PDA

Zobacz pełną wersję : Napoleon na karcie GeForce GT 540 M



Knoper93
22-09-2011, 21:58
Witam
Mam taki problem, gra napoleon total war działa mi na średnich detalach i to nie zbyt płynnie, z tego co wyczytałem wymaga GF 8800 lub lepszej. Gram w GTA 4 która wymaga GF 8600 i tam ustawienia mam na bardzo wysokie/wysokie. Czy na tej karcie nie ruszy na wyższych detalach czy istnieje może jakaś łatka która zoptymalizuje grę??
Mój sprzęt:
I5 2410
GF GT 540M
6 Gb RAM
Win 7 64x
DirectX 11

Aro137
24-09-2011, 23:08
Na takim sprzęcie nie powinno być problemów. Może to wina sterowników ? Zainstaluj directx, sterowniki do karty graficznej itp. Powyłączaj też jak grasz antywirusa. Czasami tak bywa, że trzeba nowe stery instalować albo coś koliguje ;p

Knoper93
28-09-2011, 20:37
Stery instalowałem, directx również ale gra widzi mi tylko intel graphic hd mimo że działa GeForce Gt540M (jak zminimalizuje grę to na pasku jest ikona że 1 program wykorzystuje karte nVidii (napoleon total war)) dlatego nie mogę zwiękrzyć ustawień ponieważ są one zablokowane. Znalazłem na zagranicznym forum gostka który również ma taki problem (napisałem do niego ale nie odpisuje już 2 tyg.) i było tam napisane że można to jakoś odblokować grzebiąc w plikach tylko nie było napisane jak to zrobić. Szukałę w google ale tam jest tylko o odblokowywaniu frakcji. Może ktoś ma jakiś pomysł, jak to rozwiązać??