PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie dot. Kampanii brytyjskiej - drzewko dynastii



necos
19-07-2011, 15:51
Witam.
Widzę, że nie był poruszany ten temat. Chodzi mianowicie o kampanię brytyjską w Kingdoms. Gram oczywiście na oryginale i nie wiem czy tylko ja tak mam, czy też to zauważyliście. Dokładniej chodzi o drzewko szkockiej dynastii. Widnieje tam tylko król w wieku 17 a oprócz niego wiem, że jest jeszcze dziedzic frakcji w wieku 45, którego nie ma w drzewku. Dodatkowo przy starcie kampanii jest opis, że król Szkocji posiada angielską małżonkę, której w drzewku rodzinnym też nie widać, natomiast widnieje że jest kawalerem. Może chodzi o starszego dziedzica frakcji, którego nie widzę na rysunku? Chociaż jak napotykam angielskiego dyplomatę i wiem, że istnieje angielska księżniczka, to nie widzę opcji wydania jej za mąż za szkockiego przywódcę frakcji.
Proszę o podpowiedź czy chodzi o jakiś błąd w grze, czy o ciekawy wątek z historii Szkocji, w której to dziedzinie za bardzo nie jestem rozeznany. Oprócz tego zaraz wujek Gógł poszuka a ciocia Wiki podpowie ;p

19-07-2011, 16:26
Tez tak mialem...kolejny bug. Ta gra ma wiecej bugów niz Empire.Za to Szkocja ma dobrych wojów ;)