PDA

Zobacz pełną wersję : Odblokowanie klanów ?



Knecht
02-05-2011, 19:28
A no tak jak w tytule, próbowałem to na własną rękę ale to nie to co pliki z meda, a chciałbym pograć innymi klanami, bo są takie które nie są kopiami klonami i mają coś unikatowego. Mam też drugie pytanie, czy tylko mi, czy inni też nie mogą zagrać klanem Hattori w kampanii ? Bo u mnie się nie da :? a jest to w końcu jeden z głównych klanów, da się go też odblokować ?

Asuryan
02-05-2011, 19:44
Gdyby to nie był to klan rozróżniający edycję kolekcjonerską od zwykłej, to pewno twórcy nie utrudnili by odblokowywania klanów tak jak to zrobili. Może kiedyś wyjdzie jako DLC.

Knecht
02-05-2011, 23:01
Do do kitu :cry: Nie wiedziałem że to "zakodowali", a inne pomniejsze frakcje też nie da się odblokować ?

Gaius Julius
03-05-2011, 19:27
trzeba pokombinować, popatrzę na bebechy plików i postaram się odblokować ;)

Wielki Mistrz Malborka
03-05-2011, 19:44
pewnie jakiś mod to odblokowuje w końcu tyle ich jest ... :roll:

Gaius Julius
22-05-2011, 22:55
chyba rozgryzłem ten system....
więc tak, normalnie w pliku patch6.pack udało mi się odblokować wszystkie frakcje do własnej bitwy(prócz Hattori), jeśli chodzi o kampanie to moim zdaniem tutaj chyba interfejs nieco przeszkadza chodzi o to, że w menu wyboru klanów mieści się tylko ok.7 klanów (chyba tylko CA potrafi to zwiększyć). Musiałbym zablokować obecnie grywalne frakcje na rzecz tego by móc grać zablokowanymi. Nie wiem czy jest sens się dalej z tym szarpać co więcej wątpię żeby powstał jakiś mod, który pozwoli grać dowolną frakcją.

To są moje przypuszczenia więc mogę się mylić, ale skoro do dziś nie ma modu, który odblokuje wszystkie frakcje to wątpię żeby kiedykolwiek się pojawił


Mam news!! Nie wiem czy było czy nie...
W patch6.pack w dziale PDLC tables jest wzmianka nt. jakiegoś DLC do Shoguna 2

A brand new downloadable pack including the Ikko Ikki as a playable clan in single player, plus new multi-player units, retainers, 3 maps and an Ikko Ikki armour set.
Oto co dokładnie jest napisane:
Tłumaczę:

Nowy dodatek zawierający Ikko Ikki jako grywalny klan w kampanii pojedynczego gracza, dodatkowo nowe jednostki do multi, 3 nowe mapy i Ikko Ikki zbroję
Z tego co zauważyłem to na Steam jeszcze tego nie ma więc chyba będzie niedługo
Niestety póki co to uważam, że o graniu każdą frakcją można zapomnieć a przynajmniej na razie.(może ktoś to kiedyś rozgryzie)

legoras
13-09-2011, 12:52
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=481127

legoras
21-10-2011, 08:38
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=488150 !!! Nie jest to.. badziew jak poprzedni odblokowywacz klanów gdzie grało się w "samouczku" i nie dało się ustawic czasu gry, parametrów (realizm itp) i POZIOMU TRUDNOŚCI.

Teraz już to wszystko możliwe!

btw, polecam inne mody tego twórcy, robi wiele świetnych.

działek
23-12-2011, 20:44
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=488150 !!! Nie jest to.. badziew jak poprzedni odblokowywacz klanów gdzie grało się w "samouczku" i nie dało się ustawic czasu gry, parametrów (realizm itp) i POZIOMU TRUDNOŚCI.

Teraz już to wszystko możliwe!

btw, polecam inne mody tego twórcy, robi wiele świetnych.

Działają Wam te pliki? Mi wchodzi do gry, wybieram klan i jak dam start to wychodzi do WIN :/
Filozofii dużej nie ma, wrzucam jeden z plików katalogu data.