PDA

Zobacz pełną wersję : Ambasada Świeckiej Turcji



Pop517
26-01-2011, 12:51
Radujcie się narody arabskie tegoż wspaniałego dnia autokratyczny reżim Sułtana zakończył się!Rozpoczyna się nowy okres dla arabskiego świata!Niech żyje Republika i Namiestnik Pop-al-timur!
:ugeek: :ugeek: :ugeek:


Sojusze
Cesarstwo Rzymskie Narodu Greckiego
Wlk.Księstwo Litewskie

Pon-y
Włosi z Wenecyji oraz Sycyliji(do 30)
Arabowie z Edżyptu(nieograniczone)
Wojny
Gruzja
cacus beli i zarazem powód wojny-wzięcie w jasyr ich kóz

Milanos
26-01-2011, 13:01
Witaj Sułtanie przybywają kupcy weneccy aby zaproponować ci bardzo dogodne warunki handlu albowiem nie będziemy żądnymi cłami i prawami waszych kupców obarczać abyście mogli na naszych ziemiach handlować bez liku, także proponujemy pona na tur 30 co wy na to?

Abu Yusuf
26-01-2011, 15:04
Czy wódz tych dzikich kowbojów ze wschodu pragnie odrazu atakować nasz biedny kraj córy owce i barany, czy też widzi jakieś inne wyjście?

Volfgan
26-01-2011, 15:28
Sycylia pragnie podpisać z pon na tur 30, gdyż król za życia swego nie zamierza w konflikcie być z Turcją.

Pop517
26-01-2011, 17:27
Witaj Sułtanie nie obrażaj tym tytułem Namiestnika szlachetny Włochu!

akceptujemy wszystkie propozycje oprócz Gruźińskiej wszakże ktoś musi obronić aragonię przed waszymi Pancernymi owcami! zwołamy wszystkich kozoje@#$% aby pokonać wasze hufce niech żyje namiestnik!

ps.co się tak za mną szwędasz abu? :P

Abu Yusuf
26-01-2011, 20:40
A, rewanżyk taki.

Osz te dewianty tureckie! kozojebców!?

Wszystkie barany spędzim z pól, będziem gruzinaaaami! nie będzie kebab pluł nam w twarz ni kózek nam on chrzanił, dumny my narod, dumny lud, na kozach swych ruszaaaamyyy !

Pop517
26-01-2011, 21:35
Wszystkie dewianty zejdą z gór, będą kozojebcaaamiii!! nie będzie gruzin kozy brał nie będzie chędożył on jej sam, pójdziem gdy zabrzmi kozie beeee tak na do pomóz Bóg!,tak na do pomóz Bóg!


[spoiler:1oetxc1f]przy twoim wyszło słabo ale proszę o wyrozumiałość bo jak to zobaczyłem to jednym słowem "zatkao kakao" ;)[/spoiler:1oetxc1f]

Knecht
26-01-2011, 21:49
nie będzie gruzin kozy brał nie będzie chędożył on jej sam, dumny my narod, dumny lud,

Pop wyszedł ci wierszyk :D tylko daj lepsze zakończenie :D (sorry za offtop)

Kaiser lubieć takie wierszyki :P

Pop517
26-01-2011, 22:05
no cóż poprawiłem nie wiem czy na lepsze czy gorsze marat Helpnij!!! :lol:
nie mam talentu do końcówek :D

Abu Yusuf
26-01-2011, 23:23
Jebaj se turku kozy swe naszych Ci nie oddaaaamy...aż do ostatniej bić się chcem o każdy skrawek chwaałyy.....

Chędożą kozy wszerz i wzdłuż tureckie poligaaamy.. spier**lać z naszych pól i wzgórz, naszych kóz nie oddaaaamy(tu wysoko , przedłużenie końcówki :P ) ......skonczy turecki kebab tu , w gównie swych kóz pogrzebaaaaaanyyy... (wysoko, wydłużenie końcówki :P )


(..) Wszystkie barany spędzim z pól, będziem gruzinaaaami (..)

@ ps
to da się śpiewać :D jacyś chętni żeby skomponować mi hymn?:D

Knecht
27-01-2011, 01:02
Widać że Abu będzie naszym forumowym Józefem Wybickim :D Już widzę jak Gruzińskie armie śpiewają te zacne pieśni przed bitwą, a Turcy będą aż czerwoni ze zdenerwowania :lol:

Pop517
27-01-2011, 09:12
Do ostatniej ostatniej gruzińskiej chołoty,chędożyć będziemy wasze koozyyyy,
kebabowy lud kozojebcoooowy,wychędoży wasze kozy
Nie damy, by kozy gnębił wróg!Obi będzie nam hetmaaaanił!( :mrgreen: )

PREPERE FOR BATTLE :twisted:

abu jest w tym lepszy :P