PDA

Zobacz pełną wersję : Multiplayer -pomocy



21-01-2012, 07:04
Otóż gre kupilem rok temu napoleon total war... kiedys mi chodzila a teraz wyswietla sie jak chce dolaczyc do bitwy lub kampanii .. NIEKOMPATYBILNA WERSJA to sa jakies inne wersje tej gry ?ja mam podstawowa ... i mod napoleon total factions ale tym modem gram sobie polska w single player :D w .. . chce zagrac i nic dacie linka do zmiany wersji lub cos innego prosze

Przy okazji co jest lepsze bardziej warto kupic mount and blade warband dzy dzikie pola ? bo chce sobie jakas kupic i nie wiem jaka ?

tak samo jest z empire total war tez wszedzie niekompatybilna wersja pomozcie ... kupilem gre to chyba nalezy mi sie zagrac z ludzmi a nie tylko z komputerem cpu

Aro137
29-01-2012, 19:33
Sprawdź spójność plików w steam. Biblioteka-gra-właściwości-pliki lokalne-sprawdź spójność plików gry.

Co to M&B
Pół roku temu byłem w tej samej sytuacji. Kupiłem jednak Warbanda ponieważ jest więcej modów oraz przecież jest też mod Ogniem i Mieczem. Poczytaj sobie ten wątek viewtopic.php?f=25&t=264 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=25&t=264).