PDA

Zobacz pełną wersję : Ponowna instalacja gry



danieldamian PL
18-07-2011, 20:54
Odinstalowałem NTW, a teraz ponownie chce go zainstalowac i tu leży mój problem. Otóż grę steam chce mi ściągnąć przez neta, ale strasznie długo by to trwało ( u mnie 20 godz.). Czy da się zainstalować go z płytki lub w inny sposób? A jeżeli tak to jak?
Oczywiście grę mam orginalną :D .
PS. Proszę się nie śmiac :lol: .

Aro137
19-07-2011, 12:07
Steam ma swoje fochy i czasami jak instalujemy z płyt to che dociągać z neta :P Próbuj aż do skutku może w końcu załapie ;)
Mi ostatnio jak instalowałem Warbanda to chciał dociągać z neta ale za 3 razem mi zainstalował z płyty.

Rue
12-09-2011, 13:38
Powinno pomóc.


[spoiler:2dxlwy6v]Wykonanie poniższych czynności pomoże, jeśli po aktywacji klucza produktu na koncie użytkownika Steam program, zamiast zainstalować grę z płyt, proponuje pobranie jej z internetu.

Uwaga: Aby poniższe czynności odniosły skutek konieczne może być wcześniejsze usunięcie pobranych już plików. W tym celu w programie Steam należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na tytule gry i wybrać "Usuń zawartość lokalną".

Sposób nr. 1

1) W programie Steam wejdź w menu o tej samej nazwie (znajduje się ono w lewym górnym rogu okna programu), wybierz opcję "Zmiana użytkownika", a następnie "Wyloguj".

2) Po wylogowaniu się z konta całkowicie zakończ pracę programu Steam.

3) Wyświetl zawartość płyty nr. 1 z grą i uruchom plik Setup. Z menu wybierz opcję "Zainstaluj"//"Zainstaluj ponownie". Automatycznie uruchomiony zostanie program Steam - zaloguj się na konto użytkownika na którym wcześniej zarejestrowana została gra.

4) Po zalogowaniu program Steam rozpocznie instalację z płyt.

Sposób nr.2

Uruchom Steam z parametrem "install":
1) Stwórz na pulpicie skrót do pliku Steam.exe, który znajduje się w folderze głównym programu (domyślnie C:Program FilesSteam).
2) Na utworzonym w ten sposób skrócie kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości.
3) W polu element docelowy dodaj parametr -install f: (F to litera jaką w systemie oznaczony jest napęd optyczny). Linia z dodanym parametrem powinna wyglądać przykładowo: C:Program FilesSteamsteam.exe -install f:
4) Zapisz zmiany i uruchom program Steam. Chwilę po załadowaniu programu powinien uruchomić się instalator gry.

Sposób nr. 3

1) Uruchom instalację bez płyty z grą w napędzie. Aby rozpocząć instalację przez Internet kliknij dwa razy na tytule gry w menu "Biblioteka" programu Steam i postępuj wg. instrukcji instalatora.

2) Po utworzeniu lokalnych plików cache i rozpoczęciu przez Steam pobierania umieść w napędzie płytę nr. 1 z grą. Wyświetl jej zawartość, uruchom plik Setup, a z menu jakie się pojawi wybierz "Zainstaluj"//"Zainstaluj ponownie". Po kilku sekundach Steam zacznie kopiować dane z płyty umieszczonej w napędzie.[/spoiler:2dxlwy6v]

SKOBRA123
12-09-2011, 17:39
Jest jeszcze prostszy sposób. Zainstaluj z płyty ;) . Mi to zawsze działa.

Rue
12-09-2011, 19:53
Chyba nie zrozumiałeś pierwszego postu :roll: .

danieldamian PL
22-02-2012, 08:32
Dzięki znowu miałem ten problem i twoja odpowiedź pomogła Rue. Naprawdę dzięki! Pierwszy sposób działa napewno!
Ps. Ktoś rozdaje tutaj złotą łopate za odkop roku? :D

Rue
22-02-2012, 20:43
Złota łopata :D Ciekawe można by taką kategorię do nagród forumowych wprowadzić.

WOJOWNIKH
23-02-2012, 21:25
Złota łopata :D Ciekawe można by taką kategorię do nagród forumowych wprowadzić.
Nie wspominającej o zaciekłej rywalizacji w kolejnych odkopach :D .