PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie Stainless Steel 6.4



Arthas990
04-02-2012, 17:35
Spolszczenie Stainless Steel 6.4

http://hotfile.com/dl/145231115/a983d00/text.rar.html

Spolszczenie opracowane przezemnie z pomocą spolsczenia ze ss 6.1 za co autorowi dziękuje i przy małej pomocy spolszczenie z Bellum Crucis zas co rowniez dziękuje.
Dodam, ze spolszczenie jest niepełne brakuje przetłumaczonych imion,opisów generałów,i opisów jednostek(Nazwy są).
Jako, że jest to moje pierwsze spolszczenie bo sobie trenowałem przed Bellum Crucis :D to posiada MASE błędów(literówek) ktorych juz raczej nie będe poprawiał.Spolszczenie działa na kampanie early bez żadnych dodatków typu BGR.

Uwaga!
Spolszczenie jeszcze nie testowane(z braku czasu) jak przetestuje to napisze gdy tylko bede miał czas na to


Pozdrawiam! ;)

EDit: Jeden mały błąd znalazłem mianowicie: Nieraz podczas gry naciskając ESC może być menu po angielsku, ale nie będe już nic poprawiał xD

Araven
08-02-2012, 20:54
Pogratulować zapału Arthas. Ale zbieraj siły, bo jak wyjdzie Bellum Crucis 6.3 to walczymy z jego spolszczeniem. ;)
Edit: A co do spolszczenia do SS 6.4 jakie zrobiłeś to przetestowałeś je w końcu? Działa? :P

Arthas990
08-02-2012, 22:13
Działa, o dziwo zadnych bugów nie zauważyłem :P Oprócz MASY błędów jest chyba Ok ;P Może się kiedyś zdecyduje na samotny projekt polonizacyjny ale już wtedy nie taką fuszerke tylko ładnie spolszcze.

Z miłą chęcią zmierze się ze spolszczeniem Bellum 6.3 to będzie czysta przyjemność :D

kapustaglowapusta
29-04-2012, 14:49
Witam, mam pytanie odnośnie działania tego spolszczenia:

ładuję wszystkie pliki do folderu z medievalem/mods/ss6.3/data/campaign/translations/english

I teraz tak: wszystko jest nadal po angielsku. Najwyraźniej albo to nie jest odpowiednia lokalizacja i podobne pliki są jeszcze gdzieś indziej (szukajka windowsowa nie znalazła), albo w tym launcherze SS6.4 trzeba wybrać język jeszcze raz. Chyba coś jest na rzeczy z tą drugą opcją, ponieważ gdy wywalę wszystkie pliki z tego katalogu (folder z medievalem/mods/ss6.3/data/campaign/translations/english) to gra nadal się uruchamia i jest po angielsku wszystko, widać ma już wszystko jakby zapamiętane (albo źle myślę :) ).

Problem w tym, że podmieniając te pliki za dowolny język (angielski, niemiecki albo hiszpański) launcher się wywala z jakimś błędem i po kolejnym włączeniu gry jest ona w tym języku, którego akurat nie próbowałem ustawiać, np gdy podmieniłem pliki z angielskiego katalogu i chciałem kliknąć w launcherze jezyk "english" ten się wywalił, a gra zrobiła po niemiecku. Po wrzuceniu domyślnie istniejących plików można to z powrotem przestawić i nic się nie wiesza.

Nie wiem kompletnie czym to może być spowodowane. Windows żadnych ukrytych plików w tym folderze nie widzi ani nic takiego czego mogłoby brakować, a skoro innym działało to pewnie coś robię źle. A może da się ustawić to jakoś na sztywno pomijając ten program instalacyjny z SS6.4?

Od razu mówię: instalka gry jest golutka i świeżutka, bo na starej po włączeniu gry z modem wywalało mnie do pulpitu przy ładowaniu kampanii i zrobiłem reinstall wszystkiego, w dodatku do innej lokalizacji. Poza tym co to miałoby mieć do paru plików tekstowych to nie wiem :)

Aktualnie gram sobie po angielsku i w sumie szat nie będę rwać z tego powodu, ale skoro już ktoś się namęczył ze spolszczeniem to chciałbym go użyć. Tak jest znacznie przyjemniej. Zwłaszcza, że gdy gra jest po angielsku aż mnie odrzuca od zagrania Polską :)

Ma ktoś jakiś pomysł na to, co robię źle?




EDIT:

Ok, grzebiąc po tych folderach znalazłem jeden bardzo ciekawy. W głównym katalogu SS6.3/data/text. Cholera, naszukałem się w kampaniach, tam coś podmieniałem, stwierdziłem, że podmieniły się tylko opisy nacji w głównym menu, a tu w głównym katalogu jest wszystko, czego trzeba. Nie wiem, czemu wcześniej tego nie znalazłem ani czemu mnie szukajka windowsowa do tego nie doprowadziła :)

W każdym razie wygląda na to, że wszystko gra :)

Arthas990
04-05-2012, 17:22
Ja rzadko zaglądam tutaj ostatnio wiec nie mialem zabardzo jak odpowiedziec ale miło mi ze jednak sam dałeś rade :) Sposlzczenie działa na bank bo sprawdziałem sam :)

Coke
13-05-2012, 14:49
Witam chciałbym się dowiedzieć jak spolszczyć mody lub gry seri Total War. Ściągnołem te spolszczenie wszystko gra w Wczesnej kampani. Chciałbym się dowiedzieć jak zacząć spalszczać gry seri total war a także jak spolszczyć późną kampanie od 1220 roku chyba. Dzieki za pomoc.

Xavart
08-06-2012, 09:14
Są jakieś poprawki w spolszczeniu? Czy nadal zawiera te literówki? Ktoś chętny na jego poprawienie?

Arthas990
12-06-2012, 13:14
Ja nic nie poprawiam :P Raczej nikt się nie podjął tego również bo by napisał zapewne więc póki co jest jakie jest i nic nie zamierza się poprawić ;)

Xavart
12-06-2012, 13:47
Aha, bo od jakiegoś czasu właśnie ja to spolszczenie poprawiam i szukam kilku ludzi do pomocy.

Arthas990
12-06-2012, 16:19
Super ;D Wkońcu się ktoś tym zajmie ;D Może kogoś znajdziesz ja bym Ci pomógł (albo ty mi :P ) ale nie mam czasu póki co :/ popytaj na forum Spolszcenia do Bellum Crucis może ktoś Ci pomoże ^^

Aragon24
16-07-2012, 12:27
Mam pytanie wobec tego spolszczenia gdyż mam taki problem. Gdy skopiuje wszystkie pliki i zamienie w folderze text spolszczenie działa, ale gdy włączam Wielką Kampanie i wybieram jaką frakcje jest ok ale gdy już daje START wyskakuje error. W języku Eng. nie było tego problemu i działało wszystko normalnie. O co może chodzić?

Kot
29-08-2012, 09:14
A ja akurat mam taki problem,że wyskakuje error po kliknięciu już w grze na ten herb frakcji,tam gdzie są np. krzyżyki papieża itp.
taka informacja:P

Arthas990
29-08-2012, 13:25
Pandrodox to raczej nie jest problem ze sposlzczeniem. Cofnij spolszczenie na angielskie i zobacz.

TemplariuszII
24-02-2013, 12:02
A jak ze spolszczeniem do late campaign? To spolszczenie działa tylko na early? Jeśli tak to czy projekt polonizacyjny będzie prowadzony na late campaign?

volbrite
20-07-2013, 05:11
Siemanko, przepraszam za odkopywanie tematu. Ostatnio bardzo podjarałem się Stainless Steel - strasznie mi się spodobał. Niestety bolało mnie serce że do tak za*******go moda nie ma pełnego spolszczenia, więc postanowiłem uzupełnić i poprawić spolszczenie usera Arthas990 - aby nie oszaleć podczas szukania pracy - trzeba się czymś zająć :) tak więc spolszczanie leci pełną parą, niestety robię to na razie sam (jeżeli są jacyś chętni to zapraszam na priv) więc może trochę potrwać, ale pewnie nie dłużej niż do końca lipca.

@Arthas990, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko temu że uzupełniam Twoje spolszczenie :)

Araven
22-07-2013, 16:16
Chwała Ci za to.

Arthas990
17-08-2013, 19:26
Siemanko, przepraszam za odkopywanie tematu. Ostatnio bardzo podjarałem się Stainless Steel - strasznie mi się spodobał. Niestety bolało mnie serce że do tak za*******go moda nie ma pełnego spolszczenia, więc postanowiłem uzupełnić i poprawić spolszczenie usera Arthas990 - aby nie oszaleć podczas szukania pracy - trzeba się czymś zająć :) tak więc spolszczanie leci pełną parą, niestety robię to na razie sam (jeżeli są jacyś chętni to zapraszam na priv) więc może trochę potrwać, ale pewnie nie dłużej niż do końca lipca.

@Arthas990, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko temu że uzupełniam Twoje spolszczenie :)

Nie, Volbrite nie mam nic przeciwko a nawet sie ciesze ze ktos wkońcu dokończy moje nieskończone dzieło ;)

Mumia
11-01-2014, 08:29
Czy mógłby ktoś zreuploadować spolszczenie, ponieważ hotfile umarł :(

NocnyTajemnik
11-01-2014, 15:38
viewtopic.php?f=45&t=13718 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=45&t=13718)
tu jest dział gdzie robią najnowszą wersje spolszczenia bo ta ma już z prawie dwa lata

Mumia
11-01-2014, 23:43
Dziękuję.

Arthas990
12-02-2014, 02:09
Ja już baaardzo rzadko zagladam na to forum polecam wszystkim uzytkownikon zagladac na spolszczenie od volbrite (link powyzej) on udoskonala i bazuje na moim , oraz je poprawia i to tam kieruje wszystkich zainteresowanych :)