nie ruszyło w kolejce.

Avasil
12-03-2013, 13:06
Zdecydowaliśmy nie wpisywać PussyDestroyer666 na CL, aczkolwiek pragnę zaznaczyć że jeśli sytuacja się nie poprawi, to zostanie tam wpisany.

Marat
17-03-2013, 12:07
To chyba musicie zmienić decyzję, bo wycofał się z kolejnej KO - MKOXXX

PussyDestroyer 666
17-03-2013, 12:11
Na czarną listę można trafić za :
- notoryczne opoznianie kolejki
- brak wytlumaczen przy spoznieniach
- zapominanie hasla, niepodawanie hasla MG
- porzucanie KO bez powodu
- notoryczne lamanie zasad KO
Który punkt złamałem?

Było to moje pierwsze opóźnienie kolejki w tej Ko.
Wynosiło on mniej niż 10 godzin.
Do porzucenia Ko miałem powód,myśle,że łatwo będzie znaleźć zastępce na to państwo.

Domen
17-03-2013, 12:26
Klepsydra po opóźnieniu 10-godzinnym to przesada, zwłaszcza w MKO gdzie jest 36 godzin, więc 10 opóźnienia to raptem 1/4 czasu więcej.

Ale z drugiej strony powinno się uprzedzić, że będzie opóźnienie (nie wiem, czy tutaj uprzedzałeś).

PussyDestroyer 666
17-03-2013, 12:34
Nie uprzedałem,ponieważ dnia wcześniejszego starałem się nadrobić opóźnienie w innych Ko które powstało przez moją chorobę,w tej Ko wydawało mi się ,że została wrzucona ona ,dzień później i ,że przez to mam jeszcze czas na zrobienie,jak dowiedziałem się,że było inaczej niż mi się wydawało to najszybciej jak mogłem starałem się ją zrobić,ale skomplikowana sytuacja do rozwiązania oraz do ,że nie miałem odrazu dostępu do kompa przeciągneły to.

Ostrzwtlumie
17-03-2013, 12:45
Nie no naprawdę mam tu pisać co przeskrobałeś? No to jedziemy:
1. Opóźnienie w Krucjacie X o prawie Miesiąc(SIC!). Następnie porzucenie tej KO cytuje: "Ja oddaje Krucjate X bo się troche cykam i nie chce trafić do więzienia przez tą Ko."
2. Opóźnienie w mko31.
3. Opóźnienie ponad tydzień w Brytanii 42, przy czym pisałeś że wrzucisz za parę h lub jeden dzień a wrzuciłeś po paru dniach.
4.Opóźnienie w mko30 i następne oburzenie że MG przeklikał. I oddanie państwa jak to mówisz z powodu " nie mam zamiaru tracić/przegrywać czegokolwiek z innej winy niż przez siebie.". To już w ogóle śmiech na sali. Nie pierwszy i nie ostatni raz MG za kogoś MG przeklikiwał i nikt takiego teatru nie robił. A wina jest po twojej stronie bo ty tury nie zrobiłeś na czas.

Marat
17-03-2013, 12:47
Przede wszystkim więcej empatii ze strony innych graczy, o czym juz mówiłem. Dentor by powtórzył i byłoby po sprawie. Natomiast druga strona medalu jest taka, że powód z jakiego rezygnujesz to żaden powód, bo nie tylko nie zrobiłeś na czas, ale nie zrobiłeś też po tej godzinie, po której obiecałeś zrobić.

Ostrzwtlumie
17-03-2013, 12:52
Zrozumiał bym go jak by napisał "przepraszam zaraz zrobię" i by zrobił, a nie że pisze za godzinę wstawię a wstawia za parę godzin...
Albo przykład Krucjaty X, napisałem na CL że nie robi a on nawet nie zrobił(sic!) a jak MG przeklikał to oddał( a powód już pisałem jest taki śmieszny) ....

PussyDestroyer 666
17-03-2013, 13:07
Nie wiem jaki jest sens,wynajdywania wszystkich innych Ko,kiedy mówimy o konkretnym przypadku,mianowicie o mko XXX.
Tam nie przedłużałem tury,ale ty się pospinałeś bo inne Ko jak pisałem już z powodu choroby,opóźniłem i odrazu walnąłeś klepsydrę.
Co do powodu oddania,to Ko działają tak,że ja prowadzę dane państwo od początku do końca,jeśli państwo przegrywa to jest to moja wina i uczę się na własnych błędach, w tym momencie ja nie gram już moim państwem ponieważ jest ingerencja w nie przez kogoś innego i taka gra traci jakikolwiek sens-przestaje być moim dziełem.
Jeśli chodzi o to ,że opóźniłem to oczywiste jest,że na każdego można znaleźć tury w których opóźnił,i na podstawie tego wyciągnać wnioski,że gracz Ko olewa i trzeba teraz przeklikiwać jego tury po 5 minutach opóźnienia.
Ja tamtą turę wstawiłem trochę bo czasie,bo jak już pisałem nie miałem początkowo dostępu do komputera a potem musiałem pogłowić się nad skomplikowaną sytuacją która miałem na froncie z Danią.Dentor mógł spokojnie(choć nie musiał)powtórzyć turę,ponieważ znam jego sytuację i jedyne co musi zrobić to ruszenie 3 odddziałami na statki,bo i tak nic innego nie może zrobić.Na dodatek kiedy on prosił mnie o zrobienie tury za siebie wcale mi to nie przeszkadzało,i zrobilem bez problemowo.
Jeśli już przyczepiłeś się Krucjaty X to radzę najpierw sprawdzić ile tur było tam zrobionych na czas,przedemną turę robił ProNoob któremu zrobienie zajeło 10 dnio,ale jakoś wtedy ci to nie przeszkadzało.

Marat
17-03-2013, 13:10
Jak nie przedłużyłeś? Co ty za głupoty opowiadasz? Byłeś podany na CL, z powodu nie robienia tur przez tydzień czy nawet miesiąc. Upiekło ci się, ale musisz wiedzieć, że w takim wypadku będziesz pod obserwacją i MG może nawet zrobić po godzinie opóźnienia.

PussyDestroyer 666
17-03-2013, 13:14
Zwróć uwagę ,że napisałem ,że piszę o Mko XXX czyli o Ko w której nie przedłuzałem.

Marat
17-03-2013, 13:16
Ale przedłużyłeś ostatnią.

PussyDestroyer 666
17-03-2013, 13:19
Dlatego napisałem przedłużałem,niby ta tura co była teraz też jest już przeszłością,ale o niej samej napisałem później w tekscie.

RemoPL
17-03-2013, 13:53
Na czarną listę można trafić za :
- notoryczne opoznianie kolejki
- brak wytlumaczen przy spoznieniach
- zapominanie hasla, niepodawanie hasla MG
- porzucanie KO bez powodu
- notoryczne lamanie zasad KO
Który punkt złamałem?

KO: XXX MKO
Oddający: PussyDestroyer 666
Powód: brak (powód jest taki, że się fochnął za przeklikanie, czyli wychodzi na jedno i to samo)

Ostrzwtlumie
17-03-2013, 14:16
Nie wiem jaki jest sens,wynajdywania wszystkich innych Ko,kiedy mówimy o konkretnym przypadku,mianowicie o mko XXX.
Taki sens aby uświadomić ci jak ostatnio pracujesz na wpisanie siebie do CL.

Tam nie przedłużałem tury,ale ty się pospinałeś bo inne Ko jak pisałem już z powodu choroby,opóźniłem i odrazu walnąłeś klepsydrę.
Chyba liczyć nie umiesz -.- przedłużałeś i jako MG miałem prawo przeklikać(wręcz musiałem). Trzeba było napisać że chory jesteś i by było po sprawie, ale nie teatru ciąg dalszy...

Co do powodu oddania,to Ko działają tak,że ja prowadzę dane państwo od początku do końca,jeśli państwo przegrywa to jest to moja wina i uczę się na własnych błędach, w tym momencie ja nie gram już moim państwem ponieważ jest ingerencja w nie przez kogoś innego i taka gra traci jakikolwiek sens-przestaje być moim dziełem.
Tu żeś dowalił. Rozumiem że wszyscy gracze i MG mają czekać na szanownego Pana, aż łaskawie zrobi turę, bo przecież MG nie może ci przeklikać. Chyba nie rozumiesz sensu stanowiska MG jak i punktu w regulaminie co do czasu na robienie KO.

Jeśli chodzi o to ,że opóźniłem to oczywiste jest,że na każdego można znaleźć tury w których opóźnił,i na podstawie tego wyciągnać wnioski,że gracz Ko olewa i trzeba teraz przeklikiwać jego tury po 5 minutach opóźnienia.
Nie 5 minut ale prawie 12h....

Ja tamtą turę wstawiłem trochę bo czasie,bo jak już pisałem nie miałem początkowo dostępu do komputera a potem musiałem pogłowić się nad skomplikowaną sytuacją która miałem na froncie z Danią.Dentor mógł spokojnie(choć nie musiał)powtórzyć turę,ponieważ znam jego sytuację i jedyne co musi zrobić to ruszenie 3 odddziałami na statki,bo i tak nic innego nie może zrobić.Na dodatek kiedy on prosił mnie o zrobienie tury za siebie wcale mi to nie przeszkadzało,i zrobilem bez problemowo.
To trzeba było o tym napisać przed czasem a nie już po kliknięciu tury i jak kolejka poszła dalej...

Jeśli już przyczepiłeś się Krucjaty X to radzę najpierw sprawdzić ile tur było tam zrobionych na czas,przedemną turę robił ProNoob któremu zrobienie zajeło 10 dnio,ale jakoś wtedy ci to nie przeszkadzało.
Przyznam że przedłużył i to sporo ale jak mu sie napisze to zrobi , a ty? Piszesz że nie masz czasu(tak jak brat) i to przez miesiąc?! No bez jaj, a o turze wiedziałeś bardzo długo.
[ukryj:18jczbi8]"źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz&#39;&#39;[/ukryj:18jczbi8]
Rozmowa z tobą nie ma prawie sensu. Nic do ciebie nie dociera a że na CL ciebie nie ma jest nie pojęte O.o...

Avasil
17-03-2013, 16:03
Kolegium zadecydowało o wpisaniu PussyDestroyer666 na Czarną Listę do 17.05.2013
Przypominam, że skutkuje to zakazem zapisywania się do nowych KO do tego czasu.

Domen
17-03-2013, 16:54
Cały czas byłem przeciwnikiem nawet samego istnienia Czarnej Listy, ale zrobię wyjątek.

Proszę rozpatrzyć wpisanie Mnila na Czarną Listę:

viewtopic.php?f=359&t=8265&p=281627#p281627 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=359&t=8265&p=281627#p281627)

Powody:

Długotrwałe opóźnianie tur w tych KO, gdzie nie wszystko idzie po jego myśli. Do tego odwalanie różnych cyrków w dwóch KO. Dodatkowo zignorowanie kilkakrotnie przypominanego polecenia, żeby przesłał turę Papieża do zrobienia MG - i zrobienie jej samemu. Robiąc tę turę Papieża samemu, odrzucił propozycję wypłaty należnego odszkodowania (zasądzonego przez MG) dla innej frakcji, z którą prawdopodobnie niedługo będzie walczył.

W MKO 26 - tura stała przez Mnila 10 dni. Był też cyrk z rzekomym odbiciem blokady portu, itd. A później nie odbił, mimo że miał 10 dni na wczytywanie.

W WKO 31 - tura stoi przez Mnila 8 dni i nie zanosi się na to, żeby coś się miało ruszyć. Zero wyjaśnienia ani przeprosin. MG hasła nie dostał.

W WKO 30 - Mnil porzucił swoją frakcję - Kijów. Następnie przejął inną frakcję - Węgry. Na szczęście Kijów przejął już inny gracz - Technik.

W MKO 26 - ignoruje i olewa rozstrzygnięcie MG. Pomimo, że MG jasno się wyraził, Mnil i tak przysłał mi dyplomatą żądanie oddania miasta Turku.

W WKO 31 Mnil miga się od przesłania haseł do Bułgarii i Papieża nowemu MG. Tury Papieża nie wrzucił nawet na forum.

================================================== =

W dodatku jeśli się nie mylę, WKO 30 to nie pierwszy przypadek, kiedy Mnil porzucił przegrywającą frakcję. Gracz KO powinien umieć przegrywać, Mnil nie umie. Zresztą w WKO 30 wysyłałem mu olbrzymie ilości kasy, żeby jego frakcję podtrzymać przy życiu, ale i tak jemu się nie chciało już.

Rozumiem, gdyby chociaż znalazł zastępcę - ale to ja musiałem szukać zastępcy na jego Kijów w WKO 30.

Marat
17-03-2013, 17:16
Dodam, że przez ostatni rok zdażyło się Mnilowi m.in łamać cwaniacko regulamin ( przesuwając o jedno pole pokonane statki w wk33 i licząc, że nikt nie zauważy - zresztą ruszanie pokonanej floty w tej KO nie było pojedyńczym przypadkiem ) czy też zrobić z Turcji w wko30/wko31? (nie wiem dokładnie która to była) totalną farmę, a na koniec, nadal będąc teoretycznie prawowitym władcą tej nacji, pozwolić innym graczom na używanie jej jednostek, co totalnie psuje grę. A jak był gracz na nację sojuszniczą ów Turcji ( Bułgarie, za którą wykonywał turę, bo nie miała właściciela ), to nie godził się na jej oddanie.

Domen
17-03-2013, 17:23
nadal będąc teoretycznie prawowitym władcą tej nacji, pozwolić innym graczom na używanie jej jednostek, co totalnie psuje grę.

Tutaj akurat ja byłem tym "innym graczem" więc przepraszam za to, bo to też moja wina.

Marat
17-03-2013, 17:27
Mnil jest na tyle doświadczonym i starym graczem, że nie powinien dopuścić do czegoś takiego. Twoja wina ( bezsprzeczna ) go nie usprawiedliwia.

Domen
17-03-2013, 17:30
Ogólnie podejrzewam, że gdyby w tej WKO 31 był wtedy MG, to by się nie zgodził na takie warunki wasalizacji.

Ale nie mieliśmy MG, to się "rozbrykaliśmy" trochę.

Mnil
17-03-2013, 20:13
padam na twarz...

jesli chodzi o mko26, to sam matisek odbil oblezenie tych statkow i napisal do mnie zebym spobowal jednak odbic i faktycznie, kilka prob i sie udalo, nie dopilnowalem zeby spikrambo zrobil ture z odpowiedniego zapisu i wyszlo bagno, czekalem na decyzje MG, liczylem z odbije tak czy siak, ale gra odwalila taki skrypt ze mimo iz zostawaly mi 3 do 1 w statkach to odbijalem, wyslalem dyplomate bo liczylem na honor danii, oczywiscie sie pomylilem.

wko31 nie mam sobie nic do zarzucenia z turcja, sytuacja potoczyla sie tak, gdy Joopiter olal Egipt, zostawil mnie samego a swoje panstwo oddal ziomkowi ktory zerwal ze mna wszystko i podpisal pokoj z biz, sorki...

wko30 to zrezygnowalem tylko z powodu ciaglych spin i ponaglalem domena (chociaz prawda jest taka ze nie powinienem mu dac wejsc na glowę) i KO mnie wkurzyla, dziesiatki (chocby sami oskarzajacy) osob zostawiaja KO, niektorzy anwet po 1 turze, wiec nie wiem o co halo...

a drobne pierdoly jak przesuniecie statku to smiech na sali...

Domen
17-03-2013, 20:46
i faktycznie, kilka prob i sie udalo


Ile może trwać "kilka prób" :?: I jakim cudem takie coś odwaliłeś, że udało się odbić, a przekazałeś dalej turę, w której się nie udało :?: Poza tym skoro rzekomo po "kilku próbach" się udało za pierwszym razem - to dlaczego w następnej turze nie udało się przez 10 dni :?:

I dlaczego nie prześlesz MG sejwa na dowód tego, tylko wykręcasz się tym, że sejw wygasł :?: A wygasł, bo zgłosiłeś to o 2 tygodnie za późno.

Ruszasz pokonane statki w WKO 33, wysyłasz sobie kasę od Papieża w WKO 31 - a liczysz na to, że będziemy dalej wierzyć Ci na słowo :?:

Straciłeś w moich oczach całkowicie wiarygodność.

Może gdybyś nie zwyzywał mnie na GG od najgorszych i nie zablokował już jakiś czas temu, tylko dlatego że miałem pretensje, że zrobiłeś turę za Papieża kiedy pisałem Ci kilka razy, żebyś wysłał ją MG do zrobienia, to może bym teraz uwierzył w te pozostałe Twoje tłumaczenia i wymówki.

Niestety sam się wkopałeś.

===============================================

Tu jest ta sprawa - MG dostał wreszcie hasło do Bułgarii (od Sayeera - dawnego MG) i okazało się, że Mnil sobie kasę posyłał od Papieża:

viewtopic.php?f=359&t=8265&start=1060#p281668 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=359&t=8265&start=1060#p281668)

http://img5.imageshack.us/img5/7278/oszustwo.jpg

Mnil
17-03-2013, 20:57
NIe bede sie powtarzal ze Matisek powiedial mi ze jednak da sie odbic mna przede mna turę) i dlatego tez poprawilem.

Matisek
2013-01-29 19:18:36
mko26 koniec mojej tury (jak chcesz misję ustawić):
http://www.sendspace.pl/file/4fe99e7aaa8864892ea53ab
2013-01-29 19:19:29
z tego co widziałem, to chyba jeśli trochę powczytujesz da radę odbić blokadę portu
2013-01-29 19:19:41
dania ma dużo statków, ale słabych

a co mialem wyslac MG, zapis ktory byl juz dla kolejnego panstwa?
Nie jest moja winą ze MG przez tydzien mial w d... cokolwiek sprawdzić.
zastanow sie co mowisz, musialbym byc jakims idiotą zeby taki cyrk tworzyc, mam zycie poza KO, pomysl czlowieku...

z kasą sprawę juz wyjasnilem, sorki ze nie przedstawie ci domen nagrania z iprezy, albo zdjecia alkomatu.


Zablokowalem cię, gdyż po 10 raze w ktorym przysiagalem juz ze nie zrobilem tego specjalnie dalej mnie obrazales i zasypywales oskarzeniami, mialem dosc tego.

Domen
17-03-2013, 20:58
Nie obrażałem ani nie zasypywałem oskarżeniami. Napisałem tylko:

"Jestem po prostu ostrożny"

I nic więcej nie pisałem. Ty za to mnie obrażałeś po tym jak to napisałem, a później zablokowałeś.

A sorry ale jak chcesz, żeby Ci wierzyli na słowo, to byś musiał mieć reputację świetną.

A nie masz, bo zdarzało Ci się oszukiwać - np. tak jak Marat pisał, w WKO 33 ruszyłeś pokonane statki.



Nie jest moja winą ze MG przez tydzien mial w d... cokolwiek sprawdzić.


Jest Twoją winą że do MG nie poleciałeś z tym 16 lutego (kiedy pisałem Ci, że nic nie było pokonane), tylko dopiero 4 marca. :!:

====================================

Poza tym sorry ale ta MKO 26 to już teraz nie ma żadnego znacznia, bo się okazuje, że w WKO 31 dużo grubsze przewałki odwalasz... :roll:

Mnil
17-03-2013, 21:05
oczywiscie,


KaMnil
zakceptowalem, ale nie raty
Domen
2013-02-27 15:16:59
haha
2013-02-27 15:17:04
nie da się zaakceptować połowy propozycji
2013-02-27 15:17:07
a odrzucić reszty
2013-02-27 15:17:10
więc nie zaakceptowałeś
2013-02-27 15:17:11
...
KaMnil
2013-02-27 15:17:27
przerwalem od razu trybut bo nic o nim nie widzialem
Domen
2013-02-27 15:17:51
to trzeba było zajrzeć na forum albo dać MG turę
2013-02-27 15:18:00
i tak nie wierzę, że zaakceptowałeś i przerwałeś trybut
2013-02-27 15:18:06
bo mam w tej turze raptem 16 000 kasy na plusie
KaMnil
2013-02-27 15:18:13
doczytalem tak
Domen
2013-02-27 15:18:13
a powinno być więcej gdybyś zaakceptował
KaMnil
2013-02-27 15:18:23
zaakceptowalem
Domen
2013-02-27 15:18:42
to po co trybut zerwałeś ?? teraz nie da się udowodnić, że zaakceptowałeś
2013-02-27 15:18:46
a jakoś nie chce mi się wierzyć
KaMnil
2013-02-27 15:19:01
bo z jakiej racji tyle kasy?
Domen
2013-02-27 15:19:13
kurwa...
2013-02-27 15:19:18
przeczytaj sobie
2013-02-27 15:19:19
z jakiej racji
2013-02-27 15:19:28
na forum jest opisane
2013-02-27 15:19:35
poza tym miałeś dać MG turę Papieża do zrobienia
KaMnil
2013-02-27 15:19:36
to luz, porpos w nast, wydawalo mi sie ze sie pomyliles
Domen
2013-02-27 15:19:48
nie bede drugi raz ruchu dyplomaty zużywał
2013-02-27 15:19:54
a ture Papieża masz dać do zrobienia MG
KaMnil
2013-02-27 15:19:55
to niech robi, mi to rybka kto
2013-02-27 15:19:57
to papiez da
Domen
2013-02-27 15:20:07
tak - i niech mi wyśle znowu tyle same
2013-02-27 15:20:09
samo*
2013-02-27 15:20:17
bo nie wierze ze te 4000 zaakceptowales i zerwales trybut
KaMnil
2013-02-27 15:20:21
zaakceptowalem
2013-02-27 15:20:25
ile razy mam mowic?
Domen
2013-02-27 15:23:53
nie udowodnisz tego i tak
2013-02-27 15:23:55
a ja nie wierzę
2013-02-27 15:24:11
w sumie można by to udowodnić w jeden sposób
2013-02-27 15:24:15
niech MG
2013-02-27 15:24:20
zajrzy do sejwa dla Papieża
2013-02-27 15:24:25
i raz zaakceptuje a raz nie'
2013-02-27 15:24:30
a następnie przeklika do Bizancjum i sprawdzi ile jest kasy
KaMnil
2013-02-27 15:25:04
jestes chory

Domen
2013-02-27 16:11:55
po prostu ostrożny
2013-02-27 16:11:58
po prostu ostrożny...
2013-02-27 16:11:59
:)
2013-02-27 16:12:21
zeby mnie ktos w ciula nie zrobil
KaMnil
2013-02-27 16:31:14
za tą "ostroznos" p[ol forum cie nie trawi, ciekawe jak jest w zyciu realnym, mam nadzieje ze nie tak "ostroznie"
2013-02-27 16:31:28
nie pisz juz do mnie wiecej, bo glowa mnie boli od sluchania tego

wlasnie mialem dac ture MG zeby ci wyslal tą kasę, ale nie wiem w jakim stanie robilem tą turę skoro malo ze wrzucilem od razu do anglii to jeszcze z kasa dla siebie -.-
zasatnow sie jakims idiotą musialbym być jakbym robil to z trzezwym umyslem, teraz obczailem swoj blad, ale nikt oczywiscie nie raczyl mi napisac o pomylce ;/

Avasil
17-03-2013, 21:09
Proszę odpuścić sobie tego typu dyskusje, sprawa jest rozpatrywana.

Domen
17-03-2013, 21:09
No i teraz każdy może zobaczyć, kto kogo obrażał, a kto się tylko upominał o swoje prawo do poproszenia MG o sprawdzenie czy wszystko jest OK... :roll:

A tak przy okazji, to rozmów z GG nie wkleja się na forum...


zasatnow sie jakims idiotą musialbym być jakbym robil to z trzezwym umyslem

To dlaczego po wytrzeźwieniu mnie nie odblokowałeś na GG...

Mnil
17-03-2013, 21:23
przepraszam wiec.

banujcie mnie, ciagne kampanie, przyuczam mlodych, nie spozniam praktycznie tur, prowadze mapy itp itd.

wywalcie mnie z forum, sam dorzucam sie do prośby, mam juz dosc tego ;/

wielu widzi drzazgi w cudzych oczach a w swoich belki nie..

Marat
17-03-2013, 21:28
wielu widzi drzazgi w cudzych oczach a w swoich belki nie..

I vice versa.
Nikt cie bez powodu banował nie będzie. Nie chcesz, to nie wchodź na forum i po sprawie, nikt cię nie zmusza.

Domen
17-03-2013, 23:19
Mnil popełnił błąd po pijaku przyznał sie i tyle walnijcie mu jakąś kare za ''pijaństwo'' ,bo jak tak dalej pójdzie to faktycznie nie będzie z kim grać .

No ja tam też nie popieram, żeby go całkowicie wywalać z KO. Ale jakaś przykładna kara musi być.

A skoro i tak ma 20 KO (jak sam pisze), to zakaz dołączania do nowych KO przez jakiś czas obowiązkowo się należy...

Niech przystopuje, bo od takiej ilości KO jednocześnie to nie jednemu by palma odbiła... :roll:



wielu widzi drzazgi w cudzych oczach a w swoich belki nie..


Mnil - naprawdę nie musisz opisywać siebie. My już to wiemy. Nadal słowa "przepraszam" czy "sorry" nie przebąknąłeś nawet...



wyslalem dyplomate bo liczylem na honor


Najpierw licz na swój (zamiast cwaniakować - co ewidentnie ostatnio robiłeś), a potem może ktoś się odpłaci.

Ale nie - jedziesz po mnie równo na forum i na GG, blokujesz na GG, a potem na honor liczysz. Wcześniej jeszcze (zanim wyszła na jaw ta sprawa z MKO 26) przesyłasz sobie w WKO 31, robiąc za Papę turę, 10,000 z kasy papieskiej, a moją wypłatę kasy, którą mi MG przyznał, odrzucasz...

Brawo. Honorowe na maksa. Po prostu dajesz innym przykład, jak postępować honorowo... :roll:

Mnil
18-03-2013, 13:49
mam andzieje ze wkoncu sie wyjasnilo na priw...

przepraszam za duzy nieogar ktory posrednio wprowadzilem.

Avasil
18-03-2013, 22:18
W imieniu Kolegium ogłaszam, że Mnil zostaje wpisany na Czarną Listę - od razu jako 2 przewinienia, co oznacza 4-miesięczny zakaz podejmowania nowych KO, a kolejne wpisanie na CL skończy się banem w KO.
W razie wątpliwości co do wyroku zapraszam na PW/GG.

Mnil
19-03-2013, 16:06
4 miesiace?
to chyba jakis zart, ale juz nie mam sily tego komentowac.

maryniasz
19-03-2013, 16:22
Panowie powiem szczerze i do wszystkich, przestańcie wyciągać brudy w postaci prywatnych rozmów... to głupie..

Marat
28-03-2013, 22:23
Ponownie zgłaszam Mnila na CL, w celu wpisania go na 3 część listy, zarzuty wcześniejsze tylko się potwierdziły i delikwent w następnej kampanii dawał sobie kase od papiestwa.

Milanos
29-03-2013, 04:23
No i co wywalisz go z KO? Teraz trzeba było ogarnąć KO po hunterze których trochę było i chyba jeszcze nie wszystkie zostały wzięte, Mnil ma ich jeszcze więcej więc będzie wesoło. Inna sprawa Mnil może i zrobił zagrywki które zostawię bez komentarza lecz z innej strony gra już w KO ładny kawałek co daje mu jakiś większy wkład w KO więc jak dla mnie trzeba na ten przypadek trochę inaczej patrzeć. Nie wiem w każdej KO patrzeć mu na ręce itp jakieś surowsze kary od MG w danej KO żeby się odechciało łamania przepisów, coś można wymyślić. Zresztą co ja tutaj będę pisał jestem tylko szarym człowieczkiem bez głosu 8-)

Ehhh jak przypomnę sobie opowieści niektórych graczy dobrze że CL nie istniała kiedy jeszcze regulamin był króciutki a w KO działy się czasami rzeczy nie stworzone :mrgreen:

Destro7er
29-03-2013, 08:42
Dlatego, że gra jakiś czas mamy patrzeć trochę inaczej ? Dobra, to każdy kto zaczął grać w KO parę lat temu, może robić cuda na kiju, bo i tak mu się to upiecze ? Najprostszą karą było by aby MG zrobił mu parę tur, polikwidował budynki, jednostki, wydał kasę na odpust u papieża i będzie sprawiedliwie.

ps. Nie ma tam dodanego Admina ? Przecież może on zmienić hasło dla papieża i Mnil będzie mógł tylko pomachać na do widzenia.

OskarX
29-03-2013, 08:44
To, że ma dużo KO, daje mu przywilej bezkarnego oszukiwania w grze? Trzeba eliminować takich graczy :twisted:

Marat
29-03-2013, 10:05
Bo najgorsza jest jego bezczelność i to że kłamie w żywe oczy, mimo że został przyłapany drugi raz na gorącym uczynku. Wypisuje takie absurdalne rzeczy

nie powinienem na wlasne reke, ale to i tak nic nie zmienilo, mozecie sobie sprawdzac i gdybac, ale sadze iz bylo to uczciwe
UCZCIWE :lol:

Ty znasz jakieś legendy od jednego czy drugiego, a ja grałem wtedy i podobnych wałków nie było, więc nie opowiadaj bzdur. Zresztą na co to argument, bo nie wiem? Że kiedyś więcej oszukiwali to teraz też można? Kiedyś to była inkwizycja :lol:

Domen
29-03-2013, 10:17
Wkurzające to, ale dajcie mu może ostatnią szansę tak jak pisze Milanos - bo za dużo tych KO by się opróżniło.

Poza tym przesłanie sobie 3,000 to nie jest rzecz, której nie mógłby ukarać MG. Jak dla mnie to przesłanie sobie 3,000 z kasy Papieża jest jednak mniejszym przewinieniem niż wyburzenie komuś przed nosem budynków kosztujących ok. 7,000 i budujących się ok. 10 tur (patrz Nihilus w WKO 31).

A jakoś Nihilusa nikt z KO usuwać nie chciał (mimo, że to też była recydywa, bo też wcześniej zrobił coś podobnego w WKO 32).

Zresztą Nihilus ma dużo mniej KO niż Mnil. Mnil w większości swoich KO chyba nie oszukuje, tylko w paru z nich mu się to zdarzyło.

Dlatego moim zdaniem nie powinniście go całkowicie wywalać z KO. Najwyżej dodatkowy miesiąc (albo więcej) zakazu grania w nowych KO mu dajcie.

Zresztą w tej sytuacji po prostu MG powinien wymierzyć bardzo surową karę. A Kolegium nic do tego.



Zresztą na co to argument, bo nie wiem? Że kiedyś więcej oszukiwali to teraz też można?


To tamci "legendarni-elitarni-superowi" uber-gracze, co teraz takich już (podobno) nie ma, więcej oszukiwali :?: :lol:

No patrz. A ja myślałem, że jednak kiedyś to było lepiej (przynajmniej tak mi próbowano wmówić i już prawie w to wierzyłem). :mrgreen:



Najprostszą karą było by aby MG zrobił mu parę tur, polikwidował budynki, jednostki, wydał kasę na odpust u papieża i będzie sprawiedliwie.

ps. Nie ma tam dodanego Admina ? Przecież może on zmienić hasło dla papieża i Mnil będzie mógł tylko pomachać na do widzenia.


Dokładnie :!: W pełni popieram zastosowanie w tym przypadku tego typu lub podobnej kary.

Marat
29-03-2013, 10:40
Chyba nie za bardzo wiesz o co chodzi kolego. Wpisanie na trzecią część listy oznacza całkowity zakaz gry w nowych KO, a nie wyrzucenie z obecnych. Także przykładem Nihilusa trafiłeś jak kulą w płot.


To tamci "legendarni-elitarni-superowi" uber-gracze, co teraz takich już (podobno) nie ma, więcej oszukiwali

No patrz. A ja myślałem, że jednak kiedyś to było lepiej (przynajmniej tak mi próbowano wmówić i już prawie w to wierzyłem).

Nie, ja nic takiego nie powiedziałem, to było tylko przypuszczenie w odpowiedzi do Milanosa.
Śmiej się, śmiej i drwij sobie, tylko proszę mi potem nie wypisywać "powściągnij swoje złośliwości".
Jedno jest pewne, g... widziałeś i tyle samo wiesz, dlatego sobie kpisz ;)

OskarX
29-03-2013, 13:06
Gdzie jest o tej trzeciej części listy? Bo patrząc na pierwszy post tego tematu to pisze "CL dzieli sie na dwie czesci." Pierwsza daje czasowy zakaz udzialu w nowych KO, a druga całkowity zakaz gry w KO. Co do tego drugiego, to nie pisze, że zakaz gry w nowych KO, tylko ogólnie KO, więc nie można jasno powiedzieć, że gracz wpisany na drugą część listy może grać w obecnych KO-bo przecież ma zakaz. Co do Mnila to jestem za wpisaniem go na tą drugą, czy trzecią część listy. Wysyłał sobie kasę od papy, wiedząc, że tak nie wolno. Może nie jest to takie ułatwienie gry jak przy zmianie plików, ale jednak robił to celowo.

Marat
29-03-2013, 13:12
Trzecie ostrzeżenie, to zakaz gry w KO i o to mi chodzilo.

Domen
29-03-2013, 15:13
Wysyłał sobie kasę od papy, wiedząc, że tak nie wolno.


A Nihilus burząc budynki w obleganym mieście w WKO 31 nie wiedział, że tak nie wolno :?:

Marat
29-03-2013, 15:18
Za notoryczne i celowe łamanie regulaminu, na czarną listę trafia Nihilus.

Masz coś jeszcze do powiedzenia na temat Nihilusa?

Domen
29-03-2013, 15:19
To, że za notoryczne i celowe łamanie Nihilus trafił na pierwszą część listy, a za to samo Mnila chcecie dać na drugą albo nawet trzecią.

Marat
29-03-2013, 15:23
Nie widzisz różnicy pomiedzy zlamaniem regulaminu, które da się wykryć od razu, a skrytym dawaniem sobie pieniędzy z papieskiego skarbca? To drugie, to jest dla mnie poziom Szychy i Jedra, grzebiących w plikach. W dodatku gdyby się od razu przyznał, a nie palił głupa i wymyślał kłamstwa żeby się usprawiedliwić, to i może inaczej byłoby to teraz rozpatrywane. A dowody są, również na tą wcześniejsza kampanie.

Ostrzwtlumie
29-03-2013, 15:31
Na piata część listy go! :lol:
A tak na serio jak wpisanie na drugą część listy równa się z zakazem gry w KO, to ja bym nie wpisywał tam Mnila ;)
Choć to co zrobił zasługuje na wszelakie obelgi, sądzę że więcej razy tych błędów nie popełni(choćby i dlatego że teraz wszyscy będą bacznie patrzyć jak robi tury i przy każdej z nich będzie ''Alert oszust! '' :D )

OskarX
29-03-2013, 15:42
Z jednej strony tak, ale z drugiej gram z nim w kilku KO i w przypadku wojny nie zamierzam co chwila pisać do mg żeby sprawdzał, czy Mnil nie ma jakiś nielegalnych przychodów albo w inny sposób nie oszukuje. Wyburzenie budynków da się od razu zauważyć i można zgłosić mg. Po drugie kogoś trzeba na tą drugą część CL wpisywać :D

spikrambo
29-03-2013, 15:49
Może zamiast kolegium byśmy zagłosowali czy jeszcze chcecie z nim grywać czy nie ??

PussyDestroyer 666
29-03-2013, 15:58
Może zamiast kolegium byśmy zagłosowali czy jeszcze chcecie z nim grywać czy nie ??
Tiaaaa i teraz będzie kilkudziesięciu graczy głosować tygodniami ;) Kolegium od tego jest ,żeby takie sprawy rozwiązywać a nie do każdej sprawy robić zgromadzenie ludu.

Domen
29-03-2013, 17:50
Wywalając Mnila ze wszystkich KO, też tych gdzie gra uczciwie, karacie nie tylko jego ale wszystkich graczy tych KO (zwłaszcza sojuszników).

Jeśli chcecie ukarać tylko Mnila, to wywalcie go z tych KO gdzie oszukiwał - a raczej z tej, gdzie teraz oszukuje (czyli WKO 34), bo za poprzednie oszustwa został już ukarany zakazem gry w nowych KO przez 4 miesiące, a obowiązuje zasada "ne bis in idem" (zakaz powtórnego karania za ten sam czyn).

Marat
29-03-2013, 17:58
Gdzie taka zasada obowiązuje? Gość nie wyleciał całkowicie, bo nie było 100% dowodu, że robił to celowo. Ale dowody się znalazły + w kolejnej KO wyszły wałki, więc jak najbardziej można karać jeszcze raz.
Po trzecim ostrzeżeniu ( a nie po dostaniu się na "trzecią" część listy, bo takiej nie ma, moja pomyłka, przepraszam ) ma jedynie zakaz grania w nowych i nikt go nie wywala. Więc nie opowiadaj glupot.

Domen
29-03-2013, 18:02
Gdzie taka zasada obowiązuje?

Ogólnie, we wszechświecie.


ma jedynie zakaz grania w nowych i nikt go nie wywala.

Ktoś tu ciągle pisał o wywalaniu. A ten zakaz grania w nowych to do kiedy ma :?:

Zwiastun
29-03-2013, 18:04
Albo zrobić kolejną część listy, która zabrania NA ZAWSZE grania w nowe KO, ale te które ma może kontynuować.

Destro7er
29-03-2013, 18:07
Haha Domen, skąd Ty się wziąłeś ? Jak ta zasada może obowiązywać :DDDDDDDDD

Domen
29-03-2013, 18:08
Chyba nie zrozumiałeś co to jest "ten sam czyn". Nie "czyn tego samego rodzaju", tylko "ten sam czyn" - to różnica.

Za przesyłanie kasy w WKO 34 można go ukarać, ale za przesyłanie kasy w WKO 31 już został ukarany.

Marat
29-03-2013, 18:08
Ja go podaje na CL za wko34, a nie za stare KO. We wszechświecie obowiązuje też coś takiego jak "recydywa" i tutaj mamy ta samą przewine zrobioną drugi raz i kara w takim wypadku powinna być sroga, jak juz taki legista jest z ciebie.

Zwiastun, ale druga czesc listy jest taka. Przepraszam, wprowadziłem zamieszanie. Są dwa ostrzeżenia, a za trzecim jest druga część listy i całkowity zakaz gry w nowych KO.


Za przesyłanie kasy w WKO 34 można go ukarać, ale za przesyłanie kasy w WKO 31 już został ukarany.

No i kto go za to chce karać?

Domen
29-03-2013, 18:11
Skoro druga część listy nie polega na wywalaniu z trwających KO, w których już gra, to sobie karajcie.

Źle to zrozumiałem - myślałem, że chcecie go wywalić ze wszystkich już istniejących KO, nawet tam gdzie nic złego nie zrobił.



No i kto go za to chce karać?


Widocznie nikt, źle zrozumiałem. Ale wywalenie go teraz z WKO 31 byłoby taką karą za coś, za co już był ukarany.



Są dwa ostrzeżenia, a za trzecim jest druga część listy


A Mnil teraz będzie miał trzecie :?: Bo wydaje mi się, że dopiero drugie.

Marat
29-03-2013, 18:12
Tzn. ja postuluje o całkowite wywalenie marnego oszusta, ale to juz zależy od decyzji kolegium. Nie wiem czy takie wywalenie go, nie było by naduzyciem kompetencji.

Domen
29-03-2013, 18:14
No to ja postuluję o niewywalanie go - jak już to możecie mu zabronić grania w nowych KO i wywalić z WKO 34. Wywalając ze wszystkich KO szkodzicie nie tylko jemu. A poza tym to piszesz, że za trzecim ostrzeżeniem jest wpisanie na drugą część listy, a Mnil teraz będzie na pewno miał trzecie :?:

Chyba dopiero drugie ostrzeżenie teraz zostaje.

Marat
29-03-2013, 18:15
Za ostanie wałki dostał od razu dwa osty, także teraz będzie całkowity zakaz.

Destro7er
29-03-2013, 18:17
Domen, słaby z Ciebie adwokat, Mnil miał już szanse aby przestać oszukiwać. Robi to nadal, więc jest to znak, że on sam chce zostać wyrzucony.

Marat
29-03-2013, 18:22
Akurat turę w wko34 chyba robił przed tą cała aferą. Nie zmienia to faktu, że za pierwszym razem perfidnie kłamał, a jak chciał się zapisać do nowej BC i mu kolegium zabroniło, to pisał posty w stylu "dziecinada". Ma tupet... i to mnie najbardziej denerwuje, zero pokory.

Domen
29-03-2013, 18:30
Nie jestem adwokatem Mnila. ;) Chodzi mi też o dobro innych graczy. Np. nie chce mi się znowu szukać gracza na Węgry w WKO 30...

Marat
29-03-2013, 18:38
Bo jesteś adwokatem diabła :lol:

OskarX
29-03-2013, 18:48
Jeśli jest z tym jakiś problem, to mogę wziąć wszystkie KO po tym osobniku, oprócz tych w których już gram.

Marat
29-03-2013, 18:58
Domen, a rozważałeś dobro graczy jak brałeś w wk32 Danie z zemście za inne KO? :lol: :lol: :lol: Powiedz, bo mnie to nurtuje :mrgreen:

Ostrzwtlumie
29-03-2013, 19:02
Domen, a rozważałeś dobro graczy jak brałeś w wk32 Danie z zemście za inne KO? :lol: :lol: :lol: Powiedz, bo mnie to nurtuje :mrgreen:
Podbijam pytanie :D Tez długo nad tym gdybałem :D

Domen
29-03-2013, 19:11
Marat - zastanów się, czyja frakcja na tym najbardziej skorzystała. :mrgreen:

Marat
29-03-2013, 19:32
Zastanów się, czy ta frakcja cię nagabywała do wzięcia tej kampanii i czy pierwsza napisała nim podpisałes pokój ze Szkocja i wypowiedziałeś pakty Polsce. Jak to zrobisz, to możesz dalej wypisywac swoje durnoty :mrgreen:
I kultura we wszechświecie wymaga, by nie odpowiadac pytaniem na pytanie.

Domen
29-03-2013, 19:47
"Marat - zastanów się czyja frakcja na tym bardziej skorzystała." nie jest pytaniem.



Jak to zrobisz, to możesz dalej wypisywac swoje durnoty


Masz dokładnie to samo, co najbardziej denerwuje cię w Mnilu (czytaj: tupet).

Marat
29-03-2013, 19:55
I vice versa. To mam na to odpiwadać kto najbardziej skorzystał, czy nie? Pytanie czy nie? Ktoś cię prosił żebyś przejął Danie? To o jakim tupecie mówisz? Powiedz dokładnie, gdzie w tym przypadku pokazuje "tupecik". Ale najpierw odpowiedz, czy myślałeś o ogóle graczy jak brałeś Danie w zemście za inne KO. Nie owijaj w bawełne i nie zganiaj winy na innych tylko daj prosta odpowiedź.

Domen
29-03-2013, 19:57
Prowokujesz "zaczepkę" bez powodu. Najpierw spytaj Maryniasza, o czym myślał jak przejmował Turcję w WKO 31.

Poza tym już dawno się dobrze dogaduję z Maryniaszem, a Danii nie oddałem m.in. dlatego, że jak chciałem oddać to byłeś oburzony, bo myślałeś że oddaję bo się na ciebie obraziłem. A poza tym akurat ta Dania jest małą frakcją i robienie tury nie zajmuje dużo czasu, a całkiem fajnie się gra, więc nie oddałem.

To że brałem frakcję w KO z tego czy innego powodu (który jest mi tylko znany), chyba nie ma znaczenia.

Powinniście mi być wdzięczni, że w ogóle wziąłem tą Danię, bo tura stała już bardzo długo i nie mogliście nikogo znaleźć.

Więc owszem - jak brałem Danię, myślałem o dobru graczy. Uratowałem KO przed upadkiem z braku chętnych. Kłaniajcie się z wdzięczności.

Ale jak tak bardzo chcesz, to mogę oddać Danię w WKO 32. Jednego chętnego już miałem.

Marat
29-03-2013, 20:01
Idz na dwór i zabij setke ludzi, a potem spytaj Brevika o czym myslał na Utoy'i :lol:
No dziękujemy ci bardzo, zwłaszcza Maryniasz z Mefistem sa cali w skowronkach :mrgreen:
Nie dorabiaj ideologi, że brałes ta nacje by ratować KO.

Domen
29-03-2013, 20:03
No dziękujemy ci bardzo, zwłaszcza Maryniasz z Mefistem sa cali w skowronkach

Z Mefistem jeszcze nie walczę w tej KO. Z Maryniaszem też nie muszę ci już pomagać, skoro tak bardzo udowadniasz, że pomocy nie chcesz.

W każdej chwili mogę zmienić stronnictwo. Tylko wtedy Zachar będzie cały w skowronkach. Ty pewnie też.

Avasil
29-03-2013, 20:05
Czy mogę prosić was o dokończenie rozmowy na gg? :mrgreen:

Domen
29-03-2013, 20:06
Prosić możesz, pytanie z jakim skutkiem. :P

===============================

Edit:

Jednak nie możesz prosić. Nie znam numeru GG Marata (o ile Marat ma GG).

Marat
29-03-2013, 20:10
Z Mefistem jeszcze nie walczę w tej KO. Z Maryniaszem też nie muszę ci już pomagać, skoro tak bardzo udowadniasz, że pomocy nie chcesz.

W każdej chwili mogę zmienić stronnictwo. Tylko wtedy Zachar będzie cały w skowronkach. Ty pewnie też.

Możesz zabrać swoja parszywa pomoc, będziemy z Zacharem cali w skowronkach. :mrgreen: W ogóle możesz sie na mnie mścić w każdej innej KO ( co jest twoją specjalnością :lol: ), ja nie widzę problemu. Tylko wtedy nie radze wypowiadac się o sprawach - że tak to nazwę górnolotnie - honorowych.

Domen
29-03-2013, 20:12
Za co mam się mścić :?: W ogóle to uczepiłeś się mnie jak rzep, nie wiem o co ci chodzi. Same złośliwości wypisujesz.


będziemy z Zacharem cali w skowronkach.

Gadaj za siebie - niedawno rozmawiałem z Zacharem na GG i był innego zdania, więc może nie wypowiadaj się w jego imieniu. Ok :?:

Za każdego chciałbyś się wypowiadać, każdego chciałbyś obrażać - a potem zarzucasz innym tupet, a u siebie drzazgi w oku nie widzisz.



Tylko wtedy nie radze wypowiadac się o sprawach - że tak to nazwę górnolotnie - honorowych.


A to niby dlaczego :?: Ja żadnej honorowej umowy ani z twoim HRE ani z Kijowem Zachara nie zawierałem w WKO 32.

W WKO 32 mam z wami dwoma tylko zwykły sojusz i zwykły pon, bez żadnych tajnych ustaleń. Honorowe pakty to ja mam w MKO 23 i w WKO 33 - ale nie musisz znać szczegółów, ani wiedzieć z kim mam te pakty, ani nawet nie musisz wiedzieć, że tam gdzie mam honorowe pakty to się ich bez wyjątku trzymam.

Marat
29-03-2013, 20:18
Nie ja przejmuje inne nacje specjalnie w zemście na innych. Podaj przykład tego tupetu, gdzie oszukałem i potem mówiłem że to uczciwość, Dawaj, tylko nie opowiadaj bzdur że czepiam się kogoś, kto przenosi swoją zemstę na inne KO, bo jeżeli ktoś ma w tym wypadku tupet, to tylko i wyłącznie ten mściciel i wypominanie tego nie jest obrażeniem. Za to sugerowanie innym w prywatnych rozmowach, że zbanowałem Mefista w zemście za mko22 to juz jest obrażenie, bez podstaw. Ale osoba tak gadająca lubi takie manipulacje i nieczyste gierki. :mrgreen:


A to niby dlaczego :?: Ja żadnej honorowej umowy ani z twoim HRE ani z Kijowem Zachara nie zawierałem w WKO 32.

W WKO 32 mam z wami dwoma tylko zwykły sojusz i zwykły pon, bez żadnych tajnych ustaleń. Honorowe pakty to ja mam w MKO 23 i w WKO 33 - ale nie musisz znać szczegółów, ani wiedzieć z kim mam te pakty, ani nawet nie musisz wiedzieć, że tam gdzie mam honorowe pakty to się ich bez wyjątku trzymam.

A to honorowe jest przejęcie nacji w zemście za inne KO i zaatakowanie? Ja tu o sobie nie mówie, bo na twój honor w umowach ze mną nie liczę. Ty w ogóle masz cos takiego jak honor ( znów górnolotnie zabrzmiało :mrgreen: )? Ja nie dostrzegłem.

Domen
29-03-2013, 20:20
Podaj przykład tego tupetu, gdzie oszukałem i potem mówiłem że to uczciwość

A gdzie ja oszukałem i mówiłem, że to uczciwość :?:


Nie ja przejmuje inne nacje specjalnie w zemście na innych.

Dobrze wiesz, że Maryniasz pierwszy przejął Turcję w zemście na mnie. Ja też byłem wtedy w skowronkach. Poza tym pisałem już dwieście razy, że się z Maryniaszem bardzo dobrze dogaduję jest to spoko człowiek, który potrafi odróżnić grę od życia. Parę razy mieliśmy głupie spiny, ale było to dawno.



Ja tu o sobie nie mówie, bo na twój honor w umowach ze mną nie liczę.


Albo masz multikonto i grałeś ze mną w jakiejś KO na innym nicku, albo po prostu jesteś porąbany. Bo w żadnej KO nie toczyłem z tobą ani wojen ani nawet żadnej dyplomacji, poza WKO 32 gdzie mamy sojusz i odstąpiłem ci do zdobycia zarówno Szczecin jak i Wrocław, a teraz pięknie się rewanżujesz obrażaniem mnie.



Ty w ogóle masz cos takiego jak honor ( znów górnolotnie zabrzmiało :mrgreen: )? Ja nie dostrzegłem.


Sobie nie pozwalaj bo za chwilę będziesz musiał zrobić to, co już kiedyś pisałeś, że admin musi zrobić gdy złamie regulamin forum.

Marat
29-03-2013, 20:24
A gdzie ja oszukałem i mówiłem, że to uczciwość

A ja gdzie? Spytałem pierwszym to odpowiedz.


Dobrze wiesz, że Maryniasz pierwszy przejął Turcję w zemście na mnie. Ja też byłem wtedy w skowronkach. Poza tym pisałem już dwieście razy, że się z Maryniaszem bardzo dobrze dogaduję jest to spoko człowiek, który potrafi odróżnić grę od życia. Parę razy mieliśmy głupie spiny, ale było to dawno.

O tak, Maryniasz jest spoko, nie przecze. Ile to kłótni miedzy nami było, a nadal potrafimy przyjecielsko rozmawiac na gg. On potrafi odróżniać, ale ktos kto w zemście bierze państwo żeby go udupic juz raczej nie potrafi :lol:


Sobie nie pozwalaj bo za chwilę będziesz musiał zrobić to, co już kiedyś pisałeś, że admin musi zrobić gdy złamie regulamin forum.
viewtopic.php?f=2&t=11148 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=2&t=11148)
Zapraszam i podtrzymuje, honoru w KO to ty za grosz nie masz.

Domen
29-03-2013, 20:25
Podaj się do dymisji z funkcji administratora za złamanie regulaminu poprzez obrażanie innego użytkownika lepiej.

Sam pisałeś o tym gdy nazwałeś mnie "byle łachmytą KO", ale wtedy potraktowałem to jeszcze jako żart.



ale ktos kto w zemście bierze państwo żeby go udupic


A on w jakim celu wziął Turcję w WKO 31 :?:

Poza tym Maryniasz w przeciwieństwie do ciebie odróżnia udupienie w grze od udupienia osobistego i obrażania.



O tak, Maryniasz jest spoko, nie przecze. Ile to kłótni miedzy nami było, a nadal potrafimy przyjecielsko rozmawiac na gg.


Ja też z nim przyjacielsko rozmawiam na GG, a do tego już się wcale nie kłócimy od wielu miesięcy.

Marat
29-03-2013, 20:28
I co jeszcze? Na policje mam się też podać? Masz temat? Znasz głównego admina, to mu napisz. Mnie to na rekę, poproszę o surową karę :mrgreen:


A on w jakim celu wziął Turcję w WKO 31

A mnie to zwisa.


Ja też z nim przyjacielsko rozmawiam na GG, a do tego już się wcale nie kłócimy od wielu miesięcy

Ja oprócz braku kłotni, dodałem do tego nie branie Ko żeby się na nim zemścić ( a nasze spory są ze dwa albo i trzy razy dłuższe niż twój ) :mrgreen: Taki jestem!

Domen
29-03-2013, 20:29
honoru w KO to ty za grosz nie masz.


A skąd ten wniosek :?: A jak myślisz, dlaczego w WKO 33 nie atakuję ani Litwy ani Kijowa :?:

Lepiej zamknij się bo aż żal dupę ściska jak czytam te twoje wypociny.



A mnie to zwisa.


To czemu ci nie zwisa w jakim celu Danię wziąłem w WKO 32 skoro to ten sam cel co cel Maryniasza w WKO 31 :?:



Ja oprócz braku kłotni, dodałem do tego nie branie Ko żeby się na nim zemścić ( a nasze spory są ze dwa albo i trzy razy dłuższe niż twój ) :mrgreen: Taki jestem!


Wielkie osiągnięcie. A on brał KO żeby się na tobie zemścić :?: Bo żeby się na mnie zemścić wziął i zrobił to pierwszy.

Ale dobra - zaraz naprawię swój błąd polegający na tym, że chciałem się na nim zemścić. Poczekaj chwilę. Zaraz będzie coś w jego ambie.

Marat
29-03-2013, 20:31
Lepiej zamknij się bo aż żal dupę ściska jak czytam te twoje wypociny.

Z ust mi to wyjałeś!


A skąd ten wniosek :?: A jak myślisz, dlaczego w WKO 33 nie atakuję ani Litwy ani Kijowa :?:

A jak myslisz, dlaczego wziąłeś wko32? Stąd taki wniosek.''


To czemu ci nie zwisa w jakim celu Danię wziąłem w WKO 32 skoro to ten sam cel co cel Maryniasza w WKO 31

Bo mam taki kaprys.


Ale dobra - zaraz naprawię swój błąd polegający na tym, że chciałem się na nim zemścić. Poczekaj chwilę. Zaraz będzie coś w jego ambie.

Tylko potwierdzisz moje słowa :mrgreen: A jak myslisz, że zrobisz mi na złość to powiem ci, że odpadałem z wielu KO, walcząc 1 na 10, 1 na 1, jak ostatnia łajza i cieniak i jak najlepszy gracz. I tyle samo kampanii wygrywałem, w przewadze, bez. Mnie to totalnie zwisa, tylko wystawiasz sobie laurke.

Profesor
29-03-2013, 20:34
[youtube:2erxz1i9]http://www.youtube.com/watch?v=M_eYSuPKP3Y[/youtube:2erxz1i9]
Kocham ten skecz

Domen
29-03-2013, 20:35
Zadowolony :?:

viewtopic.php?f=374&t=9063&p=285225#p285225 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=374&t=9063&p=285225#p285225)

Nie robię tobie na złość, tylko naprawiam złośliwość względem Maryniasza, skoro nie możesz przez to spać po nocach.

A jeśli Polskę jednak zniszczycie, to oddam Maryniaszowi swoją Danię w ramach rekompensaty. Zresztą jako były senior będzie mógł przejąć.

Marat
29-03-2013, 20:39
Nie, ty nic nie oddajesz, ty po prostu do jednego mściwego zagrania dodajesz drugie, więc się nie usprawiedliwiaj człeku bez honoru w KO. :lol:

Domen
29-03-2013, 20:40
A dlaczego mam być miły skoro ty jesteś chamem do potęgi entej. Każdy widzi jak mnie wyzywasz bez powodu.

Naprawdę powinieneś iść się leczyć, bo masz chyba coś z głową.

Marat
29-03-2013, 20:41
To dokładnie tak samo jak ty, marny manipulatorze.

Domen
29-03-2013, 20:42
manipulatorze.

Co :?:

Avasil
29-03-2013, 20:44
Domen, Marat, do kąta :roll:

Marat
29-03-2013, 20:45
To że niejednokrotnie manipulowałeś wypowiedziami i ich sensem. Jesteś marnym manipulatorem.

Avasil
29-03-2013, 20:46
Zamykam temat do jutra.

Mnil
29-03-2013, 21:39
sorry, ale nie mialem czasu an nic dzis ;P

jutro to postaram sie ogarnac xd

Marat
29-03-2013, 21:42
Ogarni 21 ture w wko31, gdzie papiestwo przekazuje ci 5 tys florenów :lol: Tez po pijaku robiłeś?

PussyDestroyer 666
29-03-2013, 21:47
Marat serio?
Proszę cię skończ już,sytuacja jaka jest wszyscy widzą i nie potrzeba do tego kolejnej strony spamu i najeżdzania jeden na drugiego.

KapitanKatana
29-03-2013, 21:54
Niech się pokłócą bo zaraz całe forum tym zaśmiecą albo sobie PW zespamują :lol:

Marat
29-03-2013, 21:59
Marat serio?
Proszę cię skończ już,sytuacja jaka jest wszyscy widzą i nie potrzeba do tego kolejnej strony spamu i najeżdzania jeden na drugiego.

Jak najbardziej serio, jest tura Turcji tam propozycja od papy na 5 tys ( 21 tura w tej kampanii ). Także niech oszust przestanie ściemniać.

Mnil
29-03-2013, 22:12
Ogarni 21 ture w wko31, gdzie papiestwo przekazuje ci 5 tys florenów :lol: Tez po pijaku robiłeś?

przeciez tam ostatnia ture mg robil za pape i gram bulgaria, a turcja nie istnieje...

Domen
29-03-2013, 22:15
Maratowi już się po prostu wszystko z nerwów miesza. ;)

Marat
29-03-2013, 22:26
Domen, znowu złośliwości? I tobie można, mimo że nie wiesz co wypisujesz za brednie?

Kto robił 20 ture za pape? Proszszsz
viewtopic.php?f=359&t=8265&start=680#p221852 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=359&t=8265&start=680#p221852)
A kto robił 21 turę za Turcję? Proszszsz
viewtopic.php?f=359&t=8265&start=680#p223738 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=359&t=8265&start=680#p223738)

Domen dodasz coś? Może Mnil? Mam dac screeny, czy sie sam przyznasz i po prostu pokażesz klasę i ja wtedy nawet wycofam zgłoszenie na CL?

PS: Domen dalej będziesz twierdził, że mnie nie obrażasz, czy w końcu skończysz z manipulacjami i kłamstwami?

Domen
29-03-2013, 22:27
To są jakieś stare tury tak :?:

Marat
29-03-2013, 22:40
Teraz palisz głupa?

Domen
29-03-2013, 22:41
Mam pamiętać cały czas która tura jest aktualnie w każdej KO :?:

Marat
29-03-2013, 22:44
Ale ja mam 21 ture Turcji na kompie, i tam jest 5 tys propozycja od papy, za którego robił Mnil ( i za Turcję też ). Także jeżeli nie pamiętasz, to nie wtrącaj się ze swoimi złośliwościami i manipulacjami.

Domen
29-03-2013, 22:48
Dobrze, nie skojarzyłem, że mówisz o jakiejś starej turze sprzed roku czy pół roku.

Nie pamiętam, bo nie mogę pamiętać - jak była 20 czy 21 tura, to ja jeszcze nawet nie grałem w tej WKO chyba.

Marat
29-03-2013, 22:53
To nie pisz złosliwych postów, skoro wymagasz tego od innych.

Domen
29-03-2013, 22:54
Jak przestaniesz pisać złośliwe posty, to ja też. Właściwie najlepiej równocześnie to zróbmy. Od teraz.

Marat
29-03-2013, 23:00
To ty pierwszy tego ode mnie wymagaleś, więc powinieneś dać przykład dobrej woli.

PussyDestroyer 666
29-03-2013, 23:03
Domen uznał,że to nie ma sensu to się pogódzcie albo przynajmniej udawajcie ,że już się ogarnieliście i skonczcię tą dziecinadę,bo jak teraz to czytam to nawet sens cały z tego uleciał.
A tak Btw to ON daje przykład dobrej woli pierwszy wyciągając ręke na zgodę.

Marat
29-03-2013, 23:21
Pierwszy zaczął, to niech pierwszy wyciąga. A co do dziecinnych zachowań, to akurat osoba która rezygnuje z KO z powodu zrobienia przez MG tury, nie jest najwyższą wyrocznią w takich sprawach. Uwierz.

Domen
29-03-2013, 23:24
Ty chyba nie czytasz, co inni piszą. Ja już wyciągnąłem rękę - patrz post wyżej ("Od teraz"). Ale widać nie przyjąłeś tego wyciągnięcia ręki.

Widać propozycja nie odniosła skutku. Swoją drogą - nie ja pierwszy zacząłem, tylko ty, bo nie podobało ci się że nie chciałem żebyście wykopali Mnila.

Kto wie, całkiem możliwe, że już od dawna ostrzyłeś sobie zęby na moment, kiedy będziesz mógł wykopać Mnila z KO.

Tak jak z przyjemnością banowałeś Mefista (dam sobie paznokcie wyrwać, że coś takiego pisałeś - ale nie mogę teraz znaleźć gdzie).



A co do dziecinnych zachowań, to akurat osoba która rezygnuje z KO z powodu zrobienia przez MG tury, nie jest najwyższą wyrocznią w takich sprawach. Uwierz.


Ta je :!: - zrównać rozmówcę z błotem, żeby swój własny poziom lepiej się prezentował. Nie ma jak to stara dobra Maratowa taktyka dyskusji.

Ostrzwtlumie
29-03-2013, 23:40
Tak jak z przyjemnością banowałeś Mefista (dam sobie paznokcie wyrwać, że coś takiego pisałeś - ale nie mogę teraz znaleźć gdzie).




Gdzieś mi na GG mef pisał, że marat mu pisał, że z przyjemnością go zbanował(coś w ten teges) jak ktoś chce to zarzucę screen-a :P

Domen
29-03-2013, 23:41
No właśnie, ja chyba też to na GG od Mefista usłyszałem - i dlatego teraz nie mogłem sobie przypomnieć, gdzie to czytałem.

==========================================

Edit:

[spoiler:1koow02e][youtube:1koow02e]http://www.youtube.com/watch?v=WJTBPdVpdMc[/youtube:1koow02e][/spoiler:1koow02e]

:?: :?: :?:

Marat
29-03-2013, 23:45
Swoją drogą - nie ja pierwszy zacząłem, tylko ty, bo nie podobało ci się że nie chciałem żebyście wykopali Mnila.

Nie no, nie ty zacząłeś, że zacytuje kolejny juz raz:


To tamci "legendarni-elitarni-superowi" uber-gracze, co teraz takich już (podobno) nie ma, więcej oszukiwali

No patrz. A ja myślałem, że jednak kiedyś to było lepiej (przynajmniej tak mi próbowano wmówić i już prawie w to wierzyłem).

Także nie twórz nowej rzeczywistości..


Kto wie, całkiem możliwe, że już od dawna ostrzyłeś sobie zęby na moment, kiedy będziesz mógł wykopać Mnila z KO.

No, bo walcze z nim aż w... zero kampaniach i w ten sposób chciałem się pozbyc problemu. Znowu tworzymy nowe "Dziady"? Coś nam się wydawało? Ja mam też pisać to co mi się wydaje na twój temat?
Mnil oszukiwał ( i to nie raz ), co wyszło juz na jaw, wielokrotnie łamał też regulamin kampanii i taki jest mój powód podanie go na CL. Nie obchodzi mnie, czy to stary gracz, czy ma zasługi czy nie.
I dlatego też wymysliliśmy to całe kolegium, żeby jedno bezpodstawne oskarżenie nie przesądzało o być albo nie być, tego albo tamtego gracza w KO. Bo własnie ktoś mógłby się zawistnie zawziąć na innego gracza i ten - niewinny - by ucierpiał. Także oszczedź nam swoich domysłów.


Tak jak z przyjemnością banowałeś Mefista (dam sobie paznokcie wyrwać, że coś takiego pisałeś - ale nie mogę teraz znaleźć gdzie).

I tu jest cała prawda o tobie. Rzuciłeś oskarżenie i jak ktoś zarzucił, że kłamiesz, to nagle nie masz dowodów. Biedaczku, pewnie nie często ktoś ci prosi o udowodnienie swoich slów i zapomniałeś, co to jest merytoryczna dyskusja. Ty wolisz wypisywac kalumnie i na ich podstawie oceniać innych.


Ta je :!: - zrównać rozmówcę z błotem, żeby swój własny poziom lepiej się prezentował. Nie ma jak to stara dobra Maratowa taktyka dyskusji.

Rozumiem, że wszechogarniająca poprawność polityczna zmieniła dzis postrzeganie rzeczywistości, ale chyba pisanie prawdy nie jest zabronione? A że jest ona bolesna? Trudno, ale to jest cały czas prawda. Jak ktos kogoś zamorduje, to go nazwiesz morderca i potworem. Pussy zachował się dziecinnie, taka jest niestety prawda.

Domen
29-03-2013, 23:52
No, bo walcze z nim aż w... zero kampaniach i w ten sposób chciałem się pozbyc problemu.


Dobrze wiesz, że chodzi o łamanie cwaniacko regulaminu przez ostatni rok (cytat ze strony 6 post z 17 mar 2013, 18:16).


I tu jest cała prawda o tobie. Rzuciłeś oskarżenie i jak ktoś zarzucił, że kłamiesz, to nagle nie masz dowodów.

Mam dowody ale nie będę wklejał rozmów z GG. Za to Adi może wkleić swoje, bo wyżej się zadeklarował, że może dać screena. ^ ^



Pussy zachował się dziecinnie, taka jest niestety prawda.


Co nie znaczy, że teraz swoje dziecinne zachowania możesz tłumaczyć w ten sposób, że podważasz jego krytykę wytykając mu dawny błąd.



Jak ktos kogoś zamorduje, to go nazwiesz morderca i potworem.


Potwór innego potwora też może krytykować za bycie potworem. Tak samo morderca innego mordercę. :lol:

Marat
30-03-2013, 00:15
Mam dowody ale nie będę wklejał rozmów z GG. Za to Adi może wkleić swoje, bo wyżej się zadeklarował, że może dać screena. ^ ^

Mam dowody, że Domen zamordował JFK, Ale nie bede pokazywał. Nie rozsmieszaj mnie chłopie.

Yangberg
30-03-2013, 01:32
Mam dowody, że Domen zamordował JFK, Ale nie bede pokazywał. Nie rozsmieszaj mnie chłopie.
Tej bez kitu, że miałem dokładnie takie same podejrzenia!
Myślę, że on nawet pomagał ukraść księżyc dwóm takim... mam dowody w formie rozmowy telefonicznej nagranej na płycie winylowej ale nie pokaże bo odtwarzacz płyt woskowych w moim komputerze uległ awarii. Marat z kolei maczał palce w bardzo znanym zamachu przeprowadzonym przez Tuska i Putina ale nie ujawnię szczegółów bo jeszcze mnie zbanuje...wiecie jak jest.

A tak na serio to dla waszych kłótni powinni założyć osobne subforum i ozdobić je ramką - np. Kącik ciepłych rozmów. Myślę nawet, że między wami jest jakaś chemia albo jakieś inne nieznane nam magiczne czynniki które sprawiają, że nawet z sprawy Mnila potraficie tak pięknie przejść do tych waszych genialnych kłótni. Jesteście lepsi niż Jerry Springer Show, brakuje tylko elementów MMA ale mam nadzieję, że coś wymyślicie i na to.
Obawiam się, że waszej niezachwianej przyjaźni nie pomoże już nawet najlepszy paladyn...:( Wstawiłbym zdjęcie ale pewnie osądzą mnie od dziecinnych rysunków, a akurat tego bym bardzo nie chciał.
No i apel odemnie, nie gódźcie się! Forum wtedy tak wiele straci :(.

Mam nadzieję, że bardzo wiele wniosłem do dyskusji, w innym przypadku nie zasnę.

Milanos
30-03-2013, 03:30
Chciałem coś napisać sensownego, ale nie napiszę nic bo bym wniósł za dużo do tematu ^^.

edit panowie klepnijcie łapkę innym tak jak w tych wrestlingach to robią, inni też chcą brać udział w show.

Mefisto7
30-03-2013, 13:40
Na pierwszym miejscu pragnąłbym zaapelować o po ostrzeżonku dla obu panów offtopiarzy. Ja niedawno dostałem bana za dyskusję akurat merytorycznie związaną z problemem danej KO, kiedy oni już dawno z tematu Mnila w tym spamie mocno zboczyli. ;)

Druga sprawa to Maryniasz w wko31: Zaciąłeś się, Domen, jak płyta w gramofonie, a chyba już Ci wyraźnie napisałem, że to ja ściągnąłem Maryniasza do wko31, aby udupić Twoje myki z tureckimi wojskami. Nikomu się one nie podobały, to trzeba było legalnym sposobem zadziałać. Dobrze, że to wyjaśniliśmy sobie.

Trzecia sprawa to zdziwienie, jakie mnie dotyka, że obaj z panem Adim łączycie moje pisanie o rzekomej przyjemności wypływającej z obwieszczania mi przez Marata faktu zbanowania z jakąkolwiek "ZEMSTĄ" (lol) za mko22. :shock: I to jeszcze ze sprawą pokonania jego armii, które sam podłożył znudzony okopami do n-tej potęgi... Oskarżenie takie jest śmieszne - absurdalne. Co do samego tonu pierwszych wypowiedzi - ewidentnie odniosłem wrażenie wredoty. 8-) Ale tak to wyglądają moje specyficzne relacje z panem Maratem. Jednak powyższe oskarżenia bagatelizuję. Proszę mnie w takie nadinterpretacyjne insynuacje nie mieszać.

Marat
01-04-2013, 18:34
I jak będzie z tym zgłoszeniem Mnila? Widzę, że delikwent nie kwapi się do wyjasnień, czemu kłamał wcześniej i czemu sobie wysyłał kase w 21 turze ;)

Mnil
01-04-2013, 21:15
Wlasnie po powrocie z wielkiego zarcia i obijania po rodzinach i przy konczacych sie swietach znalazlem czas, zeby to i owo wujasnic ;) Mowca wielkim nie jestem, mistrzem skladni tez nie, ale napsize pare slow ;)

Chcialbym przeprosić wszystkich pokrzywdzonych, ktorych jednak nie bylo zbyt wielu, lub nawet nie bylo ich wcale za pokpite wko31.
Po porażce Turcją, po tym jak egipt wypial sie na mnie wzialem sobie bulgarie zeby cos jeszcze w to KO pocisnać, chociaz wiedzialem w sumie ze wiele z tego nie ugram.
Co ciekawe haslo do papieza bylo na tyle prymitywne ze mial je kazdy i pozwolilem sobie robić za niego tury.
Raz bodajze wyslalem sobie kase na forty dla turcji w momencie w ktorym ta i tak juz nic nie znaczyla, ale chcialem utrudnic troche zycie Biz, (z ktorym defakto, po porzuceniu pzez Joopitera tej KO Egipt wbijajac mi noz w plecy podpisal pona...)
Podobnie bylo z Bułgarią raz czy dwa, gdy DOmen zepchnal i zablokowal mi kupcow, takze ze nawet nie moglem sie z nimi przeniesc i majac useless chyba z 5 w turcji ktorzy zarabiali po 1k+ na ture, nagle skarbic spadl mi na wielki minus - zagrania Domena tez nie uwazam, ze fair, ale co prawda nie ma o tym zapisu w regulaminie... Prawda jest taka ze oczywiscie nie powinienem tego robić i w sumie jest mi glupio, chociaz jak juz wspominalem zarowno turcja jak i bulgaria w tej kampanii nie znaczyly juz nic...
Jesli chodzi o gruzje, to zwyczajnie czulem sie pokrzywdzony faktem, iż przy braku rekrutacji i bledu z zadaniem mialem tak zdolowany skarbiec (w 2 turze!) - frakcja jest niedopracowana, co tez oczywiscie mnie nie usprawiedliwia...

Jeszcze raz za wszystko przepraszam i co najwazniejsze, obiecuje, nigdy juz w nic takiego nie bede sie bawil, jesli dane mi bedzie jeszcze grac w KO. Nie ukrywam że chcialbym chociaz dokonczyc te w ktorych gram i nie robić bajzlu bo o graczy coraz trudniej...

Wesołych Swiat zycze ;)

Kapsul
02-04-2013, 01:52
Spowiedz wielkanocna :?: :mrgreen:

Marat
02-04-2013, 10:01
Raczej dyngusowe lanie wody.

Destro7er
02-04-2013, 11:51
Haha, ta sprawa ciągnie się jak kolejka w polskiej służbie zdrowia.

Avasil
04-04-2013, 18:33
Kolegium postanowiło nie banować Mnila, a jedynie przedłużyć jego CL do pół roku. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że wymienione powody dokonania oszustw zupełnie do nas nie trafiają - inni gracze, sterujący Turcją, czy Gruzją nie chwytają się takich zagrywek. Mamy szczerą nadzieję, że takie zagrania nigdy się nie powtórzą, ale niech Mnil pamięta, że w razie kolejnych, jakichkolwiek przekrętów, czy znaczącego złamania regulaminu będzie traktowany bardziej surowo niż przeciętny gracz, a kolejne trafienie na Czarną Listę będzie oznaczało przeniesienie na jej drugą część - całkowity zakaz gry w KO.

Mnil
05-04-2013, 19:07
jasna sprawa, dzięki za szansę ;)

Profesor
11-05-2013, 13:09
Może czas zacząć interesować się co zrobić z pussym i panceszem? Nie ma ich od tygodnia na forum i nie widzę by gdziekolwiek widniało jakieś usprawiedliwienie tej nieobecności. Bo ileż można się usprawiedliwiać tym, że nie ma się czasu na grę? I tak w kółko i za każdym razem.
Jestem za tym, aby Ci dwaj zostali wpisani na czarną listę.

KapitanKatana
11-05-2013, 18:11
Popieram...

Marat
15-05-2013, 21:27
Ponownie zgłaszam Mnila na czarną listę. Część tur nadal nie jest wykonywana na czas, regulamin jest ciągle łamany ( jak w mko30 ), w dodatku będąc uczciwie ukaranym za swoje oszustwa, rezygnuje z wk34 obrażony na cały świat. Zero poprawy. Jeżeli nie chcecie go wywalić całkowicie, to niech chociaż dostanie całkowity zakaz gry w nowych KO ( druga część listy ).

Destro7er
16-05-2013, 23:45
Chciałbym zgłosić Yangberga na Czarną Listę. Powód ? Tura w każdej kampanii w której gra, jest dodawana nie na czas, albo jak ostatnio ( jakiś tydzień albo i dłużej) nie dodawana wcale.

Avasil
17-05-2013, 11:59
Wszystkie zgłoszenia w toku, niedługo powinniśmy wydać jakieś wyroki.

Milanos
17-05-2013, 12:39
Ja także chciałbym aby ukarano pussy i jana, a tak po zatym to uważam że nie ma 2 braci tylko jest to jedna i ta sama osoba, bo jakby było 2 i jednej coś się stało to myślę żę drugi by poinformował o tym. Według regulaminu chyba nie można posiadać 2 kont :P.

Avasil
17-05-2013, 12:48
Wszystkie zgłoszenia zostały rozpatrzone pozytywnie, to znaczy:
Jan Pancesz III i Yangberg zostają wpisani na CL na 2 miesiące.
PussyDestroyer 666 zostaje wpisany na 4 miesiące, jako że to jego drugie wykroczenie.

Mnil trafia na drugą część listy. Może dalej grać w Kampaniach, w których bierze udział, ale otrzymuje dożywotni zakaz przyłączania się do nowych w tym przejmowania tych oddanych na zastępstwo. W razie gdyby Kolegium zauważyło znaczącą poprawę, będzie skłonne wykreślić Mnila z drugiej części listy.

Domen
17-05-2013, 13:28
Yangberg chyba "zniknął" niedawno, może to przejściowe tylko (np. chwilowy brak czasu), więc może go nie wpisywać jednak :?:

Zwłaszcza, że chyba powyznaczał zastępców (tylko że na GG, a nie na forum), bo np. widziałem że ostatnio Adi za niego robił turę w MKO 23.

Ostrzwtlumie
17-05-2013, 13:35
Zwłaszcza, że chyba powyznaczał zastępców (tylko że na GG, a nie na forum), bo np. widziałem że ostatnio Adi za niego robił turę w MKO 23.
Pisałem ci, Janker przeklikał nie ja....

Avasil
17-05-2013, 13:43
Gdyby faktycznie miał mocne usprawiedliwienie, to niech da znać i pomyślimy, ale to tylko w takiej sytuacji.

Domen
17-05-2013, 14:10
Ok.

Mefisto7
17-05-2013, 16:57
To nie pierwszy raz, kiedy Yangberg sobie dudka struga...

Mnil
24-05-2013, 17:13
Mnil trafia na drugą część listy. Może dalej grać w Kampaniach, w których bierze udział, ale otrzymuje dożywotni zakaz przyłączania się do nowych w tym przejmowania tych oddanych na zastępstwo. W razie gdyby Kolegium zauważyło znaczącą poprawę, będzie skłonne wykreślić Mnila z drugiej części listy.

Jest to gruba przesada, zastanawiam sie, gdzie lamie regulamin w mko30 bo nie wiem...

Tury robie tak samo jak kazdy, czasem sie przedluzy o parenascie godzin, czasem zrobie po godzinie, nigdy nie opoznialem i nie opozniam...
W wko34 nie chce grac dalej przez decyzje mg, ktory praktycznie "poddal" gruzje i turcje biz i egiptowi przeklikujac turcji wazne tury i niszczac ekonomiczno - militarnie Gruzje.

Zabierzcie mi wszystkie kampanie i niech graja nowi "tygodniowi" gracze i niech tury stoja kolejne tygodnie...

Pozdrawiam

Domen
24-05-2013, 22:55
Tury robie tak samo jak kazdy, czasem sie przedluzy o parenascie godzin, czasem zrobie po godzinie, nigdy nie opoznialem i nie opozniam...

No właśnie w WKO 31 w tym momencie już przedłużasz o więcej niż paręnaście godzin (dokładnie o 25 godzin i 35 minut):

viewtopic.php?f=359&t=8265&p=297803#p297803 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=359&t=8265&p=297803#p297803)

Więc mógłbyś zrobić, zamiast zajmować się kłótniami z kolegium.

I tak nie wczytasz zwycięstwa 2 armiami Bułgarii nad 2 pełnymi armiami Bizancjum i 1 pełną armią Kijowa (razem 3), więc nie ma sensu opóźniać.

Mnil
25-05-2013, 09:02
ZObacz sobie namolny czlowieku ze nawet nie sciagnalem tej tury, bo nie wiedzialem o niej, nikt mi tez nie przypomnial...

Destro7er
25-05-2013, 09:22
To twój obowiązek, aby sprawdzać. Dla przypomnienia masz też w MK XXXIII

Mefisto7
25-05-2013, 10:41
Ja nie wiem... To trzeba specjalnie milion razy powtarzać panom szlachcie, że to ich zasrany interes, żeby wszystko skrupulatnie sprawdzać? Że mają taki obowiązek? :roll:

seba225
25-05-2013, 11:00
Mko 30 też czeka ;-)

Mnil
25-05-2013, 11:03
To twój obowiązek, aby sprawdzać. Dla przypomnienia masz też w MK XXXIII


Dla przypomnienia - obczaj sobie chatke MG w tej MKO...