PDA

Zobacz pełną wersję : Otwarte wrota w fortach



katastrof
13-12-2010, 16:51
Witam serdecznie

Czasami zdarza się tak że wroga armia po prostu otwiera sobie wrota od zewnątrz i pakuje się do środka fortu, jak to jest możliwe? Wspomnę że wrota się otwierają mimo tego iż brama jest pod moją kontrolą, a w dodatku na murze (bezpośrednio nad bramą stoją moje oddziały).... Odwrotna sytuacja która często się wydarza to taka, że mimo tego że brama jest pod moją kontrolą nie mogę wyprowadzić wojsk na zewnątrz ani wprowadzić ich do wew. fortu, dopiero po jakimś czasie brama łaskawie się otwiera i można wejść lub wyjść ze środka ale do tego czasu wojska są po prostu atakowane zanim uda im się przedostać do środka :( porażka Wydaje mi się że to bug czy ktoś wie jak go naprawić?

Scooter
13-12-2010, 17:06
To normalne zjawisko gdy w Twoim zamczysku jest szpieg który infiltruje mieszkańców ;)

Arzat
13-12-2010, 19:07
Trzeba mieć wyczucie... Doradzam ustawienie oddziału w kilkunastoszeregową kolumnę. Wtedy łatwiej wchodzą przez bramę.
Brama otwiera się, gdy w pobliżu niej są jakieś sojusznicze oddziały. Jeśli miałeś jeden z nich blisko niej, to go trochę oddal.

katastrof
13-12-2010, 20:10
Aha w takim razie wypróbuję :) A apropo szpiega to może faktycznie wpuścili mi jakiegoś przed szturmem, pozdrawiam

katastrof
07-01-2011, 11:40
Odpowiednie ustawienie oddziału względem wrót pomogło :) dzięki i pozdrawiam