PDA

Zobacz pełną wersję : Pytania z KO



26-08-2011, 10:32
Mam kilka pytan :) :
A więc jak się gra online w medieval 2 ? ( mam gamespy ) ale ciagle wyskakuje mi gry na czerwono nie moge do nich wejsc wersja meidevala 1,3
jak zagrac w kingdoms bo w americas mam blad niewlasciwy klucz cd ? da sie ?
co zrobic aby zagrac z wami online ?
trzeba miec jakis program ?
prosze o jak najszybsza odpowiedz z góry dziękuje

Mnil
26-08-2011, 11:42
A więc jak się gra online w medieval 2 ? ( mam gamespy ) ale ciagle wyskakuje mi gry na czerwono nie moge do nich wejsc wersja meidevala 1,3
- przeinstaluj, może coś Ci się popsuło, bo grają ludzie na 1.3 - najnowszy patch

jak zagrac w kingdoms bo w americas mam blad niewlasciwy klucz cd ? da sie ?
- jak masz oryginałkę to musisz mieć oryginalny klucz kingdoms podłączony do Twojego konta GS

co zrobic aby zagrac z wami online ?
viewtopic.php?f=3&t=3161 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=3161)

trzeba miec jakis program ?
nie :)

26-08-2011, 13:34
mam oryginalna gre ale zadnego klucza nie znam
mam ten glowny klucz wpisalem go dobrze bo na ogolnym medievalu dziala ale na dodatkach za cholere nie idzie

Mnil
26-08-2011, 13:51
GameSpy - GS
Steam - platrofma wspierająca gry (min Shogun2, Empire, Napoleon)

Jak masz oryg to musisz mieć klucz z tyłu instrukcji.


jak to jest skomplikowane to życia chyba jeszcze nie znasz...

26-08-2011, 14:09
mam z tylu przepisalem sobie bo mi sie odkleila na kilka czesci ale dodatki nie ida a na zwyklym dziala dziwne troche ( dziala na zwyklym ale pisze cos dziwnego pomozecie ? POLĄCZENIE PRZEZ NAT nie udane ( nat co to jest ? )

Araven
26-08-2011, 14:21
Kolego są 2 różne rzeczy, jedna to KO - Kampanie Online, tu grasz z innymi ludźmi po zapisaniu sie do jakiejś KO, musisz mieć danego moda, zapisać się i po zebraniu chętnych zaczynacie grać. Net jest Ci potrzebny tylko do pobierania savów i ich póxniejszego wczytywania a potem ich wysyłania (nazwa online jest tu myląca). Mnil podał Ci opis co i jak. Nie potrzebujesz tu GS, ani tym bardziej steam bo on nie dotyczy Medievala a Napoleona, Empire i Shoguna II. To prostsze niż wygląda.

Druga sprawa to bitwy online - tu sam jestem zielony, bo nigdy w takie nie grałem, ale jest dział na forum to sobie poczytaj. Nie wiem czy Ty chcesz grać z Ludźmi w KO czy online w bitwy? To połączenie o jakim piszesz dotyczy bitew online a nie KO. Pozdrawiam.
viewforum.php?f=81 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=81) link na temat bitew w multiplayer.

Matisek
26-08-2011, 14:46
ja kiedyś próbowałem grać bitwy przez neta, to wyskakiwał błąd "niewłaściwy klucz CD". Okazało się, że miałem dobry klucz, tylko źle wpisany tzn. małymi literami a nie dużymi lub odwrotnie. Sprawdź czy dobrze wpisałeś. Nie wiem, gdzie to się sprawdza, ale na pewno się da.

26-08-2011, 17:15
wiem jak sie sprawdza i KLUCZ NA MEDIEVAL 2 TOTAL WAR DZIAŁA a na kingdoms nie mimo ze jest ten sam

Mnil
29-08-2011, 08:26
to pisz do CDProjekt nie do nas ;/