PDA

Zobacz pełną wersję : Jak cofnąc przwo przemarszu?



maryjan1001
07-09-2009, 15:31
Wtka.
Gram sobie Austrią i za wszelką cene chce utrzymac sojusz z RON-em(taki sentyment).dałem im sojusz,umowe handlową,prawo przemarszu dla mnie i dla nich.Polaków ruskie lejom-a ich cała pełna armia stoi mi pod Sarajewem jusz kilka tur(korzenie zapuscili czy jak). Cofam im prawo przemarszu-a oni i tak tam stoją.wie ktoś jak ich stamtąd wyrzucic bez wypowiadania wojny?takich sytuacjie występują w prawie każdej kampanii. nima dyplomaty jak w MTW2 coby podejsc i przekupic. BUG?
pzdr

Pampa
07-09-2009, 19:11
1.nie da się przekupić armii w ETW 2. Poczytaj instrukcję(a jak nie ma wujek google nie boli) 3. nie zakładaj takich tematów, mogłeś to napisać np w problemach z grą(chociaż tam to się nie nadaje też) albo w rozmowach ogólnych.

dawwdd
08-09-2009, 17:28
To kolejny bug musisz po prostu wczytać gre sprzed tego kiedy zaczeli ci tam stać :lol:

kretu19955
12-09-2009, 00:53
U mnie było tak. Cofnąłem prawo przemarszu Imperium Osmańskiemu, z którym nie miałem sojuszu i opuścili moje granice. Gdy cofnąłem Rosji z którą miałem sojusz to mych granic nie opuścili.

Lesio
12-09-2009, 10:07
U mnie było tak. Cofnąłem prawo przemarszu Imperium Osmańskiemu, z którym nie miałem sojuszu i opuścili moje granice. Gdy cofnąłem Rosji z którą miałem sojusz to mych granic nie opuścili.

To jeszcze nic. Grając Holandią zauważyłem nagle, że sojusznicza Szwecja na teren mojej Danii wprowadziła dwie pełne armie ( poziom relacji uwielbienie!). Cofam prawo przemarszu i.... WOJNA! tak. Dania oczywiście padła.
W obecnej chwili komputer w zakresie dyplomacji jest zupełnie nieobliczalny :evil: