PDA

Zobacz pełną wersję : Honorowe Pojedynki



alek pl
26-02-2012, 19:29
Zatem zapraszam zainteresowanych

Rafi
02-03-2012, 18:55
HoE Lucas, za nieładne zachowanie na koniec wygranej przez niego bitwy 2v2. Proponuję do 2 zwycięstw, zasady jak w turnieju Aggony 1v1 albo 1v1 na na tym forum, średnie jednostki, z mapą się jakoś dogadamy. Czekam na odpowiedź

-HoE-lukas
04-03-2012, 16:42
Przyjmuje data do ustalenia mapa wedle twojego uznania możesz wybrać

Inferno
06-03-2012, 00:29
zakładanie tego tematu moim prywatnym zdaniem jest dziecinne jak można rozwiązywać w ten sposób problemy :? osoba obrażona wyzywa na pojedynek qr.. na pistolety na szable co to ma być , a zwyczajne słowo przepraszam nie wystarczy duma już nie pozwala czy co :?: a w takim razie osoba obrażona jeśli przegra to ma iść na skargę do kogo :!: wystarczy troszkę normalności gra ma sprawiać przyjemność , a nie wywoływać stres pozdrawiam i z całym szacunkiem to lipa Alek :(

Rafi
06-03-2012, 14:45
Inferno, a co mamy się zwyzywać? albo pobić? Jak gra to zabawa to tym lepiej, rozwiążmy spór bawiąc się, w dodatku klimatycznie niczym w feudalnej Japonii :)

Wielki Mistrz Malborka
06-03-2012, 15:31
Najlepiej sporów nie zaczynać to i problemów nie będzie a tylko zabawa zostanie ;) Wiem, wiem jak trochę mówię ja yoda

Marcin I Szlachetny
08-03-2012, 14:31
Witam

Chcialbym poinformowac, iz nasi klanowicze nie beda brali udzialu w tego typu pojedynkach, uwazam ze jest to zly pomysl, jesli ktos uwaza ze sie boimy, smialo, prosze bardzo. U nas wasnie staramy sie rozwiazywac w inny sposob.
Od jakiegos czasu nasi klanowicze rownez zostali poinformowani, aby nie walczyc z polskimi klanowiczami, glownie HoE i SB, z racji minimalizowania sporow, bezsensownych sytuacji i niezdrowej rywalizacji.

Pozdrawiam