PDA

Zobacz pełną wersję : [Shogun 2]-Jeden rod



Memnon[pl]
03-05-2011, 23:22
Jako ze jest juz kilka polskich rodow na arenie multi w Shogunie 2 to jednak i tak zaden raczej nie ma wiekszej szansy na przebicie sie gdziekolwiek wyzej.Moze by tak utworzyc jakis jeden duzy rod ktory zrzeszal by wszystkich zabijakow sceny mutli...Mamy przeciez duzo polskich klanow-gdyby tak zjednoczyc wszystkich pod jedna nazwa moglibysmy pomyslec nawet i o pierwszej lidze,a tak to raczej ciezko.Dla przykladu nazwa takiego rodu moglaby byc "Polish conferderation klan" lub cos lepszego... ;)
Co WY o tym myslicie :?:

Jurand
04-05-2011, 07:57
]Jako ze jest juz kilka polskich rodow na arenie multi w Shogunie 2 to jednak i tak zaden raczej nie ma wiekszej szansy na przebicie sie gdziekolwiek wyzej.Moze by tak utworzyc jakis jeden duzy rod ktory zrzeszal by wszystkich zabijakow sceny mutli...Mamy przeciez duzo polskich klanow-gdyby tak zjednoczyc wszystkich pod jedna nazwa moglibysmy pomyslec nawet i o pierwszej lidze,a tak to raczej ciezko.Dla przykladu nazwa takiego rodu moglaby byc "Polish conferderation klan" lub cos lepszego... ;)
Co WY o tym myslicie :?:

Sorry, ale chyba nie czytasz forum,jest już jeden taki temat o rodzie na multi. Info dla ciebie Sacred Band z 13 członkami jest już w pierwszej lidze.

viewtopic.php?f=84&t=8025 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=84&t=8025)

Memnon[pl]
04-05-2011, 10:37
Nie chodzilo mi i o to zeby utworzyc nasz rod.Wiem ze jest nasz rod(jestem czlonkiem z nawet calkiem niezla pozycja pkt w rodzie :D ).Chodzilo mi dokladnie o to zeby utworzyc jeden duzy rod ktory by zrzeszal kilka obecnych polskich rodow.Co z tego ze w naszym rodzie (spolecznosc total war )jest 74 czlonkow skoro bardzo malo jest aktywnych.Na 74 niewielu ma stoczone ponad 100 bitew.
P.S gratulacje dla Sacred Band :!:

Maharbal
04-05-2011, 12:23
Takie coś o czym mówisz stworzyli już makaroniarze, ale i tak rozbijają się dalej w II lidze :)

Utu(Sigil)
10-05-2011, 20:12
Zauważyłem w naszej lidze klan o nazwie Poland,nawet ładnie sobie radzą.Może ktoś powiedzieć o nich coś więcej?

voitek
10-05-2011, 21:29
To prawdopodobnie niemieccy żydzi rosyjskiego pochodzenia z Krakowa

23-05-2011, 12:51
zydem nie jestem a niemcow nie lubie a jestem w rodzie Shogun 2 - Poland ;P

(i to dosc wysoko ;) )

majangorz
27-06-2011, 13:39
Witam wczoraj z kmajpozn dołączyliśmy z do rodu Poland :) nie przeszkadzają mi ani Niemcy ani Żydzi ;)
pozdrawiam

Maharbal
30-06-2011, 22:08
Słuchajcie mnie, spragnieni sukcesów Polski i Polaków w świecie Total wara. Oto jest, ,,ucieleśnienie'' Waszych snów o potędze i respekcie Polski na arenie międzynarodowej! Oto kompania istnych herosów, toczących zacięte boje z wielokrotnie liczniejszymi rodami, poświęcających długie godziny, życie rodzinne i współtowarzyszy z klanu, aby dla chwały narodu i naszego klanu rywalizować z najlepszymi (albo raczej [i częściej]: najliczniejszymi) rodami z całego świata.
Przedstawiam Wam...<fanfary> :

{Sacred Band}-najlepszy polski ród w I lidze 8-)

http://img825.imageshack.us/img825/6548/sacredbandnajlepszypols.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/825/sacredbandnajlepszypols.jpg/)

pretorian
01-07-2011, 06:40
Pełen szacunek !!! wyczyn godny podziwu :) ja jestem w rodzie Honor i Ojczyzna i też nieźle sobie radzimy tylko czasu mam ostatnio bardzo mało i nie gram...

Rafi
18-07-2011, 13:56
Kolejny obrazek podsumowujący dziś skończoną rundę :)
http://img51.imageshack.us/img51/2976/2011071800008.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/51/2011071800008.jpg/)



Nasz ród (w którym w chwili obecnej w ogóle gra 6 osób, z czego jedna nadaktywnie :D ) uplasował się z 6 prowincjami ex aequo na 3 miejscu w I lidze.

samuraj
31-08-2011, 12:17
Witam! Pochwale się na naszym forum zwycięstwem klanu Hussars of Eternity w pierwszej lidze!!!
30 ludzi z Polski dokonało cudu i rozbiło cały swiat zwyciężając wyraźnie!!! Zrobiliśmy nowe termoplie, zatrzymaliśmy hordy niewiernych!!!! ale daliśmy popalić!!!
http://imageshack.us/photo/my-images/57 ... 0007s.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/577/2011082900007s.jpg/)
Jedno jest pewne -HoE- to obecnie numer1 na świecie!

Amrod
31-08-2011, 18:51
A ktoś wie, kto był w pozostałych 23 sezonach?

Maharbal
31-08-2011, 19:32
Przeważnie Russian Union. W początkach chyba parę razy wygrał Total War Shogun II. Którąś rundę wygrał chyba jeszcze Heir of Carthage, czy jakiś inny ród.

Obi Wan
16-09-2011, 14:37
"Jedno jest pewne -HoE- to obecnie numer1 na świecie!" :lol:

krezus
06-11-2011, 12:59
Hussars of Eternity wygrało ta superlige 5 razty z rzędu!!! W 30 ludzi prze 5 tygodni niepodzielnie panowalismy na mapie shoguna 2!!!
wszystkich chętnych zapraszamy w nasze szeregi!!!

Obi Wan
06-11-2011, 17:33
Tak tak wiemy, szkoda że nie piszecie że w jaki sposób nabijacie punkty :evil: Przestańcie srać do własnego gniazda...

krezus
06-11-2011, 17:54
Normalnie wygrywajac bitwy , zobacz sobie ilu naszych graczy jest w pierwszej 100 i ile par z naszego klanu jest w pierwszej setce lub 200..........ale jak sie mało gra to sie powtarza jak papuga..........przejrzyj tez sobie profile naszych graczy i zobacz jaka mamy kolosalna liczbę rozegranych bitew !!!! Średni odsetek zwyciestw w całym klanie to ponad 70% .........może to wszystko wzięlo sie z powietrza?
Pokaz mi jeden klan w shogunie , który ci powie ,że w HoE są słabi gracze? Są najlepsi jakich udało się zrekrutowac na obecnym rynku Shogun 2 total war
Nie wspomnę kto wygrał eliminacje .........do mistrzostw świata w shogunie o ile pamiętam to pokonalismy SB 2:0 !!!!
Zazdrośnicy próbują nas zdyskredytować..........ale bardzo rzadko udaje im się nas pokonać w konfrontacji 1v1 lub 2v2

CZY PRZYPADKIEM ADMINISTRATOR NIE POWINIEN BYĆ BEZSTRONNY??? A po co te wulgaryzmy? Czy administrator nie potrafi używać słów powszechnie uważanych za nie obelżywe?

Jurand
07-11-2011, 08:36
Normalnie wygrywajac bitwy , zobacz sobie ilu naszych graczy jest w pierwszej 100 i ile par z naszego klanu jest w pierwszej setce lub 200..........ale jak sie mało gra to sie powtarza jak papuga..........przejrzyj tez sobie profile naszych graczy i zobacz jaka mamy kolosalna liczbę rozegranych bitew !!!! Średni odsetek zwyciestw w całym klanie to ponad 70% .........może to wszystko wzięlo sie z powietrza?
Pokaz mi jeden klan w shogunie , który ci powie ,że w HoE są słabi gracze? Są najlepsi jakich udało się zrekrutowac na obecnym rynku Shogun 2 total war
Nie wspomnę kto wygrał eliminacje .........do mistrzostw świata w shogunie o ile pamiętam to pokonalismy SB 2:0 !!!!
Zazdrośnicy próbują nas zdyskredytować..........ale bardzo rzadko udaje im się nas pokonać w konfrontacji 1v1 lub 2v2



BRAWO!!!! Bardzo ładne osiągnięcia.Echhhh..... a dla mnie to tylko gra w która się bawię ;) pozdrawiam

krezus
07-11-2011, 08:56
[/quote]

BRAWO!!!! Bardzo ładne osiągnięcia.Echhhh..... a dla mnie to tylko gra w która się bawię ;) pozdrawiam[/quote]

To jest nas juz całych dwóch

Scooter
07-11-2011, 08:58
bardzo rzadko udaje im się nas pokonać w konfrontacji 1v1 lub 2v2

Bardzo bym Cię prosił , już nie pamiętam kiedy ostatni raz z Wami przegrałem w 1-1 ;) a trafiam na Was dość często :D , ale to nie zmienia faktu że macie w swoich szeregach zarówno dobrych jak i bardzo dobrych graczy , a w ogóle to skończmy sie już tu przekomarzać . Obi , Jurek powstrzymajcie się już od komentarzy proszę ;)

Sareth4
07-11-2011, 14:03
Koniec dyskusji. Kolejne posty będe usuwał.

Zawisza
08-11-2011, 08:12
Witam. Sareth jak możesz to zablokuj to albo zamknij nie wiem.Szkoda czasu , lepiej przeznaczyć to na pole walki na mapie.

Sareth4
08-11-2011, 14:04
Nie zamknę , może będzie tu miał ktoś coś jeszcze ciekawego do powiedzenia. Ale wasze posty usunę. Później.

alek pl
10-11-2011, 02:29
Witam i nie rozumiem jednej kwesti? Dlaczego jest taka nagonka na HoE skoro jak spotykamy sie w boju to z wiekszosci bitew czy to 1na1 2na2 czy 3na3 wychodzimy z tarcza a nie na tarczy. Setki razy udowodnilismy nasze umiejetnosci jak nadmienil to kolega krezus, dlatego panie Obi Wan sadze ze powinienes przeprosiny pod katem HoE wystosowac. Jestes administratorem wiec skad ten sarkazm? Czy to forum klanowe? Jawnie faworyzujesz 1 klan i umyslnie dyskredytuje inny. Panowie czy oczernianie sie nawzajem ma jakis sens? Osmieszacie sie a zwlaszcza klany z ktorymi sie identyfikujecie. Mam nadzieje ze to przedostatni wpis w tym temacie, a ostatnim beda przeprosiny. Pozdrawiam i bez urazy Alek

Zawisza
10-11-2011, 13:46
Tu tylko jedna malutka uwaga, w bitwach morskich 1v1s gdzie wszyscy mają równe szanse /te same okręty do wyboru, nie działa świta, brak weteranów/ w większości przypadków spływamy z tarczą , co do lądu koledzy z Hoe to zawsze ciężcy przeciwnicy i przegrać z nimi w uczciwej wlce to żaden wstyd.
Dziekuję za uwagę.

alek pl
10-11-2011, 14:03
Masz calkowita racje na morzu jestescie przeciwnikami ktorym w wiekszosci przypadkow musimy dac prym zwyciestwa, na ladzie zas wielka przyjemnosc daje nam walka z wami bo za waszym udzialem bitwy sa naprawde fascynujace a nawet rzeklbym (piekne o ile takie moga byc) lecz tu prym po stronie HoE sadze byc powinien. Tak czy inaczej szkoda ze tak zawziecie czesc z Was usilnie nas oczernia na forum co pozostawia duzy niesmak i budzi coraz wieksza niechec do siebie. Masz duzy posluch w klanie i sadze ze lepiej bylo by dla nas zakonczyc sarkastyczne uwagi oraz wzajemne podwazanie kapetecji co z pewnoscia przelozy sie na znacznie lepsze stosunki dyplomatyczne.

Zawisza
10-11-2011, 14:55
Jeśli czytałbyś wszystkie tematy , to dwa niżej jest kolejny z niepotrzebną dyskusją, gdzie jasno i wyraźnie członkowie Sacredband mają się juz nie wypowiadać, Krezus po rozmowie ze mna zgodził sie żeby nic nie pisac , ale chyba nie wszyscy to wiedzieli.
Jeśli chodzi o nasz stosunki dyplomatyczne , to jest jedna bariera , której paru z nas nie może przebrnąć/ sprawa ze spuszczeniem nas do drugiej ligi i akcją z Ag ,szczegółów drogi Alku komu jak komu to nie muszę tu zdradzać bo nie ma sensu-było minęło/.
Fakt jest faktem , ze dwa najsilniejszee polsie rody nie graja we współnym interesie jakim jest sukces polskiej sceny serii TW, ale wy wygraliście 5x przed patchem , prawdopodobnie nam uda się to w tej rundzie po 6 drugich miejscach po patchu. Pokazuje to że od 1 Medka Polacy w TW to jedna z najsliniejszych nacji na świecie.
Prosiłbym o nie kontynuwanie niepotrzebnych nikomu dyskusji, czas leczy rany , może uleczy i te.
Pozdrawiam.

Obi Wan
10-11-2011, 15:11
Panie alek pl wyjasnijmy sobie kilka spraw. Po pierwsze to nie jest forum klanowe,po drugie nie jestem juz aktywnym czlonkiem klanu Sacred Band. Nigdy nie obstaje przy czyms lub nie bronie czegos jesli nie jestem na 100% pewien,ze tak jest. Jako "honorowy" nieaktywny czlonek klanu Sacred Band mam jeszcze dostep do zamknietej czesci forum klanowego i pewne rzeczy widze i potrafie w wieku 36 lat wyciagac wnioski. Z wklejonych rozmow z czlonkami Waszego rodu lub klanu wynika, ze jest lub bylo u Was przyzwolenie na nieuczciwe nabijanie punktow. Nikt tego w tych rozmowach nie neguje. To nie o Sacred Bandzie powstal temat na TWC tylko o HoE... Ostatnio cos nie mozecie wygrac tej ligi, jak wyszlo na jaw jak mozna nabijac szybko punkty. Przez takich jak Wy odechciewa sie grac online :evil: I na koniec zeby byla jasnosc, nikogo nie bede przepraszal, tepie nieuczciwych graczy w swiecie wirtualnym i bede to robil dalej, czy to sie niektorym podoba czy nie. To samo robie nacodzien z nieuczciwymi ludzmi, ktorzy sraja do wlasnego gniazda... Panie alek pl prosze juz nie pisac postow "wybielajacych" HoE,dla mnie wszystko jest jasne! Kolejne posty beda kasowane a niesubordynacja bedzie "nagradzana" banem. Temat zamykam na jakis czas, zebyscie mogli wykazac sie uczciwa walka w superlidze lub innych turniejach organizowanych przez nasz serwis. Jesli sie Panu cos nie podoba zawsze mozna poprosic na priwie o deaktywacje konta. Skonczylem, bez odbioru!

Wlasciciel serwisu Obi Wan.