PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o steam



Qn'ik
22-05-2011, 11:05
Witajcie,
Jak już wcześniej pisałem jestem szczęśliwym posiadaczem Złotej Edycji Empire & Napoleon.

Zainstalowałem sobie pograłem z tydzień i nagle krach... spalił mi się mostek w laptopie co wiąże się z oddaniem komputera na gwarancji i oczywiście w konsekwencji resetem wszystkiego co mam (a więc i Empire & Napoleon).

Ponieważ kiedy pierwszy raz instalowałem pakiet Empire & Napoleon to steam napisał że od teraz te gry będą stale związane z moim komputerem.

Pytanie: Czy jeśli po ogólnym formacie kompa zainstaluje to ponownie to będzie mi to chciało pójść? Nie będzie takiej sytuacji, że steam będzie myślał, że to nie jest mój komputer a grę komuś pożyczyłem?

Rue
22-05-2011, 11:17
Gry masz przypisane do swojego konta steam.Czyli jak zainstalujesz gry na innym kompie to też je będziesz miał.Warunkiem jest zalogowanie się na własnym koncie.

Qn'ik
22-05-2011, 11:17
Wielkie dzięki :)

Amrod
22-05-2011, 12:40
Chyba, że miałeś włączony SteamGuard (zalecane). Wtedy przyjdzie Ci email, dla uwierzytelnienia danego komputera.

Qn'ik
22-05-2011, 15:27
Tak, na pewno miałem włączony bo istotnie mi przyszedł email. Czy to teraz zmienia postać rzeczy i będzie problem kiedy będę chciał zainstalować wszystko na nowy system?

Amrod
22-05-2011, 15:32
Po prostu, za każdym razem jak uruchomisz swoje konto Steam przyjdzie taki email, abyś go uwierzytelnił. Póki masz dostep do mejla to nic się nie dzieje :)