PDA

Zobacz pełną wersję : Wrzący olej



Orillo
21-09-2009, 19:05
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zrobienia czegoś tak aby w z wykłym Medivalu II podczas szturmowania twierdz wylewał się wrzący olej znad bram. Wiem że taka możliwość została ponownie przywrócona w Kingdoms, więc może da się to zrobić zamieniając jakieś pliki.
Jeśli ktoś wie jak to zrobić prosze o odpowiedź.
Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

Soul of Night
21-09-2009, 20:12
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zrobienia czegoś tak aby w z wykłym Medivalu II podczas szturmowania twierdz wylewał się wrzący olej znad bram. Wiem że taka możliwość została ponownie przywrócona w Kingdoms, więc może da się to zrobić zamieniając jakieś pliki.
Jeśli ktoś wie jak to zrobić prosze o odpowiedź.
Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

Jeszcze zrobić tak, żeby ludność miasta wychodziła na mury, rzucała kamieniami, deskami, poległymi, ich bronią, a bramy bronił Shrek? To też bardzo ciekawe pomysły.
Raczej, bardzo raczej nie. Może modele zamków i miast pozamieniać?

Gravi
22-09-2009, 11:30
Jeszcze zrobić tak, żeby ludność miasta wychodziła na mury, rzucała kamieniami, deskami, poległymi, ich bronią, a bramy bronił Shrek? To też bardzo ciekawe pomysły.
Raczej, bardzo raczej nie. Może modele zamków i miast pozamieniać?

A nie umiesz po prostu powiedzieć, że nie umiesz mu pomóc ? znalazł się - mistrz ciętej riposty...

Orillo
22-09-2009, 11:49
Soul of Night jesteś takim głupim dzieciakiem że aż żal. Wrzący olej wylewający się na głowy żołnierzy atakujących miasto występował niemal we wszystkich częściach serii. W Medivalu II tego nie uwzględnili, ale powróciło to z powrotem w Kingdoms. Moje pytanie dotyczyło, czy nie da się przenieść jakiś plików odpowiadających za to z Kingdoms do Medivala II.
A ty Soul of Night jak nie potrafisz powiedzieć niczego mądrego i wnoszącego do tematu to lepiej się wogóle nie odzywaj i nie nabijaj sobie postów w dodatku wyjątkowo durnowatych.

Haller
22-09-2009, 12:02
Luzik, people, easy!

Forum nie jest do obrażana innych, a po zatym Soul powiedział:


Może modele zamków i miast pozamieniać?


Kultury trochę...

Soul of Night
22-09-2009, 13:11
Soul of Night jesteś takim głupim dzieciakiem że aż żal. Wrzący olej wylewający się na głowy żołnierzy atakujących miasto występował niemal we wszystkich częściach serii. W Medivalu II tego nie uwzględnili, ale powróciło to z powrotem w Kingdoms. Moje pytanie dotyczyło, czy nie da się przenieść jakiś plików odpowiadających za to z Kingdoms do Medivala II.
A ty Soul of Night jak nie potrafisz powiedzieć niczego mądrego i wnoszącego do tematu to lepiej się wogóle nie odzywaj i nie nabijaj sobie postów w dodatku wyjątkowo durnowatych.

Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak Ty... Napisałem tak, bo nie mam pojęcia gdzie masz problem? U mnie wszystko pięknie się leje... Czasami się myśli, a nie jak idiota temacik... Nie oczekuj, że z palisady będzie się lać olej... Leje się z Kamiennych murów 1 lub dopiero 2 poziomu (patrz np: początkowe mury w Antiochii - u mnie wszystko leci, sprawdziłem i jest okey). Nie oczekuj, że jest to "lanie ciągłe"... Raz na jakiś czas ot skapnie...
Poza tym jakbyś nie był naburmuszonym pyszałkiem to byś przeczytał do końca... I powtarzam u mnie olej się leje. zrobię screena, bo zaraz będzie, że jestem "głupim" dzieckiem, bo u niektórych nie działa, bo jak zwykle coś rozwalili w plikach, albo nie umieją normalnie gry zainstalować (bez obrazy dla tych, którzy mają prawdziwe problemy ;))

I Orillo - zajrzyj sobie do Modów to zobaczysz kto tu jest idiota który nie umie nikomu pomóc...

Soul of Night
22-09-2009, 13:31
I proszę bardzo:

http://img132.imageshack.us/img132/9660/nie.png


Może Ci jeszcze film od włączania gry z pulpitu nagrać? Bo przecież mogłem Kingdomsy odpalić? Albo sfilmować lecący olej? Bo a nuż, a nuż w Paincie dodałem?

Orillo
22-09-2009, 15:57
Ukazany przez ciebie screen musi pokazywać Kingdoms, ponieważ sami twórcy przyznali że w Medievalu II nie ma wrzącego oleju gdyż według twórców za bardzo ułatwił by obrone twierdz. Wrzący olej został wreszcie do dany w Kingdoms, lecz dodatek ten nic nie zmienia w podstawce. Jeśli ten screen faktycznie pochodzi z Medivala II to musiałeś zmodyfikować jakieś pliki bądź wgrać jakiś mod, niestety nie wiem jaki stąd temat.
A tak poza tym rozwiń bardziej ów temat bo nie bardzo rozumiem:
"I Orillo - zajrzyj sobie do Modów to zobaczysz kto tu jest idiota który nie umie nikomu pomóc...".

Haller
22-09-2009, 16:17
Soul to człowiek od ,,modów" mogę tak powiedziec, jak chcesz filmik ci wrzucę. 8-)
Dla mnie to nie przeszkoda

Soul of Night
22-09-2009, 16:28
Ukazany przez ciebie screen musi pokazywać Kingdoms, ponieważ sami twórcy przyznali że w Medievalu II nie ma wrzącego oleju gdyż według twórców za bardzo ułatwił by obrone twierdz. Wrzący olej został wreszcie do dany w Kingdoms, lecz dodatek ten nic nie zmienia w podstawce. Jeśli ten screen faktycznie pochodzi z Medivala II to musiałeś zmodyfikować jakieś pliki bądź wgrać jakiś mod, niestety nie wiem jaki stąd temat.
A tak poza tym rozwiń bardziej ów temat bo nie bardzo rozumiem:
"I Orillo - zajrzyj sobie do Modów to zobaczysz kto tu jest idiota który nie umie nikomu pomóc...".

Ale nie pokazuje :] Jest to Medieval II Custom Battle :] Btw: nie wiem dlaczego ułatwiłby? Może na całych murach tak, ale tutaj wystarczy minąć bramę (reload trwa dość długo) albo wjechać w samą bramę (brak zasięgu modelu).

Wgraj sobie podstawowego Retrofita (odblokowującego wszystkie nacje + balansującego kraje).
Co do drugiego tak jak Haller napisał :) I dziękuje za propozycję, ale nie mało się kiedyś grywało i trochę się przeszkoliło na XF z robieniem filmików :D

Orillo
22-09-2009, 17:10
Hmm, jakbyś faktycznie wrzucił filmik...
A przy okazji chciałem oficjalnie na łamach forum przeprosić za moją wcześniejszą wypowiedź uwłaczającą jednemu z użytkowników tego forum o nicku Soul of Night.
Mam nadzieje,że nasze relacje w przyszłości będą lepsze.
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam, mam nadzieje że nie żywisz urazy za tą niefortunną wypowiedź, mimo to odpowiadając na posty innych mógłbyś jednak tak nie ironizować nawet jeśli tematy na pierwszy rzut oka wydają się nawet śmieszne.

Soul of Night
23-09-2009, 08:48
Hmm, jakbyś faktycznie wrzucił filmik...
A przy okazji chciałem oficjalnie na łamach forum przeprosić za moją wcześniejszą wypowiedź uwłaczającą jednemu z użytkowników tego forum o nicku Soul of Night.
Mam nadzieje,że nasze relacje w przyszłości będą lepsze.
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam, mam nadzieje że nie żywisz urazy za tą niefortunną wypowiedź, mimo to odpowiadając na posty innych mógłbyś jednak tak nie ironizować nawet jeśli tematy na pierwszy rzut oka wydają się nawet śmieszne.

Luzik, nie czuję się urażony ;)
Postaram się być milszy, po prostu teraz złapałem coś grypowatego, a z gorączką łatwiej się denerwuje o głupie rzeczy ;)

Ściągnij Retrofita - jest na forum w modach uzupełniających w Zbrojowni. Nie psuje gry, poprawia błędy wręcz, balansuje frakcje (no może poza Egiptem, bo ten się zrobił żalowy -_-), udostępnia normalny hot-seat no i dokłada parę rzeczy. Między innymi znajdziesz tam właśnie olej.

Archangel200
03-11-2010, 13:50
Plis weż wytłumacz jak i skad pobrac tego Retrofita :?

Krzyzak
03-11-2010, 14:37
Ze zbrojowni ?

Archangel200
03-11-2010, 14:41
no

Krzyzak
03-11-2010, 14:50
:lol: Chłopie dobry jesteś :D :lol:
I leniwy także...
viewtopic.php?f=30&t=1177 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=30&t=1177)
viewtopic.php?f=30&t=634 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=30&t=634)