PDA

Zobacz pełną wersję : Przydzielanie różnych jednostek dla poszczególnych nacji.



coolvon
15-01-2012, 11:31
Szanowni Forumowicze i Moderzy

Bardzo lubię grać w "czyste" wersje gry bez dodatkowych modyfikacji. Niestety zawsze brakuje jakiegoś fajnego dopełnienia. Mody na których grywałem nie dają mi odpowiedniej satysfakcji, dlatego proszę o radę/pomoc.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ samodzielnego przydzielenia jednostek dostępnych w grze dla poszczególnych nacji, tzn. chciałbym mieć możliwość formowania armii np. Austrii rekrutując obok piechoty liniowej z kampanii globalnej również te jednostki piechoty liniowej z kampanii włoskiej. Miałem kiedyś małą modyfikację, która zamieniała jednostki. Mnie nie chodzi o zamianę ale równorzędne rekrutowanie. :!: :!: :!:

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ samodzielnego przydzielenia jednostek dostępnych w grze np. Prusy po podboju Westfalii mogłyby rekrutować korpus posiłkowy (2-3 jednostkowy) z piechoty liniowej podbitej nacji... :!: :!: :!:

Bardzo dziękuję i proszę o odpowiedź na moje pytania.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy. :D

Herod
15-01-2012, 19:50
Ja osobiście ci na twe wszystkie pytania nie odpowiem w taki sposób, jaki byś chciał. Pewnie istnieje, ale problemu nie zgłębiałem.
Te obydwie kwestie spełnia niewielki, dobry mod. Nazywa się TROMe2. Możesz równorzędnie rekrutować zarówno piechotę z kaszkietach sprzed 1798 (Austria) jak i czakistów. Zależy to tylko od regionu. Podobnie grenadierów.
Tak samo po podboju danego kraju w danej prowincji można rekrutować tylko jednostki z podbitego kraju. A i to nie wszystkie.