Zobacz pełną wersję : Konto steam na dwóch komputerach
iron7abc
01-02-2012, 11:32
Hej
zainstalowałem empire na dwóch komputerach, na tym samym koncie steam i jak jedna osoba chce grać to druga już nie może. Czy można stworzyć drugie inne konto steam na tą samą grę? tzn. czy nie pokaże się informacja że już taka gra jest na innym koncie i na tym już nie można?
pozdrawiam
Jedna gra = jedno konto. Jeżeli chcesz grać w grę na dóch różnych komputerach to spróbuj włączyć tryb off-line w programie Steam. Nie będą wtedy działały wszystkie usługi online (bitwy, kampanie online).
Jeśli chcecie grać kampanię, zawsze możecie spróbować hot seat
iron7abc
02-02-2012, 18:46
ok dziękuję tak myślałem niestety...
Jeśli chcecie grać kampanię, zawsze możecie spróbować hot seat
Pojawiła się już kampania hot-seat do Empire ? Jak tak, to lecę do kuzyna i zaczynamy podbijać świat we dwójkę :)
Powiedz mi tylko jak ją uruchomić.
Kampania MP to wersja beta.Trzeba się zalogować na TW potem dostajesz kod który aktywujesz na steamie.Nie wiem czy jeszcze można dostać ten kod bo kiedyś był jakiś błąd na stronie.
Temat odnośnie kampanii MP:
viewtopic.php?f=15&t=3704 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=15&t=3704)
Majster1942
02-06-2012, 13:24
Wciąż można dostać klucz do kampani online empire total war, wystarczy napisać prośbę przez tą stronę https://segaofamerica.zendesk.com/anonymous_requests/new, ja dostałem i instaluję grę by sprawdzić, jeżeli ktoś chętny do gry dodajcie mnie http://steamcommunity.com/id/majstr/
Kody dostępne są też tu.
http://www.twcenter.net/forums/showthre ... 738&page=3 (http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=539738&page=3)
Nie trzeba pisać żadnych próśb.
Majster1942
02-06-2012, 16:23
Kody dostępne są też tu.
http://www.twcenter.net/forums/showthre ... 738&page=3 (http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=539738&page=3)
Nie trzeba pisać żadnych próśb.
Trzeba pisać, każdy z tych kodów jest zbanowany, na twcenter o tym pisali... sam też testowałem
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved. Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin©