PDA

Zobacz pełną wersję : Zniszczone budynki



bombelko
06-09-2009, 20:53
Witam
Mam takie pytanko, otoz po najechaniu prowincji wyskakuje mi okno, ze zniszczono tyle i tyle budynkow. Problem mam taki, ze tego budynku oczywiscie nie ma, ale rowniez nie moge go znowu zbudowac! problem jest tym dramatyczniejszy, ze nie moge zbudowac kluczowych budynkow: kupca i portu. Jak moge wybudowac te budowle??? Prosze o pomoc

Dunkel
08-09-2009, 00:22
miałem tak raz czy dwa - sprawę przeczekałem, w końcu port się zbudował - masz kasę na wszystko? bo ja chyba nie miałem...
był jeszcze jakiś czynnik, ale to dopiero jak uruchomię tę grę to napiszę...

bombelko
09-09-2009, 13:53
kasy to mam z 20tys. florenów, więc nie tu problem. Posłużę się przykładem. Podbiłem Serbię, zniszczył się kupiec. Minęło z 15lat a nadal nie mogę zbudować tej struktury;/

Stopa
09-09-2009, 14:37
Port można zbudować chyba od razu (jak nie, to z fortem), na punkt handlowy trzeba mieć fort (lub o klasę wyższą fortyfikację, chyba wieża warowna).

bombelko
09-09-2009, 20:02
Nie, nie chodzi o to, że nie mam spełnionych wymagań do wybudowania, bo nie mogę zbudować budynku poziomy pierwszego !:( a dokładniej, po najechaniu zniszczyłem kupca, a teraz chcąc odbudować, nie mogę nawet zbudować punktu handlowego, czyli najniższej zaawansowanie budowli.. Więc to nie to:/

Cichy1984
10-09-2009, 10:50
Witam. Nie pamietam dokladnie, ale kupca mozna chyba tylko postawić w prowincjach, które mają jakieś dobra handlowe (np Litwa czy Szwecja). Serbia ma chyba tylko złoto a ono nie jest dobrem handlowym lecz naturalnym. Wiec nie postawisz kupca. Chyba ze chodzi Ci o prowincję, gdzie masz dobra handlowe a nie o Serbie ?

bombelko
10-09-2009, 16:52
W chyba każdej prowincji możesz postawić kupca, ja mam go w każdej prowincji. A poza tym zanim zaatakowałem Serbię, kupiec tam już był

Stopa
11-09-2009, 20:18
Nie mogło tak być, jeśli wcześniej był tam kupiec, to musiał być bug, bo punkty handlowe można budować tylko w prowincjach z dobrami. Do tego przed chwilą sprawdzałem i z pobudowaną fortecą, portem i ważniejszymi budynkami nie da się.

petechro
30-12-2009, 09:06
Witam wszystkich.

Czy waszym zdaniem zniszczenie budynku podczas bitwy odpowiada faktycznemu stanowi po przejściu do trybu strategicznego? Palę te kościoły i chaty, i w zasadzie by się mi zgadzało, ale gdzie są kupcy, stocznie podczas bitew, bo wszędzie napisane tylko "dom"

Stopa
30-12-2009, 18:52
Nie jest tak, to tylko takie urozmaicenie pól bitew. Świątynie są zawsze niszczone, jeżeli twoja nacja jest innej wiary niż przeciwnik, Fortyfikacje są zawsze degradowane o 1 stopień, a reszta jest burzona najprawdopodobniej losowo.