PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja gry



igorpl
29-12-2011, 16:19
Mam problem z zainstalowaniem tego. Zakupiłem grę dziś, chcę zainstalować i tu zaczynają się problemy, najpierw w trakcie przygotowania do instalacji bylo napisane, że miejsca w Steam są zajęte, żebym spróbował później, więc chciałem zainstalować pół godziny później, nie pojawił się komunikat taki jak wcześniej, ale trwa przygotowanie do instalacji, pasek doszedł niemal do samego końca i nie chce ruszyć dalej, wkurzyć się można... kupujesz oryginała, a piraci z łatwością sobie zainstalują swoją nieoryginalną wersję.
Czy mieliście taki problem? Coś poradzicie?

Rue
29-12-2011, 16:46
Spróbuj tego:
[spoiler:358pksw7]Problem:

Przy próbie zainstalowania programu Steam lub połączenia się z serwerami Steam pojawiają się komunikaty:

Unable to load Steam.DLL
Steam Servers Busy (serwery Steam zajete)
Secure Connection Failed (bezpieczne połączenie nieudane)
Could not connect to Steam Network (połączenie z siecią Steam nieudane)



Rozwiązanie:
Komunikaty takie pojawiają się w przypadku jeśli program Steam nie może nawiązać połączenia z serwerami. W przypadku napotkania jednego z powyżej podanych komunikatów spróbuj wykonać następujące kroki:
Upewnij się, że Twoje połączenie internetowe jest aktywne.
Zdefiniuj ponownie reguły zapory sieciowej - usuń reguły jakie utworzyłeś dla plików steaminstall.exe, steam.exe, hl.exe, hl2.exe, steamTmp.exe
Jeśli korzystasz z programu typu firewall odblokuj poniżej podane porty. W przypadku jeśli korzystasz z routera odblokuj i przekieruj wymienione porty w konfiguracji urządzenia.
UDP 27000-27015 (Game Client Traffic)
UDP 27015-27030
TCP 27014-27050 (Steam Downloads)
UDP 4380
Spróbuj wyłączyć wszystkie programy działające w tle.
Spróbuj połączyć się przy wyłączonym programie antywirusowym/firewallu (tylko aby sprawdzić czy nie blokują one połączenia!)
Skontaktuj się z dostawcą Internetu, aby ustalić czy problem nie leży po jego stronie (awaria sieci, blokowanie wymienionych portów etc.).[/spoiler:358pksw7]

igorpl
29-12-2011, 19:36
Teraz przy próbie instalacji jest napisane, że wsyzstko pomyślnie, ale gra się nie zainstalowała, wchodzę w Steam, próbuje włączyć grę i chce mi pobrać coś, zapewne grę...
nie mam siły już do tego, kupiłem oryginalną grę, chcę pograć, a Steam stara mi się utrudnić to

jak zainstalować grę nie pobierając jej przez Steama

edit: udało mi się jakoś zainstalować to za 6 razem, teraz chce mi pobrać jakieś aktualizacje czy coś, jest cały czas 91% o co w tym chodzi?

Rue
29-12-2011, 21:53
Steam automatycznie aktualizuje NTW do najnowszej wersji 1.3.Musisz poczekać aż skończy.

igorpl
29-12-2011, 22:30
Rue - dzięki za pomoc, mam nadzieję, że to będzie jedyny plik jaki musi się ściągnąć i w końcu będę mógł uruchomić tę grę :)
już nie mogę się doczekać aż zainstaluje moda o IWŚ :D