PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja mapy



AgentMax
10-03-2011, 17:59
Pierwsza edycja mapy została dokonana!!!

W sub-modzie do Darthmoda dodano Ocean Atlantycki. Czekamy na więcej!

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=427159

Link do Tematu na TWC

Andzia
10-03-2011, 18:03
Przynajmniej jest postęp w dziedzinie edycji mapy, teraz trzeba czekać aż będzie nam dane modować ETW do tego stopnia jak obecnie M2TW

turkopol
30-10-2011, 01:24
Pamietam ze zawsze brakowalo mi na mapach Rome i Medievala II takich elementów jak w prostych RPG czy innych gierkach typu Kozacy, Praetorians itp takiego uzycia skarpy z jednej czy kilku stron niedostepnych i to pojawiło sie w Empire. Tak zrobili i dla mnie to w sumie cała przewaga tych map - własnie ze jest mase takiego skalistego, niedostepnego elementu edytorskiego, ukształtowanego jak na gre strategiczną przystalo w formy interesujące w rozgrywce. A prócz tego i otwartych miast dajacych rózne ciekawe mozliwosci mapy juz moze nie Rome ale Medievala nie zawierają wiele nedzniejszego materialu pod tworzenie nowych o ile w ogóle gorszy. Musze obcykac te z Roma Surectum ale jak z jedynki mi nie siedziały to watpie zeby z dwojki szczegolnie siadly - roślin pewno nadawali bo wyszedl tutorial i wszystko. Zartuje , nie widziałem ale popisuje sie darem proroczym. A jednostki ok i inne rzeczy ale nie ten temat. Co do Empire to nawet nie czuje takiej potrzeby zeby robili nowe bo te co sa są ok. W koncu im sie coś udalo, chociaz jednostki po lebkach. Da sie jakoś łatwo dać na medievala II te mapy z Empire albo przenieśc tam jednostki z medka? :lol:
(Musze sie nafilozofować bo dawno mnie tutaj nie bylo a widze ze wiele kwestii pozostało niedopowiedzianych. Jako ze jestem jedynie ofiarą takiego stanu rzeczy to nie do konca jest to tylko moja wina :lol: )

"Zrobić z siebie idiote? Nic prostszego. Wystarczy ubrać peleryne, kapelusz, czarną maske i wbić sie w sieć."

(Zorro do swego konia)