PDA

Zobacz pełną wersję : Road to Jerusalem



Rybopiotr
01-03-2011, 11:45
Po pierwsze to witam.
Postanowiłem spolszczyć Road to Jerusalem bo nie widziałem nigdzie spolszczenia.
Mam związane z tym pytanie.
Czy ktoś byłby chętny pomóc mi spolszczyć tego moda?

Araven
03-03-2011, 14:03
Po pierwsze to witam.
Postanowiłem spolszczyć Road to Jerusalem bo nie widziałem nigdzie spolszczenia.
Mam związane z tym pytanie.
Czy ktoś byłby chętny pomóc mi spolszczyć tego moda?
Witam. Hm. Gratuluję Ci zapału ale nie jest to raczej zbyt popularny mod a pracy z tłumaczeniem niemało. Zastanów sie czy nie warto zaangażować się w tłumaczenie jakiegoś innego bardziej popularnego moda? Ale to oczywiście całkowicie Twoja decyzja. Np. jest super kompilacja do TATW 2.1 MOS 4.1 np. :mrgreen: Albo Bellum Crucis 6.1 - mój ulubiony - ale do niego dopiero postaje zangielszczenie, powinno być zakończone niedługo - bo na razie mod jest po włosku :P . Pozdrawiam.

Rybopiotr
03-03-2011, 22:07
W sumei to mogę pomoc spolszczyć inny mod. Tylko niech ktoś mi podeśle odpowiednie pliki po angielsku bo nie chce mi się ściągać całego moda bo moje łącze jest [cenzura].

Czytałem że polska scena kuleje pod tym względem więc mogę pomóc.

Kliknijcie sygnaturkę. ;)

Araven
03-03-2011, 22:51
W sumei to mogę pomoc spolszczyć inny mod. Tylko niech ktoś mi podeśle odpowiednie pliki po angielsku bo nie chce mi się ściągać całego moda bo moje łącze jest [cenzura].

Czytałem że polska scena kuleje pod tym względem więc mogę pomóc.

Kliknijcie sygnaturkę. ;)
Witam. To moja prywatna inicjatywa, ale jak się zgodzisz to wyślę Ci pliki do Bellum Crucis 6.1, ale jak Włosi dokończą tłumaczenie na angielski, wtedy wyślę Ci komplet plików do przetłumaczenia z angielskiego na polski ok? Odezwę się do Ciebie na PW w tej sprawie. A ten mod Mroczne Wieki do MB to kiedy ew. wyjdzie? :P Pozdrawiam.

Rybopiotr
05-03-2011, 23:17
Witam. To moja prywatna inicjatywa, ale jak się zgodzisz to wyślę Ci pliki do Bellum Crucis 6.1, ale jak Włosi dokończą tłumaczenie na angielski, wtedy wyślę Ci komplet plików do przetłumaczenia z angielskiego na polski ok?
Spoko ;)

A ten mod Mroczne Wieki do MB to kiedy ew. wyjdzie?
Może w wakacje coś wydam ;)