PDA

Zobacz pełną wersję : Knecht na CL?



Joopiter
21-12-2011, 08:31
viewtopic.php?f=3&t=7117&start=20 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=7117&start=20)

Standardowo prosze o opinie i glos w ankiecie. Przypominam, ze bedzie to ewentualne drugie ostrzezenie dla Knechta i zakaz gry w nowych KO przez 2 miesiace.

Ja sie wypowiem na koncu i jak ewentualnie bedzie remis to zdecyduje.

Avasil
21-12-2011, 08:57
Jestem na tak, ale nawet nie chodzi mi o opóźnianie, a ciągłe wdawanie się w kłótnie i wprowadzanie nieprzyjemnej atmosfery, co prawda to raczej podchodzi pod całe forum, a nie jedynie KO, ale może mógłby sobie w końcu uświadomić, by sobie odpuszczać atakowanie np. Marata na każdym kroku. Teoretycznie ostatnio jest nieco lepiej, gdy się kłóci to po paru postach dochodzi do siebie i rezygnuje, ale to nie zmienia postaci rzeczy, może powinien ktoś z nim porozmawiać?

Abu Yusuf
21-12-2011, 10:44
1 - Knecht myśli że jest niezastąpiony i że bez niego KO się posypią.
2 - To gówniarz
3 - Tak, powinen dawno temu wylądować na CL, za pyskówki, robienie piaskownicy w kolejnych dyskusjach i notoryczne opóźnianie tur.


Pytanie brzmi czy jak puści focha to czy nie stanie za dużo ko / niewidoczna ręka rynku KO ustabilizuje sytuacje?

Zachar
21-12-2011, 10:49
nie znam tak dobrze Knechta jak wy ale jestem za wpisaniem go na listę

Joopiter
21-12-2011, 15:08
3-0 glos moj i Rapsoda i tak nic nie zmienia, wiec decyzja pozytywna (nie dla Knechta oczywiscie :mrgreen: )