PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka porad jak grać



PlanB
30-10-2011, 10:42
Zwracam się do was z kolejnym pytaniem,otóż do tej pory(od tygodnia-dwóch)grałem w podstawke Medka,dziś pobrałem i zainstalowałem moda WWmwE(-2.02b).Zamierzam trochę pograć na nim w singlu,i tu jest sedno mojego pytania.Jakieś porady co do strategi gry?Coś się zmienia w porównaniu do podstawki?Pytanie może i głupie bo ta gra jest w końcu tak czy siak banalnie prosta,niech moim usprawiedliwieniem będzie fakt że niedawno dostałem dopiero tą gre.

PS.Jakbyście dali wskazówki co i jak którymi nacjami będę wdzięczny(głównie chodzi o te kilka nowych,ale starymi nie pogardzie)

Sory jeśli zły dział(?)

Errichto
30-10-2011, 11:59
Musisz pamiętać, że bitwy są rozgrywane na automacie czyli nie pokonasz wroga dwa razy słabszym wojskiem. I kawaleria oraz dystansowcy są potraktowani po macoszemu w automatycznych bitwach - nastaw się na piechotę walczącą wręcz. Buduj drogi, porty i piekarnie. Rekrutuj kupców (mogą Ci dać ogromne zyski), podpisuj prawa handlowe.

PlanB
30-10-2011, 12:57
Na szczęście już wcześniej większość bitew rozgrywałem na automacie więc to jest dla mnie bez różnicy.
Dzięki za odpowiedź,może jeszcze ktoś się wypowie.

Avasil
30-10-2011, 13:33
Nie wiem, czy jest sens grać w single na modzie wwmwe 2.02b, ponieważ jest dostosowany do kampanii online i AI z tego co pamiętam bardzo mocno kuleje. Ale może się mylę?

PlanB
30-10-2011, 13:37
Tzn.chce go przetestować w singlu.
A właśnie ile przeciętnie trwają kampanie organizowane tu na forum?
W końcu polega to na przekazywaniu sejwa między sporą ilością graczy,i jak to wogóle wychodzi,zdaje egzamin czy lepiej pograć z kumplami przy jednym komputerze?

Edit-Szykuje się w najbliższym czasie jakieś WKO?

Errichto
30-10-2011, 19:00
Pewnie jakieś parę miesięcy, ale niech się bardziej doświadczeni wypowiedzą.
Czy zdaje egzamin? Raczej tak. Minus to bardzo długie oczekiwanie na swoją kolej. Ale to chyba jedyny minus.
Z kumplami na jednym kompie? No nie wiem. Ja bym miał wątpliwości, czy taki pomysł przejdzie.

Ostatnio wystartowała nowa WKO więc trochę trzeba poczekać na następną. Pozostaje przejęcie jakiejś frakcji, np. Danii w wk31.

PlanB
31-10-2011, 07:38
Ostatnio wystartowała nowa WKO więc trochę trzeba poczekać na następną. Pozostaje przejęcie jakiejś frakcji, np. Danii w wk31.

Żeby przejąć frakcje muszę dogadać z samym graczem i jeszcze z MG?Czy wymaga to jego zgody?

Errichto
31-10-2011, 08:46
Napisz do Avasila (który odezwał się w tym temacie), gra obecnie kilkoma frakcjami.
Może coś Ci odstąpi.