PDA

Zobacz pełną wersję : Warpath Campaign - nowy dodatek do ETW



Janek
21-09-2009, 18:29
http://www.cdaction.pl/news-8819/empire ... rodze.html (http://www.cdaction.pl/news-8819/empire-total-war---warpath-campaign-nowy-dodatek-w-drodze.html)
http://www.totalwar.com/empire/campaign ... =EnglishUK (http://www.totalwar.com/empire/campaigns/index.php?t=EnglishUK)

http://totalwar.org.pl/news/warpath-cam ... #more-6804 (http://totalwar.org.pl/news/warpath-campaign-najnowszy-dodatek-do-empire/6804#more-6804)

Dodałem linka z naszego serwisu - Barsa

Creet
21-09-2009, 19:25
Doskonale rozbudowane indiańskie drzewo technologii, dzięki któremu to ty zdecydujesz jakie ostrze do tomahawka będą nosili twoi wojacy. W trybie multi w ramach balansu będzie można zsyłać ataki dzikich pszczół na mapę co wyrówna czerwonym brak artylerii. Dla hardkorów taktyczna głowica jądrowa za 80 pkt z cooldownem 5 minut!

Za jedyne 999,99$ będzie można rozkoszować się grą pięcioma absolutnie różnorodnymi indiańskimi imperiami, które trzęsły osiemnastowiecznym światem.

Boże, Boże, Bożeeeeee... oddawaj mi czasy Medievala I ale juuż!

Andzia
21-09-2009, 19:35
Oby tego nie spieprzyli

PS.Niech po Napoleonie dadzą wreszcie Shogun 2 lub Rome 2

Creet
21-09-2009, 19:37
Oby tego nie spieprzyli


Too late...
A kampani online i tak nie ma i tak..

Amrod
21-09-2009, 19:40
PS.Niech po Napoleonie dadzą wreszcie Shogun 2 lub Rome 2

Eee, no i? Jak zepsuli Empire to i zepsują Rome2 ;) Ich poziom umiejętności wciąż rośnie, to nie hu hu, nie lekceważ tego.

Niesmiertelnik
21-09-2009, 20:56
To prawda Amrod - teraz potrafią zwalić wszystko :lol: ....w końcu się nauczyli jak sprawić by ich gry żyły własnym życiem nie słuchając komend graczy :lol:

TimOOv
21-09-2009, 21:40
A ja mysałem że to Napoleon TW będzie drugim total warem którego nie kupie (pierwszy był alexander :D) widać pomyliłem się... będzie trzecim

Salvo
22-09-2009, 11:47
Sammm nie wiem.....Może kiedyś kupię....

Chlebak
22-09-2009, 12:00
Myśle, że nawet jeżeli dodatek ten będzie crapem to można wydac na niego te 30 zł ;p

Salvo
22-09-2009, 12:04
mieć 30 złoty, a nie mieć to już 60....

PrisonNeo
22-09-2009, 14:07
mieć 30 złoty, a nie mieć to już 60....
Niech zgadne czytałeś wiedźmina ?

Salvo
22-09-2009, 14:20
Tak, chociaż najlepszy jest "Chrzest Ognia"...A jeśli chodzi o ścisłość to sam na to wpadłem wcześniej.
Ta nowa kampania przypomina jedną czwartą Kingdoms pod Medka2...Szkoda, że ta kampania dotyczy indian, a nie na przykład wojny siedmioletniej (w Europie i Ameryce-czytaj dwie kampanie), wielkiej wojny północnej i czegoś jescze...CA znoobiło jak zresztą często zwykło to robić z Empire. Wydali to tylko żeby fani nie mówili, że Empire to zapomniany projekt, będący tylko wstępem do Napoleona. Dlatewgo też wydali deklarację o becie kampanii multi.

PrisonNeo
22-09-2009, 14:22
Znając ich to pewnie nawet bety nie będzie. Wprowadzą dopiero do Napoleona by zarobić kase bo dużo ludzi kupi to tylko dla kampani multi

Ronin
22-09-2009, 14:26
Niech sobie to wsadzą następna zapchaj dziura tak jak było to z Aleksandrem. Stare zagrywki CA. Faktycznie nie wiadomo czy śmiać się czy płakać bo to po prostu żenada jest. Zobaczymy co będzie z tym patchem 1.4 jak znowu po nim coś będzie spieprzone to kurwa wywalam tego Empire na śmietnik i takiego wała jak jeszcze coś od nich kupię po premierze gry. :evil:

Salvo
22-09-2009, 14:28
W newsie coś pisało o becie...
I tak pokpili sprawe (ca).
Na początku miało być z Empire...Potem w dużym patchu...Teraz nie wiadomo czy jakaś beta wogle będzie!!! A co oni na to? "Dlatego robimy Napoleona. Będzie tam wszystko czego nie ma w Empire. Nie ważne, że gra będzie kosztować 130 zł i będzie wymagać Empire (słyszeliście tą durnotę Sam nie wiem czy prawda....????Chociaż mnie to i tak nie obchodzi bo Empire mam :mrgreen: ). To ostatnie nie znaczy też, że jest to dodatek do Empire. Tak samo fakt, że pierwszy trailer nazywał się Napoleon: Empire expansion (czy jakoś tak). W Napoleonie będzie wspaniałe AI (skąś to znam)..."

Nagano
22-09-2009, 16:45
Biję się z myślami. Nienawidzę CA za to co zrobili z Empire, nie mówiąc już o płaceniu zaporowej ceny za grę, ale ciągle demoniczny głos w głowie podpowiada mi - "Kup Elite Units of the West i Warpath Campaign". Na razie rozsądek wygrywa i nie kupuję. Napoleon to też jakieś nieporozumienie :P Za wypuszczenie bety na rynek powinni teraz wszystkie dodatki za free dawać w ramie rekompensaty.

Lagger
23-09-2009, 07:19
Widać CA was rozpieszczało. Popatrzcie sobie na gry z xboxlive albo gamesforwindows-Live. Większość z nich ma płatne dlc. Takie życie. ;)

Salvo
23-09-2009, 07:22
"Litwo ojczyzno moja...Ty jesteś jak zdrowie...Ile Cię cenić trzeba ten tylko się dowie kto cię stracił..."

Misioleon*
23-09-2009, 08:42
"Litwo ojczyzno moja...Ty jesteś jak zdrowie...Ile Cię cenić trzeba ten tylko się dowie kto cię stracił..."
:? ... ale, o co chodzi :?:
A może:
"Nam strzelać nie kazano, wstąpiłem na działo, 200 harmat grzmiało - a do tego fergusony, wiatrówki i pale... sam nie wiem co będzie dalej..."

Lagger
23-09-2009, 13:18
"...Dziś piękność twą opisuję w całej ozdobie
Widżę i opisuję, bo tęsknie po tobie..."

Ronin
23-09-2009, 13:31
Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie....

:D ale o co chodzi bawimy się w inwokacje hehe

Panno Święta, co jasnej bronisz Częstochowy
I w Ostrej świecisz Bramie!... ;)

A na serio to ten dodatek o indianach wychodzi w październiku jako oficjalny dodatek Empire więc Napoleon będzie chyba oddzielną grą. I to by pasowało bo skoro ma kosztować 140 zeta to nie pasowało mi to żeby to był dodatek lub mod. :D

Salvo
23-09-2009, 13:44
CA sypie informacjami, jedna za drugą i każda sobie zaprzecza... :D
Dla mnie to biedny dodatek wydany z przyczyn opisanych wcześniej+jedna nowa.
Czemu są nowe jednostki/technlologie itp dla indian, a niczego nie ma dla Europy?
Żeby ludzie kupili Napoleona który będzie bazować głównie (jeżeli nie tylko...Boże uchowaj!) na Europie...
He he...Przedemną niczego nie ukryją :mrgreen:

Ronin
23-09-2009, 13:50
CA sypie informacjami, jedna za drugą i każda sobie zaprzecza... :D
Dla mnie to biedny dodatek wydany z przyczyn opisanych wcześniej+jedna nowa.
Czemu są nowe jednostki/technlologie itp dla indian, a niczego nie ma dla Europy?
Żeby ludzie kupili Napoleona który będzie bazować głównie (jeżeli nie tylko...Boże uchowaj!) na Europie...
He he...Przedemną niczego nie ukryją :mrgreen:

No mnie się wydaje że dlatego tylko Indianie zostali zrobieni od nowa a nie wszystko bo ten dodatek jest przeznaczony na rozszerzenie do Kampani Droga do Niepodległości to wszystko wyjaśnia dlaczego zajęli się tylko Ameryką a Europę olali. ;)

Salvo
23-09-2009, 13:53
A czemu jest rozszerzeniem drogi a nie wielkiej kampani?
Tu Cię mam ;)
A Indianami tylko kilka razy grałem...Częściej grałem frakcjami europejskimi, lub Turkami..czasami Persją lub Indiami...

Ronin
23-09-2009, 14:11
wiesz ja tam indian lubię hehe ale w Europie nie grałem dłużej bo crashe mi na to nie pozwalały mam nadzieje że teraz wreszcie pogram. :D
A skoro ten dodatek Indiański jest teraz przedpremierowy to znaczy że wyjdzie chyba na DVD dlatego sądzę że to będzie oficjalny dodatek a nie tylko mod bo mody można dokupić przez Steam i nie wychodzą na DVD. A tu jak jest zapowiedziana premiera oficjalna to chyba wyjdzie to na Płytce tak mi się wydaje przynajmniej. PS. Napoleona chyba kupię i tak i tak bo jestem za dużym fanem tej serii i mimo że człowiek narzeka to do niej wraca i oni CA na tym bazują i dlatego też się nie przykładają do bieżącej roboty a dają po roku prawie dopiero finalne łatki. ;)

Salvo
23-09-2009, 14:13
Ja tam słyszałem, że dostępne tylko przez steam...

Ronin
23-09-2009, 14:43
Ja tam słyszałem, że dostępne tylko przez steam...

Faktycznie teraz doczytałem masz rację to tylko dodatek DLC a będzie w październiku dopiero dostępny tylko czemu można już dziś go kupować nie rozumiem. W każdym razie wygląda ładnie. Ale ja go nie kupię bo nie mam karty na zakupy przez neta więc jedynie jak wyjdzie wersja kolekcjonerska to może sobie pogram indiańcami. ;) Zresztą to powinno być ta gierka dla wszystkich i za free.

Barsa
23-09-2009, 15:04
http://totalwar.org.pl/news/warpath-campaign-najnowszy-dodatek-do-empire/6804#more-6804

Dla tych którzy nie czytają głownej...

Biniu
03-10-2009, 00:46
Lagger, płatne DLC to prawdziwa rzadkość na PC. My tutaj mamy mody,dodatki ,ale DLC sporadycznie. Dlatego ludzi wkurza,że muszą płacić kasę za parę nowych jednostek i w sumie też mnie to denerwuje. Szczególnie,że można sobie ściągnąć moda (np.European Wars),który dodaje ich całą masę za darmo.

temruk
03-10-2009, 20:12
:lol: Co za porażka: Indianie i strategia... litości. Nie mam nic przeciwko czerwonoskórym ale kto czytał swego czasu Szklarskich zdaje sobie sprawę, że indiańskie wyprawy wojenne to wypady kilkunastuosobowych odziałów w celu kradzieży koni, uprowadzania kobiet i popisania się odwagą, w miarę możliwośći często bezkrwawe :). Gdzie tu miejsce na starcia z XVIII armiami białych? I jeszce te jednakowo ,,umundurowane" odziały wojowników maszerujące równymi szeregami z tomahawkami w ręku. Ja pie.dole... Czekałem na jakiś dodatek XVII wieczny ale widzę, że nic z tego. Pozostaje mieć nadzieje, że moderzy się tym zajmą. Ekipa OiM planowała dwójkę pod Empire ale nie mogąc doczekać się narzędzi postanowili chyba zrobić pod MII- trochę późno...

Ronin
03-10-2009, 21:07
:lol: Co za porażka: Indianie i strategia... litości. Nie mam nic przeciwko czerwonoskórym ale kto czytał swego czasu Szklarskich zdaje sobie sprawę, że indiańskie wyprawy wojenne to wypady kilkunastuosobowych odziałów w celu kradzieży koni, uprowadzania kobiet i popisania się odwagą, w miarę możliwośći często bezkrwawe :). Gdzie tu miejsce na starcia z XVIII armiami białych? I jeszce te jednakowo ,,umundurowane" odziały wojowników maszerujące równymi szeregami z tomahawkami w ręku. Ja pie.dole... Czekałem na jakiś dodatek XVII wieczny ale widzę, że nic z tego. Pozostaje mieć nadzieje, że moderzy się tym zajmą. Ekipa OiM planowała dwójkę pod Empire ale nie mogąc doczekać się narzędzi postanowili chyba zrobić pod MII- trochę późno...

No porażka na całej linii zobacz sobie intro tej całej gierki normalnie spadłem z fotela jak zobaczyłem indian na koniach hehe. Przecież początkowo oni nie wiedzieli że można ujarzmić konie. Dopiero nauczyli się tego od osadników z Europy. A tam jest to tak pokazane jakby indianie już okiełznali konie gdy pojawili się pierwsi przybysze z Europy. Wyraźnie to widać na Trailerze hehe. Paranoja. I oni mówią że chcą utrzymywać kampanię w zgodzie z faktami historycznymi. Śmiech na sali i tyle.