PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepszy dowódca



Pop517
01-01-2012, 22:13
Głosujemy maksymalnie na trzy osoby, przy czym za pierwsze miejsce 3 pkt, za drugie miejsce 2 pkt, a za trzecie 1 pkt. Zwycięzcy będą mogli wybrać range specjalną.

Errichto
01-01-2012, 22:49
Najważniejsza kategoria chyba :)

1. Nihilus - bezkonkurencyjny.
2. Mnil - chwilę powalczyliśmy i coś tam umie :D

Marat
01-01-2012, 22:54
Niezmiennie pierwsze miejsce dla Innocentego.

Drugie leci do Nihilusa, świetna gra w wk29.

Trzecie, swoim starym zwyczajem daje nowemu, obiecującemu graczowi. W tym roku padło na Avasila, jeden punkcik dla tego pana. W tej kategorii wyróżnię jeszcze Errichta, ale już bez punktów.

Avasil
01-01-2012, 23:44
1. Kapsul -> "Kapsul to czarodziej", cytując Joopitera, z czym ciężko się nie zgodzić, gracz posiada nie tylko bardzo duże zdolności intelektualne do takiej gry, ale i przede wszystkim świetnie zna całą mechanikę i setki tricków, których nikt nie rozumie nawet gdy im je wyjaśni wraz ze screenami :D
2. Innocenty -> Miałem przyjemność z nim walczyć i to wręcz niesamowita zabawa i wyzwanie, każda tura bardzo dokładna i przemyślana, przez te kilka tur walki front nie ruszył się ani o prowincję, a mimo to było to naprawdę pasjonujące i polegało na ciągłych wzajemnych szachach.
3. Tu chwilę się zastanawiałem nad Knechtem, czy Mariooo, ale stanęło na Sayeerze -> osobiście nie prowadziłem z nim wojny, ale jakoś pierwszy przyszedł mi na myśl, już z tego co widziałem mogę stwierdzić, że jest pierwszoligowym graczem i szkoda że gra tylko w wko30(ale może i dobrze, bo ma na nią dużo czasu :P) ;) Mam nadzieję ktoś jeszcze doceni jego talent :)

Joopiter
02-01-2012, 00:22
Szkoda, ze Obi w tym roku nie gral, Zachar tez dopiero wraca i nie wiadomo na co go stac. Ze starej trojki wymiataczy zostal Kapsul, ale tylko w BC.

1. Kapsul.
2. Innocenty - wk26 i wszystko jasne ;) ale i w innych KO bardzo dobra gra, bardzo licze, ze wroci teraz po Nowym Roku.

troche przepasc :)

nie przyznam trzeciego miejsca, wyroznienia:

Avasil (przebojem wszedl do KO i juz jest jednym z lepszych obecnie grajacych).
Errichto (swietny poczatek, oby tak dalej).
Mnil (czasami za szybko robi ture i na odpieprz, ale jak sie przylozy to potrafi naprawde wiele).
mefisto (bez spektakularnych sukcesow w Wielkich Kampaniach, mistrz Malych).

Knecht
02-01-2012, 13:53
Też mnie trochę dziwią głosy :mrgreen: ale

1. Nihilus - można go bić od dupy i od twarzy strony a On i tak da radę
2. Avasil - mimo że nie oddałeś na mnie głosu :evil: to masz, dobry świeżak :mrgreen:
3. Marat - tak Ty ! Bo jesteś dobry w "nie umieraniu", wiadomo o co chodzi :P

Jeszcze bym wyróżnił:
mefista - tutaj się zastanawiałem nad 3 miejscem
Mario - tutaj też bardzo dobry nowy gracz i też zastanawiałem się nad 3 miejscem
popa
maryniasza
Rapsoda

Pop517
02-01-2012, 15:04
1.Innocenty
2.Mariooo za ciekawą brytanie gdzie zagrał bardzo ładnie aż strach myśleć co by yło jakby on był Anglią a ja Norwegią ;) )
3.knecht(mimo że się nie kochamy to jednak widać że stara się grać jak najlepiej)
dałem nowszych graczy chociaż w przypadku innocentego się nie dało on po prostu musiał mieć miejsce pierwsze :)

Mnil
02-01-2012, 19:04
1. Nihilus, tak gdzie gra rzadzi i dzieli ;)
2. Joopiter, pomyslowy, wie wszystko o wszystkim ;)
3. na 3 miejsce nie dam nikogo, bo musialbym wyroznic zbyt wielu :P

maryniasz
02-01-2012, 20:40
1:Abu
2: Zachar
3: Joopiter

Abu Yusuf
06-01-2012, 12:27
A ja 1 nie dam innocentego bo robi głupie błędy :D nihilusa też nie, bo dawno nie walczyliśmy, to samo z zacharem, stare pierniki!

1. Rapsod (za wk28)
2. Maryniasz (za wk29)
3. Avasil (za wk28)

janker92
06-01-2012, 12:50
1. Nihilus
2. Innocenty
3. Maryniasz

Mefisto7
07-01-2012, 22:34
1.Joopiter
2.Maryniasz
3.Avasil

Rapsod
07-01-2012, 22:38
Wyjątkowo ocenię tym razem najlepsze debiuty:

1. Avasil
2. Errichto

PlanB
16-01-2012, 19:02
Podliczyłem pkt ;)
I za zgodą Joopitera ogłaszam wyniki :D
1 miejsce dla Nihilusa,2 Innocenty,3 Avasil :)