PDA

Zobacz pełną wersję : [Shogun 2]Problem z bitwą na multi



OskarX
30-07-2011, 20:33
Mam problem, mianowicie chcę sobie zagrać z kolegą bitwę w sh2 multi. Robimy grę, dobieramy armię i klikamy przycisk gotowości. I on się wtedy robi taki przezroczysty, gotowość się nie potwierdza i nie mozna go juz wcisnac dopóki się nie skasuje wszystkich jednostek-jak się najedzie na ten przycisk po kliknięciu to pisze "gracz ma armie o nie prawidlowym skladzie" i się nie da grac, nawet jak się wezmie tylko 1 jednostkę. On ma tak samo. Z innymi gramy normalnie.

Sareth4
31-07-2011, 12:44
Zapewne bug. Jeśli to działa nawet z jedną jednostką to innego wytłumaczenia nie widze.

Generalnie nie prawidłowa armia może byc kiedy:

1.Ktoś nie wziął świty do artylerii , wielkiej gwardii bądź do oddziałów ninja.
2.Ktoś przekroczył limit pienieżny
3.Ktoś wziął jednostkę weteranów niemalże zniszczoną w poprzedniej bitwie. Teoretycznie nie da się wziąc weteranów uszkodzonych , ale ja często moge brac moich weteranów , którzy nie mają ani jednego osobnika w jednostce.

Zaskroniec
31-07-2011, 14:18
To ja jestem tym kolegą który miał zagrać z Oskarem.Nie wiem jak u uniego ale umnie w każdej bitwie w multi nie moge kliknąć tego przycisku.

OskarX
31-07-2011, 14:40
Ja mogę i gram normalnie-moim zdaniem to błąd twojej świty, skoro już 2 osoba tak twierdzi. Spróbuj coś pozmieniać i spróbować z kims zagrac

Zaskroniec
01-08-2011, 13:41
Ale ja zmieniam świtę a nawet całkiem ją usuwam i nic.Zakładam że to przez ostatniego patcha mi się to popsuło.Tego co był kilka dni temu.

Sareth4
01-08-2011, 13:55
Ten co był kilka dni temu to chyba tylko DLC się wgrywało a nie żaden patch.

OskarX
01-08-2011, 15:22
A przed tym dlc mogłeś grać normalnie? Jeśli tak to nie wiem o co chodzi, moze wyłącz zapore, albo przeskanuj kompa antyvirem

Zaskroniec
02-08-2011, 11:16
Ja długo nie grałem i przez parę dni za nim to dlc się zaktualizowało nie grałem w shoguna ale wcześniej było wszystko dobrze.