PDA

Zobacz pełną wersję : Steam



Kamil07
11-12-2010, 21:28
Hej.
Mam pytanie odnośnie Steama. Zamierzam sobie kupić Empire Total War, z tym że, na komputerze jest zainstalowany steam, ale nie jest on podlączony do internetu, no niestety ten domowy podłączony do sieci jest już staruszkiem i raczej nie udźwignie gry;). Czy mając zainstalowanego steama, a który nie jest podłączony do sieci, mogę odpalić gre? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Amrod
11-12-2010, 21:57
Niestety, ale aktywacja wymaga łącza internetowego. Może spróbuj aktywować grę na innym, zaufanym komputerze. Potem już tylko zainstalujesz w domu (ale i tak moga być problemy z pierwszym uruchomieniem trybu offline).

Zib
12-12-2010, 09:57
Cały idiotyzm steama polega na tym, że żeby włączyć tryb offline trzeba mieć połączenie z internetem.A bez tego nie włączysz gry, bynajmniej ja tak miałem podczas awarii neta.W nic nie mogłem zagrać bo prawie wszystko mam na steamie.

Kamil07
12-12-2010, 20:19
no to raczej daruje sobie tą grę jeżeli do trybu offline jest potrzebne połączenie (!) miałem plan żeby u znajomego podłaczyc się do kompa, zainstalować gre porobić tam wszystko i ok, no ale widze ze głupota znów górą :( A szkoda bo napaliłem się na ETW... ALe ostatni natknąłem się na plik Phoenix Steam, dzięki któremu podobno istnieje możliwość aby wyminąć Steam-a. CO o tym myślicie? aaa i jeszcze znalazłem to http://www.totalwar.com/napoleon/gamein ... #aanswer_6 (http://www.totalwar.com/napoleon/gameinfo/faq.php?t=Polish#aanswer_6) (Czy trzeba być połączonym z Internetem, aby grać w Empire: Total War™?) i chciałbym to skonfrontować z rzeczywistością ;) Z uwierzytelnieniem itp nie bedzie problemu, akurat da się skołować to łącze, ale chodzi właśnie o to zeby po prostu kurka zagrać ;)

Asuryan
12-12-2010, 20:39
no to raczej daruje sobie tą grę jeżeli do trybu offline jest potrzebne połączenie (!) miałem plan żeby u znajomego podłaczyc się do kompa, zainstalować gre porobić tam wszystko i ok, no ale widze ze głupota znów górą :( A szkoda bo napaliłem się na ETW...
Zanieś komp do kumpla, podłącz do netu, zainstaluj grę, przełącz steam na offline... i możesz grać na tym kompie w ETW już nie będąc podłączony do netu...


ALe ostatni natkąłem się na plik Phoenix Steam, dzięki któremu podobno istnieje możliwość aby wyminąć Steam-a. CO o tym myślicie?
To samo co o crackach, czy innych sposobach omijania oryginalnych zabezpieczeń w pirackich wersjach...

13-12-2010, 00:44
Mała pomoc dla tych co steam wariuje
Jest na to sposób :)

1.Zainstaluj Steama, ale nie tego od Empire, tylko tego, którego instalkę znajdziesz w googlach.
2.Utwórz na pulpicie skrót do Steam.exe
3.W "element docelowy" dopisz -install e:/ (e to napęd w którym masz płytkę)

Gra będzie się instalować z płyty.
Aktualizacje ze Steama:)
powodzenia