PDA

Zobacz pełną wersję : Jednostki



Frankley
11-05-2011, 12:15
Witam! Chciałbym zapytać czy jest możliwe coś takiego jak przeniesienie jednostki obcej frakcji do frakcji kontrolowaniej przeze mnie. Chodzi mi o to żeby w rekrutacji pojawiały mi się jednostki innego państwa. Np żeby w kampanii krzyżackiej grając Polską miał dostępnych Krzyżackich włóczników.... Proszę o odpowiedź.

Araven
11-05-2011, 12:55
Witam! Chciałbym zapytać czy jest możliwe coś takiego jak przeniesienie jednostki obcej frakcji do frakcji kontrolowaniej przeze mnie. Chodzi mi o to żeby w rekrutacji pojawiały mi się jednostki innego państwa. Np żeby w kampanii krzyżackiej grając Polską miał dostępnych Krzyżackich włóczników.... Proszę o odpowiedź.
Witam. Możliwe to jest, ale albo w modach, albo w kampanii krzyżackiej w Kingdoms po utworzeniu folderu własnego moda. Tu masz link do poradników moderskich do Medievala viewforum.php?f=249 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=249) - poczytaj a potem pytaj dalej. ;) Aby to zrobić musisz wypakowac Medka, stworzyc folder własnego moda i dopiero próbować przenosic jednostki. Krótko i szybko to sie tego nie da opisać. Najpierw poczytaj poradniki. :P