PDA

Zobacz pełną wersję : Szogun czyli po przejęciu Kioto



Gaius Julius
03-05-2011, 19:26
Tak się właśnie zastanawiałem czy w ogóle jest sens zdobywania Kioto, tylko nie potrzebnie się wrogów nabawiłem, może lepiej by było jakbym sobie siedział ze swoim Chosokabe na tej swojej wysepce?

Niko
03-05-2011, 19:39
To w tedy byś nie wygrał kampanii a jeżeli byś nawet do tego nie dążył to jaki był by cel grania?
Zresztą gdy jesteś Shogunem masz bonusy np. gwardię, czy dodatkowe morale a gdy ściągniesz sobie moda który zmienia sposób przyznawania "punktów dyplomacji" po podziale kraju to naprawdę mile się gra jako Shogun ;)

falcao_82
04-05-2011, 19:06
To w tedy byś nie wygrał kampanii a jeżeli byś nawet do tego nie dążył to jaki był by cel grania?
Zresztą gdy jesteś Shogunem masz bonusy np. gwardię, czy dodatkowe morale a gdy ściągniesz sobie moda który zmienia sposób przyznawania "punktów dyplomacji" po podziale kraju to naprawdę mile się gra jako Shogun ;)

O jakim modzie piszesz i co on robi. Czy można prosić link :)

Niko
04-05-2011, 19:26
To w tedy byś nie wygrał kampanii a jeżeli byś nawet do tego nie dążył to jaki był by cel grania?
Zresztą gdy jesteś Shogunem masz bonusy np. gwardię, czy dodatkowe morale a gdy ściągniesz sobie moda który zmienia sposób przyznawania "punktów dyplomacji" po podziale kraju to naprawdę mile się gra jako Shogun ;)

O jakim modzie piszesz i co on robi. Czy można prosić link :)

Ten (http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=436082) mod sprawia że na początku po podziale krainy dostajemy -50 punktów ale później dostajemy co turę +4 punkty a nie tak jak jest w podstawce że ciągle dostajemy ujemne punkty.

Knecht
04-05-2011, 22:13
Z obydwu plików trzeba wypakować i wkleić w tamto miejsce ? czy tylko ten pierwszy ?

Kyuzo
05-05-2011, 06:18
Należy używać tylko jednego pliku.

Zapraszam do tematu o modzie viewtopic.php?f=332&t=8441 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=332&t=8441)

falcao_82
23-05-2011, 11:39
Gram na modzie Realm Divide Mod v1.0. Nastąpił podział Japoni, wszystkie klany wypowiedziały mi wojnę i tak sie zastanawiam czy teraz jeżeli trochę przeczekam to czy będę mógł znowu nawiązać poprawne relację z innymi klanami. Jak narazie to w zasadzie tylko Iko-Ikii nacierają na mnie i z nimi mam około -300 reszta po około - 110 : - 170

Czesio133
23-05-2011, 17:43
Gram na modzie Realm Divide Mod v1.0. Nastąpił podział Japoni, wszystkie klany wypowiedziały mi wojnę i tak sie zastanawiam czy teraz jeżeli trochę przeczekam to czy będę mógł znowu nawiązać poprawne relację z innymi klanami. Jak narazie to w zasadzie tylko Iko-Ikii nacierają na mnie i z nimi mam około -300 reszta po około - 110 : - 170
Zależy czy masz reputację na legendarnym. Jak masz na legendarnym to oni cię nie lubią i pokój będzie tylko na jedną turę. Chyba, że sojusz to już inna sprawa ale to zazwyczaj dużo kosztuje.

Wielki Mistrz Malborka
28-05-2011, 22:34
Gram Mori na trudnym, mam 9 prowincji w tym kioto i tylko a może aż 5 wrogów ale mam 2 sojuszników po 6 prowincji i razem podbijamy japonię :)

Brave
19-06-2011, 13:50
Ja osiągnąłem poziom legendarny i wszyscy mi wypowiedzieli wojnę. Nie mam żadnych sojuszników. Kiepsko to wygląda :D

meelosh
21-06-2011, 18:39
podbijaj prowincje i rób z nich wasali, zawsze coś pomogą

William Wallace
26-06-2011, 13:09
Czy ten mod usprawnia grę jak zostanę shogunem. Ponieważ zdobyłem i utrzymałem Kioto i nadal wszyscy mnie atakują. I od razu takie pytanko czy jak wgram tego moda to będę musiał grać od początku?

karus73
14-02-2012, 09:28
czy jeśli stracę tę wielką gwardię ( ta konnica chyba) to pojawi się ona na nowo, czy ją się produkuje ? Tak samo z tym dużym okrętem co się dostaje.

ManUtd
14-02-2012, 18:58
Rekrutuje się, potrzeba doja naginat i któregoś tam poziomu stajni, zobacz sobie dokładnie w opisie w encyklopedii gry.

Lukas_warrior
07-06-2012, 09:57
Ja gram Ikko-Ikki. Jeszcze nie zdobyłem Kioto, ale mam rod na poziomie legendarnym i prawie wszyscy wypowiedzieli mi wojne. Kioto zostawiam na sam koniec, bo nie chce pogarszać sytuacji. Jeszcze Hojo utrzymują ze mną kontakty handlowe i nie są ze mną na wojnie. Zawsze najlepiej opracowywać sztuki, to pomaga w kontaktach dyplomatycznych z innymi rodami i zmniejsza ryzyko wojny, jednak w tej sytuacji od wojny z Hojo ocaliło mnie wiele innych czynników.

karus73
07-06-2012, 19:05
jeśli szogunat wypowiedział ci wojnę to nie ma znaczenia czy zajmiesz kioto, czy nie. Ja zajmuję, przynajmniej jedna nacja już mniej i dostanę jednostki (choć utrzymanie już kosztuje).