PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z weteranami jednostek oblężniczych



Ralph III
29-01-2012, 17:55
Witam, gram w podboje awatara mam problem z dołączeniem do armii weterenów jednostek oblężniczych.

Mam w świcie wozy zaprzęgnięte w woły (umożliwiają dodanie do armii jednej jednostki oblężniczej ) po dodaniu zwykłej jednoski oblężniczej jest ok. Po bitwie zostaje weteranem i już jej nie moge dodać. Nazwa weterana jest bez polskich ani innych niedozwolonych znaków. Moge ją przeciągnąć do armi ale jest przekreślona. Nie mogę rozpocząć gry zanim jej nie wyrzucę z armii. Sprawdziłem na 2 jednostkach Mangonelach ogniowych(maszyna oblężnicza) i Rakietach zapalających(arkebuzerzy) i efekt ten sam.

Ma ktoś jakies pomysły dlaczego?

DonVega
30-01-2012, 07:48
Wywal świtę wozy zaprzęgnięte w woły zatwierdź i ponownie wybierz zatwierdzając. Powinno zadziałać i będziesz mógł wybierać. Taki numer jest czasami z Wielką Gwardią i ninjami :) i trzeba z ich świtami tak kombinować :)

Ralph III
01-02-2012, 00:09
Wywal świtę wozy zaprzęgnięte w woły zatwierdź i ponownie wybierz zatwierdzając
Niestety nie pomogło. Nawet jak wywale wozy i zagram bitwę z inną świtą i ponownie wstawię wozy jest to samo. Nowe jednostki wstawiam bez problemu, weteranów nie mogę. Gdy wozów nie ma w świcie jednostki w menu wyboru są juz przekreślone na czerwono (normalne zachowanie) po wrzyceniu wozów do świty, w menu wyboru jednostek są normalne ale po przeciągnięciu do armii są przekreślone.

Ralph III
09-02-2012, 13:35
Mógłby ktoś sprawdzić czy ma taki sam problem? Chciałbym się dowiedzieć czy to problem na moim komputerze czy ogólnie bład gry. Będę bardzo wdzięczny :D