PDA

Zobacz pełną wersję : Rządy Forum w Polsce



Czik
10-12-2010, 01:34
Temat natury spekulacyjno-śmiechowej. Co by było, gdybyśmy rządzili krajem :D? Kim obsadzamy urzędy? Jak widzicie losy Polski? Temat inspirowany dyskusjami w Agorze :).

Powołajmy rządy!

Moje nominacje: Premier - Jarl ("sorry chłopaki, ale skasowałem ministerstwo" :D)

Ministerstwo Sportu i Polityki - Witia (niemiecka myśl szkoleniowa)

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Matatjahu ("postanowiłem zmienić nazwę państwa, stara była za krótka")

Rapsod
10-12-2010, 03:10
Ministerstwo Gospodarki - Kwidzu - Wielka Improwizacja
Ministerstwo Edukacji Narodowej - Milanos - Nauka pisania dla wszystkich
Ministerstwo Sprawiedliwości - Witia - ,,Zaraz was wszystkich zbanuję"
Departament do Spraw Kobiet, Rodziny i Przeciwdziałania Dyskryminacji - Glaca - Delegalizacja związków heteroseksualnych.

kirlan
10-12-2010, 07:20
..... Co by było, gdybyśmy rządzili krajem :D? ....
Mniej więcej to co teraz .... ups! A miało być śmiesznie.

Propozycje urzędów? -

Tylko jedna:

Minister luzactwa, rozrywki i zachowania zdrowego dystansu w patrzeniu na świat : Czik ;)

Gajush
10-12-2010, 08:07
byłby chaos, anarchia, swawola

glaca
10-12-2010, 08:18
Departament do Spraw Kobiet, Rodziny i Przeciwdziałania Dyskryminacji - Glaca - Delegalizacja związków heteroseksualnych.
przyjmuję nominację ^^ chociaż jak już delegalizować to wszystko! (kononowiczyzm)
taki rząd byłby sztabem ekspertów bardziej niż obecnie ^^

Czik
10-12-2010, 08:54
Ten temat wydawał się bardzo dobrym pmysłem o późnej godzinie po kilku piwach :D. Generalnie chyba nie wyegzekowowałem zbyt dobrze swoich założeń, bo koncept był taki, żeby po obsadzeniu urzędów zrobić taki storytelling co kto by zrobił u władzy, taka polityczna satyra odnośnie użytkowników forum inspirowana Agorą i konkursami na naj- użytkownika :). Ale chyba jeszcze nic straconego ;) .

Maharbal
10-12-2010, 09:42
Ministerstwo Edukacji Narodowej - Milanos - Nauka pisania dla wszystkich

Tutaj by mi bardziej pasował Seban :D
A co do moich typów:
Ministerstwo Finansów-Jarl ,,zostało mi 7 zł na dwa tygodnie, a za to mam jeszcze kupić bilet do domu"
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego-Andzia ,,proponuję zrobić X działów, i jeszcze YZ poddziałów do tego"
Ministerstwo Spraw Zagranicznych-KLA ,,Na zagranicznych forach jest lepiej"
Ministerstwo Kultury-Aquila ,,JAZDA Z <cenzura> KOLEJORZ JAZDA Z <cenzura>
Podnieta w <cenzura>. Brak mi słów. Injac potęga, Kiełb :shock: nie pierwszy i ostatni raz mijal wszystkich jak chcial, Modzen ale przypitolil.
Idę się <cenzura>"
Ministestwo Dziedzictwa Narodowego-Knecht ,,kłania się przykład Żółkiewskiego bo poległ pod Cecorą ale odniósł potem jeszcze wiele zwycięstw w bitwach"
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji-Amrod ,,Nie, nie, ja stworzyłem dział XXX dzisiaj na ich potrzeby(...)"

Czik
10-12-2010, 09:53
Dzień pierwszy Witii jako ministra sprawiedliwości - więzienia przepełnione, rusza budowa prowizorycznych obozów dla więźniów :D.

Adixis
10-12-2010, 10:12
Ministerstwo Edukacji Narodowej - Milanos - Nauka pisania dla wszystkich
Padłem xD
Pasuje tu milanos hehehe

Pampa
10-12-2010, 16:07
hahahaha serio pasuje wam :lol:

Dagorad
10-12-2010, 17:34
Już nie róbcie takiego kółka wzajemnej adoracji ;), zróbcie coś raz a porządnie z udziałem realnej wazeliny a nie zakładajcie wazeliniarskich tematów.

Czik
10-12-2010, 17:58
Ten temat w założeniu nie miał być wazeliniarski, właśnie wręcz przeciwnie :D.

Dragonit
10-12-2010, 18:10
A mojej osobie jakie stanowisko by ktoś zaproponował? :lol:

exar
10-12-2010, 18:45
Świnie! nic tylko koryto wam w głowie! ;)

Aquila
10-12-2010, 18:47
Dzięki Maharbal za tak zaszczytne stanowisko, nic nie trzeba robić :D kupowałbym tylko książki i płytki mieszkając gdzieś w mieszkaniu w Long Beach :)


Ministerstwo sportu - Milanos, byłby kumaty minister :mrgreen:

glaca
10-12-2010, 21:34
w sumie polityka (nie zawsze na poważnie) to popularny temat na forum. może naprawdę zrobić coś w rodzaju gry fabularnej: stronnictwa z członkami, programy i wybory ^^

Czik
10-12-2010, 21:44
w sumie polityka (nie zawsze na poważnie) to popularny temat na forum. może naprawdę zrobić coś w rodzaju gry fabularnej: stronnictwa z członkami, programy i wybory ^^

Coś takiego miałem na myśli, liczyłem na to, że przy ilości konfliktów forumowych między userami i przytyków będzie to dobry temat żeby porobić sobie jaja z poglądów innych.

Nezahualcoyotl
10-12-2010, 22:07
Obojetnie na wybrany organ wladzy reprezentujacy lewych,prawych,srodkowych,czarnych lub czerwonych i tak bede anty :evil: :lol: ...juz mam taka nature ze jakakolwiek forma rzadow nad ludzmi budzi we mnie odraze ;) :mrgreen:
P.S.Manifestacje i zadymy macie zagwarantowane jak w Banku Centralnym ;)

Lena
10-12-2010, 22:31
W takim razie nasze grono admino-moderatorskie stworzy sobie partię czerwono-zielonych :lol:
Co do ministrów, proponuję Niklota na ministra spraw zewnętrznych ;)

tomsn
10-12-2010, 23:51
na ministra zdrowia proponuje us. Grogmir (temat: co palicie?)
wiceministrem byłby Marat (temat: piwo)

na szefa Narodowego Funduszu Zdrowia: us. Maharbal (temat: wódka)

ministrem Obrony Narodowej może być jedynie KWidziu (nie oszukujmy się: to jedyny człowiek, który zaprowadzi w wojsku polskim doktryny falowego uderzenia piechoty ZSRR, co jest konieczne)

posłem w Watykanie musi być us. Baal-Melkart (z takim nickiem daleko tam zajdzie)

ministrem nauki i szkolnictwa wyższego może być jedynie użytkownik Mysz za promowanie języka polskiego

Us. Glaca - pełnomocnik ds. równości mężczyzn i Leny

na szefa MSZ proponuję Rapsoda (za wyszukiwanie ślicznotek ze świata)

Witia może zostać ministrem bez teki (zawsze wtrąci swoje 3 grosze, obojętnie na jaki temat i zawsze ma jakoby pełną rację, poza tym jest silnoręki jak Schetyna)

to narazie tyle

Nezahualcoyotl
11-12-2010, 10:57
Na Rzecznika tego rzadu proponuje KLA...jest jakze fotogeniczny i kazdy kit w massmediach ludzie by lykneli od niego ;)

kirlan
13-12-2010, 13:25
w sumie polityka (nie zawsze na poważnie) to popularny temat na forum. może naprawdę zrobić coś w rodzaju gry fabularnej: stronnictwa z członkami, programy i wybory ^^

Coś takiego miałem na myśli, liczyłem na to, że przy ilości konfliktów forumowych między userami i przytyków będzie to dobry temat żeby porobić sobie jaja z poglądów innych.

Jeżeli wszyscy będą traktować tę zabawę z dystansem i umiejętnością śmiechu także z siebie to:

ZABAWA BĘDZIE PRZEDNIA!

Wiem bo miałem kiedyś takich kumpli że mogłem sypać naprawdę ostre żarty pod adresem każdego z nich - i vice versa, nikt się nie przejmował z kogo żartuje ani z kogo inni żartują : coś jest śmieszne to się nabijam i tyle - nawet z siebie i dzielę się żartem z innymi - nawet na własny temat. No właśnie skoro o tym :

Jak w ministerstwie kultury będzie już departament języka polskiego, to ja poproszę skromny ciepły fotelik dyrektora działu interpunkcji, prostoty zdań i krótkich wypowiedzi.
Chyba widać czemu? :mrgreen: .... :lol: :lol: :lol:

Czik
13-12-2010, 14:43
http://img35.imageshack.us/img35/5629/cziknaszwdz.jpg

Z woli ludu mianuję się ministrem do spraw esteytki. Zgłaszam projekt ustawy ds. de-pasztetyzacji społeczeństwa. Brave i Knecht zostają wrogami systemu :D .

Rapsod
13-12-2010, 15:27
Jeśli chodzi o wybór Ministra Spraw Zagranicznych mamy więc trzy drogi:

Kwidzu - wypowiadamy wojnę Rosji.
Niklot - wypowiadamy wojnę Niemcom.
Rapsod - wypowiadamy wojnę i Niemcom i Rosji.

Andzia
13-12-2010, 16:23
Jeśli chodzi o wybór Ministra Spraw Zagranicznych mamy więc trzy drogi:

Kwidzu - wypowiadamy wojnę Rosji.
Niklot - wypowiadamy wojnę Niemcom.
Rapsod - wypowiadamy wojnę i Niemcom i Rosji.

Jestem za Kwidzu, dajcie Szwabom święty spokój ;)

Nezahualcoyotl
13-12-2010, 16:27
To maja byc rzady Forum Total War czyz nie :?: Wiec Polska od Atlantyku do Pacyfiku i basta :twisted: ;)

Aquila
13-12-2010, 17:01
szkopom odpuścimy, najpierw trzeba się bolszewią zająć ;)

Nezahualcoyotl
13-12-2010, 17:25
No dodatkowe "kilka" hektarow ziemi by mi sie przydalo na Wschodzie ;) ...rezerwuje sobie zatem Plac Czerwony :lol:

Herod
13-12-2010, 17:32
Pytanie do "rządowców": Planujecie masową i zorganizowaną eksterminacje lemingów? :P

Nezahualcoyotl
13-12-2010, 17:35
szkopom odpuścimy, najpierw trzeba się bolszewią zająć ;)
Wystarczy przeprowadzic zmasowana akcje dywersyja i wysadzic w powietrze wszystkie gorzelnie oraz sklepy monopolowe...ruskie z rozpaczy zaczna popelniac samobojstwa :mrgreen:

Milanos
13-12-2010, 21:16
nie pomyślałeś o swoich? ja wtedy także to zrobię :mrgreen:

Nezahualcoyotl
14-12-2010, 21:22
nie pomyślałeś o swoich? ja wtedy także to zrobię :mrgreen:
Jesli znasz znaczenie cyfry 1410 to przezyjesz :lol: ;)

kirlan
15-12-2010, 09:12
W takim razie nasze grono admino-moderatorskie stworzy sobie partię czerwono-zielonych :lol:
.......
Może nie powinienem ale pójdę tą drogą: (w końcu piszemy tak: ;) )

Administratorzy - "czerwoni" (oj! pojechałem! :mrgreen: ) a może "purpuraci" albo "krwawi" lub czerwieniący się?
Moderatorzy - "Zieloni" - wyszło by na to że "jestem zielony" albo może partia "zombies" - w końcu prezentujemy się zielono - naszym honorowym prezesem byłby ten zielony z "włatców..." - Czesio :lol:
Redaktorzy, - to może jednak tutaj "purpuraci" albo "fioletowi z .... " nie wiem z czego, może ze złości że dla tak wielu innych jednak "Forum Jest Najważniejsze" , w każdym razie skrajne ugrupowanie - w końcu to "ultra fiolet"
Szachiści - "niebiescy" ? czy raczej "wielki błękit który w ... randze ... masz" (a'la dawny hymn PO)
Userzy - "szare szeregi" - w sumie chyba najlepiej by na tym wyszli (wziąwszy pochodzenie nazwy) no i w końcu każdy z nich byłby "szarą eminencją"

:lol: :lol: :lol:

Czik - jeśli powyższe jednak pachnie offtopem to wybacz ale nie mogłem się powstrzymać.

Ouroboros
16-12-2010, 07:57
Napoleon 7 na premiera! Wprawę polityczną ma, może na niskim stołku, ale każdy ma w tornistrze makietę budynku na Wiejskiej. Jeśli podpisze jakąś niekorzystną umowę, to uspokoi naród tekstem: Ja bym nie patrzył na umowę jako na "umowę". Ma w zanadrzu zresztą nie takie chwyty. A potem:

http://www.youtube.com/watch?v=ssNchBNhACg