PDA

Zobacz pełną wersję : Sins of a Solar Empire



Dagorad
06-09-2009, 14:09
Grał ktoś? Czy jest w tej grze normalna kampania (jeżeli tak to jak ją włączyć). Czy jednostki piratów pilnujące bazy się odradzają?

Janek
06-09-2009, 16:41
Gralem - imo srednie, na pewno duzo gorsze od Homeworlda.
Kampani SP nie ma wcale, a jednostki pilnujace bazy sie nie odradzaja.

Dagorad
08-09-2009, 16:18
Ta gra nie mogła dorównać Homeworldowi bo nie ma fabuły, a zresztą gry po latach pamięta się tylko za dobre rzeczy. Zauważyłem że temat w złym dziale zamieściłem byłbym wdzięczny gdyby ktoś przeniósł. Zawsze mnie śmieszą w takich grach kosmicznych te długie wojny (w Suprem Commander padł chyba rekord), można w każdej chwili znaleźć się gdzie się chce, w chwilę po wybuchu wojny armia może być już na planecie-stolicy wroga a wojny i tak trwają setki lat.

farin
12-09-2009, 08:20
Jedna z lepszych strategi dziejących się in space :]
Duży plus że nie ma kampani SP ale za to możliwość save przy rozgrywce multi jest bajeczna !
Twórcy już wydali jeden mikro dodatek, a niedługo rozpoczną się beta testy następnego.
Pierwszy który wyszedł dodaje nowe drzewko technologiczne i kilka nowych rzeczy skupiających się na walce.
Drugi mikro dodatek ma się skupić na dyplomacji - czyli wszystkiego więcej i więcej.
Trzeci dodatek, który jest w sumie planowany dopiero ma właśnie zawierać kampanię do SP.

Zresztą sam system dystrybucji sugeruje, że to gra głównie pod multi i na tym podwórku sprawuje się nieziemsko :]

Dodam jeszcze na koniec, że Homeworld to gra głównie taktyczna i porównanie Sins-ów do niej to lekka pomyłka. Już lepsze porównanie wychodzi przy zestawieniu z imperium galactica 2.
Plus od siebie, że lepszą grą od Homeworlda, a właśnie bazujacą głównie na taktyce, według mnie jest "Nexus Tha Jupiter Incydent" :P

tuff_gru
09-05-2016, 09:50
Zgadzam sie w 100% z farinem. Jedna z moich ulubionych gierek

a tu gameplay:
https://www.youtube.com/watch?v=obkqS1-xyFY

Defungor
09-05-2016, 14:17
Bardzo dobra gra, jak mi piraci przylecieli w jednej z 1 gier to się zdziwiłem ich ilością :P

tuff_gru
20-07-2016, 21:07
Jest super mod do Sinsów!!!! Przenosi wszystko do uniwersum STAR WARSÓW

https://www.youtube.com/watch?v=3KW6vFqkMnI