PDA

Zobacz pełną wersję : Spis switch modów pod MTW2 i Kingodms



Samick
27-04-2011, 15:39
Podobna inicjatywa istnieje (choć jest zapomniana) w dziale dla Rome'a.
viewtopic.php?f=36&t=1483 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=36&t=1483)

Grzebanie w dziesiątkach stron by zdobyć informacje czy dany mod współpracuje z innym, czy można grać w zwykłą wersję gry, a może trzeba tworzyć osobną kopię gry. Przy dużej liczbie modów powoduje to zniechęcenie. A samo tworzenie kilku kopii kilkunastogigowych Medków (po jednym na każdego moda) to nawet w dzisiejszych czasach spore obciążenie dla dysków twardych. Stąd ta inicjatywa by wpisywać jakie mody mogą istnieć na jednej kopii MTW2.
Widziałbym to tak:

Eras Total Conquest 2.2 współpracuję z:
Stainless Steel 6.3, 6.4 itd.

Stainless Steel współpracuję z:
Eras Total Conquest 2.2 itd.

Wszystko będzie zbierane w jednym poście.
Zachęcam do dzielenia się informacjami!

Araven
29-04-2011, 13:53
SS 6.2 RR/RC, Thera, DLV 6.2 z submodem BB 2.9.04, Broken Crescent 2.02 z submodem Karaislam, SS 6.4 tez submodem Karaislama, FROME 2.05, MOS 5.2 z submodem na dodatkowe elfie jednostki, Regnum Poloniae i coś tam jeszcze mam pod XP i się ze soba nie gryzą jak na razie. Pozdrawiam.

27-11-2012, 15:38
Retrofit mod działa z modem Grand Unit Addon Mod.

Lwie Serce
14-05-2013, 16:21
Na jednej kopii działają ze sobą bezbłędnie :
TheraV4, Retrofit, Secession Civil War, For king or country, Eras Total Conquest, Rusishi, Third Age, Broken Crescent, Last Kingdom, Invasio Barbarorum 2 i Polish Kingdom.
Na drugiej mam:
Bellum Crucis 6.3, Dragonborn, 1648 oraz Sundering.
Nic się nie kąsa ;)

Piter
14-05-2013, 16:24
Na jednej kopii działają ze sobą bezbłędnie :
TheraV4, Retrofit, Secession Civil War, For king or country, Eras Total Conquest, Rusishi, Third Age, Broken Crescent, Last Kingdom, Invasio Barbarorum 2 i Polish Kingdom.
Na drugiej mam:
Bellum Crucis 6.3, Dragonborn, 1648 oraz Sundering.
Nic się nie kąsa ;)


Wszystkie mody które instaluje się do katalogu mods się nie kąsają choćby ich było kilkadziesiąt :P

Lwie Serce
14-05-2013, 16:27
Wiem, mimo to padają często pytania typu "czy mając Bellum Crucis mogę mieć również Third Age?"
Choć Broken Crescent 2.0 i For king or country się instaluje do folderu Medka i działa na jednej kopii, więc nie zaszkodziło napisać.