PDA

Zobacz pełną wersję : kilka pytań o rozwój



McGregor
21-01-2011, 08:26
Witam, gram w NTW i nie mogę tego zakumać:
1. jak zdobędę Wiedeń to będę miał kolejny ośrodek naukowy, w zakładce rozwoju naukowego pojawiają mi się dwa uniwerki. Pytanie: jaki to ma wpływ na wynalazki? czy mogę wybrać wiodący ośrodek?
2. po jakimś czasie jeden z uniwerków znika. czy może to byc spowodowane tym, że kliknąłem drugi żeby się ulepszył? czy w czasie ulepszania nic się nie wymyśla?
3. jak korzystać z gentelmenów? czy wswzystkich gromadzić w mieście z uniwerkiem? Co najbardziej się opłaca?
dzięki za podpowiedzi, pozdr

roman zabawa
21-01-2011, 11:09
1. Dzięki podbitej prowincji z uniwersytetem możesz odkrywać równolegle jeszcze jedną technologię.
2. Uniwerek zniknie jak przekształcisz go, teraz piszę z pamięci, bodajże w lożę masońską, czyli to odpowiedzialne za liczbę szpiegów.
3. Każdy gentelman ma swoją charakterystykę która premiuje pewną gałąź technologii. Przykładowo spec od militariów przyspieszy odkrywanie technologii wojskowych. Powyżej 3 naukowców w uniwersytecie nie przyspiesza już znacząco odkryć. Lepiej wysłać do innego, gdzie jest mniej lub zacząć kraść technologie od obcych nacji.

McGregor
21-01-2011, 20:11
Dzieki za odpowiedź. A czy wiesz może jak cofnąć wybudowanie loży do uniwerku?

Sareth4
21-01-2011, 20:54
Wejdź w miasteczko , gdzie zbudowana jest loża. Kliknij na nią raz LPM. Po prawej masz opcję napraw lub zburz. Wybierz opcję zburz i poczekaj aż się zburzy a następnie po prostu zbuduj uniwerek ;) .

Niko
22-01-2011, 10:03
Jeżeli dobrze pamiętam w Napoleonie nie trzeba burzyć już budynków możne zmienić loże na uniwerek i odwrotnie nie burząc żadnej z nich :)

Sareth4
22-01-2011, 10:17
Jeśli już zbudowałeś dany budynek do poziomu takiego , na którym nie można już nic więcej zbudować to trzeba zburzyć.