PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Zapisywanie gry



czwarnom
30-07-2011, 19:20
Grałem niedawno w Medievala 2 i postanowiłem zapisać grę , ale gdy próbuje wyskakuje ,,Zapisywanie gry nie powiodło się Nie można utworzyć na dysku pliku zapisu".Próbowałem zainstalować ponownie ale to nic nie dało.Usunąłem moje stare zapisy i też nic nie dało.Miał ktoś kiedyś taki problem albo umie go rozwiązać.Pomocy

Matisek
30-07-2011, 20:51
może za mało miejsca na dysku masz :P spróbuj przenieść jakiś folder na inny dysk i spróbuj wtedy

czwarnom
30-07-2011, 21:07
mam 70 Gb wolnego a stare save skasowałem.
Spróbowałem przenieść folder z save jak radziłeś ale nic nie dało

Matisek
30-07-2011, 21:31
nie chodziło mi o przeniesienie folderu "saves" tylko jakbyś nie miał miejsca na dysku, to żebyś przeniósł jakiś inny folder, ale skoro masz miejsce, to nie wiem, co to może być. Nigdy tak mi się nie zdarzyło.

czwarnom
30-07-2011, 21:40
na necie widziałem że takich przypadków było więcej ale nie było tam rozwiązania tego problemu
Pomóżcie bo nie wiem co robić :(

kirlan
01-08-2011, 13:43
1) A jaki system plików na dysku? - byc może program/gra nie ma uprawnień do zapisu
2) Sprawdzałeś ustawienia antywirusa - może blokuje zapis lub w ogóle część działań głównego programu gry?
3) Na tym forum widziałem podobny problem ale w innycm dziale (inna gra) - odpowiedzi udzielił bodajże Eutyches, no w kazdym razie było coś o UPRAWNIENIA , SYSTEM PLIKÓW, ZAPIS, DYSK, - wpisz w forumową wyszukiwarkę te i podobne hasła. szukaj postów sprzed około ... :roll: ... tak mniej więcej 2 lub może 6 tygodni temu.

czwarnom
07-08-2011, 19:20
Udało się działa :D dzięki za pomoc ;)

kirlan
11-08-2011, 06:52
Dla porządku i wiedzy pozostałych graczy podaję rozwiązanie problemu


Kliknąłem na na saves i wybrałem właściwości >> udostępnianie >> zaawansowane >> udostępnij odczyt/zapis dla wszystkich i zadziałało :D

Powyższą wypowiedź lekko przeformowałem i dodałem parę znaczków dla lepszej czytelności.

Dodam że zgodnie z moimi przemyśleniami i informacjami od użytkownika czwarnom problem ten i rozwiązanie występuje w gdy system plików to NTFS.

Użytkownikowi czwarnom dziękuję za podanie rozwiązania,

Pozostałych proszę żeby od razu podawać szczegóły: co było zastosowane, co przyniosło rezultaty (nawet jeśli nie o takie rezultaty chodziło np: problem z dźwiękiem, a po zastosowaniu porady lekko poprawia się grafika), jakie rezultaty poszczególnych działań, co nie przyniosło żadnych efektów .
----------
PS.
Miłej gry! 8-)