PDA

Zobacz pełną wersję : "Dane Aplikacji"



Miel666
19-01-2011, 15:45
Słuchajcie, mam pewien problem. Otóż ściągnąłem Sobie Mod Managera, gdy nagle uświadomiłem sobie, że w Danych Aplikacji nie mam folderu The Creative Assembly. Myślę, że jest to spowodowane tym, że ETW mam na dysku D, a nie ana C.
A więc, moje pytanie nr 1 brzmi: Czy jak po prostu przeniosę folder " Steam " na dyck C, to czy Empire będzie mi działało?
Pytanko nr 2: Nie wiem, czy aby na pewno mam ten plik script. Czy jak przeniosę ETW na dysk C, to czy on magicznie się zjawi w tym folderze? :?:
Za odpowiedzi serdecznie dziękuję!

PS.: Jakby co, to jestem tu nowy, więc też nie za bardzo obeznany w forum i w sposobie jego funkcjonowania.
Jeżeli był już taki temat, to sory, że zaśmiecam forum.

Ensis
19-01-2011, 17:23
Narzędzia-opcje folderów-widok-odznaczasz ukryj chronione pliki systemu i zaznaczasz pokazuj ukryte pliki.

Niko
19-01-2011, 17:30
I tu nasuwa się moje pytanie. Jaki masz system jeżeli windows 7 to folder The Creative Assembly znajduje się tu:



Komputer/Twój dysk na którym masz windows/użytkownicy/nazwa twojego użytkownika/AppData/Roaming/The Creative Assembly

Ja tam mam wszystkie save i pliki script.

A co do przenoszenia folderu steam to nie wiem nie próbowałem.

Mam nadzieję że oto ci chodziło.

PS A jak jest w XP to nie wiem ;) POZDRO!

PS 2 Tylko musisz zaznaczyć opcje żeby pokazywało ukryte pliki tak jak napisał Ensis

Miel666
20-01-2011, 12:24
OK, mam! :D Dzięki WIELKIE za pomoc! No, to teraz mogę się brać do modowania :)

PS.: Niko, mam windows XP ;) , ale dzięki za wszystko! :)