PDA

Zobacz pełną wersję : Gra przez lan



Wielki Mistrz Malborka
02-05-2011, 22:21
chciałbym pograć sobie przez lan w szoguna ale mam tylko jeden egzemplarz a nie będę płacić ponad stówy za samą możliwość lanu więc czy gdybym zainstalowal szoguna na laptopie (to jest stacjonarny) a zalogował się przy instalacji na moje konto to potem by wszystko działało i mógłbym sobie zagrać bitwę czy kampanię?

Aro137
02-05-2011, 22:53
Gra działa tylko z danym kontem. Jeśli chciałbyś zagrać przez lan laptop-PC to jest nie możliwę ponieważ gra działa tylko na jednym koncie. Zainstalować możesz ale przez lan nie pograsz.

Wielki Mistrz Malborka
02-05-2011, 23:01
tam tez by bylo na to samo konto zainsalowana gra tak jak sie robi reinstala i moze by poszlo albo tam grac przez stim w trybie offline

Amrod
02-05-2011, 23:03
Ten LAN i tak wymaga połączenia online ze Steamem z tego co mi wiadomo. Ale sprawdź, inni będą ciekawi czy Twój pomysł będzie działać.

Wielki Mistrz Malborka
02-05-2011, 23:24
będzie pewne ryzyko chciałem to zrobić z empire ale mi klucz shakowali kiedy ja sobie uczciwie kupiłem w sklepie a sposob odzyskania jest skomplikowany moze ktos go dokladniej wytlumaczyc?

Aro137
03-05-2011, 08:20
tam tez by bylo na to samo konto zainsalowana gra tak jak sie robi reinstala i moze by poszlo albo tam grac przez stim w trybie offline

Myślałem o trybie offline ale tak jak Amrod napisał to i tak musisz być online.


będzie pewne ryzyko chciałem to zrobić z empire ale mi klucz shakowali kiedy ja sobie uczciwie kupiłem w sklepie a sposob odzyskania jest skomplikowany moze ktos go dokladniej wytlumaczyc?

Wiem, że musisz zrobić zdjęcie cd-keya a potem wysłać to do steama, napisać że ci ukradli itp. Nigdy mi się nie wydarzyła taka sytuacja(i mam nadzieje że się nie wydarzy) i nie wiem dokładnie jak się robi ;)

Wielki Mistrz Malborka
03-05-2011, 14:24
cos czytalem o zdjeciu paragonu problem w tym że to był prezent na urodziny :/ ale sproboje jeszcze w tym tygodniu odzyskać empire a jak nie to sproboje na szogunie albo napo

Aro137
03-05-2011, 14:27
Nie, to nie zdjęcie paragonu tylko zdjęcie cd-keya który wpisywałeś w steam gdy instalowałeś grę ;) Podobno dość długo się czeka, spytałbym się kumpla mu z kolei ukradli konto z CoD:Modern Warfare 2, ale nie mam z nim kontaktu :?