PDA

Zobacz pełną wersję : Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...



marcinek131314
10-10-2011, 19:17
Witam. Koń jak wygląda każdy widzi. Po zagraniu ze mną widzi również że umiem grać. Nie umiem tylko poruszać się za bardzo po forum. Poszukuję klanu. Po co? Po to by dalej się doskonalić. Na pewno znajdę lepszych od siebie więc będę mógł się czegoś nauczyć. Jak by ktoś był w zarządzie jakiegoś klanu i akurat zupełnie przypadkiem poszukiwał graczy - Oto Jestem. Jeśli chodzi o mistrzostwa. Są obecnie jakieś? Wiem że nie dawno coś było, ale może znowu jest. Jak by ktoś wiedział może dać namiar jak Mu się chce.

Herod
23-10-2011, 14:36
Przenoszę do innego działu.

Scooter
23-10-2011, 17:01
Poszukuję klanu. .
Witaj , dodaj mój kontakt steam i się odezwij , zrobimy szybki test Twoich umiejętności i jeśli okaże się że umiesz grać to dostaniesz zaproszenie do rodu a może i klanu SacredBand - obecnie obok kolegów z HoE najlepszego klanu w PL na SH2;) . Dodam że na dzień dzisiejszy gramy tylko w Shoguna2 (mam nadzieje że tutaj chcesz grać ) jeśli chcesz pograc w Medka to raczej klanu nie znajdziesz ;) Pozdrawiam

http://steamcommunity.com/profiles/76561198006635584

krezus
05-11-2011, 07:45
Po pierwsze najlepszym polskim klanem w shogunie 2 jest Hussars of Eternity. Jedyny polski klan który 5 razy z rzędy wygrał superligę!! Jak dotąd nikomu nie udało się nawet zbliżyc do tego osiągnięcia tj, nawet raz wygrac 1 ligi!
wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu ze mną

http://steamcommunity.com/profiles/76561198007578898

Scooter
05-11-2011, 09:14
Po pierwsze najlepszym polskim klanem w shogunie 2 jest Hussars of Eternity. Jedyny polski klan który 5 razy z rzędy wygrał superligę!!

Po pierwsze to powiedź wszystkim w jaki sposób zdobywacie pkt. , chętnie posłuchamy , gdyż wraz z AG jesteście mistrzami iluzji :D
Po drugie ze znanych klanów które odnosiły sukcesy na arenie międzynarodowej (nie tylko shogun2 i gra na mapie lecz prawdziwe turnieje) są SB , Hss , IPL , SC , K4Fun , TWR , GE i BS (przepraszam jak kogoś pominąłem) a nie Hoe o których nikt nie słyszał :lol: , więc Panie Krezus - bardzo bym Cię prosił ;)

Pooglądaj sobie przykładowe osiągnięcia :
http://www.sacredband.fora.pl/osiagniec ... a,617.html (http://www.sacredband.fora.pl/osiagniecia-klanu,6/nasze-osiagniecia-lista,617.html)
http://www.klanhussars.fora.pl/hall-of- ... a,415.html (http://www.klanhussars.fora.pl/hall-of-fame,26/wyniki-w-turniejach-oraz-trofea,415.html)
http://www.ipl.fora.pl/sklad-osobowy-st ... ,1052.html (http://www.ipl.fora.pl/sklad-osobowy-statut-oraz-nasze-trofea,6/trofea,1052.html)

Pokaż czym może pochwalić się "najlepszy klan w PL-HoE " lub zamilcz na wieki :idea:

Clear
05-11-2011, 13:16
jeśli chcesz pograc w Medka to raczej klanu nie znajdziesz ;)

Tu bym sie nie zgodzil... ;)

Shizo
05-11-2011, 21:38
Po pierwsze to powiedź wszystkim w jaki sposób zdobywacie pkt. , chętnie posłuchamy - Z tego co wiem to punkty zdobywa się wygrywając bitwy. W temacie jest mowa o przyłączeniu się do rodu w Shogunie a tam to nie pamiętam żebyście chociaż raz wygrali ligę, w grach 1 na 1 , 2 na 2, (o 3 na 3 nie wspominając) jak jest też każdy widzi.

Rafi
05-11-2011, 22:09
W temacie jest mowa o przyłączeniu się do rodu w Shogunie Zacytuj mi w którym momencie autor wątku napisał, że chodzi mu o dołączenie do RODU (nie mylić z klanem) w Shoguna 2, bo ja nie widze!

nie pamiętam żebyście chociaż raz wygrali ligę no racja, nie wygraliśmy (mieliśmy 4x drugie i 2x trzecie miejsce). Wygranie tej ligi w przeciwieństwie do sukcesów w turniejach to żaden prestiż i nie wydaje mi się aby to, że pare razy wygraliscie te shogunowe rozgrywki zrobiło z Was najlepszy klan w Polsce. Może najlepszy ród, ale na tym polu za duzej konkurencji nie ma. Sam jako doświadczony gracz dobrze wiesz, że lige w Shogunie wygrywaja rody najbardziej liczebne te które robią najwiecej punktowych wałków ;)

Zib
05-11-2011, 22:11
Scooter nie nam decydować czy jesteśmy najlepsi.Dyskusję proponuję zakończyć póki można zrobić to jeszcze grzecznie.

SB jest jednym z najstarszych klanów, z własną historią i tradycją.To napewno, czy jesteśmy najlepsi? To pojęcie wzglądne. Każdy ocenia według swoich zasad. Napewno mamy doświadczonych graczy na wszystkich odsłonach TW z wieloma osiągnięciami.
Sama sprawa Super Ligi. Każdy orientujący się wie jak sytuacja wyglądała i jak wygląda. A jeśli mamy być ściśli to od ładnych paru sezonów jesteśmy w ścisłej czołówce, czego o was powiedzieć nie można.

Mam nadzieję, że obejdzie się bez spiny. Pozdrawiam Zib.

Jurand
05-11-2011, 22:20
Przepraszam za offtop ale czytam i krew mnie zalewa..............
Z waszych wypowiedzi nic nie wynika,ani jedna osoba nie znająca tematu gry na multi i "mechaniki" systemu ligi na shogun 2 nie wie o co chodzi.
Wytłumaczcie proszę wszystkim na czym polega "proceder" zdobywania punktów i wygrywania bitew w sposób nieuczciwy w lidze shogun 2.
Bo chyba o tym mówicie w kilku ostatnich postach ale tylko w sferze domysłów.

W taki właśnie sposób wygrac można ligę,nie da się inaczej (uczciwie).(Można jeszcze wygrać ligę rodem posiadających wielu,bardzo wielu graczy)
Jak nie umiecie tego wytłumaczyć to postaram się sprostać.Temat chyba był nawet poruszany na TW Center.

Shizo
05-11-2011, 22:27
jeśli okaże się że umiesz grać to dostaniesz zaproszenie do rodu a może i klanu

Z tego co wiem to rody są w Shogunie. Również pozdrawiam i bez napinki bo nie jest potrzebna, a jeśli macie wątpliwości co do uczciwości naszych zwycięstw w lidze to wytłumaczcie mi dlaczego nie wygrywamy cały czas skoro mamy jakieś patenty o których mówicie?

Zib
05-11-2011, 22:51
Jeśli chcesz ciągnąć dalej temat, który na waszym miejscu już dawno bym zostawił to już mówię. Mieliście sojusz z AG, największymi podkładaczami i oszustami, z którymi się pokłóciliście bo nie dawaliście im wygrać ligi. Wtedy oni zajmowali najgroźniejsze rody a wy znęcaliście się nad słabymi.Tak w moich oczach wyglądały wasze wygrane.(Wygrana to wygrana, tego nie ujmuje).Potem nastał rozpad sojuszu i wojna między wami, która trwa do tej pory, niszczycie się usilnie, ale gdy ktoś gra nie fair, nie jest się praktycznie w stanie go spuścić z ligi. Konflikt trwa juz od wielu rund i odkąd trwa wy kończycie z 3 prowincjami a nie 15 jak kiedyś.
Mam też uświadamiać wszystkich w jaki sposób robicie punkty ?

Amrod
05-11-2011, 23:04
To ja może tak pojednawczo. HoE, zabierzcie się za prawdziwe turnieje. Dostaliście zaproszenie CWC, pokażcie się. Weźcie udział w społeczności Total War, w rywalizacjach jakie ono tworzy, w prestiżowych turniejach jak CWB czy CWC. Takich zwycięstw na pewno nikt Wam nie zakwestionuje. Bez tego nie jesteście klanem a rodem Steam. Naprawdę, bo to co robicie teraz to zwykłe granie jako ranking whore. Zraziliście do siebie już niektóre klany, a w dodatku niszczycie szacunek jaki wypracowali sobie polscy gracze przez bodaj 10 lat sceny Total War. Grajcie w turniejach, tak zdobywa się uznanie, a nie napastliwym, nacjonalistycznym, agresywnym tonem i zdobywaniem punktów w bardzo niehonorowy i nieuczciwy sposób. Jesteście tylko nieznacznym epizodem w historii polskiej sceny, macie szanse to zmienić, ale nie tą drogą, którą obraliście.

krezus
06-11-2011, 08:31
Z tym epizodem to nieco przesadziłeś Amrod, jakoś nie widziałem waszych graczy w serii empire, gdzie byliśmy najlepszym polskim reprezentantem i nadal nim jesteśmy ( a to już ponad 2 lata, czyli ponad 20% to już nie epizod).
To , że akurat to forum jest opanowane przez SC, nie znaczy , że możecie nam we wszystkim umniejszać a skoro tak łatwo jest ta ligę klanowa wygrać i nic to nie znaczy, to dlaczego dotąd Wam się to nigdy nie udało????
Z drugiej strony masz racje ,że nie startujemy w turniejach bo nigdy nie przywiązywalismy do tego żadnej wagi, wkrótce się to zmieni, tak samo jak nasza reklama.
Teraz proszę o zakończenie opluwania nas na każdym kroku, zawiść do zguby wiedzie.

Mam prośbę ponowną do Pana administratora o nadanie mi rangi Hussars of Eternity

Scooter
06-11-2011, 09:34
To , że akurat to forum jest opanowane przez SC,
Oj widać że na arenie międzynarodowej istniejecie krótko. To forum jest opanowane przez wszystkie Polskie klany jak i również przez setki graczy niezrzeszonych ;)

Ziag
06-11-2011, 14:11
Weźcie przestancie wydziwać , poprostu nie mianujcie się najlepszym RODEM czy KLANEM(bo to dla zwykłego gracza chcacego pograc w tą gre nie ma znaczenia miedzy rodem a klanem) w Shogunie 2. Mieliśmy zwade z wami SB ale wszystko zostało zarzegnane i mysleliśmy że jako rodacy bedziemy wspólnie grali obok sibie bez jakichkolwiek zwad. A tu co prosze promowanie klanu i odrazu wytykanie i opluwanie HoE ile sie da, oczernic, zwyzywać tak aby nowy gracz uznał że jesteście najlepsi i najwybitniejsi. Prosze reklamujcie się ale nie oczerniajcie nas, którzy zdobyliśmy 5 razy mistrzostwo ligi i zasługujemy na uznanie, a pakty i podstepy jakie nieraz zostały zastosowane to też strategi gry. Ale nie zapominajmy że aby wygrać lige należy grać i wygrywac bitwy a tego nikt nam nie zaprzeczy.

Scooter
06-11-2011, 16:26
Weźcie przestancie wydziwać mysleliśmy że jako rodacy bedziemy wspólnie grali obok siebie bez jakichkolwiek zwad.
Panie Ziag , Shizo , koledzy z HoE chciałbym tylko przypomnieć że to Mój ziomal z Bytomia a Wasz kolega z Rodu-Klanu --Pan Krezus wpiął się w moją odpowiedź z przed 2 tygodni i rozpoczął wczoraj polemikę ze mną że to HoE są najlepsi bo wygraliście ligę 5 razy :shock: --------------------



Zostawmy już ten temat w spokoju i nie obrzucajmy się na forum i w dodatku nie w swoim temacie błotem. Sprawy dotyczące gry na mapie zostawiam swoim przedstawicielom - wiecie którym , dodam tylko od siebie że Ja nigdy nie byłem zwolennikiem a wręcz byłem zdecydowanym przeciwnikiem jakimkolwiek atakom zarówna na HoE jak i HiO i dalej nim jestem ;)
Tak więc Panowie spokój

Prosiłbym zarówno kolegow z SB jak i HoE o nie dopisywanie tu już nic więcej ;)

krezus
06-11-2011, 16:36
''.........Panie Ziag , Shizo , koledzy z HoE chciałbym tylko przypomnieć że to Mój ziomal z Bytomia a Wasz kolega z Rodu-Klanu --Pan Krezus wpiął się w moją odpowiedź z przed 2 tygodni i rozpoczął wczoraj polemikę ze mną że to HoE są najlepsi bo wygraliście ligę 5 razy :shock: .....'' --------------------


Ja chciałem tylko dodać ,że nie bardzo rozumiem na co się wypiąłem..........
akurat ta wypowiedz zaskoczyła mnie najbardziej)))))))))

Scooter
06-11-2011, 17:21
'' wypiąłem.........)

wpiął
Czytamy ze zrozumieniem (to dwa różne słowa) bądź odwiedzamy okulistę


Prosiłbym zarówno kolegow z SB jak i HoE o nie dopisywanie tu już nic więcej ;)
Prosiłem

Obi Wan
06-11-2011, 17:51
Koledzy z HoE problem jest taki,że nikt by nie zawracał Wam głowy gdybyście zdobywali punkty w uczciwej walce... a tak? Następni,którzy daliby sobie ogolić żeby tylko wygrać... Tylko mi nie piszcie że tak nie jest,bo będę musiał coś wkleić i zakończę tą farsę. Co za czasy ja pier...

krezus
06-11-2011, 18:00
Koledzy z HoE problem jest taki,że nikt by nie zawracał Wam głowy gdybyście zdobywali punkty w uczciwej walce... a tak? Następni,którzy daliby sobie ogolić żeby tylko wygrać... Tylko mi nie piszcie że tak nie jest,bo będę musiał coś wkleić i zakończę tą farsę. Co za czasy ja pier...


proszę bardzo wklejaj najlepiej wycinanki z obrazka;)

Scooter
06-11-2011, 18:10
OBI , Krezus po raz trzecie i ostatni Was proszę o nie wpisywanie tu nic innego nie dotyczącego tematu autora tego TEMATU , ;)

Sareth4
06-11-2011, 18:49
Dlaczego urządziliście sobie prywatną pogadankę w temacie innego użytkownika , który tylko pytał o pomoc w poruszaniu się po forum i multiplayerze ?

Lena
06-11-2011, 20:35
Kolejny off i będą ostrzeżenia. Panowie, zajmijcie się lepiej graniem a nie wypisujecie bzdury i bawicie się w przepychanki słowne.

Zawisza
06-11-2011, 20:39
Witam.Dla dobra ogółu proszę ten temat zamknąć lub zablokować.

Wszyscy gracze z SB proszę tutaj nie pisać , koniec tematu.

Powodzenia wszystkim życzę.

Ziag
07-11-2011, 15:55
Jaka znowu farsa, czy my się wypieramy podstepu bicia pkt dla innego rodu ??, nie, tak było bo tak zadecydowała rada i nikt tego nie kryje. Co nie znaczy że było tak przez 5 sezonów bo to już była by gruba przesada no chyba że masz zrzuty to prosze wklejaj. Tak więc nie wiem co się tak podniecasz że masz super tajne dowody, tylko na co jak nikt nic nie kryje ani maskuje ??.
Ja wiem że niktórzy myślą że świat realny to shogun i maja honor japońców i opierają się tylko na samych bitwach, my działamy na kilku frontach w tym jako tajniaki za linią wroga, co obecnie w lidze jest nagminnie stosowane.

Zawisza
08-11-2011, 08:10
Witam.Nikt nie neguje waszych 5 zwycięstw , jesli chodzi o podkładki to czas waszego czasie konfliktu z Ag dwukrotnego zresztą, i tu nie ma co ukrywać/ zmarnowaliscie tylko czas, do takiego wniosku doszliscie pewnie też sami/
Wygraliście 5x to jest fakt i moim zdaniem wystarczy już tej dyskusji.
Powodzenia w normalnej grze dla polskiej sceny TW.
Pozdrawiam.

alek pl
15-02-2012, 20:15
Skonczyl sie bam wiec moge zec jedno (moje katr posty do wypowiedzi kolegow z SB (bez wulgaryzmow i hamstwa) znikly a ich nas oskarzajace nie, HURAA NIECH ZYJE WOLNOSC SLOWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!)

Scooter
15-02-2012, 20:28
Alek daj na luz (zobacz mój 1 post w temacie) , najchętniej to usunął bym cały off top

alek pl
15-02-2012, 20:50
Spoko wiem ale czasem krew zalewa

Obi Wan
15-02-2012, 22:06
Alek po co wracasz do czegoś co było w listopadzie? Chyba wszystko sobie wyjaśniliście z Zawiszą i resztą chłopaków. Nie wiem czy nie zauważyłeś daty czy może jest jakiś inny problem? Jeśli coś Cię gryzie to napisz do mnie na priv. Pozdrawiam.