PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Crash gry rok 77/76



radoxx4
21-01-2011, 00:21
Witam wszystkich! Wiem że był taki temat, ale chyba wygasł ;(. Otóż miałem Rome kopie od kumpla wersja 1.0. Kupiłem antologię. Na wersji 1.0 był save Juliuszami, basen morza śródziemnego mój. Gdy wgrałem ten zapis na 1.5 wszystko szło git do roku 77/76 wywala z błędem wyślij nie wysyłaj... Mam hotfixy lema i próbowałem reinstall . Dodam że podobną sytuację miałem Selkami- na save z wer.1.0 był to rok 161, a gdy zaczęłem od nowa na antologii crash był w latach 199/198. Kartaginą gram, mam rok 75pne i nie było crasha. Z początku myślałem że to przez różnice wersji ale jak widać nie do końca. Bardzo proszę o pomoc, kupiłem orginał a narazie zawsze mi gra przeszkadza

Samick
21-01-2011, 01:22
Zrozumiałem tyle, że chcesz grać stare kampanie, grane na piracie, na nowej wersji załączonej do antologii. Jeśli dobrze rozumiem, jedyne wyjście do zacząć każdą kampanie z tych państw od początku na nowej wersji.

radoxx4
21-01-2011, 13:21
Srry trochę chaotycznie wyszło. Z Juliuszami to wiem, zaczęłem od nowa. Otóż selkami po rozpoczęciu nowej kampanii na antologii już w roku 199/198 robi się crash. Na temacie o CDT ludzie mieli podobne problemy ale podczas określonych lat a u mnie jest nieco innaczej. Narazie grając Kartaginą nie miałem crasha ani w 77r ani 199 i czy to poprostu zdarzenie losowe było czy jakiś bug gry?

Wiadomo gra mało która wychodzi bez bugów, tylko właśnie nie wiem czy to przez błąd /lub akurat jakiś przypadek

Maharbal
21-01-2011, 15:33
Mnie to raczej wygląda na jakiegoś buga. Poszukaj na twcenter rozwiązania.

radoxx4
21-01-2011, 16:01
Hmmm bo nie wiem skoro to jakiś jednorazowy przypadek to nie ma co się martwić, nie :P

Maharbal
21-01-2011, 18:44
Czasem się zdarza, że po prostu to kwestia save'a. Po prostu warto robić sobie dwa sejwy z każdej gry, drugi na wszelki wypadek na kilka tur wstecz, żeby się zabezpieczyć na taki wypadek.

radoxx4
21-01-2011, 23:33
Jednak to przez save z pirata. Doszedłem julkami do 50pne i nic nie było. A selkami to pewnie dla tego bo chciałem się upewnić czy błąd się powtórzy i jechałem bez opamiętania przewijanie tury do 199. A już się bałem że mam zwaloną wersję. Mimo to dzięki wszystkim za pomoc w rozwiązaniu tego problemu. :P