PDA

Zobacz pełną wersję : "Wyciąganie" jednostek K. Warszawskiego z Napoleonic TW 3



Jaggen
11-02-2011, 14:04
Witam serdecznie,

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum (kiedyś było konto, ale jeszcze na "starym" forum) pragnę się serdecznie przywitać ze wszystkimi. Czołem! Brak wcześniejszego udzielania spowodowany był tym, że tutaj lub na TWC dane mi było znaleźć wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Niestety przyszła kryska na Matyska. Teraz i ja potrzebuję pomocy.

Problem tkwi w tym, iż nie wiem jak wyciągnąć polskie jednostki z moda Napoleonic Total War 3 (brak w nim opcji kampani). Są one zrobione całkiem przyzwoicie i jest ich na prawdę niezły rooster. Nie znam się na tym kompletnie, a porady, które są na forum tyczą troszeczkę innego zagadnienia. Swoją drogą szkoda, że upadł pomysł zrobienia mini moda Księstwo Warszawskie. Zapowiadało się nieźle.
Pod względem modowania jestem totalnym laikiem. Brak też czasu by zagłebić się w jego tajniki. Nie wymagam od nikogo by zrobił to za mnie, ale czy znalazł by się jakis dobry Samarytanin, który by wytłumaczył krok po kroku jak to zrobić i ewentualnie dodać do jakiegos moda Startpos? np NTF.

Jaggen

------------------------------------- EDYCJA ----------------------------------------------

Dla chcących pograć K. Warszawskim polecam ten mod http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=388418
Niestety nie mam tyle czasu by dodać i "opiekować" się nim w dziale modów. Może ktoś chętny się znajdzie....
Gra się przyjemnie, zaczynamy historycznie, od 1807 roku. Zalecam dokładne przeczytanie instrukcji instalacji.

A o to co możemy rekrutować. Szału nie ma, ale jak to powiadają "Lepsze dwa cyce niż puste donice"

Pozdrawiam

Army:
14e Régiment de Cuirassiers
Gendarmerie
Chasseurs d'élite Légion de la Vistule
3e Régiment Chevau-legers Lanciers
10e Régiment de Hussards d'èlite

Légion du Nord Grenadier
17e Régiment Grenadier
Garde Nationale Grenadier
Fusilier Légion de la Vistule
Voltiguer Légion de la Vistule

Light Mortar
Heavy Mortar
3-lber Foot Artillery
6-lber Foot Artillery
12-lber Foot Artillery
6-lber Horse Artillery
7-lber Foot Howitzer
5,5" Foot Howitzer

Navy (number=guns):
Ship-of-the-line (80)
Ship-of-the-line (74)
Ship-of-the-line (64)
Ship-of-the-line (50)
Frigate (38)
Frigate (32)
Frigate (24)
Brig
Sloop
Bomb ketch
Trade ship
Indiaman

Blumer3ppXW
15-02-2011, 13:54
Witaj!

Dziwie się iż po ukazaniu się NTW nie ma u nas pasjonatów stworzenia moda KW, ja równieżjestem laikiem w modowaniu ale mam trochę zaplecza historycznego, jednak jakoś nie ma chętnych do modowania, a takie paskudne nacje jak "czerwone kurtki" od lalusia Weslley'a mają modów całą masę;) Może wpyadało by zaczać odbitew historycznych- Raszyn, Ostrówek, Zamość, Sandomierz?:) :)

Niko
15-02-2011, 15:40
A zmienia on język gry na angielski?

Jaggen
17-02-2011, 16:24
Witaj,

Niestety zmienia. Tzn robi mieszankę PL-EN, dlatego najlepiej modować już wersję angielską. Dobre w tym modzie jest to, iż każda z nacji ma nazwy jednostek w swoim języku. U nast jest kilka błędów, ale już je zgłosiłem do poprawy w TWC

Pozdr