PDA

Zobacz pełną wersję : Liga Mistrzów



Marat
28-08-2009, 18:37
Grupa A
Bayern Monachium
Juventus Turyn
Girondins Bordeaux
Maccabi Haifa

Grupa B
Manchester United
CSKA Moskwa
Besiktas Stambuł
VfL Wolfsburg

Grupa C
AC Milan
Real Madryt
Olympique Marsylia
FC Zurich

Grupa D
Chelsea Londyn
FC Porto
Atletico Madryt
APOEL Nikozja

Grupa E
Liverpool FC
Olympique Lyon
AC Fiorentina
VSC Debreczyn

Grupa F
FC Barcelona
Inter Mediolan
Dynamo Kijów
Rubin Kazań

Grupa G
Sevilla FC
Glasgow Rangers
VfB Stuttgart
Unirea Urziceni

Grupa H
Arsenal Londyn
AZ Alkmaar
Olympiakos Pireus
Standard Liege

Regulus
28-08-2009, 19:24
Poziom niektórych grup jest śmieszny, wystarczy spojrzeć na taki Arsenal, drużynę nie najwyższych lotów, która któryś rok z rzędu dostaje w grupie kelnerów. Wszystko przez debilny system oparty na punktach UEFA, dzięki którym taka Sevilla wygrywając Puchar UEFA ma wyższą pozycję od dużo silniejszych nie tylko na papierze drużyn takich jak Juve i Real. I potem dochodzi do śmiesznych sytuacji, że w jeden grupie mamy Milan, Real, Marsylie, a w innej Seville i jakieś amatorskie zespoły.

A wygra oczywiście Juve, Juve, Juve, Juventus ;p

Marat
28-08-2009, 19:44
Polać mu !!!

Cóż, Arsenal przyfarcił ale nie lekceważył bym ich. Bedzie grał Arszawin, który zaaklimatyzował się szybko w Londynie. Wrócił Eduardo, także Rosicky ( widziałem jeden mecz, bodajże z Atletico Madryt i niezle się prezentowal, choc nie wiem czy znowu sie nie połamał gdzieś :D Dodać do tego młodzież i całkiem ciekawy misz-masz.

Bardzo ciekawe będą pojedynki Milan-Real ( ze względu na Kake ) i Inter z Barcą ( Eto, Ibra )

Ja oczywiście stawiam na Juve, niezle się wzmocnili tego lata, grupa też nie najgorsza. Oby jak najmniej grali z Angolami w fazie pucharowej, a będzie dobrze ;)

PS: Co za badziewne emotikony...

28-08-2009, 23:16
Ja oczywiście liczę na ManU. Zobaczymy, jak jutro poradzą sobie w PL z Arsenalem. Na nieszczęście dużo jest kontuzji (w tym Van Der Sar i Ferdinand).

Brave
28-08-2009, 23:20
Ja obstawiam Chelsea. W lidze wygrane 3/3 mecze, z Manu po rzutach karnych.

Z wyjściem z grupy w LM nie powinna miec problemu ;)

28-08-2009, 23:38
Ogólnie to grupy są całkiem, całkiem, ale B, G i H to jakaś żenada. No może B troszkę mniej. :wink:

Brave
28-08-2009, 23:44
Ale wydaje mi sie, że grupy są dobzre wymieszane.

Sam Fisher
29-08-2009, 08:34
Sercem jestem za Realem, ale czy ten nowy "galaktyczny" skład zgra się w tym sezonie? Trudno powiedzieć. Oglądałem ich mecz z Rosenborgiem i naprawdę od dawna nie widziałem tak dobrze grającego Realu. Ale wiadomo, to tylko Rosenborg.
A tak realistycznie podchodząc do sprawy to obstawiam Barce i Juve.

29-08-2009, 08:57
Real może w końcu ?

Rafi
29-08-2009, 09:11
Standardowo stawiam na Arsenal. W sezonie 07/08 (chyba tak) zaszli w LM do ćwierćfinałów, ostatnio zaszli aż do półfinałow, teraz licze na finał i zwyciestwo :) Nie ma co ukrywac bardzo dobra forma graczy Kanonierów i nowa takyka 4-3-3 sprawdza sie znakomicie. Niby odeszli Adebayor i Toure ale w ataku i tak nie jest zle (Bendtner, Eduardo, Van Persie) a Toure zastąpił Vearmealen który gra chyba nawet jeszcze lepiej od poprzednika. Jakby ktoś nie pamiętał wyników Arsenalu z tego sezonu to przypomne :) z Evertonem 5-1, Z Porthsmouth 4-1 a z Celticem 2-0 i 3-1 8-)

Luminos
29-08-2009, 09:21
Ja to samo, co Rafi czyli Kanonierzy ;)
Mam do nich sympatię. Może trochę Eduardo nie lubię za tą symuację, ale przecież nie ma zawodnika, który by tak nie próbował... No i mają Fabregasa.

Furvus
29-08-2009, 11:22
W sumie piłka nożna już od pewnego czasu mnie nie kręci, ale powrót galaktycznego Realu wskazuje tylko jedno - jak nie w tym to w następnym sezonie LM muszą wygrać Królewscy 8-)

Raku
29-08-2009, 12:41
Cieszę się z grupy jaką wylosował Juventus. Chciałem żeby Juve trafiło na Bayern. Z pierwszego koszyka słabsza teoretycznie była tylko Sevilla, oczywiśnie nie nie doceniam Bayernu bo nawet bez Franca Ribery są niebezpiecznymi przeciwnikami, ale jak najbardziej są do pokonania. Bordeaux, niby mistrz francji, niełatwy przeciwnik, ale będzie co najwyżej walczył o drugie miejsce z Bayernem :D Maccabi...jeśli się ich nie doceni mogą urwać punkty, jeśli jednak Juve wyjdzie w tych meczach skoncentrowane, ma pewny komplet. Grupy C, F i może E niezwykle silne i ciekawe, z drugiej strony grupy G i H z pewniakami do awansu Sevillą i Arsenalem.

P.S.
Nie musze chyba pisać na jaką drużynę zagłosowałem...? ;)

Brave
29-08-2009, 12:46
Może i Real ma skład bardzo silny, lecz Chelsea narazie potwierdza swoją dobrą forme w Premiership.

Może w końcu wygra LM.

K0ndziu
29-08-2009, 14:17
Serce podpowiada Manchaster United, rozum Real, sam nie wiem co wybrać.

Sam Fisher
29-08-2009, 14:40
W sumie piłka nożna już od pewnego czasu mnie nie kręci, ale powrót galaktycznego Realu wskazuje tylko jedno - jak nie w tym to w następnym sezonie LM muszą wygrać Królewscy 8-)
Real nigdy nie wygra LM póki Juve będzie w grze :P Juve ma haxa i Real nie zdołał pokonać Juve w ostatnich ich spotkaniach.

29-08-2009, 15:00
Real nigdy nie wygra LM póki Juve będzie w grze :P Juve ma haxa i Real nie zdołał pokonać Juve w ostatnich ich spotkaniach.

Póki co, to Juve i tak nie wygra LM. :twisted:

Baal-Melkart
29-08-2009, 15:42
Liczę na Barcelonę, choć statystyki twierdzą, że dwa razy pod rząd nie da się zdobyć tego tytułu.

29-08-2009, 16:57
]Barca[/size], a Real trafi na włoską drużynę i tradycyjnie odpadnie po wyjściu z grupy, czego szczerze im życzę...Wiem, wiem...płaskie to i głupie.... :lol: :lol:

Kajcio
29-08-2009, 17:19
Nie, moi Drodzy...tym razem LM wygra Inter i to z prostego założenia:
Juve wygra z Realem,lecz przegra z Interem...

Joopiter
30-08-2009, 11:36
Bardzo mocno bede trzymal kciuki za Barce. Bo jak ktoras druzyna ma kiedys zdobyc LM dwa razy z rzedu, to na pewno taka w skladzie z Xavim, Iniesta i Messim ;) Mimo slabszej postawy w ostatnim Superpucharze Europy, licze ze filozofia opierania skladu na wychowankach i nierobieniu rewolucji co roku zatriumfuje nad "galaktycznymi" zakupami :)

A Real wczoraj slabiutko zaprezentowal sie z Deportivo, w obecnej dyspozycji kazda lepsza w ataku druzyna (kluby angielskie, Inter, Bayern, Barca) wpakowalaby Krolewskim co najmniej 5 bramek. Szkoda ze trafili w grupie na jeszcze slabszy Milan (wczoraj 0:4 z Interem :shock: ).

janker92
30-08-2009, 16:32
REAL and no comment

Luminos
30-08-2009, 16:44
Real ma problem jedynie z defensywą. Swoje transfery przeznaczyli na graczy, którzy naprawdę rzadko pomagają obrońcom (ew. Xabi Alonso).

Volfgan
30-08-2009, 19:03
Nie no, Real kupił też Albiola, bardzo dobry obrońca, jednak brakuje zgrania.

Popieram Joopitera, jak ktoś ma wygrać dwa razy LM, to Barcelona stoi na najlepszej drodze. Chociaż mam przeczucie, że LM zdobędzie ktoś z dwójki Inter/Chelsea.

Joopiter
30-08-2009, 21:13
Nie no, Real kupił też Albiola, bardzo dobry obrońca, jednak brakuje zgrania.
Wiadomo, ze podstawowa czworka obroncow Realu jest bardzo silna personalnie (Ramos-Pepe-Albiol-Arbeloa), natomiast widze tu dwa problemy:
1. Slabi rezerwowi. Marcelo jest niezly w ofensywie, ale slabiutki w obronie, Metzelder i Torres to nie ta klasa, ponadto Niemiec czesto lapie urazy, Garay jest w dramatycznej formie (patrz mecz z El Depor).
2. Jak wspomnial wyzej Luminos, jesli przyjac ze podstawowa '11' Realu w ofensywie to Lass, Xabi - Kaka, Ronaldo - Raul, Benzema, to przy kazdej akcji rywala mamy tylko 6 ludzi skupiajacych sie na obronie (bo jakos nie widze oczyma wyobrazni, by taki Cristiano wracal sie na wlasna polowe odbierac pilki, a jesli juz to gora 2-3 razy w meczu). Na ogorki z ligi hiszpanskiej wystarczy, ale takie zespoly jak Liverpool, Inter, Chelsea, MU czy (zwlaszcza!) Barca bedzie dochodzic do mnostwa podbramkowych sytuacji. Wystarczy zwykle podwojenie przez bocznego obronce by pod bramka Realu robilo sie goraco.

Biorac pod uwage powyzsze argumenty, smiem twierdzic, ze Casillas moze zostac najlepszym bramkarzem przyszlego sezonu, bo okazji do bronienia bedzie mial az nadto ;) Jestem tez przekonany, ze Krolewscy nie zdobeda w obecnych rozgrywkach zadnego trofeum.

Volfgan
30-08-2009, 21:30
Jednak w Barcelonie też nie jest różowo, skład jest świetny, lecz forma nie ta, męczarnie z Shaktarem to pokazały. Jestem w 100% przekonany, że Real nie zdobędzie w tym sezonie Ligi Mistrzów, natomiast LaLiga jest w ich zasięgu.

infamin
30-08-2009, 21:43
Jednak w Barcelonie też nie jest różowo, skład jest świetny, lecz forma nie ta, męczarnie z Shaktarem to pokazały. Jestem w 100% przekonany, że Real nie zdobędzie w tym sezonie Ligi Mistrzów, natomiast LaLiga jest w ich zasięgu.

Pierwsza kolejka sezonu, piknikowy mecz o super puchar europy...i już oceniasz formę Barcelony. :lol: A już twoje przekonanie o 100% pewności nie zdobycia przez kogoś jakiegoś trofeum, to już zakrawa na groteskę :lol: A na temat obrażonych piłkarzy, to proponuję poobserwować niejakiego Semira z Lecha Poznań. :lol:

Joopiter
30-08-2009, 21:59
Jednak w Barcelonie też nie jest różowo, skład jest świetny, lecz forma nie ta, męczarnie z Shaktarem to pokazały. Jestem w 100% przekonany, że Real nie zdobędzie w tym sezonie Ligi Mistrzów, natomiast LaLiga jest w ich zasięgu.
Czy ja wiem czy meczarnie? Widac bylo, ze graja na zupelnym luzie, a i tak sytuacji do zdobycia gola bylo sporo, szwankowala tylko skutecznosc. Ale juz w obronie Barca zagrala znakomicie, Ukraincy praktycznie nie zagrozili Valdesowi. Na pewno zawiodl Ibrahimovic, ktory po udanych wystepach w Superpucharze Hiszpanii rozbudzil nadzieje, a w piatek zagral slabiutko, ale trzeba mu dac troche czasu na zgranie z druzyna. Ja o Barce sie nie boje, jesli tylko Iniesta wroci i bedzie w formie to Real w walce o mistrzostwo nie bedzie mial wiekszych szans ;)

Volfgan
30-08-2009, 22:06
Na pewno zawiodl Ibrahimovic

Moim zdaniem ta wymiana odbije się czkawką Barcelonie...

A co do walki o mistrzostwo to okej, ale mnie bardziej interesuje LM i jak tam sobie poradzą. Trzeba będzie obejrzeć mecze z Interem, tam zobaczy się jak z formą.

Marat
15-09-2009, 14:12
Już dziś rusza LM !!! W końcu sie doczekaliśmy. Na początek arcyciekawy mecz Inter - Barcelona, stawiam na Barce. Z dzisiejszych meczy moją uwage przykuwa jeszcze Juventus - Bordeaux, licze na zwycięstwo Starej Damy ( oby w lepszym stylu niz z Lazio ). Niespodzianka może być w meczu Milan-Marsylia, bo AC Emeryci nie są w formie.

Seban
15-09-2009, 14:36
jak myslicie na kogo postawilem??=p
mysle ze milan odpada tego roku. barca cos zdziala real nie sadze zeby nas czyms zaskoczyl. inter rowniez srednio i mysle ze zaskoczeniem moga byc francuskie zespoly jednak bardzo watpie zeby doszly do polfinalu. chelsea i reszta angoli jak zwykle grozni ale tego roku udowodnione zostanie ze najpotezniejsza liga jest liga wloska=p

15-09-2009, 18:56
Wygra Barca :x pokona Juve w finale. A dziś trzymam kciuki za niebiesko-czarnych :) chociaż wiadomo kto jest faworytem.
PS: Może ktoś podać stronkę, na której obejrzę ten mecz ?
edit: chociaż Real obejrzę ;) dobre i to.

Seban
15-09-2009, 19:23
eee tam nie pokona=p mysle ze jesli wszystko pojdzie po mojej mysli i wielu tu obecnych juve wygra ten sezon- mieli najlepsze mercato od wielu lat takie wzmocnienia jak de rossi czy caceres nie mowiac o diego wiele zdizalaja=] oby sie tylko nei wypalili w serie a....

15-09-2009, 19:36
Juve mistrzem? Dobrze mieć marzenia... :lol:

Raku
15-09-2009, 19:51
Juve mistrzem? Dobrze mieć marzenia... :lol:
Śmiesz wątpić ;)
Wie ktoś gdzie można obejrzeć juve - bordeaux online? Justin tv odpada.

Seban
15-09-2009, 19:55
patrzac trzezwo ma duze szanse. nie nzawe takej firmy czarnym koniem ( ew zebra =p ) ale moze wypalic jak pedarda. mRe dobrze sugeruje i osobiscie sadze ze bedize taki final- mam nadizeje ze innym niz przewidywany wynik ;)

swoja droga ciekawe co tam pokarze milan...

Seban
15-09-2009, 21:49
juve - bordeaux 1 - 1....

Sam Fisher
16-09-2009, 12:30
Olympique Lyonnais ? - ? Fiorentina
Liverpool FC ? - ? VSC Debreceni


Dynamo Kiev ? - ? Rubin Kazan
Inter Milano ? - ? FC Barcelona


FC Sevilla ? - ? Unirea Urziceni
VfB Stuttgart ? - ? Glasgow Rangers


Olympiakos Pireus ? - ? AZ Alkmaar
Standard Liege ? - ? Arsenal FC

Słabo dzisiaj :mrgreen: Jedynie Inter - Barca przykuwa moją uwagę. Stawiam 1:2

infamin
16-09-2009, 12:48
Słabo dzisiaj :mrgreen: Jedynie Inter - Barca przykuwa moją uwagę.

Zapowiada się niezły hicior, oby nie skończyło się na zachowawczej grze i bronieniu tylko własnych bramek.

16-09-2009, 14:55
Juve mistrzem? Dobrze mieć marzenia... :lol:
Śmiesz wątpić ;)

No remis z Bordo. :wink:

Seban
16-09-2009, 14:59
ja mowilem, ja mowilem, ze zabojady moga byc ostrzy w tym sezonie. ale nie zatrzyaja nas=p wygramy z zydkami pokonamy wermacht ( coz za setawienie =p ) a francja zremisuje z zydkami i wygra z wermachtem =p

Raku
16-09-2009, 15:03
Juve mistrzem? Dobrze mieć marzenia... :lol:
Śmiesz wątpić ;)

No remis z Bordo. :wink:
Niefart :P Z taką grą będzie ciężko w LM co nie zmienia faktu, że dalej wierze w końcowy sukces Juve ;)

16-09-2009, 15:29
Zapraszam do typowania wyniku spotkania Inter - Barca :D Mimo, że sympatyzuję od dawna za Barceloną, to chciałby człowiek, by wygrali, ale mam złe przeczucia...Mourinho, ma rachunki do wyrównania z kadencji, jak prowadził Chelsea... Daję remis 2-2.

Seban
16-09-2009, 15:43
mam nadizeje ze barsa wygra ale rowniez obstawiam remis =p

16-09-2009, 15:58
Barsa 1:0 Inter

16-09-2009, 16:05
Wygra Barca, ale chciałbym żeby to był Inter.

Baal-Melkart
16-09-2009, 16:45
Będę kibicował Barcelonie, aczkolwiek przewiduje remis 0:0 (mam nadzieję, że się mylę bo mecz bez goli pozostawia niesmak)

Sam Fisher
16-09-2009, 17:22
Nie uważacie to za przypadek, że to właśnie Inter i Barca są razem w grupie (Ibrahimovic do Barcy, Etoo do Interu)? Tak samo jak AC Milan i Real (Kaka do Realu). Nie pierwszy raz tak się dzieje. W poprzednich sezonach zdarzały się adekwatne sytuacje przy dużych transferach. Zbieg okoliczności? 8-)

Marat
16-09-2009, 17:29
Sugerujesz działania mające na celu wzrost ogladalności? Tylko jak oszukać przy losowaniu, "magnetyczne kulki"? 8-)

Ja nietypowo, obstawiam 2:0 dla Barcy.

Seban
16-09-2009, 17:32
nietypowo =p

Sam Fisher
16-09-2009, 17:33
Sugerujesz działania mające na celu wzrost ogladalności? Tylko jak oszukać przy losowaniu, "magnetyczne kulki"? 8-)
Nie inaczej 8-) A jakim sposobem? Nie wiem, nie jestem oszustem z zawodu ;] Myślę, że jeśli chodzi o miliony euro to ta klika piłkarska jest w stanie coś takiego zrobić.

Barsa
16-09-2009, 20:34
Nie lubie "Włochów"... Inter to gra u siebie czy na wyjezdzie?? Kurde a jeszcze pewnie jedna kontra i będzie 1:0 dla nich... narazie nic ta ekipa nastawiona na zwyciestwo w LM nie pokazuje nic ciekawego...

lofdi
16-09-2009, 21:01
Ja mam takie pytanie, czy te koszulki Barcelony mają związek z historia czy tak po prostu symbolizują uczucie barcelony do panów porządkowych. Chyba brzydszych koszulek pod względem koloru nie widziałem...

Barsa
16-09-2009, 21:40
Hmmm ten klub wygrał lige wloska juz 4 raz z rzędu?? To jaki tam jest poziom?? Dzisas... ja rozumeim Barcelona przyjezdza, rozumiem publicznosc klaszcze gdy Inter wywalczy aut... ale bez przesady to się są az takie leszczyki, zeby tak grac u siebie, tragedia... Oni wygrali z Milanem 4:0 :shock:

Gra Barcy, no cóz powoli wchodza w sezon,sytuacje byly, za koronkowo w tym meczu... trzeba troche szybciej i bedzie ok. Zreszto Barca rzadko gra wielka piłke na wyjazdach..

Koszulki. cóz chwytliwa sprawa podobno, po pistacjach, pokaranczu, zólci przyszedl czas, no własnie, czy to róz, czy pomarancz?? Cos połaczonego heh

aaaa Etoo cos dzisiaj duzo slabiej od Ibry, prawie niewidoczny, oddal jakis strzal oporcz tego wolnego??

Sam Fisher
16-09-2009, 21:45
Inter cieniasy 8-) Barca zagrała dobrze, to nie jest jej najwyższy poziom. Przeważali w pierwszej połowie, w drugiej pokazali Włochom jak się rozgrywa piłkę. Szkoda, że bez bramek, za dużo kombinowania. Całe szczęscie, że niewykorzystane sytuacje nie zemściły się na Barcelonie ;] Messi i Alves wg mnie najlepsi na boisku.

Barsa
16-09-2009, 21:59
komentatorzy mnie smiesza na n.. no przeciez Inter to nie szczawiki a tu podsumowanka, że Inter moze sie cieszyc z wyniku itd, no ludzie ja rozumiem Barcelona sezon temu super gra, ja nie pamietam czegos podobnego w pilce od kiedy ją ogladam, ale teraz to nowy sezon - grał Mistrz Wloch z Mistrzem Hiszpanii, z czego tu sie cieszyc? Z remisu 0:0 u siebie, ze slabej gry, z braku jakiejkolwiek kreatywnosci?

17-09-2009, 13:04
Rzeczywiście, mecz rozczarował mnie. Inter antyfutbol nastawiony tylko na kontry, Barsa troszkę przekombinowała i wynik 0;0.

17-09-2009, 14:14
tak, Inter grał słabo, już lepiej nasza repra gra. :lol: Barsa, jesteś fanem Barcelony, więc wiadomo, że powiesz, że Włosi słabo grali...
Remis z podobno najlepszą drużyną świata ? nie jest źle, to Barca powinna się martwić.

Barsa
17-09-2009, 14:33
Najlepsza to była rok temu... teraz szanse są równe, wszystko zaczyna sie od poczatku.
Nie mam czym sie martwic jesli chodzi o Barca, oni zawsze tak na wyjazdach, czy to w tamtym sezonie czy w tym, czasem tylko były jakies "przebłyski"... Rok temu zaczeli niby gożej sezon, patrzac na wyniki, bo gra byla lepsza, ale niech wróci Iniesta na dobre :twisted:
Natomiast nie wmówicie mi, że Mistrz Włoch zagrał dobry mecz u siebie remisując 0:0( jeszcze na wyjezdzie z Barca to rozumiem ale u SIEBIE :shock: ), jezeli to dla "wielbicieli klubów wloskich" dobry wynik w grupie to ja dziekuje i nie mam wiecej pytan ;)

17-09-2009, 15:48
nie jest źle, to Barca powinna się martwić.

Martwić się z meczu u siebie?

17-09-2009, 16:33
już pisałem. najlepszy zespół świata powinien Inter rozklepać, a tu ? remis. remis z Barcą, chyba nie świadczy o słabości SerieA ? każdy, kto mówi że liga włoska jest słaba niech zajrzy do wiki ;)
no, ale wiadomo że mecz u siebie daję Hiszpanom przewagę. chociaż to nie znaczy, że Inter klęknie, albo że usiądą na boisku, i ' poddajemy się, musicie wygrać bo jesteście FC Barcelona' :P

Mopek
17-09-2009, 19:13
Ja zagłosowałem na Chelsea, bo.. podobają mi sie :P

Barsa
17-09-2009, 20:16
Ja twierdze, że liga włoska na dziś dzień jest słabsza od angielskiej i hiszpanskiej, co nie znaczy, że jest słaba w ogole, ale plasuje się po tych ligach i może niedlugo niemiecka ją przegoni... no i wczoraj MISTRZ WŁOCH się u siebie się nie popisał, chyba mi mRe nie powiesz, że Inter zagrał dobry mecz??... i daruj sobie pisanie o "najlepszym zespole swiata", bo tutaj mam nadzieje jest wyższy poziom niż w studiach telewizyjnych, nie ma czegoś takiego jak najlepszy zespol swiata, jest zdobywca CL, La Liga czy PL itd... "Najlepszosc" jest niezmierzalna, przykład dla mnie, miniony sezon, dla mnie kibica Barcy byłby zapamietany nawet jakby Iniesta nie strzelil tego gola na SB, Barca poprostu grała piłke nieziemską i to dla mnie się liczy, nie jestem statystykiem, prezesem klubu czy piłkarzem, wiec dla mnie mniejsze znaczenie mają puchary w gablotkach, liczy się to co widzę w czasie transmisji, choc tutaj pojęcia "piekna gry" też jest subiektywne... Licze się też z tym, że Barca zacznie przegrywać, lecz raczej nie zatraci "swojego stylu", który tak kocham... Troche nie na temat się rozpisałem, ale jak po kilku miechach od poprzedniego sezonu, po okienku transferowym, mozna mówic o najlepszym zespole swiata :lol: , co ma za znaczenie co się działo w poprzednim sezonie?

Są nowe rozgrywki, Inter chce wygral LM, ale ja jakoś narazie nie widzę podstaw do tego.. i boje się, że ich nie zobacze. Nie kibicuje Interowi we Włoszech, wole Milan za lata 90', Juve za poczatek XXI wieku, ale teraz poprostu chcialbym, żeby ten "bidak" Moratti wreszcie ten puchar wygral ;) , lecz jak pisalem, daleko jego zespolowi do tego, grajac tak jak wczoraj może przejdą 1/8, moze 1/4, no chyba, że nawinie im się ktoś z Anglii lub Real/Barca to i dalej nie dojdą. Doceniając "Anglików" kibicuje Włochom, żeby choc doszly Hiszpanie(i Katalonie ;) ) w tym, że stworzą dwa zespoły(może na wyrost stawiam Real obok Barcy, ale jak nie teraz to kiedy mają przejsc tę 1/8 :lol: ) zdolne do starc z "czwórką angielska"... No ale nie widze tego, chyba pora przeniesc nadzieje z Interu na Juve ;)

ps. to sie rozpisałem :?

Sam Fisher
17-09-2009, 20:23
już pisałem. najlepszy zespół świata powinien Inter rozklepać, a tu ? remis. remis z Barcą, chyba nie świadczy o słabości SerieA ?
hehe niech Inter cieszy się, że nie przegrał. Tylko w pierwszej połowie coś grali w bólach, w drugiej części było jeszcze gorzej. Z taką grą nie ma czego szukać w LM.


Barca poprostu grała piłke nieziemską i to dla mnie się liczy, nie jestem statystykiem, prezesem klubu czy piłkarzem, wiec dla mnie mniejsze znaczenie mają puchary w gablotkach, liczy się to co widzę w czasie transmisji
Mamy coś wspólnego 8-) Joga Bonito ;]

18-09-2009, 14:33
a ty Kakashi, za czasów Krystyny byłeś fanem Manchesteru United, teraz się przerzuciłeś na Barcę?
sezonowiec, hahaha. żart oczywiście ;)

Sam Fisher
18-09-2009, 14:44
To, że jestem fanem zespołu X nie oznacza, że nie mogę napisać dobrego słowa o zespole Y :twisted:

Mamy coś wspólnego 8-) Joga Bonito ;
Jeśli chodzi o to to już wyjaśniam: uwielbiam wszystkie zespoły, które grają piękną piłkę. To co wyczyniała Barca w poprzednim sezonie to coś nieziemskiego i zasłużenie wygrała LM ;]

18-09-2009, 14:50
No przecież ja żartuję zawsze :) wiem, że Barca gra piękną piłkę. I każdy mecz drużyny, która tak gra się przyjemnie ogląda :]

Baal-Melkart
30-09-2009, 14:07
Inter faktycznie poniżej oczekiwań. Najpierw remis z Barcą po dość słabej grze, a teraz kolejny remis z Rubinem. Z grupy z pewnością wyjdą, ale co dalej?

Dziś Real - Marsylia. Oczywiście liczę na Marsylię :twisted: , mimo że Real gra imponująco.

Chyba najciekawiej zapowiada się spotkanie Bayern - Juve.

30-09-2009, 16:35
Inter faktycznie poniżej oczekiwań. Najpierw remis z Barcą po dość słabej grze, a teraz kolejny remis z Rubinem. Z grupy z pewnością wyjdą, ale co dalej?

Dziś Real - Marsylia. Oczywiście liczę na Marsylię :twisted: , mimo że Real gra imponująco.

Chyba najciekawiej zapowiada się spotkanie Bayern - Juve.


Też mam nadzieję, że Marsylia zagra mecz życia, że jeden zzawodników dawnego klubu Franco, będzie miał powód by płakać, drugi zacznie się modlić i jeszcze więcej kasy wpłynie na konto organizacji charytatywnych, a następny, jak zawsze dostanie furii i podepcze zawodnika przeciwnej drużyny :lol: :lol: :lol: Wiem, to niskie i głupie :lol:
Swoja drogą Barca wczoraj, z tego co widziałem, nie oglądałem całego meczu :evil: potwierdza, że jest poukładaną drużyną....Dynamo ambitnie walczył, to trzeba im przyznać...

kretu19955
30-09-2009, 17:10
W tym sezonie wygra moje ukochane internazionale. Eto'o + Milito >>>>>>>>> Messi + Ibra Inter > Milan + Juve + Barca + Real + etc.

30-09-2009, 17:26
Myślałem, że tylko ja tu lubię Inter :)

Marat
30-09-2009, 18:01
No, własnie Inter pokazał u siebie z Barcą, że jest bardziej warty od niej, Realu, Juve i Milanu 8-)

PS: Żeby nie było, postawa Juve też nie jestem zachwycony jak na razie.

kretu19955
30-09-2009, 18:10
To z barcą to był tylko wypadek przy pracy. Się chłopaki nie rozegrali jeszcze. W tym sezonie będzie co najmniej potrójna korona dla interu. Sprzedanie zlatana tylko umocniło drużynę więc szanse są większe hehe

Marat
30-09-2009, 18:14
Chciałbym mieć taka niezachwianą faktami wiare w Juve, jak ty masz w Inter ;)

kretu19955
30-09-2009, 19:07
W poprzednich sezonach się nie udawało ponieważ brakowało dobrego napastnika, i dobrych transferów. W tym jest wszystko. Jeszcze tylko się zgrać i potrujna korona jak nic. :D

Sam Fisher
30-09-2009, 19:09
W poprzednich sezonach się nie udawało ponieważ brakowało dobrego napastnika, i dobrych transferów. W tym jest wszystko. Jeszcze tylko się zgrać i potrujna korona jak nic. :D
eee a Ibra nie jest dobrym napastnikiem?

Marat
30-09-2009, 19:13
No tak, Ibra to siuśmajtek :lol: Ogólnie go nie lubie, ale nie przesadzajmy.

kretu19955
30-09-2009, 19:20
Ibra to taki drewniak, dobrze się sprawujący tylko ze słabymi przeciwnikami. W meczach na szczycie rzadko odgrywał ważne role. Oczywiście zdarzały mu się piękne bramki jednak rzadko przeciwko klasowym przeciwnikom. W Ajaksie to był klasowy napastnik a w juve i interze zabrakło mu już tej młodzieńczej werwy z Amsterdamu. A poza tym Eto strzelił już kilka bramek dla Interu milito też a ibra dwa gole na krzyż dla barcy.

Marat
30-09-2009, 19:27
A dokładnie 5 na krzyż ;) A dokładnie w 5 kolejkach 3, a Eto w 6 tylko 2 ( nie wiem czy grał wszystkie 6 meczy ).

kretu19955
30-09-2009, 21:31
eto w 8 meczach 4 gole (3 w lidze) a ze zlatanem to miałem nieaktualne informacje, ale mniejsza o to. Eto to tylko uzupełnienie milito i sprinter snajperem jest milito (5 goli w lidze) jednak to dopiero początek sezonu nie ma się czym ekscytować tylko czekać aż wszystkie drużyny wejdą w swój rytm gry i czołówki lig europejskich wrócą do normy, chyba że w Anglii man citi namiesza

Romanos
30-09-2009, 21:40
Ostatnio mocno rozczarowuje mnie Juventus, nie bardzo wiem dlaczego tak słabo gra. Zero polotu w ofensywie, jakoś strasznie ospale i z kolei zaskakująco niepewnie w obronie. Dzisiaj sprzyjało nam szczęście, ale długo ono pewnie nie potrwa jak ta gra się nie zmieni.

Pociesza mnie tylko, że Inter gra jeszcze gorzej, nie mówiąc już o Milanie :lol:

kretu19955
30-09-2009, 21:56
A czego się spodziewałeś po domie starców z milanu. Są zakałą miasta a inter dopiero wchodzi w swój rytm nie buj się jeszcze was przegonimy w tabeli ;)

Regulus
30-09-2009, 22:41
W sumie Juventus nie grał źle, raczej zabrakło chęci i woli walki o zwycięstwo. W drugiej połowie było pare okazji by skarcić Bayern, ale Ferrara wolał wpuścić drewnianego Poulsena...

Milan :shock: :lol:

Marat
30-09-2009, 22:43
To chyba na inny mecz patrzyłeś 8-) Mogli skarcić, ale ile razy mógł skarcić Bayern? Nie wyglada to za dobrze.

PS: Komentarz na temat Milanu pomine...

Barsa
30-09-2009, 23:09
No Milan i Inter w tej kolejce to śmiech ;)

Real jak zwykle nic wielkiego nie pokazali a 3 bramy są... nie kminie tego klubu.

Sam Fisher
01-10-2009, 05:58
Real jak zwykle nic wielkiego nie pokazali a 3 bramy są... nie kminie tego klubu.

stfu :mrgreen: Marsylia grała w pierwszej połowie naprawdę przyzwoicie ;] A drugiej (sic!) nie oglądałem, bo zacząłem oglądać ManUtd - Wolfsburg. Giggs jest teraz jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie ;)

Demand
01-10-2009, 12:22
Powiem szczerze, że ta sytuacja z karnym i czerwoną kartką była dla mnie przegięciem, bo moim zdaniem wślizg był czysty. Ostry, ale czysty, obrońca zabrał piłkę, a że piłka była pomiędzy jego nogą a Krystyny to nie zmienia faktu, że wślizg trafił w piłkę. A już kartka za to w ogóle mnie zbulwersowała. No a to ustawiło mecz, druga bramka w plecy i gra w 10tkę robi swoje... Ale dobrze żę ManUtd przynajmniej wygrało ;)

01-10-2009, 14:10
Pięknie, warto było kupic Benzemę, Kaka-Karim-Ronaldo świetne akcje robili, podobał mi się też Marcelo, ile razy dryblował, a jest to obrońca.
Marsylczycy wyprowadzali szybkie i groźne kontry, w 27 minucie Niang mógł strzelić, pozniej tez Casillas wybronil pare akcji.
co do karnego, powtorki pokazuja ze byl faul, no ale ta 1 bramka miodzio :) Krystyna ze spokojem pyk i 1-0. A Barsa musi narzekać, bo to w koncu fan barcy.

01-10-2009, 14:50
Niestety, zespół byłego dyktatora Hiszpanii wygrał 3-0 :evil: Smutne, to ale mają potencjał, jakby się tam trener utrzymał, w co wątpię, to jakby ich zgrał....Ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie :lol:

kretu19955
01-10-2009, 15:00
Real na razie gra dobrze. Ciekawi mnie tylko kiedy gwiazdy zaczną się kłócić o to kto jest najlepszy. Wydaje mi się, że na santiago jest za dużo gwiazd na metr kwadratowy i to zgubi real.

Demand
01-10-2009, 17:53
powtorki pokazuja ze byl faul
Tośmy chyba inne powtórki oglądali :P

Barsa
01-10-2009, 18:45
Ceikawi mnie co by powiedzial jakiś dobry sędzia po obejrzeniu powtórki tego zdarzenia... bo niby było w piłke, no i było bardzo "dynamicznie", ale w piłe... a, że potem razem z piłą w nogi? Nie wiem. Kojelna sprawa, że wslizg był idealnie po ziemi...

01-10-2009, 19:46
Ktoś wgl się orientuje co z nogą Krystyny?

Marat
01-10-2009, 19:49
Leży u mnie w lodówce, ma się dobrze, kazała cię nawet pozdrowić. Chcesz kupić? 8-)

A tak apropo Krychy, ponoć ktoś zatrudnił szamana voodo, by ten "wywołał" kontuzje płaczka. Nie mam teraz linka, ale gdzies na Onecie było ( jak zwykle arcyważne informacje na pierwszej stronie 8-) ). Barsa to ty?

Barsa
01-10-2009, 22:01
eee tma na onecie... na RM,pl tez było :lol:

Po co ja mam zatrudniać szamana... Ronaldo miał 3 okazje grać przeciw Barcie w fazie pucharowej LM i nic tam ciekawego nie pokazał ;) Inna sprawa, że taki Real w La Liga może zagrozić Barcie, choc wedlug mnie pod dwoma warunkami:1. Real stworzy zespół 2. W Barcie będzie plaga kontuzji... Nie zebym nie cenił Realu i zawodników tam grających ale jednak dość powaznie przebudowano zespol, ciezko im będzie cos zdzialac odrazu, a presja spora... w La Liga powalczyc mogą, pewnie nawet z dobrym skutkiem(1 miejsce) ale juz w LM pewnie nie da rady, a szkoda - finał na SB w tym roku...

CR ma skrecenie kostki 1 stopnia, cos jak Zlatan miał ostatnio i ten sie wykurował w 3 dni... wiec pewnie i CR zagra z Sevilla, kwestia od początku czy wejdzie na zmiane...

ps. wspomiałem o rm.pl.. to taka dla was przestroga, jezeli macie inny punkt widzenia od "hala kibiców" wasze komenty tam będą kasowane... szkoda gadać poprostu.

02-10-2009, 13:41
Leży u mnie w lodówce, ma się dobrze, kazała cię nawet pozdrowić. Chcesz kupić? 8-)

Dzięki, pozdrawiam również. Jaki rozmiar? ;)

/edit


CR ma skrecenie kostki 1 stopnia, cos jak Zlatan miał ostatnio i ten sie wykurował w 3 dni... wiec pewnie i CR zagra z Sevilla, kwestia od początku czy wejdzie na zmiane...

No chyba jednak nie: http://www.tvn24.pl/-1,1622291,0,1,rona ... omosc.html (http://www.tvn24.pl/-1,1622291,0,1,ronaldo-nie-zagra-z-sevilla,wiadomosc.html)

Bleidd
20-10-2009, 23:29
I mamy sensację: Farsa z kacapami na CN przegrała choć przewaga w posiadaniu piłki przekraczała 71 % szok. Farsa grała czytelnie, przewidywalne, jednostajnie. Nie było zaskoczenia, przyspieszenia, geniuszu. Wymiana piłki nie dająca nic, albo prawie nic. Trzeba przyznać trochę szczęścia dla Kazania, pech dla Barcy i mamy wynik... ;)

A Lóserpól bardzo skomplikował sobie sytuację w grupie po porażce z OL.

Nie powiem ciekawie się zrobiło :mrgreen:

infamin
20-10-2009, 23:57
Ja podsumuje wtorek z LM tym, że niejaki Dan Petrescu był trenerem Wisły Kraków i pozbyto się go, bo treningi były za ciężkie... :? :roll: A Farsa, jak to Farsa - zadyszka, albo wypadek przy pracy ;) Z kolei Lyon zawsze był bardzo solidną drużyną, a wynikiem z Merseyside pokazał, że może być jeszcze groźniejszy.

Raku
21-10-2009, 21:41
Nie żałuje, że zdecydowałem się obejrzeć real vs milan zamiast szukać jakiejś transmisji meczu juve online. Dla takich emocji ogląda się Lige Mistrzów :)

Marat
21-10-2009, 21:50
Nie lubie Milanu, nie lubie sRealu, ale mecz dobry, 2 połowa wręcz świetna ! Gratulacje dla Milanu, myslałem, że geriatrzy dostana bencki, ale to jednak Real okazał sie gorszy. Oj będzie się na nich mściła ta słaba obrona cały sezon ;)

glaca
21-10-2009, 22:03
Milan-Real... muchy w smole. Dida gra jak dziad.
pozniej Porto-jacys cypryjczycy... o wiele lepiej- szkoda, że bramki przegapilismy... ale było żywo
następnie Chelsea-Atletico. dobry mecz. szkoda, Hiszpanów.

w ogole jakos mecze faworytow nie maja w sobie tyle emocji co tych wszystkich Rubinów i Rumunów.
wczorajszy mega mecz: Arsenal-AZ Alkmaar. naprawde warto było obejrzeć.

wszystko dzieki Sopcastowi ;)

kretu19955
21-10-2009, 23:22
Ja wolę chodzić na mecze mojego lokalnego ATS niż oglądać mecze na szczycie w lidze mistrzów. Po prostu teraz te mecze gra się tylko dla pieniędzy i zwycięstwa za wszelką cenę. A w lidze amatorskiej to co innego. Cały czas jakieś dziury przeplatanki :D No i treningi to po prostu kocham. Trener nie robi nam osobno treningów biegowych i strzeleckich tylko same strzeleckie. Bo tak mamy 2 in 1 i to o połowę krócej ;)

Sam Fisher
22-10-2009, 05:29
szma** dziw** hulio iglesjas efcebarcelona :/ Brawo Real, tak trzymać ;<

22-10-2009, 12:51
Po prostu teraz te mecze gra się tylko dla pieniędzy i zwycięstwa za wszelką cenę.

Lepiej grać jak w polskiej lidze, tylko dla kasy. :lol:

kretu19955
22-10-2009, 13:36
Po prostu teraz te mecze gra się tylko dla pieniędzy i zwycięstwa za wszelką cenę.

Lepiej grać jak w polskiej lidze, tylko dla kasy. :lol:
Chodzi mi o mecze na szczycie. Tam już nie ma miejsca na techniczne popisy. Liczy się tylko zwycięstwo. A w polskiej lidze nie musisz mieć umiejętności bo możesz sobie mecz kupić :lol:

Sam Fisher
04-11-2009, 19:58
Czy to giganci piłki nożnej grają słabiej czy reszta dogania europejską czołówkę? Rubin 0 -0 Barca i to Rubin ma 4 punkty.

Fahrenheit
05-11-2009, 14:13
Fenomenalny mecz Dynamo vs Inter (1:2). Ostatnie 2 bramki interu w 5 minut przed końcem gry. Masakra.

kretu19955
07-11-2009, 19:06
Widzicie wątpiliście w wielkie Internazionale!!! Ja też. Wyłączyłem mecz w 60 min po zobaczeniu partaczenia w wykonaniu interu. Na drugi dzień kumpel mi powiedział że inter wygrał 2-1 i jest liderem. Może ta sytuacja sprawi że w fazie pucharowej dojdą dalej niż zwykle.

Marat
18-12-2009, 18:07
No i jak się podoba losowanie Ligi Misiów? Przypomne:

Bayern Monachium - AC Fiorentina
FC Porto - Arsenal Londyn
Inter Mediolan - Chelsea Londyn
VfB Stuttgart - FC Barcelona
CSKA Moskwa - FC Sevilla
Olympiakos Pireus - Girondins Bordeaux
AC Milan - Manchester United
Olympique Lyon - Real Madryt

Barcelona łatwy przeciwnik, powinni ich rozjechać. Inter znowu pech i drużyna z Anglii i to w dodatku Chelsea. Nie lubię w sumie obu drużyn, ale w tym meczu będę za Chelsea, mam nadzieje że pokażą Neroazzurrim, że rządzić to oni mogą najwyżej w Serie A. Ciekawa para Lyon - Real. Real naszpikowany gwiazdami, ale nie są tacy pewni. Lyon, to nie ta sama drużyna co kilka lat temu, więc wątpię w ich awans, choć będę trzymał kciuki ( statystyki są za nimi ;) ). Girondins może być czarnym koniem i przyznam, że licze na ich dobre występy. Oprócz tego, będe kibicował Fiorentinie, Arsenalowi, Sevilli. Co do meczu AC Milan - ManU, nie mam faworyta swojego.

Dragonit
18-12-2009, 18:10
Fakt, Barcelona raczej rozjedzie. Ciekawi mnie także Real vs Lyon (mam nadzieję, że utrzyma tendencje z ligi i będą emocje) oraz Arsenal vs Porto. Choć prawie wszystkie mecze pewnie będą ciekawe.

Sam Fisher
19-12-2009, 06:23
Milan - Manchester. Niby remisują i przegrywają z Zurichem, ale jakoś z Realem sobie poradzili. Dziwny zespół. Mimo wszystko liczę na awans ManUtd. I mam nadzieję, że ze wszystkich par przejdą jeszcze: Arsenal, Inter, Stuttgart, Sevilla, Girondins, Real.

Krzyzak
19-12-2009, 16:36
A ja tam kibicuję Milanowi i mam nadzieję, że rozwalą ManUtd :D Barcelona powinna mieć łatwo. Ale kibicuje też Bordeaux . Chamakh i Gourcuff liderzy zespołu ;) Nie przepadam za Anglikami. Ogólnie fajnie by było jakby wygrali Francuzi, Włosi i Hiszpanie :mrgreen:

Argaleb
21-12-2009, 15:23
Witam wszystkich!

Ja stawiałbym raczej na O. Lyon w meczu z Realem. Choć osobiście lubię bardziej Real to jednak tu jestem za francuzami. Niestety zwątpiłem w dobrą passę galacticos po ich porażce z trzecioligowcem...Ciekaw jestem też meczu Chelsea z Interem. Tu stawiałbym raczej na londyńczyków. AC Milan - Manchester United to będzie hit 1/8 finału. Obie drużyny raczej bez jakiś wzmocnień, obie straciły niezłych graczy ( Manchester C.Ronaldo Kaka). Zapowiada się ciekawy mecz. Ja jednak oglądnę Seville z CSKA. Może nie będzie to jakiś mecz na najwyższym poziomie ale obie drużyny w tym sezonie pozytywnie mnie zaskoczyły. Szykuje się wyrównany mecz...

Marat
10-03-2010, 21:41
No Angole nieźle, Arsenal 5:0, Manczester 4:0. A w Madrycie bez zmian, 1/8 aż po grób !!! Brawo Lyon !!!

Sam Fisher
10-03-2010, 21:48
Świetny mecz Manchesteru. Jak Park strzela gola to klękajcie narody - United idą po trofeum :lol:
Real niech się chowa. Bardzo dobrze, że nie przeszli. Może za rok nauczą się grać w piłkę na francuskim poziomie.

Demand
11-03-2010, 12:35
Generalnie bramki w meczu ManUtd był bardzo ładne, mnie osobiście urzekła asysta Naniego przy drugiej bramce, genialne podanie. A swoją droga to jak Beckham wchodził na boisko to się wzruszyłem postawą kibiców United, pokazali klasę.

11-03-2010, 13:58
A swoją droga to jak Beckham wchodził na boisko to się wzruszyłem postawą kibiców United, pokazali klasę.

Od razu widać, że to nie Man City. ;) Sam zastanawiałem, czy Beckham czasem się nie wycierał jak wchodził na boisko.

Baal-Melkart
13-03-2010, 16:06
Nie ukrywam, że odpadnięcie Realu z LM wywołało na mojej twarzy uśmiech od ucha do ucha. W Primera Division jednak idzie im dobrze... za dobrze ;) . Zobaczymy jak Barca. VfB powinni przejść bez większych problemów, ale w tym sezonie jakoś męczą sie w LM.

OskarX
14-03-2010, 13:22
Nie ukrywam, że odpadnięcie Realu z LM wywołało na mojej twarzy uśmiech od ucha do ucha. W Primera Division jednak idzie im dobrze... za dobrze ;) . Zobaczymy jak Barca. VfB powinni przejść bez większych problemów, ale w tym sezonie jakoś męczą sie w LM.
Real powinien wygrać, a nie odpasc! Albo zająć 2 miejsce;) ale obu teamom moim zdaniem nie idzie jak powinno ;)

Krzyzak
14-03-2010, 16:30
A ja bardzo się ucieszyłem, jak zobaczyłem, że Real odpadł :D Ludzie myśleli, że jak kupią najlepszych piłkarzy świata to wygrają :lol: Trzeba mieć dobrą, zgraną drużynę, a nie same gwiazdy w zespole . O.Lyon pokazał, że jest mocny no i mam nadzieję, że w kolejnych rundach dobrze im pójdzie . Rozczarowałem się natomiast porażką Milanu, bo głęboko im kibicowałem i miałem nadzieję, że jednak dadzą radę i przejdą dalej . No ale Czerwone Diabły z Rooneyem pokazały, że są mocne ... Nic dodać, nic ująć ;)

glaca
16-03-2010, 22:46
paskudny mecz Interu. szkoda Drogby i Chelsea... jakby był ''angielski'' sędzia to inny by był wynik... ehh...

Sam Fisher
17-03-2010, 06:10
http://i246.photobucket.com/albums/gg84/LodLegacy/chuck-norris-approved.gif
hahah i dobrze im tak :P

18-03-2010, 15:39
Z jednej strony dobrze, że odpadli, jednak teraz Man Utd będzie miał jeszcze trudniej w lidze, bo Chelsea będzie miała mniej meczów do rozegrania.