PDA

Zobacz pełną wersję : Rozszerzona mapka do TATW 3.1 i Barona 5.0



Araven
15-01-2012, 19:39
Witam. To link do rozszerzonej mapki do TATW 3.0 i Barona 5.0 http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=432985

W TATW 3.1 powinno byc ok. W baronie też powinno byc ok, ale czasami mogą być jakieś problemy z racji na masę skryptów, aczkolwiek ja wgrałem mapkę rozszerzoną do Barona 5.0 i na razie jest ok.. Mapka dodaje 56 prowincji, robił ją Duce, on juz robił mapki rozszerzone do Tatw 2.1 i inne też. Pozdrawiam. NOWA KAMPANIA KONIECZNA.

INSTALLATION INSTRUCTIONS
1.) Download attached file.
2.) Unzip file.
3.) Copy data folder over your TATW data folder.
4.) Delete map.rwm. This is in the folder TATW/data/world/maps/base. If you do not delete this, you will not see changes to the map.

NOTES ON BARON'S VERSION INSTALLATION
1.) I don't understand scripts all that well, so there MAY be bugs that I didn't catch at first glance.
2.) Before installing, make back-up copies of the following files:
Spoiler Alert, click show to read:
data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt
data/world/maps/campaign/imperial_campaign/descr_strat.txt
data/descr_missions.txt
data/export_descr_character_traits.txt
data/export_descr_ancillaries.txt
data/text/export_buildings.txt
data/text/names.txt
data/descr_names.txt
data/world/maps/base/descr_regions.txt

trolkamil
15-01-2012, 22:08
Witam. To link do rozszerzonej mapki do TATW 3.0 i Barona 5.0 http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=432985

W TATW 3.1 powinno byc ok. W baronie też powinno byc ok, ale czasami mogą być jakieś problemy z racji na masę skryptów, aczkolwiek ja wgrałem mapkę rozszerzoną do Barona 5.0 i na razie jest ok.. Mapka dodaje 56 prowincji, robił ją Duce, on juz robił mapki rozszerzone do Tatw 2.1 i inne też. Pozdrawiam. NOWA KAMPANIA KONIECZNA.

INSTALLATION INSTRUCTIONS
1.) Download attached file.
2.) Unzip file.
3.) Copy data folder over your TATW data folder.
4.) Delete map.rwm. This is in the folder TATW/data/world/maps/base. If you do not delete this, you will not see changes to the map.

NOTES ON BARON'S VERSION INSTALLATION
1.) I don't understand scripts all that well, so there MAY be bugs that I didn't catch at first glance.
2.) Before installing, make back-up copies of the following files:
Spoiler Alert, click show to read:
data/world/maps/campaign/imperial_campaign/campaign_script.txt
data/world/maps/campaign/imperial_campaign/descr_strat.txt
data/descr_missions.txt
data/export_descr_character_traits.txt
data/export_descr_ancillaries.txt
data/text/export_buildings.txt
data/text/names.txt
data/descr_names.txt
data/world/maps/base/descr_regions.txt

no wreszcie - zacznę z tym nowym plikiem od ciebie z ekonomią:p

Araven
21-02-2012, 16:40
Witam. Ktoś oprócz mnie Eutychesa i trolkamila gra na rozszerzonej mapce? Uważam, że stabilizuje sytuację. Frakcje maja i więcej prowincji nastarcie i więcej do podboju i nie dają się tak łatwo pokonać jak na normalnej mapie. Zwłaszcza Dale to dotyczy. Pozdrawiam.

Samick
21-02-2012, 17:46
Ja gram (a przynajmniej grałem - brak czasu) na rozszerzonej mapce.