PDA

Zobacz pełną wersję : Co o mnie myslisz ?



Strony : [1] 2

Andzia
06-09-2009, 08:26
Osoba pisząca post musi wyrazić swoją szczerą opinię o osobie powyżej, więc kto chce zacząć :?:

Pinotchet
06-09-2009, 08:35
Andzia - spokojny i bardzo uczynny użytkownik naszego forum, twórca biblioteki modów. Zawsze pomoże gdy trzeba :D, nieraz ukrywa się na gg :lol: :lol: :lol: Sporo czyta, fascynat Tolkiena, kulturalny, tak swoją drogą to spoko z niego gościu.

Pampa
06-09-2009, 09:52
Twórca fajnych bitew historycznych pod m2tw, głównie z tego go znam, i dzięki tem że tworzy jest bardzoo pomocnym użytkownikiem w urozmaicaniu tw.

06-09-2009, 10:11
Pompa :lol: Członek bractwa i wytrwały gracz TW, do tego fan Jozina, w wolnych chwilach kopie koty... Lubi przyspamować i z offtopować, ale są gorsi od niego

Mopek
06-09-2009, 10:16
mossin

hm chodzi do polibudy na jakiś mechaniczny kierunek :P czołgista? :P spoko koles z tego co wnioskuje po postach rzetelny i rozsądny ;]

Lena
06-09-2009, 12:22
Mopisłav

Sympatyczny avatar i użytkownik, który mówi z sensem i nie spamuje :) Punkt za bluzę Vadera :)

Volomir
06-09-2009, 12:35
Lena

Mila i najwspanialsza kobieta tego forum;) Rozladowuje napiecia i przyprawia wiekszosc meskich uzytkownikow o szybsze bicie serca. Wyrozumiala na nasz meski punkt widzenia, pozwala spojrzec na pewne sprawy z kobiecej perspektywy. Nie spamuje, pisze w przemyslany i kulturalny sposob.

Haller
06-09-2009, 12:40
Volomir


Wspaniały krytyk wszelkich żeczy, a po zatym spoko gośc, nie należy do tak zwanych Trolli czy spamrów ;)
Co ty jest więcej do dodania ;d

Generał Scorpius
06-09-2009, 12:46
Aktywny user forum, generał jak ja :D

vlad77
06-09-2009, 12:50
Generał Scorpius
Lubiący dyskusję gość, pisze z sensem, szanuje zdanie innych, ma fajny avatar.

Seban
06-09-2009, 14:18
Volomir- forumowicz do ktorego czuje wiez empatyczna ( zdrowa ) z powodu Bog wie jakiego. inteligentn(a)y =p coby bylo juz jak w mtw2 w charakterystyce postaci=p mhroczny pan. troche szyderca. jeden z powodow dla ktorych go lubie=p ma zajebistgo ava z jedna z moich ulubionych aktorek, aczkolwiek jak dla mnie house mial juz marke=p

Lena - kobieta na forum - brano nic dodac nic ujac=p
Mopislaw- zajebisty av ale nie znam kolegi=p ( jest nowy chyba dosc=p )
Pampa - czlowiek legenda forum - jak mowilem na tamtym starym jako jeden z niewielu mam go w nk xD spamer i podjudzacz jakich malo. bardzo pozytywna persona=]
Pinotchet- stary wyga z forum starego o ile pamietam =p ale blizej sylwetki niestet nei znam, tak samo jak Scorpiusa o Vlada=p
Haller nowy wszedzei aktywny gosc. fajnie pisze ko ale dziwnie w nie gra=p ogolnie material na kolejna legende forum =p
Andzia - czlowiek zegarek, mercedes volksvagen i toyota w jednym. pisze zawsze prosto dosadnie. nie wyczowam poczucia humoru albo bijacego zla=p mod idealny=p
mossin- czlowiek ze starej gwardii- mial kiedys fajny obrazek w podpisie- i to animacja automatu kalasznikowa o ile dobrze kojaze=p ziomek=]

kacperekPL
06-09-2009, 14:31
Seban - człowiek, który zamiast opisać jedną osobę - opisał wszystkie (i chwała mu za to ;)) Klanowicz, który na nazwę komunikatora tlen odpowiada: "nie, to nie ja puściłem" ;)

Pozdro

07-09-2009, 18:36
kacperek- mam nadzieję, że jest za Arką, jak tak to mogę powiedzieć, że ziomek :) fan wrestlingu, kiedyś na starym forum do Ciebie pisałem.
Wydaję mi się, że spoko wariat. Więcej takich użytkowników.

07-09-2009, 19:00
mRe, dla mnie ktoś, kto ma własne zdanie, wiem, jakie ma poglądy, potrafi bronić swoich racji, na pewne sprawy na PW zgadzamy się w pewnych kwestiach...Dla mnie gość, w moich stronach, dawniej tak określało się kogoś porządnego....Uffff :D

Maharbal
07-09-2009, 19:05
Eutyches

Bodaj największy krytyk na tym forum, często nawet przekornie nie zgadza się z czyimś zdaniem. Posiada dużą wiedzę o kotach i historii średniowiecza. Wydaje mi się, że jest to typ doświadczonego przez życie i zgorzkniałego człowieka, którego przesłaniem może być: ,,nie popełniajcie moich błędów" 8-)

Pinotchet
07-09-2009, 21:02
Nie mogłem sobie odmówić możliwości opisania Maharbala - humanista, dysponujący dużą wiedzą historyczną w różnych dziedzin, znawca tematu wojny secesyjnej, wielbiciel Stonewall Jacksona co można wywnioskować po avatarze. Twierdzi że najlepszą pizzę na świecie robią w Opatowie :D. Wnosi dużo wiedzy i humoru do naszego forum, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Poinformował mnie o wznowieniu działalności forum za co ma u mnie dużego plusa. Jednym słowem fajny z niego użytkownik.

ThorGal77
08-09-2009, 00:53
Pinotchet - pisze posty z sensem nie spamuje z tego co pamiętam to robi filmiki z TW i wrzuca na youtube ;) na starym forum napisał chyba nawet poradnik jak robić bitwy historyczne w medku ( albo coś przekręciłem ;D ) aa bym zapomniał plusik za avatar ;P

Matatjahu
08-09-2009, 11:57
ThorGal77 pisze dobre, zrozumiałe oraz dość ciekawe posty. Po za tym znam go z niektórych tematów ale nie pamiętam jakich i o czym ;)

Bronti
08-09-2009, 12:15
Matatjahu

To użytkownik, który zastanawia się dwa razy zanim napiszę posta ze względu na strach, iż znajdzie się w forumowym łapu capu :D

ThorGal77
08-09-2009, 12:35
Bronti - jego hobby to jeździectwo ( albo przynajmniej byłe hobby ;P ) można z nim całkiem sensownie pogadać ;) stary avatar był lepszy :mrgreen: raz zagościł w łapu capu ;P

Bronti
08-09-2009, 12:42
To jedno z moich hobby. A co do tego łapu capu to ma nadzieję, że pierwszy i ostatni raz :P


ThorGal77

Młody chłopak ale piszący bardzo dojrzale jak na swój wiek. Także interesuje się końmi i jeździectwem. Ma na avatarze jedną z najpiękniejszych kobiet.


A tak w ogóle to Ty teraz nie powinieneś być w szkole? ;)

Andzia
08-09-2009, 14:05
Bronti

Dawniej Graf Bronti ale jak widać został zdegradowany ;) Jeden z moich ulubionych użytkowników, nie spamuje,nie wyzywa itp. spoko gość, kiedyś grał w KO (być może jeszcze grał) z tego co pamiętam średnio-dobrze mu to szło.

Haller
08-09-2009, 14:24
Andzia

Użytkownik który zawsze poda pomocną dłoń, nigdy nie spamuje oczywiście i.....
spoko gośc :D

Bronti
08-09-2009, 20:45
Haller to użytkownik, który kojarzy mi się bardziej z tym forum po utracie danych niż z tego starego oraz z niezbyt piękną kobietą, którą miał jakiś czas na avatarze...

ThorGal77
08-09-2009, 20:54
A no Bronti trzeba mieć układy żeby do szkoły nie chodzić ;P a tak na serio to cała szkoła miała wolne, bo w miejscowoście gdzie mam gimnazjum był odpust. :mrgreen:
Nie podoba się ; P nikt nie zmusza do opisywania mnie po raz drugi ;p

Matatjahu
11-09-2009, 14:00
Znów ty. Lubi jeździectwo i nie chodzenie do szkoły.

tomsn
11-09-2009, 14:27
Matatjahu to jeden z moich ulubieńców na forum! Objawił się (jeszcze na starym) stwierdzeniem, że gejszami w Japonii byli mężczyźni! Prawdopodobnie członek jakiegoś bractwa bądź zakonu. Avatar sugeruje zainteresowanie sztuką sepulkralną i goth-rockiem (ee..) Ostatnio najaktywniejszy w dyskusji o dziewczynach. Flirciarz z niego - Lena może to potwierdzić. BTW niestety ostatnio jego inwencja spada... - postanowił zbastować z przemyśleniami, gdyż do łapu-capu go przyjęli.. Na pewno uczeń. Jednym słowem wypalam z nim fajkę pokoju. Howgh!

Pampa
11-09-2009, 19:22
Tomsn czyli człowiek jak z avatara, tylko brakuje skośnych oczu, nie oszczędza ludzi w krytyce, jeden z bardziej znanych i lubianych użytkowników.

Bronti
12-09-2009, 07:29
jeden z bardziej znanych i lubianych użytkowników

Pampa owszem znany ale czy już lubiany to kwestia dyskusyjna :D

Pogromca kotów, najbardziej pilny i przestrzegający tury gracz w KO jakie odbywały się na naszym forum, był tak dobry, że wokół niego zawziął się spisek i dostał zakaz gry...
Człowiek z łysą głową raczący się na zdjęciu tanim piwem i papierosem ( zapewne też tanim ) wszak mamy kryzys...

Woodstock
13-09-2009, 01:21
Bronti

kiedyś Graf, ale mu zaje*ali na dzielni chłopaki z bloku (mówili, że to za to, że admin nie zrobił kopii... czy czegoś tam). Łapu capał i jeździł. Pomieszkuje w Suszy, gdzie sucha szosa szosą szasa. Ma jakiegoś brodacza w avku. Lubi piwo. Bije śmietanę. Więcej nie pamiętam :cry:

Haller
13-09-2009, 09:48
Woodstock


Mogę się domyślac, że jeździ na Woodstock, mogę także sugerowac że słucha metalu :D

A tak po zatym to nie znam za bardzo kolegi ;)

Jednym słowem spko gośc :lol:

Kajcio
13-09-2009, 10:22
Haller
Gracz KO...z dawnym bardzo dziwnym avkiem z dziwną kobietą..spoko koleś.
brak większej ilości danych ;)

janker92
13-09-2009, 10:40
Kajcio- aktywny gracz KO, ostatnio mam okazję zmierzyć się z nim w kampanii krucjat z wiadomym skutkiem :P

Matatjahu
14-09-2009, 14:30
Za nic go nie kojarze wiem że gra w Ko.

tomsn ten avart to Nazgul (obejrzyj władce pierścieni) flirciarzem nie jestem po prostu nie miałem żadnej fajnej dziewczyny żeby z nią pogadać no i takie bzdurne komplementy mi wyszły ale uczę się na błędach i nie piszę już bezmyślnych postów. A na początku gejszami byli mężczyźni :P A to nie był temat o dziewczynach tylko buźkach i mordeczkach (niezły spam)

Grogmir
14-09-2009, 15:48
matatjahu, hmm..raczej dość młody użytkownik, ma dość ciężkie do zrozumienia posty, ogólnie mam wrażenie, że szybciej pisze niż myśli, czasem warto przysiąść i się zastanowić, co się ma do powiedzenia ;) wypowiadał się w temacie o dziewczynach z różnym skutkiem, ale ogólnie raczej pozytywny użytkownik ;)

Regulus
14-09-2009, 15:57
Grogmir - ministrant, abstynent, członek licznych kółek różańcowych, dumny przedstawiciel młodzieży oazowej. Nie pije, nie pali i nie używa narkotyków.

Grogmir
14-09-2009, 16:10
Regulus - ortodyksyjny żyd, znany z bujnych pejsów i odprawiania licznych rytuałów nad wizerunkiem dolara - podejrzewany o wykorzystywanie krwi chrześcijańskich dzieci do wyrobu macy oraz wywołanie kryzysu gospodarczego;

co do mnie, to zapomniałeś o dewizie 'no sex before marriage' ;P

Demand
14-09-2009, 17:59
Grogmir - znany z AARu o Aragonii na starym forum, z tego co kojarzę lubi Monty Pythona, za co wielki plus, gra na gitarze, znaczy lubi muzykę, znaczy mądry człowiek :D Generuje zwykle spore ilości poczucia humoru w swoich postach. No i ma chody u forumowej wierchuszki bo dostał tę fajną zieloną czcionkę w nicku :D

ThorGal77
14-09-2009, 21:08
Za nic nie kojarze ;D Ale za kapitana bombe stawiam pozytywną ocenę ;P

Brave
14-09-2009, 21:29
ThorGal..hmmm.. kojarze cie z avatara (niezły ;)), aktywny w działach rozrywkowych.

i to by było na tyle ;)

Bronti
14-09-2009, 21:46
A ja Ciebie Brave kojarzę głownie ze sceny multi oraz jako współpomysłodawcę Jesieni Średniowiecza. Poza tym masz avatar, na który patrzy się bardzo miło :D Szkoda, że nie jesteś jedną z tych pań :lol:

Matatjahu
15-09-2009, 12:00
matatjahu, hmm..raczej dość młody użytkownik, ma dość ciężkie do zrozumienia posty, ogólnie mam wrażenie, że szybciej pisze niż myśli, czasem warto przysiąść i się zastanowić, co się ma do powiedzenia ;) wypowiadał się w temacie o dziewczynach z różnym skutkiem, ale ogólnie raczej pozytywny użytkownik ;)

Tak się wetnę tylko z komentarzem że jest to pierwszy mniej więcej idealnie podsumowujący mnie post (to o lenie było w temacie buźki i mordeczki tylko ktoś wyraźnie mi posty przeniósł)

Już mnie tu nie ma.

Dagorad
15-09-2009, 12:12
Matatjahu jeden z wielu użytkowników którzy dostali bzika po opublikowaniu zdjęcia przez Lenę.

Rafi
15-09-2009, 15:15
Eskel, dość elokwentny i ma głowe na karku, udziela się wszędzie po trochu jak w Agorze, Tawernie, NF. Miał troche do powiedzenia w propozycjach zmian na forum. Mała aktywnosc w dzialach zwiazanych z grami

Pampa
15-09-2009, 15:17
Rafi- Człowiek pingwin linux, nie jestem pewien ale chyba zagorzale gra w mtw 2 albo empire już nie pamiętam w KO również. Nie jestem pewien czy fan gwiezdnych wojen (sądząc po avku)

Haller
15-09-2009, 15:30
Pampelinex

Fan Jozina z bazin :D
Dawny gracz KO, nie miałem niestety okazji n Nim zagra, a po za tym nie wiele więcej wiem o tej osobie.

Spoko gośc :D

tomsn
15-09-2009, 15:45
Opiszę Hallera. Oryginalna fryzura goni jego pociąg do pióra. Zmienia avki jak rękawiczki, co znaczy o mnogości zainteresowań i chęci ukazania ich światu (podobnie z podpisami, aar-ami) Z ilością postów ociera się z jednej strony o spamming z drugiej o moderatorstwo... Zapewne lubi uczyś się historii, choć bywa, że to ona uczy jego. Ach - zapewne oddany fan Trylogii Tolkiena, a fil Jacksona widział z 18 razy. Ogólnie Howgh

Rapsod
15-09-2009, 15:46
Haller - przezabawny użytkownik, niekojarzący że w katalogu publicznym wypisuje dane o sobie. Nowy gracz KO, który rzuca się na głęboką wodę bez żadnego zwiadu. Sądząc po spontaniczności chłopak młody. Lubi pisać stylizacją i zagłębiać się w klimaty różnych epok.

Maharbal
15-09-2009, 16:16
Rapsod

Bodaj najbardziej tajemniczy gość jakiego zdarzyło mi się poznać....kilka lat starszy ode mnie, stosuje niekiedy bardzo wyszukane słownictwo i górnolotne motywy. Przychodzi mi tu na myśl jakby....bardzo rozwinięte życie duchowe, bądź zgłębione tajniki psychologii. Potrafi trafnie ocenić człowieka, tocząc z nim dyskusję choćby via internet. Jeden z najbardziej doświadczonych graczy KO, zasłynął jako Vasyl Rapsodov Abstynent z V WK :P Zastanawia mnie niekiedy jego pociąg do Kazachstanu i w ogóle Azji Środkowej, ale to pozostaje już tajemnicą właściciela.....

Pop517
15-09-2009, 16:20
Maharbal

raczej już bardziej doświadczony gracz ko nie byłem z nim nigdy w stanie wojny :twisted:
no i gra w hitmana!

Abu Yusuf
15-09-2009, 18:54
pop517

więc , pop samo pop jak loli pop, ale to jeszcze nie wszystko to tajemnicze 517 bardzo.. tajemnicze myśle że to albo część kodu kreskowego ów loli popa , albo jakiś numer seryjny czy coś w tym stylu, ogólnie mega tajemniczy gość , chyba żyje tylko w świecie ko i pewnie chciałby handlować z nimi wszystkimi, najlepiej naraz a o jego mówieniu czegoś gdzieś ogólnie wolę się nie wypowiadać, za namową osoby trzeciej podejrzewałbym analfabetyzm w pewnym stopniu , ale któż to wie? : P żeby coś takiego pozytywnego dodać to wydaje się dość wesoły, tak myśle, to chyba dobrze ; )

@ edit
Żeby nie wyjść na jakiegoś niemiłego kolesia to dodam że ten tajemniczy cytowany "ktoś" to najpewniej Napoleon ; ) , niestety poznać go nie miałeś okazji bo nieżyje już od 159 lat jeżeli dobrze licze :)

Seban
15-09-2009, 21:24
Yusuf
ciekawy kolega od srednio krotkiego czasu na forum, lecz bardzo oaktywny. oprocz teog ze aktywny to nie pisze pierdol ( przynajmniej ja nie widizalem) jeden z kilku kolesi ktorzy mieli cos do mojej ortografii w zupelnosci nie rozumiem dlaczego?? :? ;) najgorsze jest to ze nie jestem w stanie stwierdzic po charakterze jego wypowiedzi ile ma lat, a to co mogl bym powiedizec nei koniecznie moglo by byc mile w zaleznosci od tego ile ich ma=p (mam nadizeje ze chociaz Amrod zrozumie co mam na mysli=p)
mam dziwne wrazenie ze jest muzlumaninem aczkolwiek moge sie mylic :o ;) w kazdym razie szacun - bardoz lubie islam=p

Amrod
15-09-2009, 21:43
Ja? Ja nic wiem :P

Seban zwany Burgerkingiem.

Niezły z niego bajarz, z łatwością wciela się w kreowane postaci władców. Potrafi pisać z żartem, ale i poważnie. Kronikarz nie z obowiązku, lecz z serca. Coś go ciągnie do zgłębiania tajemnic mrocznych wieków. Dobry kompan do gry, chociaż trochę taki gadatliwy ;) Zdaje się, że ma milion pomysłów na sekundę.

Seban
15-09-2009, 22:01
hyhy =p
Amrod - bratnia dusza najlepiej na forum rozumiejaca moj skrzywiony tok myslenia=p w przeciwienstwie do Volomira nie ucieka od przeznaczenia jakim jest syndrom Volomira=p mysle tez ze lubi mnie jak ja jego(Amroda)=p a jesli nei to przynajmniej bardozej niz Volomir(mnie)=p bajaz kampanijny wczuwajacy sie mistrzowsko w epoke=] podniosly styl w polaczeniu z cytatami lacinskimi i swoistego rodzaju chochlikami rowalajacymi atmosfere napiecia tworzy mieszanke wybuchowa=] w przeciwienstwie do mnie (przynajmniej na gs) =p nie mowi duzo i nie spamuje jak ja=p bardoz mily kompan do gry i srogi wojownik co bylo mi dane odczuc wczoraj na brytanii=p fan fantasy Tolkeina przede wyszstkim i jako nosiciel elfiego imienia tak samo ciagnie go do morza jak mnie do gor=p skoro juz mowa byla o podpisach =p to z czym mialo sie jesc Tsarine above the sky??;>

Emm, to z takiej... piosenki. Dzięki za przypomnienie ;) - Amrod

Haller
16-09-2009, 12:35
Seban

Dobry gracz KO,
Poeeta można powiedziec, nigdy nie che mi się czytac jego przemówień z powodu takowego, że są dłuuuuuuugie ;)
lecz na pewno ciekawe ;)
Prawdziwy kronikarz


Po zatym spoko gośc :lol:

Volomir
16-09-2009, 12:45
Haller mimo duzej ilsoci postow, nie za bardzo go kajarze :oops: W kazdym badz razie fan wojny secesyjnej z ladnym avem;)


hyhy =p
Amrod - bratnia dusza najlepiej na forum rozumiejaca moj skrzywiony tok myslenia=p w przeciwienstwie do Volomira nie ucieka od przeznaczenia jakim jest syndrom Volomira=p mysle tez ze lubi mnie jak ja jego(Amroda)=p a jesli nei to przynajmniej bardozej niz Volomir(mnie)=p

Ale o co chodzi? :P bo chyba jestem nie w temacie. Jaki syndrom Volomira? Rzeczywiscie troche to pokretne:P

Tego Twojego podpisu tez nie czaje:P

Seban
16-09-2009, 12:54
no... chodzi o rodzaj internetowej milosci xD ( nie zboczenia czy cos=p) hyhyhy xD po prostu do tych osob ktore mam w podpisie mam slabosc i darze je wielkim uczuciem :shock: :o :o :lol:
dlaczego? nie mam pojecia=p po prostu z dupy ze tak powiem =p
o Volomirze juz pisalem =p

Haller napisze bo nie pamietam:
dzeilny wojownik choc jeszcze duzo sie nauczyc musi w kampaniach on line. stara sie i wychodziu mu powiem szczerze tworzenie dobrej atmosfery jak za starych dobrych czasow=p pisze barwnie i fajnie aczkolwiek za bardoz harpagani =p i nie potrafi niekiedy okielznac swojej mysli=p zmienia avatary jak rekawiczki dlatego ciezko go z czyms powiazac=p ale przyszlosc forumowa jeszcze przed nim =] ma zadatki na jedego z "wielkich" tego forum jak np Pampa =pxD
kocham sie ukladac z nim dyplomatycznie=p
bardoz mily kolega=]

Pop517
16-09-2009, 14:59
Seban

miły koleś bardzo dyplomatyczny niezły gracz ko i sojusznik
zakłada kroniki i to bardzo fajne i oglnie go lubie 8-)

więc , pop samo pop jak loli pop, ale to jeszcze nie wszystko to tajemnicze 517 bardzo...
a teraz rozwieje wątpliwości co do mojego nicku :lol:
oyuż abu pop to moje przezwisko a 517 to liczba która mi wyskoczyła(samo pop jak się okazało jest zakrótkie :? ) podczas rejestrowania do steama a teraz wszędzie robię ten sam nick :roll:

Brave
16-09-2009, 15:31
popa517 kojarze jako użytkownika "nowego forum", choć może się myle. Glupich postów nie wypisuje, aktywny grasz ko, ogolnie to spoko ziomal.

Sam Fisher
16-09-2009, 15:44
Brave
dawniej znany jako Bravehe4rt, ale chłopak niestety stracił serce - oddał je dziewczynom z avatara i obrazka w podpisie. Pimp, wyznaje poligamię. To, że jest znanym graczem na scenie MP raczej nic nie znaczy. Ekspresja swoich potrzeb seksualnych na forum o grze stoi od jakiegoś czasu na pierwszy miejscu :mrgreen:

Haller
16-09-2009, 17:02
Kakashi


Z jeg postów które przeczytałem, mogę wywnioskowac że myśli tylko o jednym :lol:
Często zmienia Avki, coś jak ja,
Na starym forum miał takiego gościa z brodą, piosenkarz czy jakiś tam,
najbardziej do niego pasował ten avatar muszę powiedziec ;)

Sam Fisher
16-09-2009, 17:12
Gościu z brodą? <mysli> Que? Miałem Freda http://trendliest.files.wordpress.com/2008/07/durst-fred-photo-xl-fred-durst-6209268.jpg Miałem inne ujęcie, ale chodzi o tego samego gościa?

Z jego postów które przeczytałem, mogę wywnioskowac że myśli tylko o jednym

A o czym myślę? 8-)

Bronti
16-09-2009, 18:59
Kakashi człowiek o tysiącu nicków i tysiącu avatarów! Mieszkaniec Olsztyna, którego i ja staję się częścią od października do czerwca. Były student UWM na wydziale Prawa i Administracji, który zamienił jednak ciężką pracę umysłową na ciężką pracę fizyczną w branży rolniczo hodowlanej. I to nas łączy Mistrzu :)

Ogólnie bardzo lubię tego użytkownika od samego początku mojej działalności na forum. Jest typem człowieka pełnego energii, którego wszędzie pełno. I tak ma być ;)

Brave
16-09-2009, 19:06
Bronti

Bronti to równy gość, można fajnei z nim pogadać ;) Pomysłodowca JŚ, bardzo dobry w Medka 2 na multi.

Abu Yusuf
16-09-2009, 20:56
Opisze Pampę, z tego co o nim wiem

@ Pampalinex, znany również jako nowożytny Napoleon Kampanii Online
jeden z najwybitniejszych graczy ko jakich nasza Polska ziemia miała zaszczyt zrodzić , swoimi arcygenialnymi zagrywkami i nieprzewidywalnoscią swych kolejnych "magicznych" ruchów potrafił zaskoczyć najlepszych z najlepszych, a nawet lepszych, podsumowując geniusz taktyczny , o nieprzeciętnych ruchach w ko , prawdziwy tygrys naszych forumowych kampanii naprawde, osobnik ponad przeciętny, poza ko mogę tylko powiedzieć że stara się być uczynny pomagając nowym.; )

@ pomimo ataków pampy na ludzi którzy opisywanych nie znają, sprobuje, napisać coś o kizi'm
Więc, analiza nicku : Kizi, rzekłbym kizzle nizzle shizzle troszku po murzyńsku mi zabrzmiał skąd skojarzenie więc w skrócie kizi, ową analizą zakończe wprowadzenie, dalej, przystąpmy do analizy avatara, ten pan to były brytyjski komandos więc może i nasz kizzle nizzle shizzle ma podobne upodobania militarno - survivalowe? a może poprostu lubi się wspinać, w każdym razie żeby nigdy mu się " nie spadło " ! : )

janker92
16-09-2009, 21:35
Abu Yusuf- bardzo dobry gracz KO sprawie mi całkiem niezły łomot, walcząc nawet na 2 fronty ;)

Fallen
22-09-2009, 20:48
Tajemnicza osoba którą pierwszy raz widze no forum[chyba że zmienił nick... :D

janker92
22-09-2009, 21:14
Fallen rzadko zaglądasz do KO więc mnie nie znasz ;) :lol:
A na forum (tym wcześniejszym i teraźniejszym) jestem już od ponad 2 miesięcy ;) w ogóle nie zmieniając, ani nicka ani avatara ;)

Amrod
22-09-2009, 21:18
janker92 - dobry kompan do gry w kampanie, trwały i solidny sojusznik ;) Zaimponował mi przeciwstawianiem się Nowogrodowi i Litwie grając Krzyżakami przez wiele tur a nawet dłużej.

Bronti
22-09-2009, 22:00
Amrod :)

Pamiętam Cię jeszcze za czasów kiedyś dzierżyłeś chorągiew IPL-u a nawet chyba byłeś w tym czasie kiedy i ja służyłem pod tym sztandarem lecz tego nie jestem do końca pewien. Jeden z czołowych graczy sceny multi w grach Total War - najbardziej kojarzę Cię z Romem. Na Medku II chyba nigdy nie mieliśmy okazji się spotkać na polu bitwy.

Jeden z tych użytkowników, który wzbudza we mnie same pozytywne emocje.

Dragonit
23-09-2009, 21:32
Bronti - zacny przedstawiciel bractwa stali ;p Jeden z lepiej rozpoznawanych przeze mnie userów, można powiedzieć że jest w gronie elity na forum 8-) Prawdopodobnie ma pociąg do średniowiecza. Ponoć zmywał naczynia po ostatniej wieczerzy. Ogólnie lubię tego usera :D

Fallen
24-09-2009, 07:14
Dość długo użytkuje forum,chyba pisał jakiegoś aar.

Haller
24-09-2009, 11:37
Fallen

Widzac że fan Warhammera 40k (tak jak i ja :D)

Po jego postach wynika, że ciągle (jak i wiele innych osób) zagrywa W Rome :D
Bardzo pomocny użytkownik.

Spoko gośc jednym słowem :lol:

24-09-2009, 20:06
Maniakalny gracz KO. Myślę, że resztę idealnie opiesze ten skecz:
http://video.google.pl/videosearch?q=sp ... mb=0&aq=f# (http://video.google.pl/videosearch?q=spam&hl=pl&client=firefox-a&emb=0&aq=f#)

24-09-2009, 20:11
UUU....kogo ja tu mam :D moderator, dość surowy. interesuje się panzerami, nie lubi spamu i głupich postów.
gruba szycha, student.

25-09-2009, 09:44
To ptak, nie to samolot, nie to mRe!
Spoko kolo w sumie, ma swoje poglądy i je broni do upadłego. "Ktoś" kiedyś powiedział o nim

"Naziol Dmowskiego"
nie wiem czemu ale użekło mnie to :lol: Nie, nie, nie jest ani naziolem ani komuchem, ale za to ma zerowe pojęcie o warunkach pracy pod ziemią :P

Pampa
25-09-2009, 15:16
Mossin człowiek który jako pierwszy stara się powstrzymać zarazę spamu :D moim zdaniem surowy może troszeczkę za bardzo ale zawsze musi być choć jeden jedyny ostry moder na forum co nie pozwoli by nas gnębił spam ;D

tomsn
25-09-2009, 15:37
Jozin z Bazin już se zuby brousi!
Pampalineks - stary dobry Pampalineks. Lubimy to samo piwo. patriota ze sklonnościami do nacjonalizmu. Studiuje w Cieszynie, gdzie znany jest z tego, że zrobił sobie zdjęcie pod figurką Maryi z 13 wieku. Autor aar. Nie nie zostanie pisarzem. Nie może go zabraknąć na forum. Po prostu nie może...

26-09-2009, 17:46
Śmietanka forum ;] tomsn (mój zryty beret kojarzy to od razu z thompson'em :P) jest jedną z ciekawszych osób na forum, a jego avatar i podpis podbijają serca milionów. Jest bardzo dobrym dyskutantem, umie wyrazić swoje poglądy, rzucić argumentem a następnie dobrze go obronić. Zwolennik autonomii, co bardzo mnie cieszy, dobry historyk, aczkolwiek ma braki w wiedzy sprzętowej :P

Lena
26-09-2009, 20:20
mossin , twardy moderator, ale za to mu chwała. Dobry rozmówca, ma zdanie na każdy temat i nie daje się omamić :)

Piłsudczyk
26-09-2009, 21:59
Lena: jedyna kobieta na forum (choć kiedyś była jeszcze jedna głównie w temacie multi, ale bodaj za spam i spory pożegnała nasz najweselszy barak pośród fanów Totalwara), która potrafi sprawić, że większość męskiej populacji forum nagle głupieje (vide: niektóre wypowiedzi w temacie "Dziewczyny"). Od kiedy na forum powiedzieć nie potrafię, cóż... coś mnie widać ominęło :mrgreen: Zainteresowanie bronią itp. (vide: Wasze buźki i mordeczki). Przyznam, że nietypowe i intrygujące zjawisko :D

Grogmir
26-09-2009, 22:53
Piłsudczyk - jeden ze starych wyjadaczy tego forum (2005? nie pamiętam daty rejestracji, ale coś koło tego), człowiek o wielu zainteresowaniach, pokazujący czasem w twórczości forumowiczów swój kunszt literacki; udziela się w dyskusjach, zawsze na poziomie, potrafi bronić swojego zdania; ogólnie to chętnie bym poszedł z nim na piwo ;)

Biniu
30-09-2009, 21:29
A ja napiszę o Soul of Night,który zajmuje się działem modów (Andzia tworzy bibliotekę). Naprawdę w porządku człowiek,poradzi (z modami prawie cały czas są problemy), pomoże,pogada. Resztę jeszcze słabo znam,bo jestem na forum dopiero od niecałego miesiąca (byłem na starym,ale jako n00b i napisałem ok.3 posty). Mam nadzieję,że się szybko "wtopię" w forum i mnie zaakceptujecie ;)

30-09-2009, 22:21
Z teczek wynika, że Biniu pseudonim miesięczniak jest na forum od miesiąca. Interesuje się zapewne historią. Gra w gry serii TW. Największą aktywnością popisuje sięw działach zawierających modyfikacje :). Jest bardziej męski niż większość kobiet w jego rodzinie :lol:

Biniu
30-09-2009, 22:34
Ej, czy w dzisiejszych czasach trzeba nosić dres,być łysym i bić się z każdym ile wlezie,żeby zostać uznany za męskiego? Czy gdybym odpowiedział za tę zniewagę (bo to jest zniewaga) przekleństwami i wyzwaniem na solówę to byłbym bardziej męski? Bo ja uważam,że byłbym po prostu śmieszny. Uprawiam sporty,bójek też już wiele miałem, ćwiczę regularnie,ale wiem że pierwszym narządem jaki użyję w trudnej sytuacji powinien być mózg. Oczywiście,gdy przychodzi co do czego trzeba się wziąć w garść
i stanąć do walki :D . Ogólnie to myślałem,że trafiłem na fajne forum ale skoro tutaj nowych użytkowników się tak traktuje to już nie jestem pewien. Co mogę poradzić na mój wygląd i skład rodziny? Pewnych rzeczy się nie wybiera - na forum i tak 80% użytkowników to osoby poniżej 18 roku życia (sam Andzia ma 16, a zobaczcie ile zrobił dla tej strony). Nie jestem mięczakiem,tylko że w przeciwieństwie do większości uważam,że jak dam komuś w mordę to nie oznacza że jestem super męski i w ogóle boss.

Volomir
30-09-2009, 22:40
Oj no luzuj, juz jestesmy spokojni. Dystans! To jest tylko forum. Na pocieszenia powiem Ci, ze i tak mam wlosy dluzsze od twoich :P A solo na gole klaty to tez fajna sprawa;)

Volomir
30-09-2009, 22:50
Marat, bardzo mily czlowiek! Doskonale spisujacy sie w roli moderatora! Szanuje go za wielki wplyw jaki wywarl na forum, zawsze doskonaly nastroj oraz za to ze kibicuje Juve;) Pisalem juz, ze to bardzo mily czlowiek?

Ps: Biniu, bez przesady, nikt na Ciebie nie jedzie, przyzwyczajaj sie do zycia we wspolnocie;)

Biniu
30-09-2009, 23:43
Volomir - użytkownik z którym da się rozmawiać o trudnych tematach. Jest złośliwy (a to przecież cecha ludzi inteligentnych),ale umie trzeźwo spojrzeć na sprawę i nie boi się powiedzieć swojego zdania. Tak to widzą moje oczy "nowego".

Witch King
30-09-2009, 23:57
Biniu
Spojrzenie nowego na nowego, widać że poukładany gościu i można z nim pogadać, choć zadziorny i bierze wszystko do siebie zbyt dosłownie:)

Furiusz
01-10-2009, 12:50
A i ja się przyłączę :D
Witch King - fajny avek :D jak dla mnie mistrz myśli nieuczesanej, ciągle tkwi w błędzie, że najlepsza częścią serii był Shogun i MedI a nie Rome no ale trudno :D bonus za sabaton :D

Wiktor_Lechki
01-10-2009, 20:47
Furiusz- wydaje się być naprawdę sympatyczny, nie ma problemów z pisownią.
Generalnie na + :)

Pamięta mnie ktoś jeszcze ze starego forum? :)

Witch King
01-10-2009, 23:17
Furiusz
Gostek z którym można dyskutować o wszystkim, potrafi bronić swojego zdania do upadłego i nie zasłania się byłe jakimi argumentami za co wielki plus, widać wyluzowany, ale tkwi w błędzie że Rome był najlepszym z totalwarów ;) :D

Matatjahu
06-10-2009, 16:05
Fan Wiedźmina, Fan Historii ,Fan Metalu ,Fan Wielu innych rzeczy:) nic dodać nic ująć po avarze rozpoznaje że lubi twórczość Tolkiena no coby tu jeszcze lubi nightwisha (jak ja) którego volomir nienawidzi :D to chyba tyle.

Pampa
06-10-2009, 17:05
wikuś
metal z wyglądu, trochę sie go boje, z przekonania chyba również metal. Nie wiem czy zjada niemowlaki, ale chyba jescze do tej wprawy nie doszedł i narazie na kotach poprzestaje ;D , a ogólnie całkiem spoko gościu :D

06-10-2009, 17:16
(S)pampalinex! Łysy, który musi wszędzie wrzucić swoje trzy grosze! Mimo młodego wieku ma swoje zdanie, nie zawsze mądre, ale zawsze jakieś :P Niestety, zamiast w swoim wieku męczyć jabcoki z kumplami po krzokach to siedzi i traci czas przy kompie :lol:

Haller
06-10-2009, 17:47
Mossin

Srogi moderator, powiem także że mój ulubiony :D
Nie znosi spamu, więc chyba muszę się bac :D
Zawsze pisze z sensem i na temat.
Po za tym spoko gościu :D

Wiktor_Lechki
06-10-2009, 18:28
Haller, sympatyczny user, słucha niezgorszej muzyki. Tak trzymać ;)

Maharbal
06-10-2009, 19:21
Matatjahu

Pokręcony nick(choć widziałem bardziej pokręcone takie jak ,,necr00brzega" czy coś takiego) 8-) . Młodzian, któremu brak jest ogłady, ale który zdaje sobie z tego sprawę i jest mu bardzo przykro, że coś takiego zaszło. Miewa problemy z matematyką(głównie wyliczanie własnego wieku). Zdaje się, że interesuje się szeroko pojętą duchowością(nie wiem, czy jest wiernym czy też niewierzącym/ satanistą)....jak posiedzi na forum jeszcze kilka lat, to stanie się z niego miły user, potrafiący wygłosić coś interesującego w dyskusji.

Bronti
07-10-2009, 14:06
Maharbal użytkownik, który kojarzył mi się z całkiem innym avaterem. Kiedyś wystarczyło spojrzeć na avka i już wiedziało się z kim ma się do czynienia ;)

Kojarzę Cię jako użytkownika, który szturmem zdobył sobie sławę i uznanie na forum swoją nietuzinkową osobowością za co dostałeś medal "Starej Gwardii".

Dawniej aktywny gracz KO jak jest z tym obecnie niestety nie wiem.

Ogólnie jesteś użytkownikiem, który po zestawieniu wychodzisz dla mnie na plus :)

Dragonit
07-10-2009, 15:34
Bronti - Niegdyś Graf Bronti, jeden z lepiej kojarzonych przeze mnie userów. Lubie średniowiecze i, jak widać na avatarze, brał udział w ekranizacji Krzyżaków :D Nigdy nie miałem z nim żadnej sprzeczki, lubię tego usera.

Wiktor_Lechki
08-10-2009, 17:57
Dragonit- nie miałem nigdy problemów z tym użytkownikiem, wydaje się być jak najbardziej w porządku.
Zdarzają mu się czasem błędy ortograficzne i musi nad tym popracować ; D

Furiusz
08-10-2009, 18:16
Wiktor/witek etc. Człowiek który zabrał się za Ziółkowskiego jeszcze przed studiami, jeden z niewielu który od razu zrozumiał pierwsze dwa rozdziały tegoż dzieła :D Niewielu takich znam :D

kretu19955
08-10-2009, 18:26
Furiusz
Wydaje się być fajnym, inteligentnym gościem z poczuciem humoru nie miałem z nim żadnych zatargów nie jest na bakier z ortografią ogólnie to spoko ziomek ;)

kretu19955
09-10-2009, 17:57
Widzę, że albo nikt mnie nie zna albo nie lubi ;)

Furiusz
09-10-2009, 18:04
stawiaj na pierwsze,
Kretu, nikt nie lubi kretów ryjących małych kopaczy ( kopidołków :D) ale ten chyba jest inny, co prawda to jedyny mi znany Kret (może poza Jarkiem Kretem pogodynka :D) który słucha HH, ma jeden problem nie wypowiada się w ciekawych tematach np o RTW albo o RTW :D

kretu19955
09-10-2009, 18:14
To mnie chyba polubicie bo nie jestem ani mały ani kopaczem :D Najprawdopodobniej zacznę pisać w tematach o rome albo modach do niego ponieważ wersja 1.5 empire nie jest kompatybilna z modami, a rome to co innego ;)

Wiktor_Lechki
12-10-2009, 21:14
kretu- nie miałem problemu nigdy z nim, wydaje się być ok :)

12-10-2009, 22:33
Wiktor_Lechki pożyteczny użyszkodnik, przy tym nawet zabawny. Pochodzi z wioski koło Swarzędza niedaleko Wąchocka. Typowy metal - tenisówki, jasne spodnie, czarna koszulka :) często mylony na imprezach metalowych z dziewczyną. Ma wadę pije, ale ma także zaletę - dużo pije.

Dragonit
12-10-2009, 22:59
Hetman - Swoista śmietanka forum. Fan siatkówki i średniowiecza, wygląda na swojskiego chłopa z browarem w ręce i takoż jest też przeze mnie kojarzony 8-) Podobnie jak ja, nie bojkotuje nowych gier tylko dlatego, że są nowe i mają ładną grafikę. W sumie powinien poćwiczyć plecy, bo same się nie zrobią, ale i tak lubię tego usera :lol:

13-10-2009, 10:59
Dragonit - znany mi użyszkodnik. Spoko koleś, można z nim toczyć ciekawe dyskusje. Prawdziwy filozof, w tematach z nowymi grami zadaje aksjologiczne pytanie: "czy mi to ruszy". Tak samo jak ja woli bardziej tawernę niż Agorę :) Zapewne prawdziwi katolik nie stroniący od piwa, które przez goryczkowy smak wyraża jego zadość uczynienie za grzechy ;)

Bronti
13-10-2009, 12:35
Hetman - moja prawa ręka w lobby Krzyżackim na tym forum, którym tak naprawdę rządzimy z Malborka 8-)

Druh mój serdeczny już od bardzo długiego czasu. Jedna z ikon forum. Zresztą co tu dużo o nim mówić jak wszyscy go znają :) a i ja nie mam coś dziś weny bom zmęczonym okrutnie po zajęciach.

Matatjahu
13-10-2009, 17:30
Bronti hmm lubi wojskowe trepy zakon krzyżacki mieszka w zamku Malborskim w suszu :D lubi historię wojskowości oraz często przesiaduje w naszych forumowiczach ponadto zabija wzrokiem więc się zabezpieczam 8-)

kretu19955
13-10-2009, 18:11
Matatjahu
Użytkownik równie pokręcony jak jego nick w pozytywnym znaczeniu tego słowa ;) Kochający Lenę, szatana i te tekie buty co w nich się podeszwa szybko rozwala ;)

Furiusz
13-10-2009, 18:12
Bronti członek niemieckiej partyzantki na ziemiach polskich. Jego dziadek, pradziadek a i pewnie on sam w młodości służył w wehrmachcie, choć istnieją sugestie, że brał udział w bitwie pod Cedynia, i Grunwaldem. To on razem z Hetmanem mieli przynieść Jagielle dwa nagie miecze.
Użytkownik niestety mało aktywny na agorze i w tematach o RTW zatem mało przeze mnie poznany





PS mam nadzieję, że Cię nie uraziłem w żadnym miejscu :D

tomsn
13-10-2009, 18:21
Furiusz - wielki smakosz i miłośnik piwa - czci św. Gambrinusa. Znam go z tego, że co i rusz odezwę się w jakimś temacie już Furiusz wyskakuje z ciętą ripostą. Bardzo dobry dyskutant - widać że trzeźwo (po piwie?) patrzy na świat. Lubi starożytny Rzym (choć tam mało piwa pijaly). Oczytany. Nadaktywny.

Marat
13-10-2009, 18:27
Tomsn

Ciekawy uzytkownik. Pisarz świetnych AARów, jak dla mnie jeden z najlepszych AARo-pisarzy na forum. Zwolennik autonomii Śląska. Miałem ubaw z jego oponentów, gdy pisał gwarą :lol: Na zdjęciu wygląda jak stary wilk morski, albo przynajmniej kapitan U-Boota 8-) Ma duże poczucie humoru, lubie czytać jego posty.

13-10-2009, 18:41
Marat - o nim można by rozprawiać latami, ale ja zawężę trochę ramy czasowe :lol: dawno, dawno temu kiedy nie szyli dresów a Obama był biały, Marat był zwykłym człeczkiem walczącym o prawo forumowiczów. Po zabiegach i dobrej pracy został przyjęty w grono moderatorskie co dobitnie zwiększyło jego intelekt :lol: :!: UWAGA WAZELINA :!: Jest jednym z najlepszych moderatorów, jeśli masz sprawę on Ci zawsze pomoże ;) :!: KONIEC WAZELINY :!: Osobiście dobry kumpel, który zapewne postawił by mi bekę dobrego złocistego trunku.

Maharbal
13-10-2009, 19:19
Hetman

Ughm....fan siatkówki, nielubiący raczej naszej ,,skopanej". Twierdzi, iż w avatarze nie widnieje kadr z filmu ,,Krzyżacy", lecz on sam, tylko trochę odmłodzony. Niestety(dla niego rzecz jasna :P ) raczej kiepsko u niego z typowaniem wyników[do dziś dnia pamiętam, jak po pierwszym meczu w LŚ głosił szumnie: ,,Wstydźcie się Polacy, którzy głosowaliście na Brazylię!!"..... jak się skończyło nie muszę chyba mówić] :lol: :P .

Ogólnie użytkownik zaliczający się do lubianych przeze mnie.

Dagorad
13-10-2009, 19:57
Maharbal- nazwę bardzo dobrze kojarzę ale nijak nie mogę sobie nic przypomnieć. Prawdopodobny powód sklerozy to zmiana avatara.

Lagger
14-10-2009, 18:34
Eskel - Nie kojarzę. Nie lubi PISu i Po, z dwojga złego wybiera PO. Broni islamistów przed zgniłym zachodem :D

Wiktor_Lechki
14-10-2009, 20:09
Lagger- Na starym forum bardzo dużo udzielał się w tematach historycznych, oczytany jest.
Lubię go, nie miałem żadnych problemów z nim ;)

Haller
14-10-2009, 20:41
Wiktor:

Człowiek bardzo aktywny w temacie ,,Co o mnie myślisz'' :lol:
Słucha metalu (tak jak i ja) Więc duży szacun za to ;)
Pisze z sensem, jak wielu tutaj.
Wygląd metalowca jeżdżącego na Woodstock :lol:
Spoko koleś ;)

15-10-2009, 20:03
Haller-chyba jest fanem Władcy Pierścienia. Gra w left 4 deat, nick chyba wskazuje na to, iż szanuje generała Hallera.Jak sam pisze, słucha metalu. Wg. mnie spoko koleś, nie miałem z nim jeszcze zatargu ;)

Volomir
15-10-2009, 21:27
Na to czekalem :mrgreen: mRe - wojownik ulicy ;) , slucha rapu, siedzi w kulturze hip-hopu. Moze czasem zbyt emocjonalnie podchodzi do wypowiedzi innych (moich szczegolnie) i mimo tego, ze w wiekszosci spraw mamy odmienny poglad, to szanuje go za posiadanie wlasnego zdania. Broni swoich przkonan i generalnie jest spoko userem :mrgreen:

Pinotchet
16-10-2009, 16:22
Volomir - bardzo fajny forumowicz, udziela się w wielu tematach, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia, zdaje się student psychologi, wielbiciel Dr Housea i urody Sophie Marceau :D. Bardzo kocha swoją drugą połówkę. Wytrawny kinoman, chodzi na filmy Von Triera. Wielbiciel latexowych spodni :shock: :lol:

Maharbal
16-10-2009, 16:33
Pinotchet

Nick zapisany niepoprawnie, ale facet jak najbardziej poprawny :D Wielbiciel jazdy wytrzymałościowej na rowerze, wsławił się przejechaniem 344 km w ciągu 3 dni. Dobry dyskutant, choć czasem nerwowo reaguje na zaczepy ze strony innych. Zna się trochę na wojnie secesyjnej. Chwalił się również długością, którą posiada w.....* :lol: :lol: No i rzecz jasna człek ,,kurturarny". Ogólnie-duży pozytyw.

*Będzie wiedział o co chodzi ;)

Haller
16-10-2009, 16:52
Mahalbar


Bardzo dobry użytkownik. Miło się z nim dyskutuje.
Szkoda że zmienił avka, wcześniej wszędzie był rozpoznawalny,
teraz to musze wysilic wzrok żeby nick przeczytac :D
Bardzo dobry gracz KO. Z niku wynika, że osobiście znał Hannibala(chyba dobrze napisałem)
Dyskutant na różne tematy.
Spoko gośc ;)

Lagger
16-10-2009, 17:01
Haller - Zapalony gracz KO. Hipokryta. Ma Gen. Lee a potem muzyka Amerykanieckiego, a narzeka na wpływ zachodniej kultury na nasze społeczeństwo. Nie lubi EU, co cenię, jednakże nie chce amerykanizacji Polski, czego nie pochwalam i nie tępie.Taki nacjonalista z nazwy, ale fajny koleś ;)

Pampa
16-10-2009, 17:02
Człowiek z domieszką lekkiego Spamu we krwi, jedno ostrzeżenie, chyba za tą domieszke która za bardzo dokuczała na forum aczkolwiek nie wiem, nie ma się co rozpisywać bo bym musiał powtarzać to co napisali inni użytkownicy na jego temat.

Andzia
18-10-2009, 14:00
Pampalinex - Chłop w moim wieku, zawsze ma coś do powiedzenia nie zawsze mądre lub na temat, od czasu do czasu pospamuje ale spoko człowiek, kocha Władce Pierścieni a szczególnie Isengard (przed Wojna Pierścienia i Sarumanem), z tego co pamiętam pochodzi ze śląska (Cieszyn ?), powoli nadchodzi czas żeby go wybrać do starej gwardii bo nikt nie może sobie to forum wyobrazić bez pampy :lol:

kretu19955
20-10-2009, 22:52
Andzia
Z awatara i rangi można wyczytać fan assasin creed. Grywa w M2TW i Kingdoms, do których założył biblioteki modów. Ogólnie bardzo pracowity, urzyteczny i przydatny użytkownik. Tak na marginesie to kojarzy mi się z moim kumplem z klasy na którego wołamy Jańcia zdrabniając nazwisko ;)

Wiktor_Lechki
20-10-2009, 22:56
kretu- interesuje się zapewne historią; sympatyczny użytkownik ;)

kretu19955
20-10-2009, 23:11
Wiktor_Lechki
Z awatara wyczytałem obywatel Rzymu, z podpisu fan metalu, a z naszej klasy rok odemnie starszy. Najaktywniejszy w Tawerna i Metal. Ma "trochę" długie włosy jednak nie jest jak większość z nagelowanym czubem lub jeżem, więc + za indywidualizm. W skrócie spoko ziom

ThorGal77
23-10-2009, 18:45
Pampalinex
Szeroko znany użytkownik forum ;) Prawie w każdym temacie napisze przynajmniej jednego posta. Gdzieś ma zdjęcie z tanim piwkiem i szlugiem w łapie, ogolony na jeża ;P Ogólnie pozytywny użytkownik i raczej lubiany :mrgreen:

Haller
23-10-2009, 19:40
ThorGal77


Użytkownik który czuje się tu lamą z powodu liczniku posów :D
Dobrze zna się na Widźminie, mogę wnioskowac że fan książki lub wszystkich książek Sapkowskiego :D
Ogólnie pozyywny urzytkownik, nie było z nim żadnych problemów ;)

Wiktor_Lechki
23-10-2009, 22:42
Haller- Słucha dość dobrej muzyki, lecz często krytykuje moje zajebiste propozycje muzyczne w "Hit czy Shit" ; p

Andzia
24-10-2009, 08:08
Wiktor_Lecki

Indywidualista, fan metalu oraz historii Kartaginy (wnioskując z avataru), nie jest spamerem lub siewcą kłótni i konfliktów, ogólnie spoko ziom ;)

Herod
24-10-2009, 09:04
Andzia - fan AC. Nawet bardzo gorliwy, na co wskazuje Avatar, ukazujący głównego bohatera tej całkiem niezłej produkcji. Cytat w sygnie wskazuje na zainteresowania związane z Bliskim wschodem. Prawdopodobnie ma powiązania z Al-Kaidą, może być krewnym Osamy bin Ladena. Plotki głoszą, że to właśnie Andzia wylądował Klewkach...
Adzia wie co dobre - gra w IB2. Do tego szalenie użyteczny gość - pomaga każdemu, spisuje wszystkie linki do modów w swych jakże mi pomocnych Bibliotekach, za co jestem wdzięczny i na mojej twarzy pojawia się uśmiech od ucha do ucha.

Fallen
24-10-2009, 13:29
hmmm.......widzę cię pierwszy raz.
Jesteś prawdopodobnie wnukiem jakiegoś księcia niemieckiego z VONEM.:> :lol: :lol:

Andzia
24-10-2009, 13:32
Fallen - pierwszy raz go widzę i o nim słyszę, z avatara wynika fan dodatku alexander, ale historyk raczej nie jest bo źle ma napisany cytat w podpisie - zamiast "Veni Vidi Vinci" powino być "Vedi Vidi Vici"

24-10-2009, 17:24
Pozwolę sobie opisać Andzię :). A więc-często ktoś myśli, iż jest to dziewczyna ;) a wszystko przez nick, wielki fan Assasina, drugi obok Kotołaka najbardziej pomocny użytkownik.

Marat
24-10-2009, 17:31
mRe - ciekawa postać. Czesto gęsto mnie denerwuje, bo lubi się czepic jakiejś pierdoły. Z drugiej strony, całkiem wporzo koleś, z którym mozna pogadac na rózne tematy. Fan Lecha Poznań i Hip-Hopu. Na początku jego bytnosci na forum, nie wróżyłem mu długiej kariery, bo balansował na granicy ostrzeżenia ( które chyba nawet zaliczył ), ale pózniej sie poprawił i jest teraz dobrze. Ogólnie nie wyobrażam sobie obecnie forum bez niego. Gość nie da sobie w kasze dmuchać ;)

AgentMax
31-10-2009, 16:01
Marat-człowiek, który uwielbia używać brzydkie słowa i wytkać błędy innym, ma bardzo fajny avek :P

Matatjahu
31-10-2009, 19:34
AgentMax ma 111 postów ale go jeszcze nie widziałem wiem ze przesiaduje w arsenale i tyle.

Fallen
31-10-2009, 19:39
Gościu z bardzo dziwnym nickiem,udzielał się w temacie o latających nie niemieckich spodkach.
Fan władcy pierścieni [chyba]

Wiktor_Lechki
31-10-2009, 20:31
Fallen, blizej nie znany mi jeszcze user.
Fan różnorakich gier strategicznych, zapewne :)

historyk977
31-10-2009, 20:42
Wiktor_Lechki--spoko koleś, specjalizuje się w historii starożytnej, bez niego nie wyobrażam sobie tego forum... ;)
to tyle... :roll:

Witia
31-10-2009, 20:55
Historyk, pasjonata historii, jamesa bonda ;) Normalny, nie robiący szumu użytkownik.

Fallen
31-10-2009, 21:11
[quote="Witia" Normalny, nie robiący szumu użytkownik.[/quote]
hmmm......... :D
M fajnego avka wiem że powinienem go zna ale nie mogę sobie o nim sobie przypomnieć. :? :?
Więc to koniec mojego pisania na temat tego użytkownika . :mrgreen:

Matatjahu
01-11-2009, 11:06
Fan RTW i Down of War po za tym Juliusz wiadomego.

Marat
01-11-2009, 11:14
Matatjahu - dużo by można opowiadać, wali dużo gaf i tworzy zabawne tematy. Widać, że młody człowiek, który jeszcze "nie dotarł" się w forumowym świecie. Mimo częstych uszczypliwości i drwin ze strony bardziej doświadczonych userów, nie przejmuje się, sam często zauważa, ze napisał pierdołę. Przez takie własnie zachowanie, wypada w moich oczach na sympatycznego usera, którego nie da się nie lubić. Troche tu posiedzi, to dojrzeje. Fan Władcy Pierścieni i jak przypuszczam, ogólnie klimatów fantasy. Po podpisie widze, że przejął sie radami Vashysq'a 8-)

Gaal Anonim
01-11-2009, 12:13
Marat - baaardzo aktywny użytkownik (co widać po liczbie postów). Ex moderator, który jeszcze nie przyzwyczaił się, że już nie jest wojewodą (zgodnie ze starym polskim porzekadłem ;) ). Generalnie bardzo lubiany, choć lubiący czasami prowokować innych użytkownik. Lubi śledzić poczynania równie barwnych postaci tego forum jak on sam ;p

Haller
01-11-2009, 12:37
Gaal


Administrator który jest opanowany i uprzejmy (znam innych, oczywiscie nie z tego forum, którzy tacy nie są :D).
Sam pisze że jest koniem i nie może mi pomóc :D
Bardzo dobry administrator, który bardzo dobrze dba o to fourm ;)
Nie mam z nim żadnej zwady.
Cóż tu więcej dodac, mam nadzieje że opanujecie ten ostatni burdel ;)
Ogólnie spoko gośc :)

exar
01-11-2009, 16:35
Haller, ja Ci się pytam w jaki sposób natrzepałeś tyle postów :D ?
A wracając, Haller to przyjazny użytkownik, wszędobylski, może trochę kontrowersyjny gdyż dorobił się osta za avatar 8-) .

Dragonit
01-11-2009, 21:23
Exar - Pamiętam, że dołączył w 2004 roku, ale chyba nie dorobił się rangi stara gwardia (choć mogę się mylić ;) ). Kiedyś średnio aktywny, na nowym forum niestety tego nie zmienił. O ile wiem, nie grzeszy wzrostem :twisted: Pisze składne posty, niestety nie znam jego poglądów, nigdy nie przytrafiła mi się dyskusja z jego osobą. Przykrości z jego strony także nie doświadczyłem, więc, suma summarum, mój stosunek do niego jest na + :)

Wiktor_Lechki
01-11-2009, 21:50
Dragonit- fan rapu, pisze zazwyczaj składne i ciekawe posty.
Jak sam napisał w temacie avatary "jego natura zmieniła się ostatnio na mroczniejszą" :P

Matatjahu
02-11-2009, 14:22
Skrycie ukrywa że słucha metalu po podpisie sądząc :P Po avartrze widać że nie cierpi Hannibala. Po długich poszukiwaniach odkryłem że nazywa się tu uwaga Wiktor Lechki

Kaiser
02-11-2009, 14:54
Matatjahu

Użytkownik młody ale mający swoje parę chwil sławy na forum, głownie za sprawą tematu o dziewczynach jak, łapu capu jak i dość egzotycznych propozycjach zmiany nicku ;) Sama decyzja o jego zmianie sprowadziła forum na krawędź rewolucji, toteż ustąpił przed ulicą i powrócił do matatjahu :D . Jest w bractwie rycerskim, stąd jakże błyskotliwie stwierdzam, iż lubi historię średniowiecza, to również tłumaczy jego hiperaktywność w odpowiednim temacie o rekonstrukcji historycznej. Samo bractwo uzyskało jakieś pieniądze od Unii, o czym jeszcze na starym forum częstokroć lubił przypomninać. Nie wiem czy dobrze kojarzę, że jest fanem cięższych brzmień. Ogółem gdyby nie on, deszczowa jesień za oknem byłaby dla mnie i dla innych użytkowników o wiele cięższa do zniesienia ;)

02-11-2009, 15:27
Jeden jedyny i niepodważalny Cysorz Forum, tak jak ja uwielbia państwa Habsburgów jak i samą dynastię habsburską :) użytkownik odznaczający się ciekawymi postami, jeden z porządniejszych wśród narodu forum. Można by wiele prawić o nim, ale bez dobrego miodu nie warto kaleczyć tak zacnej osoby :lol:

Fallen
07-11-2009, 15:06
User legenda,na jego starym avku występował krzyżak z filmu ,,Krzyżacy" .Choć z całej siły starał się wmówić że to jego zdjęcie. :lol:

Niestety Avek zniknął i zastąpiła go czarna pustka serwera.

ThorGal77
07-11-2009, 22:58
Użytkownik nie znany mi za bardzo, po avku widać, że fan uniwersum Warhammer 40000 lub seri gier Dawn Of War i ..... to tyle ; D

Wiktor_Lechki
07-11-2009, 23:09
ThorGal77- młody user, zdarza mu się czasem pisać bezwartościowe posty, ale poza tym wszystko z nim w porządku :D

Fallen
08-11-2009, 11:32
Fan historii starożytnej
Powszechnie znany user.

Odkryłem że nazywa się Wiktor_Lechki :)

Jak widzę nikt nie chce mnie opisać... :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Furiusz
14-11-2009, 22:14
Dobra trza rozruszać temat, w końcu jestem narcyzem i lubię o sobie czytać peany :D

Fallen, kojarzący mi się od początku z aniołami :D może i lubi antyk, ale zamula z podpisem 9usun wreszcie ten szpetny dopisek, bo aż kole w oczy) zapewne fan Tolkiena co poznać idzie po aktywności w konkursie o tymże i po tym, że z wypiekami na twarzy czyta kolejne części aar Hallera :D
Znany również z dociekań na temat warunków klimatycznych panujących wewnątrz zbroi :D
Znany z niekonwencjonalnego poczucia humoru :D wierny czytelnik tegoż tematu :D

Sam Fisher
15-11-2009, 00:43
Furiusz
Zacna postać. Fakt, że jest najaktywniejszy w dziale Agora każe mi myśleć o nim jako o osobie mającą swoje zdanie na różne tematy, a więc jest osobą dorosłą itede xD
Duży plus za stracenie cnoty forumowej, czytaj: zostałeś-wyróżniony-przez-zbyt-mocno-kochającego-cię-moderatora. Na liście widnieje "spam"...trudno się zgodzić jeśli się porówna go z Hallerem, który ma ponad 1000 postów :D
Bardzo mi się podoba Twój podpis, szczególnie ta druga część :D Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy :D Doskonale oddaje rzeczywistość akademicką :D Jesteś chyba realistą :)

Fallen
16-11-2009, 16:05
Pupilek forum.
Człowiek o milionie avatarów .
Miły przyjaźnie nastawiony user jest na tym forum od kiedy pamiętam.

Lagger
18-11-2009, 06:16
Zapomniałeś o setce nicków. :lol:

Sam Fisher
18-11-2009, 06:30
I setce innych profilów :D Nie wiedzieliście, że to ja byłem mossinem, fraqiem, hetmanem itede? :D


jest na tym forum od kiedy pamiętam.
Od 27 lipca 2004r. :mrgreen:

Brave
18-11-2009, 07:18
Kakashi, cóż, nie miałem z nim nigdy okazji podyskutować, lecz jest wielkim fanem piłki nożneji tu duży +.
Z avka jak i nicku domyślam sie że jest fanem Naruto, ja tylko kiedyś oglądałem Shippuuden.
Patrząc na jego posty widać, że 3ma poziom i nie opowiada głupot.

Fallen
18-11-2009, 13:11
[quote="Kakashi"]I setce innych profilów :D Nie wiedzieliście, że to ja byłem mossinem, fraqiem, hetmanem [quote]

Aarghhhhhhh......... tajemnica forum wydana ! :x :x

Forum Gorbaczowa ma więcej użytkowników Arghhhhhhh!!! :shock: :shock:

Wiktor_Lechki
18-11-2009, 14:37
Fallen- sympatyczny koleś; pisze zazwyczaj z sensem.

Dragonit
18-11-2009, 23:00
Wiktor_Lekchi - Wydaje mi się, że jego nick to imię i nazwisko, ew. imię i przezwisko, możliwe jednak że jest to jakaś nieznana mi postać historyczna, co może potwierdzać avatar ;) Fan metalu, był na Woodstocku, gdzie nieźle popijał 8-) Oprócz tamtego gatunku muzyki chyba lubi rocka i ceni Luca oraz Kaliber 44. Nie widziałem żadnej jego dyskusji, możliwe że takowych w ogóle na tym forum jeszcze nie było, ale wydaje mi się, że potrafiłby debatować. Nie pamiętam go z poprzedniego forum, być może zmienił nick, a może jest od niedawna :P

Fallen
19-11-2009, 11:34
Dragonit-Miły przyjazny użytkownik utrzymuje że jest smokiem :lol: :lol:
Pisze zwyczajowe z sensem.

Matatjahu
19-11-2009, 14:02
Fallen lubi warhammera gra lub chce grać na multi w RTW bo jak napisał w tej sferze jest nobkiem tyle przynajmniej wiem. No mniej więcej pisze z sensem. Po prostu fajny użytkownik.

Rapsod
20-11-2009, 01:27
Matatjahu: użytkownik niezawodny - jego postów po prostu nie da się ominąć. Mistrz sztuki, którą moja polonistka zwykła zwać pisaniem ,,dziwotworów zdaniowych". Człowiek młody i refleksyjny, a poza tym bardzo wylewny - lubi szukać na forum porad i wyrażać własne zdanie; dodaje wiele spontaniczności do tego forum rozważnych. Znany fan płci pięknej - nie zadowala się dziecinnymi rówieśnicami, lecz zachowuje ambicję w swoich poszukiwaniach.

Volomir
20-11-2009, 07:44
Rapsod - uderza nagle i bez litosci! Mam wrazenie, ze to taki duch naszego forum;) Moze to przez avatar, moze przez to, ze pojawia sie raz tu, a raz tam. Na pewno jest to jedna z najciekawszych osobowosci forum, lubiaca statystyki, agore i scene moderska. Czesto cyniczny, przez co sieje groze wsrod mlodszych uzytkownikow. Jak cos napisze to koniec z wrazliwymi delikwentami;)

Wiktor_Lechki
20-11-2009, 16:17
Nie pamiętam go z poprzedniego forum, być może zmienił nick, a może jest od niedawna :P

Na starym forum siedziałem z rok pod tym nickiem i nawet miałem ten sam avatar ; P
A jeszcze przed tym byłem z 0,5 roku pod innym.

Fallen
28-11-2009, 14:54
[quote="Fallen"]Fan historii starożytnej
Powszechnie znany user.

Odkryłem że nazywa się Wiktor_Lechki :)


Co mam pozatym napisać. :D :D

Dragonit
28-11-2009, 19:22
Fallen - po avatarze widać, że lubi Dow'a, a po opisie i wypowiedziach, że Grecję, a szczególnie Sparte. Wydaje mi się, że jest dość młodym użytkownikiem mającym 14 - 17 lat. Wydaje mi się, że był na poprzednim forum. Nie miałem z nim żadnej utarczki, ogólnie wzbudza u mnie sympatię ;)

Maharbal
28-11-2009, 20:41
Dragonit

Nie wydaje mi się, aby postępował podobnie jak większość osób z jego wieku. Wydaje się posiadać szerokie zainteresowania, widywałem go już w różnych działach, również w agorze. Fan smoków, jednego ma na avatarze. O ile pamiętam, na starym forum chciał zabłysnąć, wstawiając do podpisu cytaty z samego siebie 8-)

Furiusz
28-11-2009, 20:46
Hej ja byłem wcześniej, ja się tak nie bawię bee, no i kto osunął moja deklarację narcystyczna :D kurcze wyczuwam w tym jakiś spisek :D


Mah. kojarzony z antycznego nicku i podpisu :D W pamięci wyryło mi się jedne jego stwierdzenie - z zrzeszonymi nie masz szans :D, pomocny w dziale Rome, katolicki fanatyk, winien zmienić sobie rangę na Sacrum Officium w związku z religią i funkcją moda na forum, jego avek nie podoba mi się, nie wiem po chorobę mu pan 47? ale o gustach się nie...

Fallen
28-11-2009, 20:58
Drugi pod względem spamowosci człowiek na forum.
Administracja zaszczyciła go rangą [JEDNO ostrzeżenie]
Miłośnik alkoholi szczególnie piwka .

Bronti
29-11-2009, 09:48
Drugi pod względem spamowosci człowiek na forum.

Bo na tę chwilę to Ty wydajesz mi się być na pierwszym miejscu Panie Upadły. Użytkownik objawiający pierwsze objawy ADHD :P

Pop517
29-11-2009, 12:26
Bronti - niegdyś Graf ale chyba ktoś inny przejoł ten szlachetny tytuł...


ogólnie nizdążyłem go za bardzo poznać gdyż niejestem aktywny w działach agora czy tawerna
ale jako że czasami czytam takie tematy to moge powiedzieć że mam swoje zdanie na prawie każdy temat za co się ceni ludzi

Vasyshq
02-12-2009, 14:23
Ma prawosławny nick, z liczbą która jest dzielnikiem 33 605 :o Ciekawy człowiek, wzbudza moją sympatię i podziw dzięki temu, że ma w nicu dzielnik liczby 33 605 :shock: Być może jego piosenki są na pop liście, być może jest popem w cerkwi być może się pop-arzył wodą z czajnika... tego nie wiemy.

Ps. Ma dużo postów co mnie intryguje. Musi go być wielu skoro ma tyle postów. Zastanawiam się czy jest go trzech czy tylko dwóch, w każdym razie takiego jednego jak on dwóch to napewno nie ma trzech ani żadnego w świecie... wierzcie mi.

Wiktor_Lechki
03-12-2009, 18:58
Vasyshq- zajebisty koleś, fan (koneser? :mrgreen: ) pornusów i (czasami) dobrej muzyki ; P

Volomir
03-12-2009, 21:46
Wiktor, mily mlody uzytkownik, ktory slucha bardzo dobrej muzyki! Dlatego wlasnie jest bliski memu sercu;)

Ps: z dedykacja dla Vasa i podziekowaniem za pokazanie przez Mopislava;) http://www.youtube.com/watch?v=g1Hr4ik4 ... re=channel (http://www.youtube.com/watch?v=g1Hr4ik4PYc&feature=channel)

Vasyshq
03-12-2009, 22:37
Ryje z tej piosenki od paru dni :D

Volomir,

Zatwardziały wcześniak, i do szabli i do szklanki ale może być groźny jeżeli wejść mu w drogę :D Jedna z moich ulubionych postaci na forum. Wiadomo, trochę ciężko się z nim dyskutuje, bo nie potrafi z góry zakładać, że to JA mam racjęa nie on co jest mi nie na rękę :lol: Pozdroo,

Nie słuchać Lechkiego, nie ma w domu komputera, sperma bije mu na mózg już :D Brak internetu... :D

Pampa
04-12-2009, 18:59
vas zboczuchu....ty tylko o jednym myśl :D

a tak ogólnie człek spoko tylko jedyne co mnie zastanawia tak troszeczkę to dlaczego myślisz tylko o 3 rzeczach pornosy, muzyka, rycerstwo no i może czasem że tak powiem sprawy bardziej ogólnoforumowe,

Vasyshq
04-12-2009, 19:06
To nie prawda ;) Lubię otwarcie pożartować, rubasznie tak :D

Opisywać Pampalinexa !

Wiktor_Lechki
04-12-2009, 20:09
Pampa- Znany i lubiany user, strzelam, że również koneser filmów pornograficznych :D

Mopek
05-12-2009, 08:34
Wiktor
Odezwie sie czasem na gg posmęci mi i se pójdzie do nauki :P

Zapewne fan pornosów buahahaha :D

widziałbym go na jakimś wyjeżdzie bractwowym - oczywiście prawo pierwszej nocy nalezy do mnie :twisted:

kretu19955
05-12-2009, 20:13
Mopisław
Fan filmu "Wściekłe pięści węża" może też Sarniego żniwa. Nigdy nie miałem z nim zatargu z poprzedniego posta wynika, że lubi pożartować. Najprawdopodobniej uległ forumowej modzie na porno i oskarża o to Wiktora ;)

Aquila
05-12-2009, 20:24
hmm...ten ziomek w avku to chyba The Undertaker, więc zapewne fan wrestlingu, mieszkajacy w ladnym miescie. nie wiem nic o porno :mrgreen: urodzony w 19955 :P

kretu19955
05-12-2009, 23:23
Aquila
Tak jak ja w ekstraklasie kibicuje Lechowi oraz słucha rapu. Ziomek z jego avka to oczywiście R. Lewandowski. Uważa, że długie włosy to moc i dziewczyny na nie lecą. I tak na marginesie mieszkam na wsi ;)

Furiusz
06-12-2009, 06:48
Uważa, że długie włosy to moc i dziewczyny na nie lecą
I dlatego tnie się na krótko :shock:

Dragonit
06-12-2009, 11:29
A niech tam, opiszę ;p
Furiusz - z poprzedniego forum niezbyt go pamiętam, był ale raczej nie czytałem wielu jego postów. Poznałem go w sumie dopiero na nowym, i przeczytałem już wiele jego wypowiedzi, więc znam go dość dobrze ;) Bardzo dobry dyskutant, tak jak ja jest katolikiem i lubi sport, szczególnie piłkę nożną. Wnioskuje, że ma od 17 do 20/21 lat. Ciekawy avatar i niezły podpis :D Lubię tego usera.

Brave
07-12-2009, 20:53
Lookając na avek sugeruje, że fan fantasy, lubi piłke nożną. Aktualny pogromca w tototalwarowym typerze (albo farciarz, albo jest zajebisty :D), słucha rapu. Patrząc na jego posty w tawernie, wnioskuje, ze trzyma poziom.

To by było na tyle.

Pop517
07-12-2009, 21:13
Brave - koleś ze świetnym avkiem i podpisem graficznym robi bardzo ładne grafiki to pod gg to dla zwycięsców turniejów

ogólnie wzbudza moją sympatię choć słyszałem że te panie na avatarze zabrały mu część nicku :D

18-12-2009, 16:50
pop517 ,nick wariacki ;) ale mało wiem na jego temat ,wiedz daje mu bilecik ulgowy ..Czyli w porządku forumowicz.Pozdrawiam ;)

Wiktor_Lechki
18-12-2009, 17:31
BlackWood- sporo pogrywa w mody do Rome. W sumie ciężko mi powiedzieć coś więcej, bo nie pamiętam go z jakiejś większej dyskusji ; p

18-12-2009, 17:52
BlackWood- sporo pogrywa w mody do Rome. W sumie ciężko mi powiedzieć coś więcej, bo nie pamiętam go z jakiejś większej dyskusji ; p
Fakt jakoś na tej wersji forum ,mało dyskutuję.
ALE:Wiktor_Lechki skrzynia wiedzy, dużo sie od niego dowiedziałem ..na temat starożytności.Uprzejmy i elastyczny...takich ze świecą na forach szukać.Pozdr

Aquila
18-12-2009, 17:58
BlackWood

Użytkownik, który ma pojęcie o starożytności ( na starym forum dużo pisał o starożytności, chyba że się mylę). Grywa w RO, kiedyś miałem z nim spięcie. Ale teraz nic do niego nie mam :mrgreen: moglibyśmy skoczyć na % :D
Aaa i ma duża wiedzę o modach pod Rome, tylko Eutyches mu dorównywał.

Dragonit
18-12-2009, 18:15
mRe - użytkownik, który kiedyś prawdopodobnie miał nick "Speaker", choć nie jestem pewien, bo wówczas nie zwracałem na niego większej uwagi. Pod koniec starego i od istnienia nowego forum lepiej go poznałem i obecnie wiem, że to dobry ziomek :D

Grandal
23-12-2009, 17:23
Dragonit - Nawet przez mgłę nic sobie nie przypominam o Dragonicie z czasów starego forum. Amnezja wsteczna pewnikiem. :?

Bronti
23-12-2009, 19:08
Grandal Ciebie jako użytkownika nie kojarzyłem i nie kojarzę ani z tego forum ani z poprzedniego przed awarią. Ale patrząc po avatarze i podpisie uważam, że wiesz co dobre :D

Witia
23-12-2009, 21:44
Bronti. Dumny członek BS-u, pasjonata historyczny. Specjalizuje się we wrzucaniu rysunków wojowników do naszej jakże wspaniałej galerii ;)

Argaleb
24-12-2009, 00:31
Witja - Moderator co już samo w sobie mówi wszystko o danej osobie:D Ma dziwnego avatara...

Sam Fisher
24-12-2009, 06:49
Argaleb. Nie wiem skąd taki nick, ale ponoć jest bardzo znany w internecie pod takim nickiem, celebryt. Maniakalny fan gier, wystarczy popatrzeć na jego pulpit. Prawdopodobnie tylko siedzi w domu i gra ^ ^'

Dragonit
24-12-2009, 14:05
Kakashi - Sądząc po nicku, je kasze i słucha space girls. Niegdyś starszy ode mnie, ale już go dogoniłem. Młody jak na forumowego dziada :mrgreen: Tak na serio to bardzo znany user, który wielokrotnie zmieniał nick (Albrecht von wallenstein, potem El Boro, potem Master Chief, teraz Kakashi ;D), na starym forum był zarejestrowany już w 2004 roku, nic dziwnego, że narzekał, iż tak późno dostał rangę "stara gwardia" :mrgreen: Fan cs'a, piłko nożnej i - wnioskując po płci - piwa :D Lubiany przeze mnie użytkownik.

Edit - Pamięć mnie zawiodła, to nie było celowe, synu 8-)

Biniu
05-01-2010, 20:20
Lukis - jeden z największych fanów Władcy Pierścieni jacy chodzą pod słońcem. Aktywny w każdym temacie, gdzie choćby ktoś szepnie słowo "LOTR". Ogólnie miły użytkownik, który ma tysiące pytań i problemów, nigdy nie traci ducha :)

Marat
05-01-2010, 20:27
Kogo ty opisujesz?

Biniu
05-01-2010, 20:35
Lukis - Gandalf Biały jako avatar . Zazwyczaj przesiaduje tylko w tematach o Władcy Pierścieni, więc możesz nie znać.

Marat
05-01-2010, 20:35
Ale tu się opisuje ostatnią osobę, a nie kogo tam sobie wybierzesz ;) Na tym ta zabawa ma polegać.

Furiusz
05-01-2010, 21:30
Mistrz narcyzmu powrócił :D

MARAT- eksmod, prawie jak eksdziewczyna, każdy wie co to oznacza :D, zbyt częste i geste rozmowy z Dzikiem i Gorbaczowem wyryły mu ślad na psychice, nie pije dobrego piwa a ino sikacze :D
Wojownik KO który pragnie zmniejszyć sobie ilość postów (być może cyfry go drażnią?)
Rzadko się odzywa w tematach do których ja zaglądam, odkąd przestał być modem, człowiek Romana, tylko czy Giertycha? Kiedyś avek z zielonym Obamą, teraz ciasteczkowy potwór, niedługo Marat w fabryce opium :D
Spoko ziom, lyberał, nie wiem czy słucha rap, nie zna szant, ma tendencje do ironizowania.
Ogólnie nie wiedzieć czemu uważa, ze lepiej zajarać skręta niż strzelić sobie piwko, a jako osoba która stara się dziennie wypić co najmniej 0,5 litra piwa, nie jestem w stanie tego pojąć.
Luzzzz, spoko ziom

Matatjahu
07-01-2010, 17:41
Furiusz powoli dogania Hallera już ponad 1000 postów lubi piwo i koloryzowanie historyjek hmm tyle razy czytałem jego posty a nie znam go prawie w ogóle.

Dagorad
07-01-2010, 18:52
Matatjahu zniknął chyba na chwilę z forum albo po prostu się jakoś na niego natknąć nie mogłem. Fan liczby XVI :D . Nie zna funkcji "," :lol: .

Grandal
10-01-2010, 18:01
Dominikus - Skoro apelował kiedyś o usunięcie licznika postów jako sposób na bezsensowne nabijanie postów... stwierdzam...
Dominikus ma dobrze poukładane w głowie i mądrze prawi. ;)

Matatjahu
11-01-2010, 13:49
Grandal dość nowy na forum. Fan krzyżaków. Dużo przesiaduje w grodzie.

Hetman
11-01-2010, 16:04
Matatjahu - nickoterminator, doprowadził niejednego admina do łez, chcąc co chwile nowego nicka. Człek dbający o szczegóły. Po za tym jeden z normalnych na forum, który na pewno nie jest dzikiem.

Dragonit
11-01-2010, 16:56
Hetman - Jeden z bardziej doświadczonych piwożłopów na forum 8-) niedawno kambek, żałuje że kupił IG :lol: O ile pamiętam, to wygląda jak swojski Polak z bródką i piwkiem w ręce :) Jeden z najbardziej lubianych przeze mnie userów ;p

Rapsod
13-01-2010, 22:41
Dragonit - młody, lecz bardzo dojrzały i kulturalny użytkownik forum. Fan wszelkiej maści gier komputerowych i fetyszysta smoków. Człowiek, który walczy o to w co wierzy, nie zważając na krytykę - typowy nonkonformista. Często nadpobudliwy i łatwy do sprowokowania.

Świętowit
14-01-2010, 09:47
Rapsod - calkiem doswiadczony gracz KO. Mowi co mysli i za to go szanuje. Potrafi dyskutowac dosc ostro bo ostro ale potrafi co jest duzym plusem bo niewielu jest do tego zdolnych ;) aktywny na forum, z Postow mozna wywnioskowac ze to dojrzaly gosc i jakos przypadl mi do gustu :P Nie prowadzi wazeliniarskiej taktyki w Kampaniach Online a wrecz przeciwnie. Leje sie az milo(w tym z moim kumplem z rl w WKO 26)

Haller
14-01-2010, 11:35
Świętowit

Sądząc po zainteresowaniach, gośc nadzwyczaj wyluzowany :)
Interesuje się muzyką i pogrywa w Kampanie Online
Lubiący Mongolską Trawkę i OOBE :D
Ogólnie to spoko gośc ;)

Pampa
14-01-2010, 15:15
Haller lider w spamowaniu, czyli nasz forumowy misio :lol:

Maharbal
14-01-2010, 16:06
Pampalinex

W środowisku ko znany pod ksywą ,,Pampalinexus ze Smryny", znany także z powodu swoich nieszablonowych zagrań. Forumowiczom może się kojarzyć dobrze ze zdjęcia z jego uśmiechniętą facjatą, podczas czynności znanej ogólnie jako: palenie szlugów :P
Osobiście uważam, że facet ów, nie wykazuje ani wielkiej przewrotności ani też wywrotowości 8-)

Witia
14-01-2010, 16:24
Maharbal - wporzo zią, od niedawna pasjonat RTW online, dobry i sumienny moderator serwisu, ponadto bardzo aktywny użytkownik, choć najwięcej postów płodzi w działach związanych z kampaniami online ;)

Rafi
14-01-2010, 18:13
Niesamowity koneser azjatek , sumienny moderator, tłucze niemilosiernie w Rome Total War (średnio mu to wychodzi ale grać kazdy moze) . Lubi pasztet z zająca. Mozna z nim normalnie pogadac, znawca historii, lansuje sie pozyczanymi butami :lol:

Furiusz
15-01-2010, 21:08
Rafi, hmmm gra w KO i w Romka na necie gdzie rozbija mnie jedząc kanapkę :D
Nigdy nie słyszałem by pił piwo!!!! a t rzuca na niego cień podejrzenia...
w tematach o kobietach wrzuca zdjęcia Azjatek i razem z Witią ślinią się do nich potem - co jeden klan to jeden klan, Jarl też lubisz Azjatki?

Rapsod
15-01-2010, 22:40
Gwoli ścisłości, to ci Panowie nie lubią Azjatek, tylko Koreanki.

Grandal
16-01-2010, 21:47
Jeden z paru userów, których pamiętam ze starego forum. Niestety miałem sporą przerwę z Totalwar.org ze względu na wyjazd do Niemiec więc wszystkich użyszkodników muszę się od nowa uczyć. ;)

Wiktor_Lechki
16-01-2010, 23:25
Grandal- wydaje sie być trzeźwo myślącym człekiem. Mądrze pisze i to mu sie chwali.

ThorGal77
16-01-2010, 23:57
Wiktor_Lechki

Lubi metal, nie cierpi sabatonu i nie podchodzą mu moje gusta muzyczne ;) Z popiersia Hannibala ( chyba ) zmienił avek na flagę Konfederatów ;)

Lena
17-01-2010, 00:45
ThorGal77 , wielbiciel damskich wdzięków - co widać po avatarze. Dość spokojny user :) I otwarty na dyskusje

Mopek
17-01-2010, 09:14
Lena - wampirzyca ? :lol:

Wiktor_Lechki
17-01-2010, 10:25
Mopisłav to pagan, z którym miło się rozmawia i dyskutuje, a poza tym ma piękną towarzyszkę życia :P

Volomir
17-01-2010, 10:32
Wiktor_Lechki, co zadziwiajace ma na imie Wiktor! Wielbiciel jedynej, slusznej muzyki. Niestety, dobry gust muszyczny okupiony zostal kiepskim gustem co do plci piekniejszej. No, ale co zrobic? Równowaga w przyrodzie musi byc. Co by tu jeszcze? Na kazdym zdjeciu jest pijany, to podejrzane ;)

kacperekPL
17-01-2010, 12:13
Volomir - pamiętam go nie tylko jako dumnego posiadacza avatara z Housem ale też jako normalnego, spokojnego (ok przesadzam :P) ateistę, który słucha tej "jedynej, słusznej muzy"... ;P

tomsn
17-01-2010, 12:37
KacperekPl - Jeden z trzech królów, którzy złożyli dzieciątku dary - PL świadczy, że był wśród nich Polak. Ogólnie nie zalazł mi za skórę, rzadko widuję go w tematach, które regularnie przeglądam. Solidny user - dość często pojawia się na forum. Niestety markuje CM Punkowi - jednemu z największych cieniasów w całej WWE. Niech żyje Jim Morrison! Ale to na marginesie - opisuję Go, bo fani pro-wrestlingu powinni się łączyć!

Furiusz
17-01-2010, 12:43
Tomsn, etno-szaman, człowiek który najpewniej chciałby wylecieć w las na Syberii i polować na renifery przy pomocy miotacza oszczepów. Słyszałem, że planuje sobie zrobić wyprawę śladami wielkiej stopy. Wyznawca Wielkiej Macierzy, na co dzień latający w skórach dzikich zwierząt, user inteligentny i potrafiący dyskutować, nie możemy się jednak dogadać w tematach etno-pradziejowych, ma świetną żonę aż dziw bierze (szczerze zazdroszczę) zastanawiam się tylko czy wskazały mu ja duchy szamanów - przodków czy też spotkał ja podczas jakiegoś ekstatycznego, rytuału szamańskiego odgrywanego gdzieś na Ślęży.

Pampa
19-01-2010, 17:31
Furiusz
Koneser złocistego napoju(nie moczu), chciał wkręcić administrację o nową rangę. Myślę że jak dłużej będzie taki jak teraz to napewno się jakiejś dorobi ;P

Wiktor_Lechki
19-01-2010, 17:50
Pampa- jedna z legend forum, dość sympatyczny koleżka

Dragonit
19-01-2010, 19:07
Fan metalu, patrząc na wiek, a następnie na wiedzę, widać, że ostro go katuje ;p Podobno był na poprzednim forum, choć niezbyt go stamtąd pamiętam. Jak już ktoś wspomniał, na każdym zdjęciu jest pijany, co wzbudza zainteresowanie :mrgreen:

Grandal
20-01-2010, 13:19
Dragonit - Smokofan rzecz jasna. Bardzo miły i wesoły user. Mam nadzieję, że taki pozostanie jeszcze długo.

Aquila
20-01-2010, 13:41
Granda, kolega chyba z Wawki ;) ten podpis, coś mi się z niemcami kojarzy...może o krzyżaków chodzi ? fan gitar od Gibsona chyba.

Wiktor_Lechki
20-01-2010, 15:16
Aquila- postanowił posluchać Slayercia i Sepci i mu się podobają. Oby tak dalej. 8-)

Dagorad
20-01-2010, 18:51
Wiktor_Lechki lubi konfederatów, ostro muzykę i zmieniać avki :D .

Vasyshq
21-01-2010, 15:05
Robicie tutaj burdel jak na naszej klasie. Albo sie wysilcie albo nie piszcie wcale, bo sztucznie piszecie byle co, żeby ludzie was opisywali. :x

ps. Quer - ma ptaka na avie

Dagorad
21-01-2010, 21:59
Taa ciekawe co można odkrywczego napisać jak już 16 osób prędzej osobę opisało :roll: .

ps. Vasyshq- ma 7 liter w nicku

Hetman
22-01-2010, 12:23
Praca zbiorcza

Aquila aka mRe, swój, prawdziwy Prusak - kategoria A z najwspanialszego województwa w Polsce. Wielbiciel Lacha Poznań bo jak co to jedyny dobry klub w Ekstraklasie, uwielbia przebywać na siłowni, dlatego jest krzepki i gibki, co więcej zna mnóstwo słów niż inne siłko - maniaki :) w razie czego pożyczyłby Hetmanowi 100 zł nie chcą zwrotu xD

Wiktor_Lechki bardzo dobrze znany mi użyszkodnik, fan boy ciężkiej muzy, posiada długie włosy, które dodają +20 do uroku osobistego i odblokowują nowe dialogi z mężczyznami xD (tymi podpitymi :lol: ). Osobiści nic do nie go nie mam, ale jak mnie rzuci laska i nie będę miał z kim iść na sylwestra to się do niego zgłoszę w końcu kumpel do rany przyłóż - czacha dymi poważnie!

Quer - człowiek działający Vasyshq'owi na nerwy, prawdopodobnie pochodzi ze Sparty ze względu na jego krótkie opisy innych użytkowników. Gość lubiący bardzo grę Wieśmin, chyba ze względu na te sprośne karty :lol:

Vasyshq człowiek działający na nerwy Querowi, dawny mod zachłostany przez dzicz forumową kiedy opuścił szeregi. Zbieracz złomu, który lubi czaskać siobie foćki kiedy ma go na sobie i dawać je do "nasze buźki i mordeczki" (na pewno ma konto na fotce.pl :lol: ) Cynceoceopol to zapewne nie miejscowość w której mieszka a ulubione gatunki filmów na CzerwonejTubce :lol: inne zinteresowania to historia, skład i wpływ brygady RR na działalność przestępczą w XX wieku xD ->
"Zainteresowania: RR (XIII)