PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Jak zmienić szczegółowość jednostek?



masakraman
16-04-2011, 21:10
Tak jak w temacie czy da się w ogóle zmienić bo jak mam na najwyższych w bitwach ścina jak chol*** a jak mam o jedno mniej to jak oddale kamerę trochę to wyglądają jak bym miał na ekranie nie 1000 żołnierzy ale 1000 pikseli.

Idill`a (MZ)
16-04-2011, 21:32
Zaprezentuj jak to wygląda. Być może przesadzasz ;)
Jeśli nie, zobaczymy co da się zrobić 8-)

masakraman
16-04-2011, 21:59
Tu mam kilka screenów i czy da się zwiększyć szczegółowość jednostek tak by jak była na dużej (opcji) nie było tych pikseli i odjadę kamerą i dopiero się będą pojawiać ale tak żeby nie jak było na maksymalnych będę musiał odjechać z 3 kilometry i wtedy żołnierze będą się zmieniać w piksele bo jak mam na maksymalnych to gra ścina a jak na duży to strasznie brzydką to wygląda jak idą walczą itd. i chce mieć tak że odjadę kamerą z pół kilometra i wtedy będą się zamieniać w piksele. Da się w ogóle coś z tym zrobić ?

Idill`a (MZ)
17-04-2011, 12:55
Zmniejsz anty-aliasing, szczegóły terenu, trawy ew.roślinności i efektów. Powinno być lepiej, w końcu w bitwie chodzi przede wszystkim o jednostki 8-)
Nie masz żadnych 'oryginalnych' błędów to jest normalne, i nie rozumiem dla mnie to nie był nigdy problem, a dawniej grałem na najniższych wówczas przejmowałem się tylko brakiem stóp. :D

masakraman
17-04-2011, 18:54
Czyli nic się nie da z tym zrobić :(. Ech szkoda bo grać nie moge na ultra szczegółach bo tnie nie miłosiernie a na dużych no to jak się gra to brzydko to wygląda na szczęście tylko u Julków i Galów reszta ujdzie (dobrze że uwielbiam grać Kartaginą ). :)

Flesz
20-04-2011, 16:10
Nie prościej zmienić jednostki na mniejsze i cieszyć się ich detalami jeśli Ci na nich zależy? Ja cały czas gram na 60/40/27 i dla mnie jest w sam raz ;)
Zresztą efekty trawy, budynków, kurzu czy cieni raczej też nie są za bardzo potrzebne.

masakraman
20-04-2011, 20:39
Gram i Gram w Roma i powoli się przyzwyczajam hehe widać że moja psychika się przyzwyczaja :lol: .