PDA

Zobacz pełną wersję : SS 6.3 oraz Patch 1.5



Đeviler
21-01-2011, 13:56
Mam kilka prostych, czysto technicznych pytań:

1) W jaki sposób rozpakować i zainstalować SS 6.3 który po ściągnięciu składa się z 5 plików z rozszerzeniem .bin ?

2) Czy do zainstalowania Patch'a 1.5 koniecznie jest wcześniejsze zainstalowanie 1.3 i 1.4 ?

3) Skąd ściągnąć Patch 1.5 (z tego co wiem istnieje kilka jego wersji pasujących do różnych wydań M2TW - ja korzystam z polskiej "Złotej Kolekcji" wydanej przez CD-Projekt) ?

Krzyzak
21-01-2011, 14:05
W sprawie Stainless Stell powinieneś napisać w jego temacie:http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=30&t=178
Patch 1.5 jest do Kingdoms, którego nie zainstalujesz bez patchy 1.2 i 1.3 na podstawkę. Możesz go pobrać z naszej biblioteczki. A poza tym powinieneś go mieć na płycie Kingdomsa...

Btw pytanie w sprawie SS jest banalne 8-) Wystarczy wypakować plik winrarem, lub 7-zipem.

Đeviler
21-01-2011, 14:13
Rzeczywiście Patch 1.5 jest na płycie z dodatkiem, a szukałem go na płycie ze zwykłym M2TW :P

Wilk
21-01-2011, 20:40
Ad 1) użyj programu 7 zip. Jest to archiwum podzielone na części jako że widać moda w dzisiejszych czasach jest, na ograniczanie plików do pewnego rozmiaru, przez serwery hostujące.

Ad 2) nie ma czegoś takiego jak patch 1.4 do kingdoms, chyba że jakiś nieoficjalny. Po 1.3 jest patch 1.5, o to się nie musisz martwić, instalując kingdoms, gra automatycznie aktualizuje podstawkę do wersji 1.3.

na punkt 3 ci nie odpowiem, używam wersji 1.3 i nigdy nie miałem potrzeby instalowania 1.5. Zdaje się że niewiele on zmieniał, chyba tylko w kampanii bałtyckiej w dodatku kingdoms, dodawał Danii, jednostki Norwegii po założeniu unii. Co do wersji, cd projekt to nie cenega a M2tw to nie fallout 3 i chryje z jego patchami do różnych wersji wydawanych w różnych regionach świata :-P