PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejność budowania budynków



Pmistrz
09-12-2010, 18:19
Jak w temacie, czyli jakie budynki budować na początek. Chodzi mi tutaj o te w głównych miastach, jak i te w regionie. Tzn. Czyli najpierw zająć się fabrykami, farmami, kopaniami, czy może kupować sądy lub koszary w miastach?

I jakie budynki wg was dają największe profity w kampanii ;)

Annasz
09-12-2010, 18:57
Zależy w jakich prowincjach - grając np. Wielką Brytanią jest oczywiste, że w Szkocji nie będziesz potrzebował koszar. Ja osobiście na początku zawsze rozbudowuję fabryki i porty (które mocno dodają do bogactwa regionów), potem sądy w zdobytych prowincjach i koszary. Polecam także budowę niedrogich placówek zaopatrzeniowych w regionach narażonych na częste ataki. Ważne są również odlewnie dział, aby każdy zakątek twojego imperium był dobrze zaopatrzony w artylerię. Na koniec zajmij się w dużych miastach rozwojem oper, które wzmacniają prestiż i Uniwersytetów.

roman zabawa
10-12-2010, 17:47
Ja stawiam na drogi, żeby korpusy mogły się jak najszybciej poruszać a jednocześnie mieć jakieś bonusy handlowe. Równolegle staram się rozbudowywać budynek wojskowy w jednym wybranym miejscu. Na starcie nie ma co rozbijać mobilizacji jednostek na kilka prowincji.