PDA

Zobacz pełną wersję : Viking Invasion - problem



Rob
15-09-2009, 21:57
Witam wszystkich

Mam problem z budowaniem jednostek w Viking Invasion. Można szkolić tylko podstawowych piechurów - to jest "Feudal Men-at-Arms" i "Feudal Sergeants". W tym momencie zatrzymuje się drzewko technologiczne i nie da sie zbudować lepszych jednostek. Podobnie jest z łucznikami, machinami oblężniczymi itp. O dziwno jednostki te da się budować kiedy włączy się kampanie od "high period" albo "late period". Kiedy nie instaluje się dodatku to też jest pod tym względem w porządku, błąd pojawia się na Viking Invasion.

Czy ktoś spotkał się z tym problemem i wie jak go rozwiązać ? Z góry dziękuje za pomoc.

Bronti
16-09-2009, 13:57
To nie jest błąd. Z produkcją bardziej zaawansowanych jednostek technicznych musisz poczekać aż do roku kiedy zaczyna się era High(1250) a następnie late (1320). Daty piszę z pamięci więc mogę się mylić. W czystym Medku czegoś takiego nie było i tylko od posiadanych budynków zależało jakie jednostki możemy produkować.

Te rozwiązanie uderzyło trochę w Polskę, gdyż na czystym Medku naszą słynną lekką jazdę można było produkować już w 4 turze a tak musimy na nią czekać znacznie dłużej a kiedy jest już dostępna jest to jednostka trochę przestarzała bo w tym czasie króluje już jazda feudalna.

Rob
17-09-2009, 19:45
Troche dziwne rozwiązanie, ale rzeczywiście dobrnąłem do roku 1205 i da się budować nowe jednostki.

Dzięki za pomoc.

ratownik
17-09-2009, 23:34
głupie w tym wszystkim jest to że wtedy nie można już rekrutować "Starych jednostek" np nie mam wikingów itd itp a bardzo ich lubię:)

Skierosiek
19-07-2010, 12:52
to fakt-ja też żałuję, że w pewnym momencie można tylko zwykłych wikingów rekrutować a np landsmenów czy huskarlów już nie-są bardzo dobrze przysposobieni do ataku i można nimi sporo zdziałać...jest to trochę sztuczne rozwiązanie by wprowadzić w grze nowe technologie(wojska) kosztem starych...

ale to samo działa moim zdaniem np przy krucjatach

tzn myślę, że to błąd iż tylko wybrane państwa mogą organizować krucjaty-można było po prostu zwiększyć wymagania wobec pozostałych narodów by też mogły organizować wyprawy krzyżowe