PDA

Zobacz pełną wersję : Napoleon TW -Generalowie



iven
01-01-2011, 11:55
Co zrobic aby moc miec w swojej Armii ksiecia Poniatowskiego jako generala (jako Francja)
Grajac Prusami zauwazylem ze Francja miala Poniatowskiego w swojej armii.
Bernadotte zginal, Murata zabili, zostal tylko Ney i Napoleon
(z tych znanch)
Grajac Francja, zauwazylem ze komputer ma mase fajnych generalow, Grolman, Clausewitz, Schanrohort, Gneisenau.
Ja moglem miec tylko Bluchera i jakichs wiesniakow o ktorych nikt nigdy nie slyszal.

A moze na tym to wlasnie polega? Komputer ma najlepszych a my mozemy miec tylko idiotow z 2 gwiazdkami o nikomu nie znanych nazwiskach.?

Asuryan
01-01-2011, 13:48
Pokojowa okupacja Polski z tego co się orientuję.

kazimierz.sielaff
01-01-2011, 13:59
gdy pograsz wiecej niz kilka tur to tez zaczna sie pojawiac wielcy generalowie do wyboru - Scharnchorst, Gneisenau ja ich mialem

iven
01-01-2011, 14:09
mam 1810 rok xD
i angazowalem slabych generalow tylko po to by ich zwolnic (zeby zrobili msc dla nowych)
ale tez slabiaki sie pojawiaja

Polske istnieje jako protektorat
Trzeba byla ja zajac zamiast wyzwalac?

Asuryan
01-01-2011, 17:22
Polske istnieje jako protektorat
Trzeba byla ja zajac zamiast wyzwalac?
Tak, zająć w sposób "pokojowej okupacji" (bez plądrowania).
http://www.gram.pl/art_9wfjHu6_Napoleon ... ona_4.html (http://www.gram.pl/art_9wfjHu6_Napoleon_Total_War_recenzja_strona_4.h tml) - "Jeśli uwolnimy Polskę nie stworzymy legionów, ale dostaniemy polskiego generała i trochę piechoty. Za to, gdy zatrzymamy ją za siebie, wśród możliwych do werbunku generałów pojawi się sam Poniatowski!"

royal1410
14-03-2016, 07:52
No właśnie nie jest tak proponuję zrobić eksperyment: po pierwsze, odwołać- w pierwszej turze, któregoś generała, a następnie wybrać jakiegokolwiek z puli; po drugie, grać dalej od momentu gdy do pojawienia się kolejnego generała w puli zostanie jedna tura; po trzecie zapisać grę; po czwarte wcisnąć przycisk następnej tury i poczekać aż przewiną się wszystkie państwa i pojawi się nazwisko kolejnego generała; po czwarte wczytać ostatnio zapisaną grę i robić tak- jak w ostatnich dwóch punktach, do momentu,aż pojawi się nazwisko generała Poniatowskiego. Gram w wersję 3.0 bez modów, z wszystkimi DLC