PDA

Zobacz pełną wersję : Euro 2012



Nezahualcoyotl
03-12-2011, 15:48
Straszny balagan sie zrobil w glownym topicu o pilce noznej(polska liga i zagraniczne,puchary europejskie,reprezentacja Polski,etc...).Mysle ze dobrze bedzie jezeli podyskutujemy o nadchodzacych Mistrzostwach Europy w oddzielnym temacie ;)
Wczoraj poznalismy(wreszcie)kto z kim i gdzie zagra w 2012

Grupa A: Polska, Grecja, Rosja, Czechy

Grupa B: Holandia, Dania, Niemcy, Portugalia

Grupa C: Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja

Grupa D: Ukraina, Szwecja, Francja, Anglia
Grupa A
Oczywiscie tematem przewodnim bylo losowanie przeciwnikow dla naszej reprezentacji.Bulwarowki oraz media trabia o wymarzonej i latwej grupie dla bialo-czerwonych.Hmm czyzby :?: Grecy co roku graja w europejskich pucharach,graja twardo i sa zorganizowani co dalo efekty w 2004.Rosja tez juz na dobre zagoscila w pucharowych rozgrywkach,jej pilkarze sa dobrzy technicznie i lizneli troche europejskiej szkoly w zagranicznych ligach.Czechy to dla mnie niewiadoma.Pepiczki graja czasem az sie milo patrzy a czasem az rece opadaja.Ta druzyna ma potencjal i nalezy na nia uwazac.Z pewnoscia warsztatem przerastaja naszych zawodnikow...
Polacy moga wyjsc z tej grupy a wszystko czego potrzebuja to "krwi i potu" pozostawionych na boisku a nie medialnego huku powoli juz narastajacego wokol kadry :?
P.S.Osobiscie sie ciesze na spotkanie z Grekami bo uraz ich zachowania do Jagi wciaz mam swiezy i wymagajacy wyrownania krzywd :evil: ;)
Moj typ:
1.Rosja
2.Polska
3.Czechy
4.Grecja

Grupa B
Moim zdaniem "Grupa smierci".Dania juz na starcie jest spisana na straty.Zacieram rece na spotkanie Holandia vs Niemcy.W tej grupie nie bedzie miejsca na remisy i kazdy musi walczyc o 3pkt. w kazdym spotkaniu.
Mpj typ:
1.Niemcy
2.Holandia
3.Portugalia
4.Dania

Grupa C
Gdyby to byla Chorwacja konca lat 90tych ich bym typowal na lidera grupy a tak latwa przeprawa dla Hiszpanow oraz Wlochow :?
Moj typ:
1.Hiszpania
2.Italia
3.Chorwacja
4.Irlandia

Grupa D
Podobnie jak wyzej,no moze Szwedzi troche zdrowia zabiora Anglikom i Francuzom.Z pewnoscia wszystkim sie bedzie ciezko gralo przeciwko Ukrainie ale zgielk kibicow to chyba za malo na te trzy ekipy ;)
Moj typ:
1.Francja
2.Anglia
3.Szwecja
4.Ukraina

Aro137
18-12-2011, 08:59
Fakt, nie rozumiem zadymy wokół grupy A, że niby taka łatwa ;) Nie można też spisywać nie których zespołów na straty. Teoretycznie nie mają Dania czy Ukraina nie mają szans ale w praktyce mogą namieszać. Znowu będę wszystkie mecze oglądał :)

Dagorad
18-12-2011, 09:58
Fakt, nie rozumiem zadymy wokół grupy A, że niby taka łatwa ;) Nie można też spisywać nie których zespołów na straty. Teoretycznie nie mają Dania czy Ukraina nie mają szans ale w praktyce mogą namieszać. Znowu będę wszystkie mecze oglądał :)

W pozostałych grupach 2 pierwsze miejsca wytypowane przez zajaca to niemal pewniaki. W porównaniu do Ukrainy czy Danii mamy "łatwą" grupę. W najgorszym przypadku zapewne przegramy ale nie zostaniemy ośmieszeni ;) .

Gdybyśmy się później zmierzyli z Niemcami i wygrali to pewnie radość by była równie wielka jak wygranie całego Euro :D .

Niklot
18-12-2011, 15:33
Polska nie ma najłatwiejszej lecz najnudniejszą grupę. Mecze Polski z Grecją czy z Czechami będą strasznie nudne i nikt ich nie będzie oglądał poza Polakami, Grekami i Czechami. A to jest złe dla polskich piłkarzy. Gdybyśmy grali z Hiszpanią, Włochami, Francją czy Holandią, to te mecze oglądałby cały świat i nawet jakby Polska przegrała te mecze, to jeśli w polskiej reprezentacji byłby jakiś wyróżniający się zawodnik, to na pewno zostałby dostrzeżony i miałby jakieś szanse na grę w najlepszych ligach na świecie.
Nie wiem czemu wszyscy lekceważą Grecję? Grecja wyjdzie z grupy razem z Rosją, choć mecze Greków będą strasznie nudne i będzie w nich mało goli. To taki styl grecki, który strasznie mi się nie podoba i dlatego wolałbym żeby Polska grała z Włochami lub Niemcami zamiast z Grekami.
Nie zdziwiłbym się też gdyby Anglicy wrócili do domu po fazie grupowej. Anglicy mają mocną ligę bo gra w niej wielu zawodników z zagranicy. Reprezentacja Anglii jest przeciętną drużyną. Z Francją przegrają, ze Szwedami mają nikłe szanse, a z Ukrainą będą strasznie się męczyli.

Neron
01-01-2012, 14:01
Polska nie ma najłatwiejszej lecz najnudniejszą grupę. Mecze Polski z Grecją czy z Czechami będą strasznie nudne i nikt ich nie będzie oglądał poza Polakami, Grekami i Czechami. A to jest złe dla polskich piłkarzy. Gdybyśmy grali z Hiszpanią, Włochami, Francją czy Holandią, to te mecze oglądałby cały świat i nawet jakby Polska przegrała te mecze, to jeśli w polskiej reprezentacji byłby jakiś wyróżniający się zawodnik, to na pewno zostałby dostrzeżony i miałby jakieś szanse na grę w najlepszych ligach na świecie.
Nie wiem czemu wszyscy lekceważą Grecję? Grecja wyjdzie z grupy razem z Rosją, choć mecze Greków będą strasznie nudne i będzie w nich mało goli. To taki styl grecki, który strasznie mi się nie podoba i dlatego wolałbym żeby Polska grała z Włochami lub Niemcami zamiast z Grekami.
Nie zdziwiłbym się też gdyby Anglicy wrócili do domu po fazie grupowej. Anglicy mają mocną ligę bo gra w niej wielu zawodników z zagranicy. Reprezentacja Anglii jest przeciętną drużyną. Z Francją przegrają, ze Szwedami mają nikłe szanse, a z Ukrainą będą strasznie się męczyli.
A skąd ta pewność?
Przecież zawsze się mówi "dopóki piłka w grze...", zatem zawsze może się zdarzyć coś ciekawego.
Poza tym, nie ważne kto z kim gra,ważne żeby nasi wygrali.:)

Mopek
11-03-2012, 08:03
A tak nawiasem. Planują w waszych miastach jakieś strefy kibica? Telebimy i te sprawy, żeby obejrzeć mecze lub chociaż same występy Polaków?
U nas w mieścinie coś takiego ma być tylko nikt nie zna jeszcze konkretów.
W sumie nie jestem kibicem ale jak będzie owa impreza i będzie piwerko to na pewno pójde.
Fajna atmosfera pewnie się szykuje.

Mac
11-03-2012, 14:33
W Krakowie będzie taka na 30 tysięcy osób :)

lukasz10106
22-08-2012, 11:51
Pytanie za 100-tyśięcy punktów! kto został miss euro 2012 he?

seba225
22-08-2012, 13:22
Maryla Rodowicz

lukasz10106
22-08-2012, 13:49
Seba raczej nie jej imie zaczyna sie na N...... S.....

Arrim
22-08-2012, 14:54
Nicole Scherzinger?

seba225
22-08-2012, 15:38
Nick Stahl?

voitek
22-08-2012, 15:58
Norman Schwarzkopf?

Pampa
22-08-2012, 16:13
Nikita Chruszczow? (jakieś tam S jest :) )

22-08-2012, 16:34
Neferteri Shepherd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lena
23-08-2012, 15:44
Ta laska z ustami karpia i sztucznym cycem?

23-08-2012, 16:35
aaa..... pewnie chodzi o Natalię Silikon :mrgreen:

Dagorad
23-08-2012, 16:41
Nikt nie został bo nie było żadnego konkursu, a nawet jeżeli to jakiś mały i bez znaczenia. Przez jakiś czas "miss" była Rosjanka, moim zdaniem ładniejsza od tej Siwiec, tylko że była przez chwilę i przestała bo była kibicką a nie niedoszłą celebrytką gotową zrobić wszystko żeby się wybić (przynajmniej takie odniosłem wrażenie na podstawie pojawiającej się jej facjaty co chwilę przez pewien czas, sam się tym nie interesowałem).

lukasz10106
23-08-2012, 21:29
tak to Natalia.Mnie tylko ciekawi co ona do jasnej ciasnej(nie będe przeklinał) takiego zrobiła pozatym że pozowała dla ckaemu i playboya i pojawiła śie na trybunach dla mnie kibic jak kibic a nie jakaś ........ miss :evil: Ogułem polska schodzi na psy SIWIEC.DODA,GÓRNIAK,DŻAGA JA SIE ..... PYTAM CO TO ZA CELEBRYCI?OMG. :evil:

lukasz10106
23-08-2012, 21:34
Zgodze się z tobą lena ;) Ps.Ale to co sie dzieje w wielkiej brytani brak słów Kśiąże hary grał sobie w rozbieranego bilarda tuż to wstyd i hańba.ok kończe bo śie off-topic robi


pozdrawiam wszystkich

Marat
23-08-2012, 22:39
Ogułem polska schodzi

Doda i Siwiec, Dodą i Siwcem, ale gimbusy kalający czystość polskiej mowy, to jest dopiero porażka. Także proponuję zacząć od siebie zmienianie tego kraju.
Zresztą to konto śmierdzi prowokacją na kilometr.

Żeby nie było offtopu. Natalia Siwiec jest znana, z tego powodu, że jest znana. Co tam na dachu Wedla? Tam to byli eksperci - Karolak itp. :lol:

lukasz10106
24-08-2012, 06:56
Wiem nie najlepiej umnie ze słownikiem ale pracuje nad tym

KLAssurbanipal
24-08-2012, 20:07
Górniak co by nie mówić miała zasługi wokalne, a w latach 90. jej piosenka byłą wielkim przebojem. Siwiec zrobiła coś? Nic. Jeszcze bym jej wybaczył gdyby nadrabiała tą urodą, o której tyle głośno... Tyle że ona wygląda słabo. Twarz bardzo przeciętna, a z dorobionymi ustami nawet poniżej przeciętnej. Nie pasują one do rysów twarzy, przez co wygląda okropnie.

lukasz10106
25-08-2012, 20:46
Masz całkowitom racje kla;)to są tzw tworzywa sztuczne