PDA

Zobacz pełną wersję : Medieval Królestwa i mod Third Age pomoc mile widziana :-)



Ragdoll
28-12-2011, 11:19
Witam serdecznie,

Jestem świeżym forumowiczem i z góry przepraszam jeżeli łamię jakieś zasady na forum (chociaż mam nadzieję, że nie ;-) ), w razie gdybym to robił i mógł naprawić to proszę mnie pouczyć :-). Mam problem z bitwami w kingdoms jak i modzie third age, mianowicie podczas ładowania się bitwy pod koniec paska obraz robi się czarny, klepsydra nadal pokazuje stan ładowania i czasami nadal słychać muzykę oraz gdy tak się robi dźwięk błędu. Po naciśnięciu entera wracam do pulpitu. Kiedyś medieval działał, również dodatek bez problemów. Miałem dwa mody: broken crescent i jego upgrade. Później grę odinstalowałem. Teraz gdy ponownie do niej wróciłem ponieważ posiadam mod: Third Age total war (3.1) pojawiły się po zainstalowaniu wszystkiego te cyrki... Sterowniki są aktualne, kingdomsy jak i third age mają wgrane patche. Czytałem na forach zagranicznych jak i "naszych" jednak konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Natknąłem się na jakąś informację o skasowaniu plików (z nazwą geography) jednak po wyszukaniu znalazłem je tylko w folderze third age i po ich skasowaniu nic się nie zmieniło. Jeżeli ktoś może mi jakoś wyjaśnić jak się pozbyć tego cyrku będę bardzo wdzięczny ;-). Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc

28-12-2011, 12:01
Coś tam połamałeś :D , tu masz linka na tym forum, gdzie sympatycy i, fani i fanatycy Tolkiena i tej modyfikacji rozprawiają, jest tam temat z problemami technicznymi, na pewno znajdziesz, a jak by sie nie dało, to wystarczy posta napisać np. w temacie technicznym. Nie mogę ci pomóc, bo zawsze powinno podawać się jaki ma się sprzęt, grę w jakiej edycji złota czy tam coś w tym stylu, gdzie zainstalowałeś grę itd...wtedy odpowiedzi może ci udzielić ktoś z moderatorów, czy też forumowiczów, których wiedza często jest ogromna, ale muszą znać konkrety związane z problemem. Temat zamykam
pozdrawiam i Wesołego Nowego Roku :lol:
:)
link, tu kliknij
viewforum.php?f=366 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=366)